O firmie

Gwarantujemy najwyższą jakość i pełną komplementarność świadczonych usług. Kompleksowe wsparcie naszych klientów w ramach outsourcingu IT stwarza z nas wszechstronnego partnera każdej firmy posiadającej dział IT. Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji i referencji, a także zapoznania się z naszą ofertą.

Nasza bogata oferta  jest elastyczna i łatwo dopasowuje się do potrzeb oraz wymagań zarówno najmniejszych, średnich, jak i największych warszawskich przedsiębiorstw, placówek dydaktycznych i szkolnych, urzędów, organizacji i instytucji.

Projektujemy oraz wdrażamy sieci lokalne, serwisujemy jednostki robocze i serwery, świadczymy usługi doradcze, przeprowadzamy dogłębne audyty informatyczne.

Creative Comp świadczy kompleksowe usługi informatyczne w ramach outsourcingu. Działamy głównie na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego, jednak w przypadku wielu usługobiorców nasza współpraca ma charakter ogólnopolski. Jesteśmy doświadczonym i sprawdzonym partnerem w IT zapewniającym kompleksowe usługi, realizacje i wsparcie.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021
Zakaz kopiowania zdjęć i elementów zawartych na stronie własność creativecomp