Outsourcing IT

Nasza firma outsourcingowa IT świadczy kompleksowe usługi na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego. Od wielu lat wspieramy działy IT naszych klientów, a także całkowicie przejmujemy wszystkie działania związane z utrzymaniem infrastruktury telekomunikacyjnej przedsiębiorstw. Nasz outsourcing IT obejmuje sprawowanie administracji i konfigurację serwerów oraz routerów, projektowanie i tworzenie sieci LAN oraz okablowania strukturalnego. Naszym klientom zapewniamy dostęp do internetu, zajmujemy się na ich rzecz projektowaniem stron internetowych oraz instalacją systemów operacyjnych i oprogramowania.

Firma IT


Nasza firma outsourcingowa IT wykorzystuje własne narzędzia - dostarczamy komputery robocze, stacje serwerowe, urządzenia sieciowe oraz przeprowadzamy modernizację posiadanych przez firmę sprzętów. Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta była kompleksowa i możliwie jak najbardziej dostosowana do potrzeb naszych klientów, dlatego zajmujemy się także kwestiami administracyjnymi związanymi z IT oraz serwisem urządzeń. Dbając o bezpieczeństwo firm, z którymi współpracujemy, gwarantujemy także ochronę zasobów. Obejmuje ona backup'y danych, odzyskiwanie danych oraz ochronę kont i danych firmowych.

Outsourcing IT to rozwiązanie, które wybierają nie tylko firmy IT - jest to propozycja dla wszystkich przedsiębiorstw, w których wykorzystywane są bardziej lub mniej złożone infrastruktury telekomunikacyjne. Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe wsparcie firmom działającym w różnych sektorach gospodarki. Dostosowujemy rodzaj współpracy oraz stosowanych rozwiązań do ich indywidualnych potrzeb.

Outsourcing IT to rozwiązanie, które ułatwi Ci dostęp do najnowocześniejszych technologii i zapewni wsparcie profesjonalistów z tej branży. Wiemy jak usprawnić działanie IT Twojej firmy. Sprawdź!

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021
Zakaz kopiowania zdjęć i elementów zawartych na stronie własność creativecomp | Firmy IT