Co to jest zarządzanie bezpieczeństwem?

Co to jest zarządzanie bezpieczeństwem?

Zarządzanie bezpieczeństwem to proces zarządzania, w którym celem jest identyfikacja, ocena i zarządzanie zagrożeniami dla bezpieczeństwa informacji, danych, systemów i infrastruktury. Zarządzanie bezpieczeństwem obejmuje również wdrożenie i ciągłe ulepszanie procesów, procedur i technologii zabezpieczających, aby zapewnić odporność na incydenty, w tym ataki cybernetyczne, hakerskie, awarie i inne zagrożenia.

Zarządzanie bezpieczeństwem jest ważne dla każdej organizacji, ponieważ chroni przed utratą danych, uszkodzeniem lub nieuprawnionym dostępem do informacji, co może mieć poważne konsekwencje dla reputacji i funkcjonowania firmy. Z tego powodu, zarządzanie bezpieczeństwem powinno być integralną częścią każdego planu zarządzania ryzykiem.

ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM INFORMATYCZNYM

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

  1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
  2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
  3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.