Co to jest Google Assistant

Co to jest Google Assistant

Google Assistant to wirtualny asystent głosowy firmy Google, który umożliwia użytkownikom interakcję z urządzeniami za pomocą mowy. Może być wykorzystany na różnych urządzeniach, takich jak smartfony, głośniki inteligentne, telewizory i samochodowe systemy multimedialne.

Dzięki Google Assistant można wykonywać różne czynności, takie jak wyszukiwanie informacji, sterowanie urządzeniami, planowanie dnia, przypominanie o ważnych terminach czy słuchanie muzyki. Asystent może również pomóc w wykonywaniu zadań domowych, takich jak robienie zakupów, wysyłanie wiadomości czy zarządzanie listami zadań.

Google Assistant wykorzystuje zaawansowane technologie rozpoznawania mowy i sztucznej inteligencji, co umożliwia mu lepsze zrozumienie użytkownika i udzielanie bardziej precyzyjnych odpowiedzi. Asystent jest także w stanie uczyć się preferencji użytkownika i dostosowywać swoje odpowiedzi do jego potrzeb.

Google Assistant to bardzo przydatne narzędzie dla osób, które chcą zwiększyć swoją produktywność i oszczędzić czas, wykonując różne zadania za pomocą głosu. Jest to również pomocne narzędzie dla osób z niepełnosprawnościami, które mogą mieć trudności z korzystaniem z tradycyjnych interfejsów użytkownika.

Obniżenie kosztów IT

Usługi informatyczne

Obsługa informatyczna

Firmy informatyczne

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

  1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
  2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
  3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.