Co to jest Google Classroom

Co to jest Google Classroom

Google Classroom to bezpłatne narzędzie edukacyjne firmy Google, które umożliwia nauczycielom tworzenie i zarządzanie wirtualnymi klasami oraz udostępnianie materiałów edukacyjnych dla swoich uczniów. Jest to proste w obsłudze narzędzie, które umożliwia nauczycielom przeprowadzanie lekcji online, dodawanie zadań, sprawdzanie postępów uczniów i udzielanie informacji zwrotnych.

Google Classroom jest częścią platformy Google Workspace for Education, która została stworzona dla szkół i placówek edukacyjnych. Nauczyciele mogą tworzyć wirtualne klasy, do których uczniowie mogą dołączyć za pomocą unikalnego kodu. W klasie nauczyciel może udostępniać materiały edukacyjne, takie jak prezentacje, filmy, ćwiczenia i testy. Uczniowie mogą przeglądać materiały, wykonywać zadania i przesyłać je do nauczyciela.

Google Classroom umożliwia nauczycielom łatwe przeglądanie i ocenianie prac uczniów, a także udzielanie indywidualnej informacji zwrotnej. Wszystkie wyniki uczniów są przechowywane w jednym miejscu, co ułatwia nauczycielom monitorowanie postępów uczniów i dostosowywanie swoich działań do ich potrzeb.

Google Classroom jest przyjazne dla użytkowników, łatwe w obsłudze i umożliwia dostęp do edukacji z dowolnego miejsca i urządzenia z dostępem do internetu. Jest to bardzo przydatne narzędzie dla nauczycieli i uczniów, którzy chcą kontynuować naukę w trybie zdalnym lub udostępniać materiały edukacyjne w łatwy i przejrzysty sposób.

Obniżenie kosztów IT

Usługi informatyczne

Obsługa informatyczna

Firmy informatyczne

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

  1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
  2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
  3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.