Jak sprawdzić który program zajmuje najwięcej miejsca na dysku

Jak sprawdzić który program zajmuje najwięcej miejsca na dysku

Aby sprawdzić, który program zajmuje najwięcej miejsca na dysku w systemie Windows, należy wykonać następujące kroki:

  1. Otwórz Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając „Menedżer zadań”.
  2. Kliknij na zakładkę „Szczegóły” (lub „Procesy” w starszych wersjach systemu Windows).
  3. Kliknij na nagłówek „Nazwa obrazu” lub „Nazwa procesu”, aby posortować procesy alfabetycznie.
  4. Znajdź procesy, które wykorzystują dużo miejsca na dysku.
  5. Sprawdź wartość kolumny „Pamięć” – procesy, które zajmują dużo miejsca na dysku, powinny wykazywać wysokie wartości w tej kolumnie.

Alternatywnie, można skorzystać z funkcji systemowych, takich jak „Panel sterowania” lub „Zarządzanie dyskami”, aby przeglądać zawartość dysku i identyfikować foldery i pliki, które zajmują dużo miejsca. Warto również użyć narzędzi do czyszczenia dysku lub defragmentacji, które pomogą usunąć niepotrzebne pliki i zoptymalizować zajętość dysku.

Obniżenie kosztów IT – Chcesz obniżyć koszty IT? Skontaktuj się z nami już teraz, a nasi specjaliści pomogą Ci w znalezieniu najlepszych rozwiązań dla Twojej firmy!

Usługi informatyczne – Potrzebujesz profesjonalnych usług informatycznych dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami i pozwól nam zadbać o Twoje IT, abyś mógł skupić się na rozwoju swojego biznesu!

Obsługa informatyczna – Potrzebujesz pomocy w zakresie obsługi informatycznej? Skontaktuj się z nami, a nasi doświadczeni specjaliści szybko i skutecznie rozwiążą każdy problem z Twoim sprzętem lub oprogramowaniem.

Firmy informatyczne -Poszukujesz najlepszej firmy informatycznej, która zadba o rozwój Twojego biznesu? Skontaktuj się z nami już dziś, a nasi eksperci pomogą Ci w realizacji Twoich celów IT i zapewnią Ci wsparcie na każdym etapie!

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

  1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
  2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
  3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.