Jakie są dostępne opcje integracji z narzędziami społecznościowymi w Microsoft 365 Business Standard?

Microsoft 365 Business Standard oferuje różne opcje integracji z narzędziami społecznościowymi, które umożliwiają łatwe współpracowanie i udostępnianie treści między użytkownikami w organizacji. Oto niektóre z dostępnych opcji:

  1. Yammer – Yammer to narzędzie społecznościowe firmy Microsoft, które umożliwia użytkownikom łatwe komunikowanie się i udostępnianie treści w organizacji. Użytkownicy Yammera mogą tworzyć grupy dyskusyjne, udostępniać pliki i korzystać z funkcji takich jak czat i wideokonferencje.
  2. Microsoft Teams – Microsoft Teams to platforma do współpracy zespołowej, która oferuje wiele funkcji społecznościowych, takich jak czat, wideokonferencje i udostępnianie plików. W Teams użytkownicy mogą łatwo komunikować się i udostępniać treści między sobą.
  3. SharePoint – SharePoint to platforma do przechowywania i udostępniania plików w ramach organizacji, która oferuje funkcje społecznościowe, takie jak komentarze i polubienia. W SharePoint użytkownicy mogą łatwo komunikować się i udostępniać treści między sobą.
  4. Stream – Microsoft Stream to platforma do przechowywania i udostępniania wideo w organizacji. W Stream użytkownicy mogą komentować i polubić wideo, a także udostępniać je innym użytkownikom.
  5. Outlook – Outlook oferuje wiele funkcji społecznościowych, takich jak grupy dyskusyjne i udostępnianie kalendarza. Użytkownicy Outlooka mogą łatwo komunikować się i udostępniać treści między sobą.

Dostępne opcje integracji z narzędziami społecznościowymi w Microsoft 365 Business Standard umożliwiają łatwe współpracowanie i udostępnianie treści między użytkownikami, a także ułatwiają komunikację w ramach organizacji.

Zobacz więcej informacji na temat Microsoft 365 Business Basic:

Microsoft 365 Business Standard – Rozpocznij swoją przyszłość biznesową z Microsoft 365 Business Standard – wypróbuj teraz!

Jako oficjalny partner firmy Microsoft, zapraszamy Państwa do nabycia licencji na Microsoft 365 Business Standard.

Zacznij korzystać z Microsoft 365 i ciesz się łatwiejszą, bardziej efektywną i bezpieczniejszą pracą w swojej firmie!

Skorzystaj z naszej pomocy i wdróż Microsoft 365 już dziś, aby zacząć korzystać z pełni możliwości, jakie daje ta usługa!

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

  1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
  2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
  3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.