Jak zabezpieczyć dane w Microsoft 365 Business Standard?

Aby zabezpieczyć dane w Microsoft 365 Business Standard, można zastosować szereg działań, takich jak:

  1. Ustawienie silnych haseł: Wszyscy użytkownicy powinni być zobligowani do stosowania silnych haseł, które zawierają kombinację liter, cyfr i znaków specjalnych.
  2. Włączenie uwierzytelniania dwuskładnikowego: Włączenie opcji uwierzytelniania dwuskładnikowego sprawia, że logowanie wymaga nie tylko hasła, ale także kodu generowanego na urządzeniu użytkownika.
  3. Ustawienie polityk dostępu: Administratorzy powinni ustanowić polityki dostępu, które określają, kto ma dostęp do określonych danych i zasobów.
  4. Szyfrowanie danych: Microsoft 365 Business Standard wykorzystuje szyfrowanie w czasie rzeczywistym, co zapewnia ochronę przed nieuprawnionym dostępem do danych.
  5. Ochrona przed phishingiem: Microsoft 365 Business Standard zawiera wiele narzędzi, które pomagają w ochronie przed phishingiem, w tym antyspamowy filtr poczty, który blokuje podejrzane wiadomości.
  6. Oprogramowanie antywirusowe i antimalware: Microsoft 365 Business Standard zawiera oprogramowanie antywirusowe i antimalware, które pomaga chronić przed zagrożeniami związanymi z oprogramowaniem złośliwym.
  7. Regularne aktualizacje: Microsoft 365 Business Standard regularnie aktualizuje swoje narzędzia i oprogramowanie, co zapewnia, że system jest zawsze chroniony przed najnowszymi zagrożeniami.

Zobacz więcej informacji na temat Microsoft 365 Business Basic:

Microsoft 365 Business Standard – Rozpocznij swoją przyszłość biznesową z Microsoft 365 Business Standard – wypróbuj teraz!

Jako oficjalny partner firmy Microsoft, zapraszamy Państwa do nabycia licencji na Microsoft 365 Business Standard.

Zacznij korzystać z Microsoft 365 i ciesz się łatwiejszą, bardziej efektywną i bezpieczniejszą pracą w swojej firmie!

Skorzystaj z naszej pomocy i wdróż Microsoft 365 już dziś, aby zacząć korzystać z pełni możliwości, jakie daje ta usługa!

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

  1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
  2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
  3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.