Czego dotyczy normą PN EN ISO IEC 27001 2017?

Czego dotyczy normą PN EN ISO IEC 27001 2017?

Norma PN EN ISO/IEC 27001:2017 dotyczy zarządzania bezpieczeństwem informacji (Information Security Management System, ISMS). Jest to międzynarodowa norma opracowana przez International Organization for Standardization (ISO) i International Electrotechnical Commission (IEC) i określa wymagania dla zarządzania bezpieczeństwem informacji w organizacjach. Norma ta pomaga zapewnić, że informacje są chronione przed nieautoryzowanym dostępem, zmianą, zniszczeniem lub innymi zagrożeniami. Organizacje, które stosują normę ISO/IEC 27001, muszą wdrożyć i nieustannie udoskonalać system zarządzania bezpieczeństwem informacji, aby zapewnić, że informacje są odpowiednio chronione.

ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM INFORMATYCZNYM

Certyfikat ISO 9001

Certyfikat ISO 27001

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

  1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
  2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
  3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.