Jakie mogą być usługi informatyczne?

Jakie mogą być usługi informatyczne?

Usługi informatyczne to wszystkie usługi świadczone przez profesjonalistów w dziedzinie informatyki, mające na celu pomoc w rozwiązywaniu problemów i ulepszaniu procesów biznesowych za pomocą technologii informatycznych. Mogą one zawierać szeroki zakres działań, od tworzenia i administrowania stronami internetowymi, przez wsparcie techniczne i naprawę sprzętu komputerowego, po tworzenie oprogramowania i aplikacji, zarządzanie projektami IT, hosting i utrzymanie serwerów, bezpieczeństwo sieci i danych, konsulting i doradztwo technologiczne, aż po usługi chmury obliczeniowej i analizy danych. Celem usług informatycznych jest poprawa efektywności i wydajności biznesowej przedsiębiorstw poprzez zastosowanie najnowszych technologii informatycznych.

 1. Tworzenie i administrowanie stronami internetowymi
 2. Wsparcie techniczne i naprawa sprzętu komputerowego
 3. Tworzenie oprogramowania i aplikacji
 4. Hosting i utrzymanie serwerów
 5. Bezpieczeństwo sieci i danych
 6. Zarządzanie projektami IT
 7. Konsulting i doradztwo w zakresie technologii informatycznych
 8. Usługi chmury obliczeniowej i analizy danych.

Usługi inforamtyczne

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

 1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
 2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
 3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.