Co to jest Google Calendar

Co to jest Google Calendar

Google Calendar to internetowy kalendarz firmy Google, który umożliwia użytkownikom planowanie i zarządzanie swoim czasem. Jest to bezpłatne narzędzie, dostępne w języku polskim, które pozwala na dodawanie wydarzeń, spotkań i terminów do kalendarza oraz ich organizowanie i udostępnianie innym osobom.

Google Calendar oferuje wiele funkcji, takich jak powiadomienia o zbliżających się wydarzeniach, automatyczne dodawanie spotkań na podstawie otrzymywanych wiadomości e-mail czy możliwość ustawienia przypomnień o konieczności wykonania zadań. Kalendarz można także synchronizować z innymi urządzeniami i aplikacjami, takimi jak smartfony czy programy pocztowe, co pozwala na bieżące śledzenie terminów i zadań.

Google Calendar jest przyjazny dla użytkowników, łatwy w obsłudze i umożliwia dostosowanie wyglądu kalendarza do własnych potrzeb. Można dodawać kategorie, kolorować wydarzenia i zapraszać innych użytkowników do współpracy przy organizowaniu spotkań i wydarzeń.

Google Calendar jest przydatnym narzędziem dla osób, które chcą zorganizować swoje życie i pracy, planując swoje czas i zadania. Jest to również przydatne narzędzie dla firm i organizacji, które chcą koordynować swoją pracę i zaplanować spotkania z klientami i partnerami.

Obniżenie kosztów IT

Usługi informatyczne

Obsługa informatyczna

Firmy informatyczne

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

  1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
  2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
  3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.