Które systemy należą do systemów informatycznych wspierających zarządzanie?

Które systemy należą do systemów informatycznych wspierających zarządzanie?

Niektóre systemy informatyczne wspierające zarządzanie to:

 1. Systemy ERP (Enterprise Resource Planning): Systemy ERP służą do integracji i automatyzacji procesów biznesowych, takich jak finanse, księgowość, zarządzanie zasobami ludzkimi, logistyka i produkcja.
 2. Systemy CRM (Customer Relationship Management): Systemy CRM służą do zarządzania relacjami z klientami, w tym identyfikacji, segmentacji i targetowania klientów, a także zarządzania procesami sprzedaży i marketingu.
 3. Systemy SCM (Supply Chain Management): Systemy SCM służą do zarządzania łańcuchem dostaw, w tym planowania i optymalizacji dostaw, zarządzania zapasami i monitorowania wydajności.
 4. Systemy HR (Human Resource): Systemy HR służą do zarządzania zasobami ludzkimi, w tym rekrutacji, selekcji, rozwoju i zarządzania płacami.
 5. Systemy BI (Business Intelligence): Systemy BI służą do zbierania, analizowania i udostępniania informacji biznesowych, w tym tworzenia raportów, wykresów i dashboardów.
 6. Systemy PLM (Product Lifecycle Management): Systemy PLM służą do zarządzania cyklem życia produktu, od projektowania do wycofania.
 7. Systemy zarządzania projektami (Project Management Systems): Systemy zarządzania projektami służą do planowania, realizacji i monitorowania projektów.
 8. Systemy zarządzania dokumentami (Document Management Systems): Systemy zarządzania dokumentami służą do zarządzania cyklem życia dokumentów, od tworzenia do archiwizacji.
 9. Systemy zarządzania produkcją (Manufacturing Execution Systems): Systemy zarządzania produkcją służą do monitorowania i kontrolowania procesów produkcyjnych w czasie rzeczywistym.
 10. Systemy zarządzania nieruchomościami (Real Estate Management Systems): Systemy zarządzania nieruchomościami służą do zarządzania nieruchomościami, w tym najmu, sprzedaży i utrzymania.
 11. Systemy zarządzania ryzykiem (Risk Management Systems): Systemy zarządzania ryzykiem służą do identyfikowania, oceny i zarządzania ryzykiem biznesowym.
 12. Te są tylko kilkoma przykładami, ale istnieją również inne systemy informatyczne, które wspierają zarządzanie, w zależności od potrzeb i wymagań biznesowych.

Zarządzanie zasobami systemów informatycznych

Usługi informatyczne

Obsługa informatyczna

Firmy informatyczne

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

 1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
 2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
 3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.