Co to jest Google Arts & Culture

Co to jest Google Arts & Culture

Google Arts & Culture to platforma internetowa firmy Google, która umożliwia dostęp do wysokiej jakości zdjęć, filmów i wirtualnych wycieczek po największych i najbardziej znanych muzeach, galeriach i zabytkach na całym świecie.

Dzięki Google Arts & Culture można przeglądać tysiące dzieł sztuki, od starożytnych rzeźb po współczesne instalacje, oraz poznawać ich historię i kontekst. Platforma umożliwia także zwiedzanie wirtualne, co pozwala użytkownikom na poznanie muzeów i galerii z każdego zakątka świata bez wychodzenia z domu.

W Google Arts & Culture znajdują się również różne narzędzia i funkcje, takie jak sztuczna inteligencja, dzięki której można odkryć nowe aspekty dzieł sztuki, czy funkcja „Twarz z dzieła sztuki”, która pozwala porównać swój wygląd z postaciami z obrazów.

Platforma Google Arts & Culture to świetne narzędzie dla miłośników sztuki, studentów historii sztuki i każdego, kto chce poznać więcej na temat dzieł sztuki i zabytków z różnych epok i kultur. Jest to bezpłatne narzędzie, dostępne w języku polskim, które oferuje wspaniałą możliwość nauki i odkrywania piękna sztuki.

Obniżenie kosztów IT

Usługi informatyczne

Obsługa informatyczna

Firmy informatyczne

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

  1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
  2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
  3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.