Co to jest Gmail

Co to jest Gmail

Gmail to bezpłatna usługa poczty elektronicznej oferowana przez Google. Umożliwia ona użytkownikom tworzenie i zarządzanie swoimi skrzynkami pocztowymi w internecie.

Gmail pozwala na przesyłanie i odbieranie wiadomości e-mail, a także na archiwizowanie, sortowanie i wyszukiwanie wcześniej wysłanych lub otrzymanych wiadomości. Ponadto, użytkownicy mogą korzystać z innych usług Google, takich jak Kalendarz, Dysk Google czy Hangouts, bez potrzeby korzystania z innych kont.

Usługa Gmail oferuje wiele funkcjonalności, takich jak automatyczne sortowanie wiadomości według kategorii, ochronę przed spamem i wirusami oraz możliwość przesyłania dużych plików za pośrednictwem Google Drive.

Dzięki temu, że Gmail jest w pełni dostępny w internecie, użytkownicy mogą łatwo korzystać z niego z każdego urządzenia z dostępem do internetu. Wszystkie wiadomości są przechowywane w chmurze, co oznacza, że są one dostępne z każdego miejsca i urządzenia, na którym zalogowano się do konta Gmail.

Obniżenie kosztów IT

Usługi informatyczne

Obsługa informatyczna

Firmy informatyczne

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

  1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
  2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
  3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.