Yammer

Yammer to narzędzie społecznościowe firmy Microsoft, które umożliwia użytkownikom łatwe komunikowanie się i udostępnianie treści w organizacji. Yammer działa w oparciu o model sieci społecznościowych, co oznacza, że ​​użytkownicy mogą łatwo tworzyć grupy dyskusyjne, dodawać znajomych i udostępniać treści między sobą.

Yammer oferuje wiele funkcji, które ułatwiają współpracę i komunikację w organizacji, w tym:

  1. Grupy dyskusyjne – Yammer umożliwia tworzenie grup dyskusyjnych, w których użytkownicy mogą komunikować się, udostępniać treści i współpracować nad projektami.
  2. Powiadomienia – Yammer powiadamia użytkowników o nowych wiadomościach i aktywnościach w grupach dyskusyjnych, co pozwala na bieżąco śledzić rozmowy.
  3. Prywatne wiadomości – Yammer umożliwia wysyłanie prywatnych wiadomości do innych użytkowników, co ułatwia komunikację między zespołami i użytkownikami.
  4. Udział w treści – Użytkownicy Yammera mogą udostępniać pliki, zdjęcia i inne treści w grupach dyskusyjnych, co ułatwia współpracę i udostępnianie treści między użytkownikami.
  5. Funkcje wideo – Yammer oferuje funkcje wideo, takie jak wideokonferencje, co pozwala na łatwe komunikowanie się i współpracę w czasie rzeczywistym.

Yammer to narzędzie idealne dla organizacji, które chcą ułatwić komunikację i współpracę między użytkownikami, a także umożliwić szybkie udostępnianie treści i materiałów w ramach organizacji.

Zobacz więcej informacji na temat Microsoft 365 Business Basic:

Microsoft 365 Business Standard – Rozpocznij swoją przyszłość biznesową z Microsoft 365 Business Standard – wypróbuj teraz!

Jako oficjalny partner firmy Microsoft, zapraszamy Państwa do nabycia licencji na Microsoft 365 Business Standard.

Zacznij korzystać z Microsoft 365 i ciesz się łatwiejszą, bardziej efektywną i bezpieczniejszą pracą w swojej firmie!

Skorzystaj z naszej pomocy i wdróż Microsoft 365 już dziś, aby zacząć korzystać z pełni możliwości, jakie daje ta usługa!

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

  1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
  2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
  3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.