Jakie GTU na usługi informatyczne?

Jakie GTU na usługi informatyczne?

GTU to skrót od Ogólnych Warunków Umów, które określają zasady współpracy i obowiązki stron w zakresie świadczenia usług informatycznych. GTU powinny być dostosowane do potrzeb konkretnej branży i rodzaju usług, a ich treść powinna zawierać m.in.:

  • zakres świadczonych usług,
  • terminy i sposób realizacji,
  • cenę i warunki płatności,
  • odpowiedzialność stron,
  • zasady ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji,
  • warunki i sposób rozwiązywania ewentualnych sporu.

W przypadku usług informatycznych, szczególną uwagę należy zwrócić na kwestie bezpieczeństwa danych i ochrony prywatności, ponieważ w tej branży często przetwarzane są wrażliwe informacje.

Usługi inforamtyczne

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

  1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
  2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
  3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.