Jakie są dostępne opcje konfiguracji systemu powiadomień w Microsoft 365 Business Standard?

W Microsoft 365 Business Standard dostępne są różne opcje konfiguracji systemu powiadomień, które pozwalają na dostosowanie ustawień powiadomień dla różnych aplikacji i usług. Oto niektóre z nich:

  1. Microsoft Outlook: W programie Outlook można konfigurować powiadomienia dotyczące wiadomości e-mail, przypomnień kalendarza i zadań. Można dostosować dźwięki powiadomień, wyświetlanie powiadomień na ekranie lub wyłączyć powiadomienia dla określonych kont e-mail. Aby zmienić ustawienia powiadomień w Outlooku, przejdź do „Plik” > „Opcje” > „Centrum powiadomień” lub „Plik” > „Opcje” > „Wiadomości e-mail”.
  2. Microsoft Teams: W aplikacji Teams można konfigurować powiadomienia dotyczące wiadomości, @wzmianek, odpowiedzi na posty, spotkań, rozmów głosowych i wideo oraz innych zdarzeń związanych z pracą zespołową. Aby dostosować ustawienia powiadomień w Teams, kliknij na swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu, a następnie wybierz „Ustawienia” > „Powiadomienia”.
  3. Microsoft SharePoint: W usłudze SharePoint można konfigurować powiadomienia dotyczące zmian w bibliotekach dokumentów, listach lub witrynach. Można na przykład otrzymywać powiadomienia e-mail, gdy ktoś doda, zmieni lub usunie plik w bibliotece dokumentów. Aby skonfigurować powiadomienia w SharePoint, przejdź do odpowiedniej biblioteki dokumentów lub listy, a następnie kliknij na „…” (więcej opcji) > „Alert Me” > „Set alert on this library” (lub „Set alert on this list”).
  4. Microsoft Planner: W narzędziu Planner można włączyć lub wyłączyć powiadomienia dotyczące zadań, takich jak przypisanie zadań, zmiana terminów, zakończenie zadań itp. Aby zmienić ustawienia powiadomień w Planner, kliknij na ikonę dzwonka w prawym górnym rogu, a następnie wybierz „Ustawienia powiadomień”.
  5. Microsoft To Do: W aplikacji To Do można włączyć lub wyłączyć powiadomienia dotyczące przypomnień zadań oraz codziennych przeglądów zadań. Aby dostosować ustawienia powiadomień w To Do, kliknij na ikonę koła zębatego w prawym górnym rogu, a następnie wybierz „Ustawienia” > „Powiadomienia”.

Warto dodać, że niektóre powiadomienia można również konfigurować na poziomie systemu operacyjnego, na przykład w ustawieni

Zobacz więcej informacji na temat Microsoft 365 Business Basic:

Microsoft 365 Business Standard – Rozpocznij swoją przyszłość biznesową z Microsoft 365 Business Standard – wypróbuj teraz!

Jako oficjalny partner firmy Microsoft, zapraszamy Państwa do nabycia licencji na Microsoft 365 Business Standard.

Zacznij korzystać z Microsoft 365 i ciesz się łatwiejszą, bardziej efektywną i bezpieczniejszą pracą w swojej firmie!

Skorzystaj z naszej pomocy i wdróż Microsoft 365 już dziś, aby zacząć korzystać z pełni możliwości, jakie daje ta usługa!

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

  1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
  2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
  3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.