Co to jest Google Analytics

Co to jest Google Analytics

Google Analytics – jest to narzędzie internetowe firmy Google, które umożliwia analizę ruchu na stronach internetowych. Google Analytics śledzi dane, takie jak liczba odwiedzin, źródła ruchu, czas spędzony na stronie, zachowanie użytkowników, konwersje i wiele innych. Dzięki tym informacjom właściciele stron mogą mierzyć skuteczność swoich działań marketingowych, usprawniać działanie strony internetowej, dostosować treści do preferencji użytkowników i dokonywać zmian, które zwiększą konwersję na stronie. Google Analytics oferuje wiele narzędzi analitycznych, takich jak raporty, filtry, wskaźniki i panele sterowania, które umożliwiają szczegółową analizę ruchu na stronie internetowej. Narzędzie to jest bezpłatne dla większości użytkowników i jest łatwe w obsłudze, dzięki czemu jest jednym z najpopularniejszych narzędzi analitycznych dostępnych w Internecie.

Obniżenie kosztów IT

Usługi informatyczne

Obsługa informatyczna

Firmy informatyczne

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

  1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
  2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
  3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.