Co to jest Agile

Co to jest Agile

Agile to zbiór praktyk wywodzących się z metodyki zarządzania projektami, które pozwalają organizacjom szybciej reagować na zmieniające się potrzeby biznesowe. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod zarządzania projektami, Agile skupia się na ciągłym doskonaleniu produktu poprzez krótkie okresy zwane iteracjami. Każda iteracja zapewnia krótką, zamkniętą sesję projektową, która kończy się zweryfikowanym produktem lub usługą. Agile wykorzystuje różne techniki w celu ułatwienia procesu, takie jak tworzenie map myśli, tworzenie tablicy zadań i omawianie zadań.

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Agile coach

Agile Coach to osoba, która pomaga zespołom wypracowywać i doskonalić procesy zarządzania projektami w oparciu o metodyki Agile. Agile Coach pomaga zespołom rozwijać umiejętności w zakresie współpracy, poprawiać pracę i uczyć się na bieżąco. Agile Coach pomaga również liderom zespołu w utrzymaniu zdolności do nadążania za zmieniającymi się potrzebami i wymaganiami biznesowymi.

Agile scrum

Agile Scrum to zwinna metoda zarządzania projektami oparta na iteracjach, które umożliwiają szybką reakcję na zmieniające się warunki i potrzeby. Podstawy Agile Scrum obejmują ciągłe uczenie się i zmiany, podejście bazujące na zespole, zwinne zarządzanie zadaniami i usuwanie problemów, szybką odpowiedź na potrzeby klienta i skupienie się na dostarczaniu wartości.

Zwiększ zysk firmy optymalizując koszty!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Agile UX

Agile UX to filozofia projektowania, w której tworzenie użytecznych i atrakcyjnych produktów internetowych jest realizowane poprzez ciągłe iteracje, badania i testy. Agile UX stawia ludzi na pierwszym miejscu w procesie tworzenia produktów, pracując z zespołem w celu tworzenia wysokiej jakości produktu zgodnego z oczekiwaniami użytkowników. Agile UX zaczyna się od zrozumienia potrzeb klientów poprzez badania, a następnie tworzy prototyp i testy, aby upewnić się, że produkt będzie spełniał ich wymagania. Agile UX wykorzystuje metody projektowania zwinnego, takie jak Scrum, aby zapewnić ciągły proces udoskonalania produktu.

Agile

Usługi informatyczne

Obsługa informatyczna

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

  1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
  2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
  3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.