Co to jest Google Forms

Co to jest Google Forms

Google Forms to bezpłatna usługa firmy Google, która umożliwia użytkownikom tworzenie ankiet i formularzy online, w celu zbierania informacji i opinii od swoich odbiorców.

Usługa ta umożliwia łatwe tworzenie ankiet i formularzy, przy użyciu intuicyjnego edytora, który umożliwia dodawanie różnego rodzaju pytań, takich jak pytania jednokrotnego wyboru, wielokrotnego wyboru, otwarte, numeryczne, daty i inne. Można również tworzyć różne rodzaje pytań, takie jak pytania wymagające odpowiedzi obowiązkowej, pytania zależne od innych pytań, czy pytania z odpowiedziami w formie obrazków.

Google Forms umożliwia również personalizację ankiet i formularzy, poprzez wybór różnych motywów graficznych, kolorów i fontów, które mogą być dopasowane do indywidualnych potrzeb projektowych.

Po utworzeniu ankiety lub formularza, użytkownicy mogą łatwo udostępnić go swoim odbiorcom poprzez link lub umieścić go na swojej stronie internetowej. Użytkownicy mogą również zbierać i przeglądać odpowiedzi na pytania w czasie rzeczywistym, dzięki czemu mogą na bieżąco monitorować wyniki swoich ankiet i formularzy.

Google Forms oferuje również wiele narzędzi i funkcji, które ułatwiają przetwarzanie wyników ankiety i formularza. Na przykład, użytkownicy mogą przeglądać wyniki w formie wykresów i tabel, filtrować i sortować odpowiedzi oraz eksportować wyniki do różnych formatów, takich jak arkusze kalkulacyjne, dokumenty tekstowe i inne.

Podsumowując, Google Forms to bezpłatna usługa umożliwiająca użytkownikom łatwe tworzenie ankiet i formularzy online, z wieloma narzędziami i funkcjami ułatwiającymi ich personalizację, udostępnianie, zbieranie odpowiedzi i przetwarzanie wyników.

Obniżenie kosztów IT – Zacznij oszczędzać już dziś! Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy pomóc Ci obniżyć koszty IT w Twojej firmie. Zadzwoń lub napisz do nas, a nasi specjaliści przedstawią Ci nasze rozwiązania i pomogą wybrać najlepszą opcję dla Twojego biznesu.

Usługi informatyczne – Zadbaj o swoją firmę i zainwestuj w profesjonalne usługi informatyczne już dziś! Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy pomóc Ci zwiększyć wydajność, optymalizować procesy biznesowe i zwiększyć bezpieczeństwo Twoich danych. Zadzwoń lub napisz do nas, a nasi specjaliści przedstawią Ci nasze rozwiązania i pomożą wybrać najlepszą opcję dla Twojego biznesu.

Obsługa informatyczna – Nie trać czasu na rozwiązywanie problemów związanych z IT! Zaufaj naszej obsłudze informatycznej i skup się na prowadzeniu swojego biznesu. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy pomóc Ci zwiększyć wydajność pracy, poprawić bezpieczeństwo Twoich danych oraz zapewnić ciągłość działania Twojej infrastruktury IT. Zadzwoń lub napisz do nas, a nasi doświadczeni specjaliści udzielą Ci niezbędnej pomocy i rozwiązania na miarę Twoich potrzeb.

Firmy informatyczne – Zaufaj profesjonalistom i zwiększ wydajność swojej firmy! Skontaktuj się z nami, jako firmą informatyczną, i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc z optymalizacją procesów biznesowych, zwiększeniem bezpieczeństwa Twoich danych i zoptymalizowaniem kosztów IT. Zadzwoń lub napisz do nas, a nasi specjaliści przedstawią Ci nasze rozwiązania i pomożą wybrać najlepszą opcję dla Twojego biznesu. Razem możemy osiągnąć wiele więcej!

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

  1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
  2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
  3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.