Jakie PKD na usługi informatyczne?

Jakie PKD na usługi informatyczne?

PKD (Polska Klasyfikacja Działalności) to klasyfikacja działalności gospodarczej stosowana w Polsce. Dla usług informatycznych zgodnie z PKD, można wybrać kilka kodów, w zależności od rodzaju usług świadczonych przez firmę. Przykładowe kody PKD dla usług informatycznych to:

  • 62.09Z – Pozostała działalność usługowa związana z informatyką
  • 26.60Z – Pozostałe badania i rozwój związane z naukami technicznymi i naukami przyrodniczymi
  • 63.11Z – Obsługa informatyczna w zakresie zarządzania
  • 63.12Z – Obsługa informatyczna komputerów i systemów informatycznych.

Uwaga: powyższe kody PKD są tylko przykładami, pełna lista kodów PKD dostępna jest na stronach urzędów statystycznych w Polsce.

Usługi inforamtyczne

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

  1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
  2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
  3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.