Jak sprawdzić czy w systemie są zainstalowane wymagane biblioteki i pliki DLL

Jak sprawdzić czy w systemie są zainstalowane wymagane biblioteki i pliki DLL

Aby sprawdzić, czy w systemie są zainstalowane wymagane biblioteki i pliki DLL, można wykonać następujące kroki:

  1. Otwórz menu Start i wpisz „cmd” w polu wyszukiwania, aby otworzyć okno wiersza polecenia.
  2. Wpisz polecenie „sfc /scannow” i naciśnij klawisz Enter. To spowoduje uruchomienie narzędzia System File Checker, które przeskanuje system w poszukiwaniu uszkodzonych lub brakujących plików systemowych.
  3. Jeśli narzędzie System File Checker wykryje brakujące lub uszkodzone pliki, automatycznie je naprawi lub poprosi o płyty instalacyjne, aby przywrócić brakujące pliki.
  4. Możesz także użyć narzędzia Dependency Walker, aby sprawdzić, jakie pliki DLL są wymagane przez dany program. Aby to zrobić, należy otworzyć plik wykonywalny programu w narzędziu Dependency Walker i sprawdzić, czy wszystkie wymagane pliki DLL są obecne.
  5. W przypadku, gdy narzędzie Dependency Walker wykryje brakujące pliki DLL, należy pobrać brakujące pliki ze strony internetowej producenta lub zainstalować je ponownie z płyty instalacyjnej programu.

Jeśli powyższe kroki nie pomogą rozwiązać problemu, należy skontaktować się z producentem programu lub zespołem pomocy technicznej, aby uzyskać dalszą pomoc.

Obniżenie kosztów IT – Chcesz obniżyć koszty IT? Skontaktuj się z nami już teraz, a nasi specjaliści pomogą Ci w znalezieniu najlepszych rozwiązań dla Twojej firmy!

Usługi informatyczne – Potrzebujesz profesjonalnych usług informatycznych dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami i pozwól nam zadbać o Twoje IT, abyś mógł skupić się na rozwoju swojego biznesu!

Obsługa informatyczna – Potrzebujesz pomocy w zakresie obsługi informatycznej? Skontaktuj się z nami, a nasi doświadczeni specjaliści szybko i skutecznie rozwiążą każdy problem z Twoim sprzętem lub oprogramowaniem.

Firmy informatyczne -Poszukujesz najlepszej firmy informatycznej, która zadba o rozwój Twojego biznesu? Skontaktuj się z nami już dziś, a nasi eksperci pomogą Ci w realizacji Twoich celów IT i zapewnią Ci wsparcie na każdym etapie!

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

  1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
  2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
  3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.