Jakie są największe zalety subskrypcji Microsoft 365 Business Basic dla branży edukacyjnej?

Subskrypcja Microsoft 365 Business Basic oferuje szereg zalet dla branży edukacyjnej, w tym:

  1. Dostęp do aplikacji biurowych w chmurze, co umożliwia elastyczne i zdalne nauczanie oraz współpracę między uczniami i nauczycielami.
  2. Możliwość przechowywania i udostępniania plików w chmurze, co ułatwia pracę z dokumentami i zwiększa bezpieczeństwo przechowywanych danych.
  3. Dostęp do narzędzi do tworzenia prezentacji, dokumentów i arkuszy kalkulacyjnych, co ułatwia przygotowanie materiałów dydaktycznych.
  4. Integracja z innymi narzędziami edukacyjnymi, takimi jak platformy LMS, co umożliwia jeszcze większą elastyczność i personalizację procesu nauczania.
  5. Opcje automatyzacji procesów biznesowych, takie jak obsługa dokumentacji i zamówień, co pozwala na bardziej efektywne zarządzanie szkołą lub instytucją edukacyjną.
  6. Wsparcie techniczne i bezpieczeństwo danych zapewniane przez Microsoft, co daje pewność, że dane uczniów i nauczycieli są bezpieczne i chronione przed utratą lub kradzieżą.

Dzięki tym zaletom subskrypcja Microsoft 365 Business Basic może być korzystnym rozwiązaniem dla szkół, uczelni oraz innych instytucji edukacyjnych.

Zobacz więcej informacji na temat Microsoft 365 Business Basic:

Microsoft 365 Business Basic – subskrypcja, która umożliwia korzystanie z narzędzi, takich jak Outlook, Word, Excel i PowerPoint, oraz usług związanych z komunikacją i współpracą zespołową.

Jako oficjalny partner firmy Microsoft, zapraszamy Państwa do nabycia licencji na Microsoft 365 Business Basic.

Zacznij korzystać z Microsoft 365 i ciesz się łatwiejszą, bardziej efektywną i bezpieczniejszą pracą w swojej firmie!

Skorzystaj z naszej pomocy i wdróż Microsoft 365 już dziś, aby zacząć korzystać z pełni możliwości, jakie daje ta usługa!

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

  1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
  2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
  3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.