Czy Microsoft 365 Business Standard oferuje narzędzia do zarządzania zadaniami?

Tak, Microsoft 365 Business Standard oferuje narzędzia do zarządzania zadaniami, które pomagają w organizacji pracy i współpracy w zespołach. Dwa główne narzędzia do zarządzania zadaniami w Microsoft 365 Business Standard to Microsoft Planner oraz Microsoft To Do.

Microsoft Planner:

Planner to narzędzie do zarządzania projektami i zadaniami w zespołach. Pozwala tworzyć i przypisywać zadania, ustalać terminy, zarządzać priorytetami oraz śledzić postęp pracy. Planner pozwala na tworzenie planów i organizowanie zadań na tablicach z kartami, które można przeciągać i upuszczać w różnych kolumnach (na przykład „Do zrobienia”, „W trakcie”, „Zakończone”). Można również dodawać etykiety, załączniki, notatki i komentarze do kart z zadaniami.

Microsoft To Do:

To Do to osobiste narzędzie do zarządzania zadaniami, które pozwala użytkownikom tworzyć listy zadań, ustalać priorytety, dodawać przypomnienia i terminy. To Do pozwala na synchronizację zadań między różnymi urządzeniami oraz na współdzielenie list z innymi użytkownikami. To Do jest zintegrowane z usługą Microsoft Exchange, dzięki czemu można łatwo zarządzać zadaniami z programu Outlook.

Oba narzędzia są dostępne w ramach subskrypcji Microsoft 365 Business Standard i są zintegrowane z innymi aplikacjami Microsoft 365, takimi jak Teams, SharePoint czy OneNote. Aby zacząć korzystać z Microsoft Planner lub Microsoft To Do, zaloguj się na portalu Microsoft 365 (office.com) i wybierz odpowiednią aplikację z listy dostępnych aplikacji. Można również pobrać dedykowane aplikacje To Do na smartfony i tablety z systemem Android, iOS oraz na komputery z systemem Windows 10.

Zobacz więcej informacji na temat Microsoft 365 Business Basic:

Microsoft 365 Business Standard – Rozpocznij swoją przyszłość biznesową z Microsoft 365 Business Standard – wypróbuj teraz!

Jako oficjalny partner firmy Microsoft, zapraszamy Państwa do nabycia licencji na Microsoft 365 Business Standard.

Zacznij korzystać z Microsoft 365 i ciesz się łatwiejszą, bardziej efektywną i bezpieczniejszą pracą w swojej firmie!

Skorzystaj z naszej pomocy i wdróż Microsoft 365 już dziś, aby zacząć korzystać z pełni możliwości, jakie daje ta usługa!

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

  1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
  2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
  3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.