Jak usunąć filtr z TikTok

Jak usunąć filtr z TikTok? – poradnik krok po kroku

Korzystanie z filtrów w trakcie wrzucania materiałów filmowych na TikToka to najprostszy i najszybszy sposób na poprawę wyglądu naszego wideo.

Część z nich jest dostępnych od razu, w przypadku innych konieczna jest dodatkowa instalacja.

Główną zaletą korzystania z filtrów na TikToku jest łatwość ich dodawania. Ale czy wiesz jak usunąć filtr z TikToka?

Tego dowiesz się czytając niniejszy poradnik!

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892


Jak usunąć filtr z TikToka?

Jak usunąć filtr z TikToka po nagraniu wideo?

Jeżeli w trakcie nagrywania filmu na TikToka dodasz do niego filtr, możliwe jest jego usunięcie z gotowego wideo. W tym celu należy wykonać zaledwie dwa proste kroki:

 1. Wybierz opcję “Filtry” po prawej stronie ekranu.
 2. Następnie wybierz opcję “Normalny”, co spowoduje natychmiastowe usunięcie wszystkich filtrów dodanych do filmu po jego nagraniu.

Jak usunąć filtry z TikToka w wersji roboczej?

Zacznijmy od tego, że usunięcie fitrów z naszego wideo możliwe jest niemalże w każdym momencie, nie tylko w trakcie ich nagrywania, ale także wówczas gdy nasz film jest już gotowy, to znaczy zapisany w wersjach roboczych.

Należy jednak pamiętać, aby przeprowadzić operację usuwania filtrów zanim udostępnimy nasze wideo!

Później, gdy film będzie już upubliczniony nie będziemy mieli możliwości usunięcia czy zmiany filtrów!

 1. Uruchom aplikację TikTok.
 2. Wybierz wersję roboczą filmu, z którego chcesz usunąć filtry.
 3. Naciśnij przycisk “Back”, by powrócić do edytora.
 4. Wybierz opcję “Effects” znajdującą się w menu umiejscowionym w dolnej części ekranu (drugie okienko od lewej strony). Na ekranie wyświetli się okno z osią czasu, na której znajdują się wszystkie dodane filtry.
 5. Usuń filtry za pomocą przycisku cofania ulokowanego po prawej stronie ekranu. Filtry będą usuwać się “od końca”, czyli w kolejności od ostatnio dodanego filtra.
 6. Po wszystkim należy zapisać zmiany.

Zwiększ zysk firmy optymalizując koszty!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Usuwanie filtrów z TikToka – podsumowanie

Powyższy poradnik wskazuje jak w szybki sposób usunąć filtry z TikToka – zarówno z filmów nagrywanych z dodanym filtrem jak i materiałów znajdujących się w wersjach roboczych. J

eżeli efekt końcowy filmu wraz z dodanymi filtrami nie jest dla Ciebie satysfakcjonujący, korzystając z tego poradnika możesz w kilku kliknięciach pozbyć się ich z Twojego wideo. Pamiętaj jednak, że nie możesz usunąć filtrów z filmu, których został już udostępniony.

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

 1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
 2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
 3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.