Jak usunąć filtr z TikTok? – poradnik krok po kroku

Jak usunąć filtr z TikTok

Korzystanie z filtrów w trakcie wrzucania materiałów filmowych na TikToka to najprostszy i najszybszy sposób na poprawę wyglądu naszego wideo.

Część z nich jest dostępnych od razu, w przypadku innych konieczna jest dodatkowa instalacja.

Główną zaletą korzystania z filtrów na TikToku jest łatwość ich dodawania. Ale czy wiesz jak usunąć filtr z TikToka?

Tego dowiesz się czytając niniejszy poradnik!

Jak usunąć filtr z TikToka?

Jak usunąć filtr z TikToka po nagraniu wideo?

Jeżeli w trakcie nagrywania filmu na TikToka dodasz do niego filtr, możliwe jest jego usunięcie z gotowego wideo. W tym celu należy wykonać zaledwie dwa proste kroki:

  1. Wybierz opcję “Filtry” po prawej stronie ekranu.
  2. Następnie wybierz opcję “Normalny”, co spowoduje natychmiastowe usunięcie wszystkich filtrów dodanych do filmu po jego nagraniu.
Jak usunąć filtry z TikToka w wersji roboczej?

Zacznijmy od tego, że usunięcie fitrów z naszego wideo możliwe jest niemalże w każdym momencie, nie tylko w trakcie ich nagrywania, ale także wówczas gdy nasz film jest już gotowy, to znaczy zapisany w wersjach roboczych.

Należy jednak pamiętać, aby przeprowadzić operację usuwania filtrów zanim udostępnimy nasze wideo!

Później, gdy film będzie już upubliczniony nie będziemy mieli możliwości usunięcia czy zmiany filtrów!

  1. Uruchom aplikację TikTok.
  2. Wybierz wersję roboczą filmu, z którego chcesz usunąć filtry.
  3. Naciśnij przycisk “Back”, by powrócić do edytora.
  4. Wybierz opcję “Effects” znajdującą się w menu umiejscowionym w dolnej części ekranu (drugie okienko od lewej strony). Na ekranie wyświetli się okno z osią czasu, na której znajdują się wszystkie dodane filtry.
  5. Usuń filtry za pomocą przycisku cofania ulokowanego po prawej stronie ekranu. Filtry będą usuwać się “od końca”, czyli w kolejności od ostatnio dodanego filtra.
  6. Po wszystkim należy zapisać zmiany.

Usuwanie filtrów z TikToka – podsumowanie

Powyższy poradnik wskazuje jak w szybki sposób usunąć filtry z TikToka – zarówno z filmów nagrywanych z dodanym filtrem jak i materiałów znajdujących się w wersjach roboczych. J

eżeli efekt końcowy filmu wraz z dodanymi filtrami nie jest dla Ciebie satysfakcjonujący, korzystając z tego poradnika możesz w kilku kliknięciach pozbyć się ich z Twojego wideo. Pamiętaj jednak, że nie możesz usunąć filtrów z filmu, których został już udostępniony.Przewiń do góry