Usługi informatyczne Wesoła

Usługi informatyczne Wesoła – przegląd cen usług informatycznych

XXI wiek to epoka postępującej cyfryzacji, która odmieniła nasze życie o 180 stopni. Stały dostęp do internetu w niemalże każdym miejscu na świecie sprawił, że sieć stała się dla wielu osób miejscem pracy, w tym również dla firm, które dzięki nowym technologiom mogą zwiększyć efektywność pracy poprzez lepszą optymalizację działań. Aby wdrożenie nowych technologii odbywało się sprawnie, warto korzystać z profesjonalnych usług informatycznych, świadczonych przez specjalistów z branży IT. Sprawdziliśmy jakie są cenniki usługi eksperta-informatyka w Warszawie w Wesołej, szacunkowe ceny prezentujemy w dalszej części artykułu.

Spis treści

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Informatycy, którzy oferują swoje usługi w Wesołej zajmują się kompleksową obsługę narzędzi, przeprowadzają naprawy oraz konserwacje sprzętu komputerowego, jak i specjalistycznego oprogramowania. Informatycy oferują elastyczne oferty usług, które można dostosować w zależności od potrzeb klienta. Wykwalifikowani informatycy mogą zająć się m.in. kompleksową obsługą informatyczną, lub wdrożeniem dedykowanego oprogramowania.

W kolejnych akapitach artykułu zamieściliśmy szacunkowe cenniki usług informatycznych według podziału na kategorie, w tym m.in.:

 • administrację siecią komputerową przedsiębiorstwa,
 • zapewnienie bezpieczeństwa informatycznego,
 • migrację baz danych,
 • zarządzanie serwerami,
 • usuwanie awarii,
 • ochronę danych osobowych przetwarzanych przez firmę,
 • audyt IT,
 • zakup, naprawy i konserwację sprzętu komputerowego, serwerów, okablowania oraz innych elementów infrastruktury sieciowej,
 • instalację oprogramowania, w tym m.in. systemu operacyjnego, systemów informatycznych wspierających procesy biznesowe (np. ERP, CRM, BPM),
 • tworzenie i administrowanie stronami www.

Jeżeli zastanawiasz się nad cennikiem poszczególnych usług informatycznych, w dalszej części tekstu znajdziesz zestawienia szacunkowych kosztów.

Zobacz jak skorzystasz współpracując z firmą IT świadczącą usługi informatyczne w Wesołej i w okolicach

Pomoc specjalistów IT skutkuje szeregiem zalet, które odczujesz prowadząc firmę:

 1. Każda godzina pracy eksperta z profesjonalnej firmy informatycznej jest tańsza, aniżeli zatrudnianie pracownika na etat.
 2. Dostęp do wsparcia technicznego oferowanego przez specjalistów z firm informatycznych jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku.
 3. Korzystanie z usług ekspertów z branży IT umożliwia redukcję kosztów związanych z zakupem sprzętu czy specjalistycznego oprogramowania.
 4. Firmy informatyczne mają w swojej ofercie usługi pomocy technicznej realizowanej przez ekspertów specjalizujących się w różnych dziedzinach IT.
 5. Możliwość przeciwdziałającym najgroźniejszym złośliwym programom poprzez podniesienie poziomu bezpieczeństwa wrażliwych danych firmy.
 6. Elastyczne dostosowywanie rodzaju, jak i zakresu współpracy w zależności od indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa.
 7. Możliwość uzyskania dodatkowych porad lub wskazówek dostosowanych do indywidualnych potrzeb firmy.

Zwiększ zysk firmy optymalizując koszty!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Prace związane z administrowaniem siecią informatyczną

Jakie się ceny usług administrowania siecią informatyczną w dzielnicy Wesoła w Warszawie? W poniższej tabelce umieściliśmy szacunkowy cennik:

Usługa informatyczna – administracja siecią informatycznąCena usługi informatycznej – Wesoła w Warszawie
Instalacja okablowania strukturalnegomontaż hub/switch – 71 – 95 zł/sztuka
instalacja i konfiguracja routera – 84 – 123 zł
instalacja i konfiguracja Access Point – 131 – 179 zł
instalacja bezprzewodowej karty sieciowej w komputerze – 77 – 122 zł
Pomoc przy zakupie urządzeń sieciowych i ich konfiguracji475 – 688 zł
Projektowanie sieci LAN/Wi-Fi i dobór urządzeń121 – 202 zł
Administracja siecią250 – 1593 zł
Godzina pracy wykwalifikowanego informatyka140 – 244 zł
Miesięczny abonament na usługi informatyczne dla firmy z 5 komputerami387 – 762 zł

Cennik administracji siecią informatyczną w Wesołej w Warszawie

Instalacja okablowania strukturalnego (w tym m.in. światłowodów) to bardzo pojemny zbiór usług, na który składa się montaż gniazd i kabli, ułożenie przewodów, montaż przełącznika sieciowego (switch) – 71 – 95 zł/sztuka, instalacja i konfiguracja routera – 84 – 123 zł, połączenie sieci WLAN z LAN (instalacja Access Point) – 131 – 179 zł, instalacja oraz konfiguracja bezprzewodowej karty sieciowej w komputerze – 77 – 122 zł

Pomoc przy zakupie urządzeń sieciowych i ich konfiguracji to koszt 475 – 688 zł.

Projektowanie sieci LAN/Wi-Fi i dobór urządzeń kosztuje około 121 – 202 zł. Dodatkowo należy doliczyć do tego cenę zakupu materiałów i urządzeń.

Administracja siecią to koszt 250 – 1593 zł w przypadku zakupu usługi w abonamencie. Cena jest w pełni zależna od liczby stanowisk komputerowych w obsługiwanej firmie, stopnia złożoności sieci i jej konfiguracji.

Godzina pracy wykwalifikowanego informatyka w dzielnicy Wesoła to koszt 140 – 244 zł. Przybliżona koszt zakupu miesięcznego abonamentu na usługi IT (dla firmy z 5 komputerami) to 387 – 762 zł. Koszt abonamentu jest uzależniony od liczby stanowisk komputerowych, serwerów oraz oddziałów obsługiwanej firmy, a także szybkości reakcji na zgłoszenie awarii.

Dodatkowo należy doliczyć również ewentualny koszt dojazdu informatyka, zazwyczaj jest to 1,40 -1,60 zł/km.

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Prace związane z zapewnieniem bezpieczeństwa

Jakie są ceny za korzystanie z profesjonalnych usług informatycznych związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa teleinformatycznego w Warszawie w Wesołej?

W poniższej tabelce prezentujemy szacunkowe koszty poszczególnych usług:

Usługa informatyczna – cyberbezpieczeństwoCena usługi informatycznej – Wesoła
Audyt ITstandardowy – 1274 – 2614 zł
kompleksowy – od 5491 zł
Wdrożenie oprogramowania antywirusowego168 – 382 zł
Wdrożenie bram bezpieczeństwa obsługi Internetu184 – 277 zł
Tworzenie kopii zapasowej (backup)280 – 775 zł
Zabezpieczenie sieci firmowej przed wyciekiem danych169 – 273 zł
Usunięcie wirusów, ransomware, spyware oraz innych rodzajów złośliwego oprogramowania288 – 1031 zł
Konfiguracja sieci VPN i podłączonych do niej urządzeń185 – 265 zł
Wdrożenie polityki bezpieczeństwa w firmie1214 – 2487 zł
Wdrożenie systemów SIEM357 – 852 zł
Odzyskiwanie danych180 – 275 zł

Cennik usług bezpieczeństwa IT w Wesołej w Warszawie:

Profesjonalna obsługa informatyczna dla firm w Warszawie i okolicach!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Audyt IT w zależności od jego zaawansowania kosztuje: za standardowy trzeba zapłacić 1274 – 2614 zł, za kompleksowe sprawdzenie całej infrastruktury teleinformatycznej od 5491 zł. Ceny są uzależnione przede wszystkim od czasu pracy poświęconej przez audytorów.

Wdrożenie oprogramowania antywirusowego polega na implementacji wybranego, dopasowanego do potrzeb klienta, programy antywirusowego. Koszt takiej usługi to około 168 – 382 zł.

Wdrożenie bram bezpieczeństwa obsługi Internetu obejmuje firewall, UTM, IPS, IDS, PROXY oraz filtry antyspamowe i filtry treści. Koszt usługi to 184 – 277 zł.

Tworzenie kopii zapasowej (backup) wiąże się z kosztem na poziomie 280 – 775 zł, cena jest proporcjonalna do ilości danych do backupu.

Zabezpieczenie sieci firmowej przed wyciekiem danych wiąże się z cenami w zakresie około 169 – 273 zł.

Usunięcie wirusów, ransomware, spyware oraz innych rodzajów złośliwego oprogramowania kosztuje około 288 – 1031 zł. Cena zależy od poziomu zainfekowania urządzenia oraz czasu pracy informatyka.

Konfiguracja sieci VPN i podłączonych do niej urządzeń zapewnia wysoce anonimowe, szyfrowane (niewidoczne dla postronnych) połączenie z internetem, cena usługi kształtuje się na poziomie 185 – 265 zł.

Wdrożenie polityki bezpieczeństwa w firmie to przygotowanie dokumentów, wybór i instalację oprogramowania DLP (Data Loss Protection) oraz do monitorowania działalności pracowników. Cena usługi to około 1214 – 2487 zł.

Wdrożenie systemów SIEM, które badają, analizują i monitorują wszystkie działania w sieci to wiąże się z koniecznością poniesienia kosztów w zakresie 357 – 852 zł.

Odzyskiwanie danych po awarii sprzętu/oprogramowania lub cyberataku cenowo kształtuje się na poziomie 180 – 275 zł. Cena jest uzależniona od ilości danych, które trzeba odzyskać.

Cennik naprawy oraz konserwacji urządzeń IT w Wesołej

Sprzęt oraz specjalistyczne oprogramowanie komputerowe ulegają zużyciu lub po prostu niszczą się z biegiem czasu, co może prowadzić do występowania poważnych awarii. Sposobem na przeciwdziałanie problemom są regularne naprawy sprzętu, jego konserwacja lub wymiana na nowy. Firmy informatyczne świadczą usługi z dziedziny napraw, bieżącej konserwacji oraz wymiany sprzętu i oprogramowania na nowe.

W przypadku niektórych firm popularnym rozwiązaniem są planowane modernizacje, w ramach których wymienia się sprzęt, jak i oprogramowanie na nowe. Koszty usług naprawy czy konserwacji urządzeń oraz oprogramowania są zależne od rodzaju narzędzia, czasu pracy informatyków czy ceny subskrypcji.

Kompleksowa obsługa informatyczna firm

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Szacunkowy cennik usług teleinformatycznych znajdziecie poniżej (należy dodatkowo dodać do nich cenę zakupu urządzenia):

 • konfiguracja routera – 82 – 155 zł,
 • wymiana procesora – 94 – 178 zł,
 • wymiana zasilacza – 107 – 186 zł,
 • wymiana płyty głównej w komputerze – 93 – 275 zł,
 • wymiana lub przełożenie podzespołów do nowej obudowy – 224 – 306 zł,
 • wymiana lub dodanie dysku twardego – 131 – 192 zł,
 • wymiana lub dodanie karty graficznej wraz z konfiguracją i testami poprawności działania – 160 – 237 zł,
 • instalacja systemu Windows wraz z oprogramowaniem – 95 – 194 zł.

Naprawa oraz konserwacja urządzeń może również zostać przeprowadzona w ramach umowy abonamentowej na ciągłą obsługę IT firmy w Wesołej.

Cennik opieki nad stronami internetowymi – Wesoła

Strony internetowe www to dziś jedna z najpopularniejszych metod dotarcia do potencjalnego kontrahenta. Za jej pośrednictwem możliwe jest reklamowanie usług firmy, bowiem obecnie znaczna część osób poszukuje ofert w internecie. Solidna strona www w profesjonalny i czytelny sposób przedstawia zakres usług, ich ceny, a nawet opinie klientów. Z tego względu, aby strona internetowa była w pełni profesjonalnie przygotowana, dobrze zlecić jej wykonanie w ręce wykwalifikowanych specjalistów z branży IT. Odpowiednio zoptymalizowana strona www może zwiększyć zasięgi naszej oferty i zwiększyć sprzedaż.

Większość specjalistów pracujących dla firm informatycznych oferuje bardzo szeroki zakres usług w kwestii kompleksowej obsługi stron internetowych www. Wykwalifikowani informatycy zajmują się między innymi projektowaniem i hostingiem strony www oraz poczty e-mail, rejestrowaniem i utrzymywaniem domeny, czy też pozyskiwaniem certyfikatów SSL dla domen.

Jak wygląda cennik usług informatycznych świadczonych przez wykwalifikowanych informatyków-ekspertów IT, którzy specjalizują się w sprawowaniu opieki nad stronami www w Wesołej?

Oto szacunkowe koszty poszczególnych usług:

 • wizytówka www – 532 – 890 zł,
 • zaprojektowanie strony – od 510 zł,
 • hosting strony i poczty e-mail – od 108 zł/miesiąc,
 • rejestracja i utrzymanie domeny – 95 – 242 zł,
 • uzyskanie certyfikatu SSL – 303 – 426 zł.

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Cennik audytu informatycznego w Wesołej

Audyt informatyczny IT to znany sposób na poprawę bezpieczeństwa teleinformatycznego firmy. Profesjonalnie wykonany audyt to zadanie dla wykwalifikowanych specjalistów z branży informatycznej. Usługa umożliwia wykrycie punktów systemu informatycznego podatnych na awarie, pełną kontrolę zagrożeń związanych z wyciekiem danych firmowych, jak i monitorowanie szacunkowego poziomu ryzyka wystąpienia ataku cyberprzestępczego.

Zleć nam audyt informatyczny już dziś i zwiększ bezpieczeństwo swojej firmy!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Usługa audyty informatycznego kończy się stworzeniem specjalnego, indywidualnego raportu, czyli dokumentu, w którym eksperci IT przekazują analizy i wskazówki, dzięki którym możliwa będzie poprawa cyberbezpieczeństwa firmy.

Jakie są ceny usług audytu informatycznego w Wesołej?

Koszty usług oferowanych przez firmy informatyczne zajmujące się audytem znajdziesz poniżej:

 • podstawowy audyt informatyczny – wstępna ocena stanu kluczowych elementów infrastruktury IT – 732 – 914 zł,
 • audyt oprogramowania i sprzętu komputerowego – 84 – 197 zł (za każdy komputer),
 • audyt elementów związanych z ochroną danych osobowych  (w tym RODO) – 1891 – 5612 zł,
 • pełny audyt środowiska informatycznego firmy – 1010 – 1324 zł,
 • kompleksowy audyt obejmujący każdy aspekt funkcjonowania IT firmy – od 5387 zł.

Ceny usług profesjonalnego audytu IT w Wesołej są zależne od wielu czynników, w tym między innymi od sposobu rozliczania się z usługi informatycznej. Informatycy, zajmujący się wykonywaniem audytów informatycznych bywają opłacani na różne sposoby, za godzinę pracy lub za wykonanie zadania.

Cennik zarządzania serwerami – Wesoła

Wiele firm, które w swojej codziennej pracy wykorzystuje serwery potrzebuje usług informatycznych z zakresu zarządzania i administracji serwerami. Wykwalifikowani specjaliści świadczący usługi w Warszawie w Wesołej zajmują się między innymi wirtualizacją serwerów, projektowaniem serwerowni, tworzeniem kopii zapasowych danych (backup), usuwaniem awarii, kontrolą wykorzystywania zasobów serwera, działaniami mającymi na celu zapewnienie ciągłości pracy urządzeń oraz kontrolą dostępności serwera.

Zwiększ zysk firmy optymalizując koszty!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Jak kształtuje się cennik usług związanych z zarządzaniem serwerami w warszawskim Wawrze?

Poniżej przedstawiamy szacunkowe ceny:

 • instalacja serwerów, m.in. www, poczty, e-mail, VPN – 269 – 712 zł,
 • zarządzanie i administrowanie serwerami w ramach abonamentu na usługi:
  • do 5 godzin pracy administratora w dni powszednie – 413 – 804 zł,
 • reagowanie na awarie 365 dni w ciągu maksymalnie 1 godziny, 8-10 godzin pracy administratora – 955 – 2427 zł,
 • reagowanie na awarie 365 dni w ciągu maksymalnie 30 minut, powyżej 10 godzin pracy administratora – 2211 – 3058 zł.

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

 1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
 2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
 3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.