Usługi informatyczne Wilanów - przegląd cen usług informatycznych

Usługi informatyczne Wilanów – przegląd cen usług informatycznych

Obecnie większość firm korzysta z profesjonalnych usług informatycznych. Dzięki zastosowaniu różnego rodzaju narzędzi możliwe jest zwiększenie efektywności działania przedsiębiorstwa. Sprzęt oraz dedykowane, specjalistyczne oprogramowanie umożliwiają częściową automatyzację niektórych działań, co skutkuje oszczędnością czasu oraz pieniędzy.

Spis treści

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Korzystając z nowych technologii przedsiębiorstwo może również zareklamować zalety swoich usług za pośrednictwem indywidualnej strony internetowej. Chcąc jak najefektywniej wdrożyć sprzęt oraz oprogramowanie do firmy, warto zdecydować się na usługi informatyczne świadczone przez wykwalifikowanych specjalistów IT. Sprawdziliśmy cenniki usług doświadczonych informatyków w Warszawie na Wilanowie, szacunkowe koszty poszczególnych usług znajdują się w kolejnych częściach artykułu.

Eksperci pracujący w branży usług informatycznych, którzy oferują swoje usługi na Wilanowie oferują kompleksową obsługę sprzętu oraz dedykowanego oprogramowania komputerowego. W przypadku większości firm z branży IT zakres usług można elastycznie dostosowywać w zależności od indywidualnych potrzeb firmy.

W kolejnych akapitach artykułu zamieściliśmy szacunkowe koszty związane z korzystaniem z profesjonalnych usług informatycznych według podziału na kategorie, w tym m.in.:

 • administrację siecią komputerową przedsiębiorstwa,
 • zapewnienie bezpieczeństwa informatycznego,
 • migrację baz danych,
 • zarządzanie serwerami,
 • usuwanie awarii,
 • ochronę danych osobowych przetwarzanych przez firmę,
 • audyt IT,
 • zakup, naprawy i konserwację sprzętu komputerowego, serwerów, okablowania oraz innych elementów infrastruktury sieciowej,
 • instalację oprogramowania, w tym m.in. systemu operacyjnego, systemów informatycznych wspierających procesy biznesowe (np. ERP, CRM, BPM),
 • tworzenie i administrowanie stronami www.

Jeżeli zastanawiasz się nad cennikiem poszczególnych usług informatycznych, w dalszej części tekstu znajdziesz zestawienia szacunkowych kosztów.

Zwiększ zysk firmy optymalizując koszty!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Zobacz jak skorzystasz współpracując z firmą IT świadczącą usługi informatyczne na Wilanowie i w okolicach

Pomoc ekspertów z dziedziny teleinformatyki niesie za sobą wiele zalet:

 1. Praca specjalisty z firmy informatycznej jest tańsza niż zatrudnianie pracownika na etat w przedsiębiorstwie.
 2. Informatycy oferują wsparcie techniczne dostępne o każdej porze dnia i nocy – 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
 3. Możliwość rezygnacji z kosztów zakupu sprzętu komputerowego oraz specjalistycznego oprogramowania.
 4. Dostęp do pomocy wielu ekspertów, którzy posiadają swój własny, wąski zakres specjalizacji, w którym się specjalizują. Dzięki bogatemu doświadczeniu w danej dziedzinie mogą oni zapewnić większą efektywność swoich usług.
 5. Możliwość podniesienia poziomu bezpieczeństwa danych wrażliwych firmy poprzez wdrożenie zabezpieczeń przeciwko najgroźniejszym złośliwym programom.
 6. Elastyczność usług pozwala dostosowywać zakres współpracy do bieżącego zapotrzebowania firmy.
 7. Dostępność wskazówek dotyczących optymalnych rozwiązań IT w zależności od indywidualnej analizy potrzeb firmy.

Profesjonalna obsługa informatyczna dla firm w Warszawie i okolicach!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Prace związane z administrowaniem siecią informatyczną

Jakie się ceny usług administrowania siecią informatyczną w dzielnicy Wilanów w Warszawie? W poniższej tabelce umieściliśmy szacunkowy cennik:

Usługa informatyczna – administracja siecią informatyczną Warszawa WilanówCena usługi informatycznej – Wilanów
Instalacja okablowania strukturalnegomontaż hub/switch – 68 – 94 zł/sztuka
instalacja i konfiguracja routera – 85 – 112 zł
instalacja i konfiguracja Access Point – 121 – 165 zł
instalacja bezprzewodowej karty sieciowej w komputerze – 74 – 116 zł
Pomoc przy zakupie urządzeń sieciowych i ich konfiguracji473 – 678 zł
Projektowanie sieci LAN/Wi-Fi i dobór urządzeń128 – 181 zł
Administracja siecią245 – 1578 zł
Godzina pracy wykwalifikowanego informatyka152 – 239 zł
Miesięczny abonament na usługi informatyczne dla firmy z 5 komputerami378 – 725 zł

Cennik administracji siecią informatyczną na Wilanowie w Warszawie:

Instalacja okablowania strukturalnego (w tym m.in. światłowodów) to bardzo pojemny zbiór usług, na który składa się montaż gniazd i kabli, ułożenie przewodów, montaż przełącznika sieciowego (switch) – 68 – 94 zł/sztuka, instalacja i konfiguracja routera – 85 – 112 zł, połączenie sieci WLAN z LAN (instalacja Access Point) – 121 – 165 zł, instalacja oraz konfiguracja bezprzewodowej karty sieciowej w komputerze – 74 – 116 zł.

Pomoc przy zakupie urządzeń sieciowych i ich konfiguracji to koszt 473 – 678 zł.

Projektowanie sieci LAN/Wi-Fi i dobór urządzeń kosztuje około 128 – 181 zł. Ponadto należy uwzględnić cenę zakupu materiałów i urządzeń.

Administracja siecią to koszt 245 – 1578 zł (usługa w abonamencie). Koszt jest uzależniony między innymi od liczby stanowisk komputerowych w obsługiwanej firmie, stopnia złożoności sieci i jej konfiguracji.

Godzina pracy wykwalifikowanego informatyka w dzielnicy Wilanów to koszt 152 – 239 zł. Przybliżona koszt zakupu miesięcznego abonamentu na usługi IT (dla firmy z pięciu komputerami) to 378 – 725 zł. Koszt zakupu abonamentu jest zależny od liczby stanowisk komputerowych, serwerów oraz oddziałów obsługiwanej firmy, a także szybkości reakcji na zgłoszenie awarii.

Dodatkowo należy doliczyć również ewentualny koszt dojazdu informatyka, zazwyczaj jest to 1,40 -1,60 zł/km.

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Prace związane z zapewnieniem bezpieczeństwa na terenie Wilanowie w Warszawie

Z jakimi kosztami wiąże się korzystanie z profesjonalnych usług informatycznych związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa teleinformatycznego w Warszawie na Wilanowie? W poniższej tabelce prezentujemy szacunkowe koszty poszczególnych usług:

Usługa informatyczna – cyberbezpieczeństwoCena usługi informatycznej – Wilanów
Audyt ITstandardowy – 1260 – 2591 zł
kompleksowy – od 5478 zł
Wdrożenie oprogramowania antywirusowego172 – 376 zł
Wdrożenie bram bezpieczeństwa obsługi Internetu184 – 269 zł
Tworzenie kopii zapasowej (backup)271 – 785 zł
Zabezpieczenie sieci firmowej przed wyciekiem danych163 – 259 zł
Usunięcie wirusów, ransomware, spyware oraz innych rodzajów złośliwego oprogramowania281 – 988 zł
Konfiguracja sieci VPN i podłączonych do niej urządzeń175 – 242 zł
Wdrożenie polityki bezpieczeństwa w firmie1195 – 2522 zł
Wdrożenie systemów SIEM355 – 844 zł
Odzyskiwanie danych188 – 276 zł

Cennik usług bezpieczeństwa IT na Wilanowie w Warszawie:

Audyt IT w zależności od jego zaawansowania kosztuje: za standardowy trzeba zapłacić 1260 – 2591 zł, za kompleksowe sprawdzenie całej infrastruktury teleinformatycznej od 5478 zł. Cennik jest zależny przede wszystkim od czasu pracy poświęconej przez audytorów.

Wdrożenie oprogramowania antywirusowego polega na implementacji wybranego, dopasowanego do potrzeb klienta, programy antywirusowego. Koszt takiej usługi to około 172 – 376 zł.

Wdrożenie bram bezpieczeństwa obsługi Internetu obejmuje firewall, UTM, IPS, IDS, PROXY oraz filtry antyspamowe i filtry treści. Koszt usługi to 184 – 269 zł.

Tworzenie kopii zapasowej (backup) wiąże się z kosztem na poziomie 271 – 785 zł, cena jest zależna od ilości danych przeznaczonych do backupu.

Zabezpieczenie sieci firmowej przed wyciekiem danych wiąże się z cenami w zakresie około 163 – 259 zł.

Usunięcie wirusów, ransomware, spyware oraz innych rodzajów złośliwego oprogramowania kosztuje około 281 – 988 zł. Cena zależy od poziomu zainfekowania urządzenia oraz czasu pracy informatyka.

Konfiguracja sieci VPN i podłączonych do niej urządzeń zapewnia wysoce anonimowe, szyfrowane (niewidoczne dla postronnych) połączenie z internetem, cena usługi kształtuje się na poziomie 175 – 242 zł.

Wdrożenie polityki bezpieczeństwa w firmie to przygotowanie dokumentów, wybór oraz instalację oprogramowania DLP (Data Loss Protection) i monitorowania działalności pracowników. Cena usługi to około 1195 – 2522 zł.

Wdrożenie systemów SIEM, które badają, analizują i monitorują wszystkie działania w sieci to wiąże się z koniecznością poniesienia kosztów w zakresie 355 – 844 zł.

Odzyskiwanie danych po awarii sprzętu/oprogramowania lub cyberataku cenowo kształtuje się na poziomie 188 – 276 zł. Cena jest uzależniona od takich zmiennych jak np. ilości danych, które trzeba odzyskać.

Kompleksowa obsługa informatyczna firm

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Cennik naprawy oraz konserwacji urządzeń IT na Wilanowie

Zarówno sprzęt jak i specjalistyczne oprogramowanie komputerowe z biegiem czasu mogą ulegać zużyciu, co powoduje konieczność wykonywania napraw i usuwania awarii. Aby zapobiec poważnym problemom warto jest dokonywać bieżącej konserwacji urządzeń. Kompleksową obsługę sprzętu oraz oprogramowania można zlecić profesjonalnym firmom informatycznym, które zajmują się dokonywanie napraw, jak również bieżącą konserwacją sprzętu komputerowego.

Część firm aby zapewnić sobie pewność co do sprawności urządzeń, decyduje się na regularnie przeprowadzane planowane modernizacje przedsiębiorstwa. Koszty usług naprawy czy konserwacji urządzeń oraz oprogramowania są zależne od poszczególnych sprzętów.

Szacunkowe ceny usług informatycznych prezentujemy poniżej (należy dodać do nich cenę zakupu urządzenia):

 • konfiguracja routera – 82 – 151 zł,
 • wymiana procesora – 97 – 175 zł,
 • wymiana zasilacza – 101 – 169 zł,
 • wymiana płyty głównej w komputerze – 88 – 266 zł,
 • wymiana lub przełożenie podzespołów do nowej obudowy – 222 – 289 zł,
 • wymiana lub dodanie dysku twardego – 125 – 193 zł,
 • wymiana lub dodanie karty graficznej wraz z konfiguracją i testami poprawności działania – 167 – 219 zł,
 • instalacja systemu Windows wraz z oprogramowaniem – 94 – 186 zł.

Naprawa oraz konserwacja urządzeń może również zostać przeprowadzona w ramach umowy abonamentowej na ciągłą obsługę IT firmy.

Cennik opieki nad stronami internetowymi – Wilanów

W ostatnich latach znaczna część klientów w celu poszukiwania usługodawców przeniosła się do internetu. Z tego względu coraz większe znaczenie mają profesjonalne strony internetowe www, na których przedsiębiorcy prezentują ofertę swoich usług. Z tego względu solidna strona www to dziś podstawa. Profesjonalna witryna powinna w czytelny sposób reklamować zakres oferowanych usług czy sprzedawanych towarów. Stworzenie solidnej strony można zlecić wykwalifikowanym, doświadczonym specjalistom z branży IT, którzy są zatrudniani przez profesjonalne firmy informatyczne.

Specjaliści oferują usługi kompleksowej obsługi stron internetowych www, wśród których możemy wyróżnić między innymi projektowanie i hosting strony www lub poczty e-mail, rejestrowanie i utrzymywanie domen, pozyskiwanie certyfikatów SSL dla domen.

Jak wygląda cennik usług informatycznych świadczonych przez wykwalifikowanych informatyków-ekspertów IT, którzy specjalizują się w sprawowaniu opieki nad stronami www na Wilanowie?

Oto szacunkowe cenniki poszczególnych usług:

 • wizytówka www – 558 – 926 zł,
 • zaprojektowanie strony – od 533 zł,
 • hosting strony i poczty e-mail – od 125 zł/miesiąc,
 • rejestracja i utrzymanie domeny – 94 – 248 zł,
 • uzyskanie certyfikatu SSL – 307 – 425 zł.

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Cennik audytu informatycznego na Wilanowie

Audyt informatyczny to usługa, która pozwala na wykrycie luk w zabezpieczeniach systemów teleinformatycznych wykorzystywanych w firmie. Audyt zlecony wykwalifikowanym ekspertom z branży IT jest więc sposobem na wzrost poziomu cyfrowego bezpieczeństwa przedsiębiorstwa, pozwala wykryć punkty systemu informatycznego, które są podatne na występowanie awarii, sprawować kontrolę nad ewentualnymi zagrożeniami związanymi z wyciekiem danych firmowych, jak również monitorować poziom ryzyka wystąpienia ataku cyberprzestępczego. Specjaliści pracujący dla firm informatycznych zajmują się także monitorowaniem kluczowych elementów infrastruktury informatycznej – stanu komputerów, serwerów lub innego sprzętu firmowego. Podejmują się też kontrolowania skuteczności tworzenia backupów czyli kopii zapasowych, czy weryfikacji procedury na wypadek awarii systemu lub sprzętu.

Zleć nam audyt informatyczny już dziś i zwiększ bezpieczeństwo swojej firmy!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Etapem końcowym audytu IT jest sporządzenie raportu w formie dokumentu, który zawiera ocenę poziomu bezpieczeństwa firmy oraz wskazówki w kwestii poprawy stopnia cyberbezpieczeństwa przedsiębiorstwa.

Jakie są ceny usług audytu informatycznego na Wilanowie?

Koszty usług oferowanych przez firmy informatyczne zajmujące się audytem znajdziesz poniżej:

 • podstawowy audyt informatyczny – wstępna ocena stanu kluczowych elementów infrastruktury IT – 756 – 989 zł,
 • audyt oprogramowania i sprzętu komputerowego – 88 – 221 zł (za komputer),
 • audyt elementów związanych z ochroną danych osobowych  (w tym RODO) – 1995 – 5944 zł,
 • pełny audyt środowiska informatycznego firmy – 1012 – 1455 zł,
 • kompleksowy audyt obejmujący każdy aspekt funkcjonowania IT firmy – od 5529 zł.

Ceny usług profesjonalnego audytu IT na Wilanowie wynikają z wielu czynników, w tym nawet sposobu rozliczania się z pomiędzy firmami. Profesjonalni informatycy, którzy zajmują się audytami informatycznymi są również opłacani np. za godzinę pracy lub za wykonanie zadania, ale mogą również świadczyć usługi w ramach miesięcznego abonamentu na usługi IT.

Kompleksowa obsługa informatyczna firm

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Cennik zarządzania serwerami – Wilanów

Zarządzania i administrowania serwerami to jedna z usług często wybieranych przez firmy, które w swojej codziennej działalności wykorzystują zarówno wirtualne, jak i fizyczne serwery. Firmy informatyczne posiadają w swojej ofercie szeroki wachlarz usług z dziedziny wirtualizacji serwerów, projektowania serwerowni, tworzenia backupów danych, napraw sprzętów, kontroli wykorzystywania zasobów serwera, zapewnienia ciągłości pracy urządzeń oraz kontroli dostępności serwera.

Jak kształtuje się cennik usług związanych z zarządzaniem serwerami na warszawskim Wilanowie?

Poniżej przedstawiamy szacunkowe ceny:

 • instalacja serwerów, m.in. www, poczty, e-mail, VPN – 284 – 736 zł,
 • zarządzanie i administrowanie serwerami w ramach abonamentu na usługi:
  • do 5 godzin pracy administratora w dni powszednie – 416 – 841 zł,
 • reagowanie na awarie 365 dni w ciągu maksymalnie 1 godziny, 8-10 godzin pracy administratora – 986 – 2534 zł,
 • reagowanie na awarie 365 dni w ciągu maksymalnie 30 minut, powyżej 10 godzin pracy administratora – 2390 – 3288 zł.

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

 1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
 2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
 3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.