Usługi informatyczne Bielany

Usługi informatyczne Bielany – przegląd cen usług informatycznych

Rozwój nowych technologii, również w dziedzinie IT sprawia, że obecnie niemalże każda firma korzysta z profesjonalnych usług informatycznych, które umożliwiają wzrost efektywności pracy. Nowe technologie odpowiadają za lepszą optymalizację działań, co może poskutkować minimalizacją ponoszonych kosztów przy jednoczesnym zwiększeniu przychodów. Firma dzięki wykorzystaniu usług IT może zwiększyć swoją konkurencyjność na tle konkurencji. Z tego względu wielu przedsiębiorców decyduje się na usługi informatyczne, które są świadczone przez ekspertów IT. Sprawdziliśmy jakie są cenniki usługi eksperta-informatyka w Warszawie na Bielanach, szacunkowe ceny prezentujemy w dalszej części artykułu.

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Usługi informatyczne na Bielanach obejmują grupę przeróżnych czynności i działań, z zakresu kompleksowej obsługi, w ramach której wykonywane są naprawy oraz konserwacje sprzętu komputerowego oraz dedykowanego oprogramowania. Informatycy oferują elastyczne oferty usług, które można dostosować w zależności od potrzeb klienta. Wykwalifikowani informatycy mogą zająć się m.in. kompleksową obsługą informatyczną, lub wdrożeniem dedykowanego oprogramowania.

W kolejnych akapitach artykułu zamieściliśmy szacunkowe cenniki usług informatycznych według podziału na kategorie, w tym m.in.:

 • administrację siecią komputerową przedsiębiorstwa,
 • zapewnienie bezpieczeństwa informatycznego,
 • migrację baz danych,
 • zarządzanie serwerami,
 • usuwanie awarii,
 • ochronę danych osobowych przetwarzanych przez firmę,
 • audyt IT,
 • zakup, naprawy i konserwację sprzętu komputerowego, serwerów, okablowania oraz innych elementów infrastruktury sieciowej,
 • instalację oprogramowania, w tym m.in. systemu operacyjnego, systemów informatycznych wspierających procesy biznesowe (np. ERP, CRM, BPM),
 • tworzenie i administrowanie stronami www.

Jeżeli zastanawiasz się nad cennikiem poszczególnych usług informatycznych, w dalszej części tekstu znajdziesz zestawienia szacunkowych kosztów.

Zobacz jak skorzystasz współpracując z firmą IT świadczącą usługi informatyczne na Bielanach w Warszawie

Pomoc specjalistów IT skutkuje szeregiem zalet, które odczujesz prowadząc firmę:

 1. Brak problemów związanych z zatrudnianiem własnego informatyka na etat to już przeszłość, godzina pracy specjalisty z firmy IT jest tańsza, aniżeli koszty związane z pracownikiem na etacie.
 2. Usługi wsparcia ze strony informatyków pracujących w firmach informatycznych jest dostępna o każdej porze dnia i nocy – 24h, 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku.
 3. Brak konieczności zatrudniania profesjonalnych specjalistów z branży teleinformatycznej i zakupu sprzętu oraz oprogramowania.
 4. Z reguły informatyk nie może być specjalistą od każdego zagadnienia z branży IT. Firmy informatyczne oferują dostęp do pomocy ze strony ekspertów specjalizujących się w różnych usługach informatycznych.
 5. Usprawnienie systemu zabezpieczeń przeciwdziałającym najgroźniejszym złośliwym programom możesz zwiększyć poziom bezpieczeństwa wrażliwych danych przedsiębiorstwa, np. uniknięcia ryzyka instalacji oprogramowania ransomware wymuszającego wypłatę okupu od przedsiębiorcy.
 6. Profesjonalne usługi informatyczne daje możliwość dostosowywania ich rodzaju oraz zakresu współpracy w zależności od indywidualnych potrzeb firmy.
 7. Współpraca z ekspertami pozwala na uzyskanie dodatkowych porad oraz wskazówek w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań IT dla Twojej firmy.

Zwiększ zysk firmy optymalizując koszty!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Prace związane z administrowaniem siecią informatyczną na Bielanach w Warszawie

Jakie się ceny usług administrowania siecią informatyczną w dzielnicy Bielany w Warszawie?

W poniższej tabelce umieściliśmy szacunkowy cennik:

Usługa informatyczna – administracja siecią informatycznąCena usługi informatycznej – Bielany
Instalacja okablowania strukturalnegomontaż hub/switch – 68 – 99 zł/sztuka
instalacja i konfiguracja routera – 87 – 121 zł
instalacja i konfiguracja Acces Point – 134 – 177 zł
instalacja bezprzewodowej karty sieciowej w komputerze – 79 – 129 zł
Pomoc przy zakupie urządzeń sieciowych i ich konfiguracji481 – 692 zł
Projektowanie sieci LAN/Wi-Fi i dobór urządzeń127 – 208 zł
Administracja siecią254 – 1611 zł
Godzina pracy wykwalifikowanego informatyka145 – 245 zł
Miesięczny abonament na usługi informatyczne dla firmy z 5 komputerami392 – 768 zł
Ile kosztują usługi informatyczne na Bielanach w Warszawie


Cennik administracji siecią informatyczną na Bielanach w Warszawie

Instalacja okablowania strukturalnego (w tym m.in. światłowodów) to bardzo pojemny zbiór usług, na który składa się montaż gniazd i kabli, ułożenie przewodów, montaż przełącznika sieciowego (switch) – 68 – 99 zł/sztuka, instalacja i konfiguracja routera – 87 – 121 zł, połączenie sieci WLAN z LAN (instalacja Acces Point) – 134 – 177 zł, instalacja oraz konfiguracja bezprzewodowej karty sieciowej w komputerze – 79 – 129 zł

Pomoc przy zakupie urządzeń sieciowych i ich konfiguracji to koszt 481 – 692 zł.

Projektowanie sieci LAN/Wi-Fi i dobór urządzeń kosztuje około 127 – 208 zł. Dodatkowo należy doliczyć do tego cenę zakupu materiałów i urządzeń.

Administracja siecią to koszt 254 – 1611 zł w przypadku zakupu usługi w abonamencie. Cena jest w pełni zależna od liczby stanowisk komputerowych w obsługiwanej firmie, stopnia złożoności sieci i jej konfiguracji.

Godzina pracy wykwalifikowanego informatyka w dzielnicy Bielany to koszt 145 – 245 zł. Przybliżona koszt zakupu miesięcznego abonamentu na usługi IT (dla firmy z 5 komputerami) to 392 – 768 zł. Koszt abonamentu jest zależny od liczby stanowisk komputerowych, serwerów oraz oddziałów obsługiwanej firmy, a także szybkości reakcji na zgłoszenie awarii.

Dodatkowo należy doliczyć również ewentualny koszt dojazdu informatyka, zazwyczaj jest to 1,40 -1,60 zł/km.

Profesjonalna obsługa informatyczna dla firm w Warszawie i okolicach!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892


Prace związane z zapewnieniem bezpieczeństwa na Bielanach w Warszawie

Jakie są ceny za korzystanie z profesjonalnych usług informatycznych związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa teleinformatycznego w Warszawie na Bielanach? W poniższej tabelce prezentujemy szacunkowe koszty poszczególnych usług:

Usługa informatyczna – cyberbezpieczeństwoCena usługi informatycznej – Bielany
Audyt ITstandardowy – 1305 – 2698 zł
kompleksowy – od 5549 zł
Wdrożenie oprogramowania antywirusowego175 – 389 zł
Wdrożenie bram bezpieczeństwa obsługi Internetu189 – 281 zł
Tworzenie kopii zapasowej (backup)285 – 799 zł
Zabezpieczenie sieci firmowej przed wyciekiem danych174 – 271 zł
Usunięcie wirusów, ransomware, spyware oraz innych rodzajów złośliwego oprogramowania292 – 1039 zł
Konfiguracja sieci VPN i podłączonych do niej urządzeń189 – 263 zł
Wdrożenie polityki bezpieczeństwa w firmie1272 – 2599 zł
Wdrożenie systemów SIEM368 – 857 zł
Odzyskiwanie danych187 – 292 zł
Ile kosztuje usługa informatyczna związana z cyberbezpieczeństwem

Cennik usług bezpieczeństwa IT na Bielanach w Warszawie:

Audyt IT w zależności od jego zaawansowania kosztuje: za standardowy trzeba zapłacić 1305 – 2698 zł, za kompleksowe sprawdzenie całej infrastruktury teleinformatycznej od 5549 zł. Cennik jest zależny przede wszystkim od czasu pracy poświęconej przez audytorów.

Wdrożenie oprogramowania antywirusowego polega na implementacji wybranego, dopasowanego do potrzeb klienta, programy antywirusowego. Koszt takiej usługi to około 175 – 389 zł.

Wdrożenie bram bezpieczeństwa obsługi Internetu obejmuje firewall, UTM, IPS, IDS, PROXY oraz filtry antyspamowe i filtry treści. Koszt usługi to 189 – 281 zł.

Tworzenie kopii zapasowej (backup) wiąże się z kosztem na poziomie 285 – 799 zł, cena jest uzależniona od ilości danych podlegających backupowi.

Zabezpieczenie sieci firmowej przed wyciekiem danych wiąże się z cenami w zakresie około 174 – 271 zł.

Profesjonalna obsługa informatyczna dla firm w Warszawie i okolicach!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Usunięcie wirusów, ransomware, spyware oraz innych rodzajów złośliwego oprogramowania kosztuje około 292 – 1039 zł. Cena zależy od poziomu zainfekowania urządzenia oraz czasu pracy informatyka.

Konfiguracja sieci VPN i podłączonych do niej urządzeń zapewnia wysoce anonimowe, szyfrowane (niewidoczne dla postronnych) połączenie z internetem, cena usługi kształtuje się na poziomie 189 – 263 zł.

Wdrożenie polityki bezpieczeństwa w firmie to przygotowanie dokumentów, wybór i instalację oprogramowania DLP (Data Loss Protection) oraz do monitorowania działalności pracowników. Cena usługi to około 1272 – 2599 zł.

Wdrożenie systemów SIEM, które badają, analizują i monitorują wszystkie działania w sieci to wiąże się z koniecznością poniesienia kosztów w zakresie 368 – 857 zł.

Odzyskiwanie danych po awarii sprzętu/oprogramowania lub cyberataku cenowo kształtuje się na poziomie 187 – 292 zł. Cena jest uzależniona np. od ilości danych, które trzeba odzyskać.

Cennik naprawy oraz konserwacji urządzeń IT na Bielanach w Warszawie

Użytkowanie sprzętu jak i oprogramowania komputerowego sprawia, że część urządzeń z biegiem czasu ulegnie zużyciu i będzie wymagać naprawy, konserwacji lub wymiany na nowe. Specjaliści IT oferują świadczenie usług dokonywania napraw, bieżącej konserwacji sprzętu komputerowego lub wymiany sprzętu i oprogramowania na nowe.

Czasami możliwa jest również sytuacja, gdy wymiana sprzętu na nowy może efektem planowych modernizacjami przedsiębiorstwa. Koszty usług naprawy czy konserwacji urządzeń oraz oprogramowania są zależne od rodzaju urządzenia. Szacunkowy cennik usług teleinformatycznych znajdziecie poniżej (należy dodatkowo dodać do nich cenę zakupu urządzenia):

 • konfiguracja routera – 84 – 159 zł,
 • wymiana procesora – 98 – 187 zł,
 • wymiana zasilacza – 105 – 191 zł,
 • wymiana płyty głównej w komputerze – 91 – 272 zł,
 • wymiana lub przełożenie podzespołów do nowej obudowy – 228 – 301 zł,
 • wymiana lub dodanie dysku twardego – 137 – 199 zł,
 • wymiana lub dodanie karty graficznej wraz z konfiguracją i testami poprawności działania – 165 – 242 zł,
 • instalacja systemu Windows wraz z oprogramowaniem – 98 – 197 zł.

Naprawa oraz konserwacja urządzeń może również zostać przeprowadzona w ramach umowy abonamentowej na ciągłą obsługę IT firmy.

Kompleksowa obsługa informatyczna firm

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Cennik opieki nad stronami internetowymi – Bielany

Podstawą w poszukiwaniu potencjalnych klientów są obecnie profesjonalne strony internetowe www. Aktualnie większość osób poszukuje ofert usług wyłącznie w internecie. Strona www powinna w profesjonalny oraz czytelny sposób reklamować oferowane usługi lub np. w przypadku branży handlowej – sprzedawane towary. Ważne jest by korzystać ze wsparcia wykwalifikowanych specjalistów IT. Odpowiednio zoptymalizowana strona www może zwiększyć zasięgi naszej sprzedaży.

Zakres działalności firm informatycznych w dziedzinie kompleksowej obsługi stron internetowych www jest bardzo szeroki. Wykwalifikowani informatycy specjalizują się w takich usług jak projektowanie i hosting strony www oraz poczty e-mail, rejestrowanie i utrzymywanie domeny, pozyskiwanie certyfikatów SSL dla domen.

Jak wygląda cennik usług informatycznych świadczonych przez wykwalifikowanych informatyków-ekspertów IT, którzy specjalizują się w sprawowaniu opieki nad stronami www na Bielanach? Oto szacunkowe koszty poszczególnych usług:

 • wizytówka www – 545 – 901 zł,
 • zaprojektowanie strony – od 531 zł,
 • hosting strony i poczty e-mail – od 114 zł/miesiąc,
 • rejestracja i utrzymanie domeny – 98 – 252 zł,
 • uzyskanie certyfikatu SSL – 312 – 451 zł.

Cennik audytu informatycznego na Bielanach

Audyt informatyczny IT wykonany przez doświadczonych ekspertów zazwyczaj błyskawicznie oddziałuje na poprawę bezpieczeństwa teleinformatycznego firmy. Profesjonalny audyt daje możliwość wykrywania podatnych na awarie punktów systemu informatycznego, sprawowania pełnej kontroli w kwestii zagrożeń związanych z wyciekiem danych firmowych oraz monitorowanie szacunkowego poziomu ryzyka wystąpienia ataku cyberprzestępczego.

Zleć nam audyt informatyczny już dziś i zwiększ bezpieczeństwo swojej firmy!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Końcowym etapem wykonywania audytu informatycznego jest przekazanie przez ekspertów IT specjalnego raportu, który zawiera analizy i wskazówki, dzięki którym możliwa będzie poprawa cyberbezpieczeństwa firmy.

Jakie są ceny usług audytu informatycznego na Bielanach?

Koszty usług oferowanych przez firmy informatyczne zajmujące się audytem znajdziesz poniżej:

 • podstawowy audyt informatyczny – wstępna ocena stanu kluczowych elementów infrastruktury IT – 748 – 937 zł,
 • audyt oprogramowania i sprzętu komputerowego – 89 – 201 zł (za każdy komputer),
 • audyt elementów związanych z ochroną danych osobowych  (w tym RODO) – 1911 – 5882 zł,
 • pełny audyt środowiska informatycznego firmy – 1031 – 1395 zł,
 • kompleksowy audyt obejmujący każdy aspekt funkcjonowania IT firmy – od 5441 zł.

Ceny usług profesjonalnego audytu IT na Bielanach są zależne od wielu czynników, jak chociażby od sposobu rozliczania się z usługi informatycznej. Informatycy, zajmujący się wykonywaniem audytów informatycznych bywają opłacani na różne sposoby, m.in. za godzinę pracy, za wykonanie zadania.

Zwiększ zysk firmy optymalizując koszty!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Cennik zarządzania serwerami – Bielany Warszawa

Jedną z najpopularniejszych usług informatycznych w Warszawie na Bielanach jest zarządzanie i administracja serwerami. Wykwalifikowani informatycy świadczą usługi z dziedziny wirtualizacji serwerów, projektowania serwerowni, generowania kopii zapasowych (backup), usuwania awarii, kontroli wykorzystywania zasobów serwera, zapewnienia ciągłości pracy urządzeń oraz kontroli dostępności serwera.

Jak kształtuje się cennik usług związanych z zarządzaniem serwerami w warszawskim Wawrze? Poniżej przedstawiamy szacunkowe ceny:

 • instalacja serwerów, m.in. www, poczty, e-mail, VPN – 277 – 724 zł,
 • zarządzanie i administrowanie serwerami w ramach abonamentu na usługi:
  • do 5 godzin pracy administratora w dni powszednie – 426 – 817 zł,
 • reagowanie na awarie 365 dni w ciągu maksymalnie 1 godziny, 8-10 godzin pracy administratora – 984 – 2512 zł,
 • reagowanie na awarie 365 dni w ciągu maksymalne 30 minut, powyżej 10 godzin pracy administratora – 2259 – 3217 zł.

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

 1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
 2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
 3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.