Usługi informatyczne Pruszków

Usługi informatyczne Pruszków – przegląd cen usług informatycznych

Przełom wieków przyniósł nam gwałtowny rozwój cyfryzacji. Internet to narzędzie, które  towarzyszy nam każdego dnia, a dzięki rozwojowi usług internetowych, obecnie w sieci szukamy nawet wykwalifikowanych specjalistów z danej dziedziny. Aby zapewnić sobie odpowiednie pozycjonowanie w internecie, warto skorzystać z usług firmy oferującej profesjonalne usługi informatyczne. Zatrudnieni w nich specjaliści z branży IT umożliwiają np. lepszą optymalizację przedsiębiorstwa, zwiększenie efektywności prowadzenia biznesu czy też obniżenie kosztów prowadzenia działalności. Zbadaliśmy cennik usług na wysokim poziomie, które świadczone są przez doświadczonych informatyków w Pruszkowie obok Warszawy.

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Specjaliści IT działający w Pruszkowie i okolicach mogą objąć Twoją firmę kompleksową obsługą i dedykowanego oprogramowania komputerowego. Zakres usług informatycznych oraz rodzaj współpracy zazwyczaj mogą być elastycznie dopasowywane do potrzeb firmy.

W kolejnych akapitach artykułu zamieściliśmy szacunkowe koszty związane z korzystaniem z profesjonalnych usług informatycznych według podziału na kategorie, w tym m.in.:

 • administrację siecią komputerową przedsiębiorstwa,
 • zapewnienie bezpieczeństwa informatycznego,
 • migrację baz danych,
 • zarządzanie serwerami,
 • usuwanie awarii,
 • ochronę danych osobowych przetwarzanych przez firmę,
 • audyt IT,
 • zakup, naprawy i konserwację sprzętu komputerowego, serwerów, okablowania oraz innych elementów infrastruktury sieciowej,
 • instalację oprogramowania, w tym m.in. systemu operacyjnego, systemów informatycznych wspierających procesy biznesowe (np. ERP, CRM, BPM),
 • tworzenie i administrowanie stronami www.

Jeżeli zastanawiasz się nad kosztami jakie wiążą się z korzystaniem z usług informatycznych, w dalszej części tekstu znajdziesz zestawienia szacunkowych cen.

Zwiększ zysk firmy optymalizując koszty!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Zobacz jak skorzystasz współpracując z firmą IT świadczącą usługi informatyczne w Pruszkowie i w okolicach

Korzystanie z usług informatycznych świadczonych przez profesjonalistów niesie za sobą wiele zalet:

 1. Zmniejszysz koszty związane z prowadzeniem firmy, dzięki temu że korzystanie z usług specjalistów z firmy IT jest tańsze, aniżeli utrzymywanie etatu dla pracownika w naszej firmie.
 2. Możesz skorzystać z pomocy i usług IT świadczonych przez profesjonalistów o każdej porze dnia i nocy, przez 365 dni w roku.
 3. Nie musisz opłacać etatowych pracowników zajmujących się obsługą sprzętu ani ponosić kosztów związanych z wyposażeniem firmy w sprzęt czy dedykowane oprogramowanie.
 4. Większość ekspertów z branży IT posiada wąski zakres działalności, w której się specjalizują i w której są ekspertami. To bardzo istotna rzecz, ponieważ żaden informatyk nie jest w stanie być specjalistą od każdego zagadnienia równocześnie.
 5. Dzięki dużemu doświadczeniu jakie dzięki wieloletniej pracy posiadają specjaliści IT możesz zwiększyć poziom bezpieczeństwa wrażliwych danych Twojej firmy poprzez wdrożenie dodatkowych zabezpieczeń.
 6. Zakres usług i rodzaj współpracy możesz dostosowywać elastycznie do Twoich potrzeb.
 7. Korzystanie z usług specjalistów umożliwia otrzymanie dodatkowych porad czy wskazówki w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań IT.

Prace związane z administrowaniem siecią informatyczną

Jakie koszty wiążą się z korzystaniem z usług administrowania siecią informatyczną w Pruszkowie? W poniższej tabelce umieściliśmy szacunkowy cennik:

Usługa informatyczna – administracja siecią informatycznąCena usługi informatycznej – Pruszków
Instalacja okablowania strukturalnegomontaż hub/switch – 70 – 94 zł/sztuka
instalacja i konfiguracja routera – 89 – 128 zł
instalacja i konfiguracja Acces Point – 125 – 161 zł
instalacja bezprzewodowej karty sieciowej w komputerze – 90 – 162 zł
Pomoc przy zakupie urządzeń sieciowych i ich konfiguracji468 – 661 zł
Projektowanie sieci LAN/Wi-Fi i dobór urządzeń114 – 193 zł
Administracja siecią217 – 1515 zł
Godzina pracy wykwalifikowanego informatyka139 – 236 zł
Miesięczny abonament na usługi informatyczne dla firmy z 5 komputerami354 – 710 zł

Kompleksowa obsługa informatyczna firm

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Cennik administracji siecią informatyczną w Pruszkowie obok Warszawy:

Instalacja okablowania strukturalnego (w tym m.in. światłowodów) to bardzo pojemny zbiór usług, na który składa się montaż gniazd i kabli, ułożenie przewodów, montaż przełącznika sieciowego (switch) – 70 – 94 zł/sztuka, instalacja i konfiguracja routera – 89 – 128 zł, połączenie sieci WLAN z LAN (instalacja Acces Point) – 125 – 161 zł, instalacja oraz konfiguracja bezprzewodowej karty sieciowej w komputerze – 90 – 162 zł.

Pomoc przy zakupie urządzeń sieciowych i ich konfiguracji to koszt 468 – 661 zł.

Projektowanie sieci LAN/Wi-Fi i dobór urządzeń kosztuje około 114 – 193 zł. Dodatkowo do ceny usługi należy doliczyć koszty zakupu materiałów i urządzeń.

Administracja siecią to koszt 217 – 1515 zł (usługa w abonamencie). Koszt jest zależny między innymi od liczby stanowisk komputerowych w obsługiwanej firmie, stopnia złożoności sieci i jej konfiguracji.

Godzina pracy wykwalifikowanego informatyka w Pruszkowie to koszt 139 – 236 zł. Przybliżona koszt zakupu miesięcznego abonamentu na usługi IT (dla firmy z 5 komputerami) to 354 – 710 zł. Koszt miesięcznego abonamentu zależy od liczby stanowisk komputerowych, serwerów i oddziałów obsługiwanej firmy oraz od szybkości reakcji na zgłoszenie awarii.

Dodatkowo należy doliczyć również ewentualny koszt dojazdu informatyka, zazwyczaj jest to 1,40 -1,60 zł/km.

Profesjonalna obsługa informatyczna dla firm w Warszawie i okolicach!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Prace związane z zapewnieniem bezpieczeństwa

Ile kosztuje korzystanie z profesjonalnych usług informatycznych związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa teleinformatycznego w Pruszkowie? W poniższej tabelce prezentujemy szacunkowy cennik poszczególnych usług:

Usługa informatyczna – cyberbezpieczeństwoCena usługi informatycznej – Pruszków
Audyt ITstandardowy – 1214 – 2578 zł
kompleksowy – od 5249 zł
Wdrożenie oprogramowania antywirusowego158 – 381 zł
Wdrożenie bram bezpieczeństwa obsługi Internetu180 – 265 zł
Tworzenie kopii zapasowej (backup)259 – 784 zł
Zabezpieczenie sieci firmowej przed wyciekiem danych171 – 273 zł
Usunięcie wirusów, ransomware, spyware oraz innych rodzajów złośliwego oprogramowania265 – 981 zł
Konfiguracja sieci VPN i podłączonych do niej urządzeń172 – 236 zł
Wdrożenie polityki bezpieczeństwa w firmie1165 – 2402 zł
Wdrożenie systemów SIEM338 – 863 zł
Odzyskiwanie danych155 – 285 zł

Cennik usług bezpieczeństwa IT w Pruszkowie:

Audyt IT w zależności od jego zaawansowania kosztuje: za standardowy trzeba zapłacić 1214 – 2578 zł, za kompleksowe sprawdzenie całej infrastruktury teleinformatycznej od 5249 zł. Cennik jest zależny przede wszystkim od czasu pracy poświęconej przez audytorów.

Wdrożenie oprogramowania antywirusowego polega na implementacji wybranego, dopasowanego do potrzeb klienta, programy antywirusowego. Koszt takiej usługi to około 158 – 381 zł.

Wdrożenie bram bezpieczeństwa obsługi Internetu obejmuje firewall, UTM, IPS, IDS, PROXY oraz filtry antyspamowe i filtry treści. Koszt usługi to 180 – 265 zł.

Tworzenie kopii zapasowej (backup) wiąże się z kosztem na poziomie 259 – 784 zł, cena jest wprost proporcjonalna do ilości danych do backupu.

Zabezpieczenie sieci firmowej przed wyciekiem danych wiąże się z cenami w zakresie około 171 – 273 zł.

Usunięcie wirusów, ransomware, spyware oraz innych rodzajów złośliwego oprogramowania kosztuje około 265 – 981 zł. Cena jest uzależniona od stopnia zainfekowania urządzenia oraz czasu pracy informatyka.

Konfiguracja sieci VPN i podłączonych do niej urządzeń zapewnia wysoce anonimowe, szyfrowane (niewidoczne dla postronnych) połączenie z internetem, cena usługi kształtuje się na poziomie 172 – 236 zł.

Wdrożenie polityki bezpieczeństwa w firmie to przygotowanie dokumentów, wybór oraz instalację oprogramowania DLP (Data Loss Protection) i monitorowania działalności pracowników. Cena usługi to około 1165 – 2402 zł.

Wdrożenie systemów SIEM, które badają, analizują i sprawują kontrolę nad wszystkimi działaniami w sieci – wiąże się to z koniecznością poniesienia kosztów w przedziale 338 – 863 zł.

Odzyskiwanie danych po awarii sprzętu/oprogramowania lub cyberataku cenowo kształtuje się na poziomie 155 – 285 zł. Koszt jest uzależniony od danych, które trzeba odzyskać.

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Cennik naprawy oraz konserwacji urządzeń IT w Pruszkowie

Konserwacja oraz dokonywanie bieżących napraw to sposób na zmniejszenie skutków naturalnego zużycia materiałów. Regularna konserwacja sprzętów oraz wykonywanie bieżących napraw obniżają ryzyko wystąpienia przymusowego przestoju w pracy przedsiębiorstwa na skutek awarii. Czasami problemy ze sprzętem lub oprogramowaniem wymuszają zakup nowych narzędzi i ich wdrożenie do firmy. Działania związane z obsługą IT warto powierzyć firmom świadczącym usługi z dziedziny wykonywania konserwacji oraz napraw sprzętu komputerowego.

Nowy sprzętu czy dedykowane oprogramowanie często są kupowane przez firmy, które przeprowadzają planowane modernizacje przedsiębiorstwa. Koszty usług z zakresu napraw, obsługi bieżącej konserwacji urządzeń i oprogramowania mogą być uzależnione od poszczególnego sprzętu. Przykładowe ceny usług informatycznych prezentujemy na poniższej liście (do ceny usługi należy dodatkowo dodać cenę zakupu urządzenia):

 • konfiguracja routera – 68 – 140 zł,
 • wymiana procesora – 85 – 182 zł,
 • wymiana zasilacza – 91 – 167 zł,
 • wymiana płyty głównej w komputerze – 80 – 255 zł,
 • wymiana lub przełożenie podzespołów do nowej obudowy – 233 – 284 zł,
 • wymiana lub dodanie dysku twardego – 127 – 189 zł,
 • wymiana lub dodanie karty graficznej wraz z konfiguracją i testami poprawności działania – 171 – 226 zł,
 • instalacja systemu Windows wraz z oprogramowaniem – 105 – 188 zł.

Naprawa oraz konserwacja urządzeń może również zostać przeprowadzona w ramach umowy abonamentowej na sprawowanie stałej obsługi IT dla firmy.

Cennik opieki nad stronami internetowymi – Pruszków

Internet to narzędzie, które poza funkcją rozrywkową, często stanowi dla nas także źródło cennych informacji. Obecnie w sieci poszukujemy również firm świadczących interesujące nas usługi z danego zakresu. W tym celu odwiedzamy strony internetowe www, na których przedsiębiorstwa prezentują oferty swoich usług. Wykonanie projektu indywidualnej strony www warto zlecić wykwalifikowanym specjalistom IT. Informatycy zajmują się takimi usługami jak m.in. kompleksowa obsługa stron internetowych, w tym projektowanie i hosting stron www oraz poczty e-mail, rejestracja i utrzymywanie domen, czy też obsługa certyfikatów SSL.

Jakie są ceny usług informatycznych w dziedzinie opieki nad stronami internetowymi www w Pruszkowie? Oto szacunkowe koszty poszczególnych usług:

 • wizytówka www – 527 – 899 zł,
 • zaprojektowanie strony – od 525 zł,
 • hosting strony i poczty e-mail – od 128 zł/miesiąc,
 • rejestracja i utrzymanie domeny – 101 – 261 zł,
 • uzyskanie certyfikatu SSL – 286 – 395 zł.

Cennik audytu informatycznego w Pruszkowie

Profesjonalny audyt informatyczny firmy to sposób na poprawę bezpieczeństwa teleinformatycznego. Ta usługa umożliwia odnalezienie podatnych na możliwość wystąpienia awarii punktów systemu informatycznego. Audyt informatyczny warto zlecić wykwalifikowanym specjalistom z branży IT. Firmy informatyczne specjalizujące się w audytach monitorują poziom zabezpieczeń kluczowych elementów infrastruktury informatycznej, a także w kontrolowaniu stanu komputerów i serwerów.

Na koniec przeprowadzonych czynności specjaliści z firmy informatycznej tworzą i przekazują zleceniodawcy specjalny raport końcowy, który zawiera porady umożliwiające zwiększenie poziomu zabezpieczeń w dziedzinie cyberbezpieczeństwa w firmie.

Zleć nam audyt informatyczny już dziś i zwiększ bezpieczeństwo swojej firmy!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Ile kosztuje korzystanie z usług audytu informatycznego w Pruszkowie?

Jak kształtują się koszty usług audytu, które oferowane są przez firmy informatyczne? Szacunkowy cennik znajdziesz poniżej:

 • podstawowy audyt informatyczny – wstępna ocena stanu kluczowych elementów infrastruktury IT – 715 – 862 zł,
 • audyt oprogramowania i sprzętu komputerowego – 88 – 224 zł (za komputer),
 • audyt elementów związanych z ochroną danych osobowych  (w tym RODO) – 1863 – 5398 zł,
 • pełny audyt środowiska informatycznego firmy – 1001 – 1366 zł,
 • kompleksowy audyt obejmujący każdy aspekt funkcjonowania IT firmy – od 5281 zł.

Ceny usług profesjonalnego audytu informatycznego w Pruszkowie są wprost proporcjonalne do czynników, takich jak m.in. sposób dokonywania rozliczenia pomiędzy firmami. Wykwalifikowani specjaliści IT są opłacani w różny sposób, np. za godzinę pracy, po ukończeniu zadania, albo w ramach miesięcznego abonamentu na usługi.

Cennik zarządzania serwerami – Pruszków

Większość firm wykorzystuje w swojej codziennej pracy dużą ilość urządzeń elektronicznych, do których zaliczają się także serwery. W takiej sytuacji warto zdecydować się na usługi zarządzania i administrowania serwerami, świadczone przez ekspertów z branży IT. Informatycy specjalizują się w takich usługach jak m.in. wirtualizacja serwerów, projektowanie serwerowni, tworzenie kopii zapasowych danych, wykonywanie napraw awarii sprzętowych, kontrola wykorzystania zasobów serwera oraz zapewnienie ciągłości pracy urządzeń i monitorowanie dostępności serwera.

Jakie są ceny usług z zakresu zarządzania serwerami w Pruszkowie? Poniżej przedstawiamy szacunkowe koszty:

 • instalacja serwerów, m.in. www, poczty, e-mail, VPN – 270 – 768 zł,
 • zarządzanie i administrowanie serwerami w ramach abonamentu na usługi:
  • do 5 godzin pracy administratora w dni powszednie – 425 – 859 zł,
 • reagowanie na awarie 365 dni w ciągu maksymalnie 1 godziny, 8-10 godzin pracy administratora – 1026 – 2501 zł,
 • reagowanie na awarie 365 dni w ciągu maksymalnie 30 minut, powyżej 10 godzin pracy administratora – 2262 – 3487 zł.

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

 1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
 2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
 3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.