Usługi informatyczne Ursus - przegląd cen usług informatycznych

Usługi informatyczne Ursus – przegląd cen usług informatycznych

Czasy się zmieniają, a rozwój nowych technologii sprawia, że nasze życie ulega nieustannym modyfikacjom. Obecnie niemal każda firma korzysta z dużej ilości sprzętu oraz specjalistycznego oprogramowania komputerowego. Dzięki nim możliwa jest lepsza optymalizacja pracy, zwiększenie jej efektywności przy jednoczesnym minimalizowaniu kosztów uzyskania przychodu. Automatyzacja w najbliższych latach może okazać się kluczem do sukcesu. Aby wdrożenie sprzętu czy oprogramowania przebiegło szybko i bezboleśnie, warto korzystać z usług informatycznych oferowanych przez wykwalifikowanych, doświadczonych specjalistów z branży IT. Sprawdziliśmy cenniki usług doświadczonych informatyków w Warszawie w Ursusie, szacunkowe ceny prezentujemy w kolejnych częściach artykułu.

Spis treści – usługi informatyczne Warszawa Ursus

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Eksperci IT, świadczący swoje usługi w warszawskim Ursusie oferują kompleksową obsługę sprzętu oraz dedykowanego oprogramowania komputerowego od A do Z, to znaczy zajmują się między innymi dokonywaniem napraw czy też konserwacją). Rodzaj oraz zakres usług można elastycznie dostosowywać do indywidualnych potrzeb firmy.

W kolejnych akapitach artykułu zamieściliśmy szacunkowe koszty związane z korzystaniem z profesjonalnych usług informatycznych według podziału na kategorie, w tym m.in.:

 • administrację siecią komputerową przedsiębiorstwa,
 • zapewnienie bezpieczeństwa informatycznego,
 • migrację baz danych,
 • zarządzanie serwerami,
 • usuwanie awarii,
 • ochronę danych osobowych przetwarzanych przez firmę,
 • audyt IT,
 • zakup, naprawy i konserwację sprzętu komputerowego, serwerów, okablowania oraz innych elementów infrastruktury sieciowej,
 • instalację oprogramowania, w tym m.in. systemu operacyjnego, systemów informatycznych wspierających procesy biznesowe (np. ERP, CRM, BPM),
 • tworzenie i administrowanie stronami www.

Jeżeli zastanawiasz się nad cennikiem poszczególnych usług informatycznych, w dalszej części tekstu znajdziesz zestawienia szacunkowych kosztów.

Zobacz jak skorzystasz współpracując z firmą IT świadczącą usługi informatyczne w Ursusie i w okolicach

Pomoc ekspertów z dziedziny teleinformatyki niesie za sobą wiele zalet:

 1. Niższe koszty związane z obsługą IT, ponieważ godzina pracy specjalisty z firmy informatycznej jest tańsza, nie ma sensu zatrudniać pracownika na etacie.
 2. Wsparcie techniczne wykwalifikowanych informatyków jest dostępne o każdej porze dnia i nocy, nawet w dni świąteczne.
 3. Możliwość rezygnacji z konieczności pokrywania kosztów zakupu sprzętu oraz specjalistycznego oprogramowania komputerowego.
 4. Dostęp do pomocy wysoce wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają wąski zakres specjalizacji, w którym są ekspertami.
 5. Wdrożenie zabezpieczeń przeciwko nawet najgroźniejszym złośliwym programom, dzięki czemu zwiększeniu ulega poziom bezpieczeństwa danych wrażliwych należących do firmy.
 6. Usługi informatyczne świadczone przez profesjonalistów można elastycznie dopasowywać do indywidualnych potrzeb firmy.
 7. Indywidualne opracowanie porad oraz wskazówek w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań IT według bieżących potrzeb firmy.

Zleć nam audyt informatyczny już dziś i zwiększ bezpieczeństwo swojej firmy!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Prace związane z administrowaniem siecią informatyczną

Jakie się ceny usług administrowania siecią informatyczną w dzielnicy Ursus w Warszawie? W poniższej tabelce umieściliśmy szacunkowy cennik:

Usługa informatyczna – administracja siecią informatycznąCena usługi informatycznej – Ursus
Instalacja okablowania strukturalnegomontaż hub/switch – 66 – 97 zł/sztuka
instalacja i konfiguracja routera – 91 – 112 zł
instalacja i konfiguracja Access Point – 125 – 179 zł
instalacja bezprzewodowej karty sieciowej w komputerze – 76 – 117 zł
Pomoc przy zakupie urządzeń sieciowych i ich konfiguracji482 – 669 zł
Projektowanie sieci LAN/Wi-Fi i dobór urządzeń127 – 198 zł
Administracja siecią240 – 1597 zł
Godzina pracy wykwalifikowanego informatyka140 – 251 zł
Miesięczny abonament na usługi informatyczne dla firmy z 5 komputerami376 – 722 zł

Cennik administracji siecią informatyczną w warszawskim Ursusie:

Instalacja okablowania strukturalnego (w tym m.in. światłowodów) to bardzo pojemny zbiór usług, na który składa się montaż gniazd i kabli, ułożenie przewodów, montaż przełącznika sieciowego (switch) – 66 – 97 zł/sztuka, instalacja i konfiguracja routera – 91 – 112 zł, połączenie sieci WLAN z LAN (instalacja Access Point) – 125 – 179 zł, instalacja oraz konfiguracja bezprzewodowej karty sieciowej w komputerze – 76 – 117 zł

Pomoc przy zakupie urządzeń sieciowych i ich konfiguracji to koszt 482 – 669 zł.

Projektowanie sieci LAN/Wi-Fi i dobór urządzeń kosztuje około 127 – 198 zł. Dodatkowo należy doliczyć do tego cenę zakupu materiałów i urządzeń.

Administracja siecią to koszt 240 – 1597 zł (usługa w abonamencie). Koszt jest uzależniony między innymi od liczby stanowisk komputerowych w obsługiwanej firmie, stopnia złożoności sieci i jej konfiguracji.

Kompleksowa obsługa informatyczna firm

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Godzina pracy wykwalifikowanego informatyka w dzielnicy Ursus to koszt 140 – 251 zł. Przybliżona koszt zakupu miesięcznego abonamentu na usługi IT (dla firmy z 5 komputerami) to 376 – 722 zł. Cennik abonamentu jest zależny od liczby stanowisk komputerowych, serwerów oraz oddziałów obsługiwanej firmy, a także szybkości reakcji na zgłoszenie awarii.

Dodatkowo należy doliczyć również ewentualny koszt dojazdu informatyka, zazwyczaj jest to 1,40 -1,60 zł/km.

Prace związane z zapewnieniem bezpieczeństwa

Z jakimi kosztami wiąże się korzystanie z profesjonalnych usług informatycznych związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa teleinformatycznego w warszawskim Ursusie? W poniższej tabelce prezentujemy szacunkowy cennik poszczególnych usług:

Profesjonalna obsługa informatyczna dla firm w Warszawie i okolicach!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Usługa informatyczna Ursus – cyberbezpieczeństwoCena usługi informatycznej – Ursus
Audyt ITstandardowy – 1312 – 2756 zł kompleksowy – od 5631 zł
Wdrożenie oprogramowania antywirusowego184 – 392 zł
Wdrożenie bram bezpieczeństwa obsługi Internetu191 – 285 zł
Tworzenie kopii zapasowej (backup)277 – 796 zł
Zabezpieczenie sieci firmowej przed wyciekiem danych174 – 269 zł
Usunięcie wirusów, ransomware, spyware oraz innych rodzajów złośliwego oprogramowania282 – 1055 zł
Konfiguracja sieci VPN i podłączonych do niej urządzeń186 – 258 zł
Wdrożenie polityki bezpieczeństwa w firmie1299 – 2636 zł
Wdrożenie systemów SIEM365 – 851 zł
Odzyskiwanie danych189 – 295 zł

Cennik usług bezpieczeństwa IT w warszawskim Ursusie:

Audyt IT w zależności od jego zaawansowania kosztuje: za standardowy trzeba zapłacić 1312 – 2756 zł, za kompleksowe sprawdzenie całej infrastruktury teleinformatycznej od 5631 zł. Cena jest zależna przede wszystkim od czasu pracy poświęconego przez audytorów.

Zleć nam audyt informatyczny już dziś i zwiększ bezpieczeństwo swojej firmy!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Wdrożenie oprogramowania antywirusowego polega na implementacji wybranego, dopasowanego do potrzeb klienta, programy antywirusowego. Koszt takiej usługi to około 184 – 392 zł.

Wdrożenie bram bezpieczeństwa obsługi Internetu obejmuje firewall, UTM, IPS, IDS, PROXY oraz filtry antyspamowe i filtry treści. Koszt usługi to 191 – 285 zł.

Tworzenie kopii zapasowej (backup) wiąże się z kosztem na poziomie 277 – 796 zł, cena jest wprost proporcjonalna do ilości danych do backupu.

Zabezpieczenie sieci firmowej przed wyciekiem danych wiąże się z cenami w zakresie około 174 – 269 zł.

Usunięcie wirusów, ransomware, spyware oraz innych rodzajów złośliwego oprogramowania kosztuje około 282 – 1055 zł. Cena uzależniona od poziomu zainfekowania urządzenia oraz czasu pracy informatyka.

Konfiguracja sieci VPN i podłączonych do niej urządzeń zapewnia wysoce anonimowe, szyfrowane (niewidoczne dla postronnych) połączenie z internetem, cena usługi kształtuje się na poziomie 186 – 258 zł.

Wdrożenie polityki bezpieczeństwa w firmie to przygotowanie dokumentów, wybór i instalację oprogramowania DLP (Data Loss Protection) oraz do monitorowania działalności pracowników. Cena usługi to około 1299 – 2636 zł.

Wdrożenie systemów SIEM, które badają, analizują i monitorują wszystkie działania w sieci to wiąże się z koniecznością poniesienia kosztów w zakresie 365 – 851 zł.

Odzyskiwanie danych po awarii sprzętu/oprogramowania lub cyberataku cenowo kształtuje się na poziomie 189 – 295 zł. Cena jest uzależniona np. od ilości danych, które trzeba odzyskać.

Zwiększ zysk firmy optymalizując koszty!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Cennik naprawy oraz konserwacji urządzeń IT w Ursusie

Regularna eksploatacja firmowego sprzętu czy specjalistycznego oprogramowania komputerowego niesie za sobą ryzyko naturalnego zużycia, co w konsekwencji może prowadzić do mniej lub bardziej poważnych awarii. Problemy ze sprzętem mogą sprawić, że konieczna będzie naprawa lub wymiana narzędzi na nowe. Wykwalifikowani informatycy, pracujący dla profesjonalnych firm informatycznych świadczą usługi z zakresu dokonywania napraw oraz regularnej konserwacji sprzętu komputerowego.

Aby zapobiec nieplanowanym przestojom w pracy firmy, które mogłyby być skutkiem awarii, warto zdecydować się na regularne, planowane modernizacje. Polegają one na wymianie sprzętu na nowy raz na jakiś czas. Nowe narzędzia co do zasady oferują większą pewność w kwestii bezawaryjności, aniżeli starsze, używane przez lata. Koszty usług naprawy czy konserwacji urządzeń oraz oprogramowania są zależne od rodzaju urządzenia.

Kompleksowa obsługa informatyczna firm

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Szacunkowy cennik usług teleinformatycznych znajdziecie poniżej (należy dodatkowo dodać do nich cenę zakupu urządzenia):

 • konfiguracja routera – 84 – 147 zł,
 • wymiana procesora – 93 – 176 zł,
 • wymiana zasilacza – 105 – 165 zł,
 • wymiana płyty głównej w komputerze – 89 – 275 zł,
 • wymiana lub przełożenie podzespołów do nowej obudowy – 232 – 287 zł,
 • wymiana lub dodanie dysku twardego – 122 – 189 zł,
 • wymiana lub dodanie karty graficznej wraz z konfiguracją i testami poprawności działania – 158 – 221 zł,
 • instalacja systemu Windows wraz z oprogramowaniem – 94 – 183 zł.

Naprawa oraz konserwacja urządzeń może również zostać przeprowadzona w ramach umowy abonamentowej na ciągłą obsługę IT firmy.

Kompleksowa obsługa informatyczna firm

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Cennik opieki nad stronami internetowymi – Ursus

Internet to narzędzie, które w chwili obecnej towarzyszy nam niemalże w każdym aspekcie naszego życia. Co za tym idzie aktualnie profesjonalna strona internetowa www to bardzo istotna sprawa, ponieważ znaczna część potencjalnych klientów poszukuje usług w internecie. Strona internetowa przedsiębiorstwa powinna w czytelny, ale też profesjonalny sposób reklamować oferowane usługi lub – w przypadku branży handlowej – sprzedawanych towarów. Zaprojektowanie oraz wykonanie strony internetowej można zlecić doświadczonym specjalistom z branży IT, którzy są zatrudnieni w profesjonalnych firmach informatycznych. Solidna strona www to sposób na zwiększenie zasięgu usług.

Firmy informatyczne zajmują się kompleksową obsługą stron internetowych www, w tym projektowaniem oraz hostingiem strony www czy poczty e-mail, rejestrowaniem i utrzymywaniem domen, pozyskiwaniem certyfikatów SSL.

Jak wygląda cennik usług informatycznych świadczonych przez wykwalifikowanych informatyków-ekspertów IT, którzy specjalizują się w sprawowaniu opieki nad stronami www w Ursusie?

Oto szacunkowe koszty poszczególnych usług:

 • wizytówka www – 538 – 876 zł,
 • zaprojektowanie strony – od 531 zł,
 • hosting strony i poczty e-mail – od 122 zł/miesiąc,
 • rejestracja i utrzymanie domeny – 95 – 244 zł,
 • uzyskanie certyfikatu SSL – 317 – 438 zł.

Cennik audytu informatycznego w Ursusie

Zlecenie wykonania profesjonalnego audytu informatycznego ekspertom z branży IT uchodzi za skuteczny sposób poprawy bezpieczeństwa teleinformatycznego przedsiębiorstwa. Dobrze wykonany audyt informatyczny pozwala wykryć punkty systemu informatycznego, które wykazują podatność na awarie, sprawować pełną kontrolę nad zagrożeniami związanymi z wyciekiem danych firmowych oraz monitorować szacunkowy poziom ryzyka nastąpienia ataku cyberprzestępczego. Eksperci IT zajmują się monitorowaniem kluczowych elementów infrastruktury informatycznej, jak chociażby stanu komputerów, serwerów, oprogramowania, jak i innych sprzętów firmowych, sprawdzeniem skuteczności tworzenia backupów czyli kopii zapasowych danych, weryfikacją procedury na wypadek awarii czy przywracaniem systemu operacyjnego.

Zleć nam audyt informatyczny już dziś i zwiększ bezpieczeństwo swojej firmy!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Po wykonanym audycie firma informatyczna przekazuje zleceniodawcy specjalny raport, w  którym zawiera się wskazówki i porady w kwestii cyberbezpieczeństwa firmy, które zostały opracowane w oparciu o analizę sytuacji firmy.

Jakie są ceny usług audytu informatycznego w Ursusie?

Koszty usług oferowanych przez firmy informatyczne zajmujące się audytem znajdziesz poniżej:

 • podstawowy audyt informatyczny – wstępna ocena stanu kluczowych elementów infrastruktury IT – 744 – 952 zł,
 • audyt oprogramowania i sprzętu komputerowego – 91 – 195 zł (za komputer),
 • audyt elementów związanych z ochroną danych osobowych  (w tym RODO) – 1924 – 5896 zł,
 • pełny audyt środowiska informatycznego firmy – 1032 – 1364 zł,
 • kompleksowy audyt obejmujący każdy aspekt funkcjonowania IT firmy – od 5485 zł.

Koszty usług profesjonalnego audytu IT w Ursusie są zależne od wielu czynników, jak chociażby od sposobu rozliczania się z usługi informatycznej. Eksperci IT, zajmujący się wykonywaniem audytów informatycznych bywają opłacani na różne sposoby, m.in. za godzinę pracy, za wykonanie zadania, ale mogą również świadczyć usługi w ramach miesięcznego abonamentu na usługi IT.

Cennik zarządzania serwerami – Ursus

Informatycy świadczący usługi w warszawskim Ursusie zajmują się także zarządzaniem i administracją serwerami. Wykwalifikowani specjaliści świadczą usługi z dziedziny wirtualizacji serwerów, projektowania serwerowni, tworzenia kopii zapasowych (backup), usuwania awarii, kontroli wykorzystywania zasobów serwera, zapewnienia pełnej ciągłości pracy urządzeń czy kontroli dostępności serwera.

Kompleksowa obsługa informatyczna firm

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Jak kształtuje się cennik usług związanych z zarządzaniem serwerami w warszawskim Wawrze?

Poniżej przedstawiamy szacunkowe ceny zarządzania serwerami na Warszawskim Ursusie:

 • instalacja serwerów, m.in. www, poczty, e-mail, VPN – 281 – 733 zł,
 • zarządzanie i administrowanie serwerami w ramach abonamentu na usługi:
  • do 5 godzin pracy administratora w dni powszednie – 421 – 816 zł,
 • reagowanie na awarie 365 dni w ciągu maksymalnie 1 godziny, 8-10 godzin pracy administratora – 995 – 2537 zł,
 • reagowanie na awarie 365 dni w ciągu maksymalnie 30 minut, powyżej 10 godzin pracy administratora – 2292 – 3217 zł.

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

 1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
 2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
 3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.