Usługi informatyczne WarszawaWłochy

Usługi informatyczne Warszawa Włochy – przegląd cen usług informatycznych

Cyfryzacja to zjawisko, które odczuwamy każdego dnia. Stały dostęp do urządzeń elektronicznych, wszechobecny internet znacząco ułatwiają codzienne życie, w tym również pracę. Obecnie zdecydowana większość firm korzysta ze sprzętu komputerowego czy specjalistycznego oprogramowania. Dzięki zastosowaniu nowych technologii z branży IT możliwe jest zwiększenie efektywności pracy poprzez częściową automatyzację czy wsparcie poszczególnych procesów. Wdrożenie nowych urządzeń, jak i kompleksową obsługę firmy warto powierzyć wykwalifikowanym specjalistom działającym w branży IT. Sprawdziliśmy jakie są cenniki usługi eksperta-informatyka w Warszawie we Włochach, szacunkowe ceny prezentujemy w dalszej części artykułu.

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Firmy informatyczne zatrudniające specjalistów IT w Warszawie w dzielnicy Włochy specjalizują się w kompleksowej obsłudze sprzętu oraz oprogramowania, przeprowadzają naprawy oraz regularne konserwacje. Zazwyczaj oferta usług jest elastyczna, dzięki czemu można dostosowywać zakres usług w zależności od potrzeb firmy.

W kolejnych akapitach artykułu zamieściliśmy szacunkowe cenniki usług informatycznych według podziału na kategorie, w tym m.in.:

 • administrację siecią komputerową przedsiębiorstwa,
 • zapewnienie bezpieczeństwa informatycznego,
 • migrację baz danych,
 • zarządzanie serwerami,
 • usuwanie awarii,
 • ochronę danych osobowych przetwarzanych przez firmę,
 • audyt IT,
 • zakup, naprawy i konserwację sprzętu komputerowego, serwerów, okablowania oraz innych elementów infrastruktury sieciowej,
 • instalację oprogramowania, w tym m.in. systemu operacyjnego, systemów informatycznych wspierających procesy biznesowe (np. ERP, CRM, BPM),
 • tworzenie i administrowanie stronami www.

Jeżeli zastanawiasz się nad cennikiem poszczególnych usług informatycznych, w dalszej części tekstu znajdziesz zestawienia szacunkowych kosztów.

Zobacz jak skorzystasz współpracując z firmą IT świadczącą usługi informatyczne w Warszawie we Włochach i w okolicach

Korzystanie z pomocy ekspertów IT niesie za sobą wiele zalet, do których zaliczamy między innymi:

 1. Oszczędność pieniędzy koniecznych na zatrudnianie pracownika etatowego, podczas gdy godzina pracy eksperta z profesjonalnej firmy informatycznej jest znacznie tańsza.
 2. Pomoc specjalistów z firm informatycznych jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku, często wliczając w to także święta.
 3. Redukcja kosztów ponoszonych na zakup sprzętu lub specjalistycznego oprogramowania.
 4. Duża różnorodność usług, w których specjalizują się eksperci.
 5. Wyższy poziom bezpieczeństwa danych wrażliwych należących do firmy poprzez przeciwdziałanie najgroźniejszym złośliwym programom.
 6. Elastyczność w kwestii dostosowywanie współpracy według indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa.
 7. Korzystanie z porad i wskazówek dostosowanych do firmy według indywidualnej analizy sytuacji.

Kompleksowa obsługa informatyczna firm

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Prace związane z administrowaniem siecią informatyczną Warszawa Włochy

Jakie się ceny usług administrowania siecią informatyczną w dzielnicy Włochy w Warszawie? W poniższej tabelce umieściliśmy szacunkowy cennik:

Usługa informatyczna Warszawa Włochy- administracja siecią informatycznąCena usługi informatycznej – Włochy Warszawa
Instalacja okablowania strukturalnegomontaż hub/switch – 73 – 91 zł/sztuka
instalacja i konfiguracja routera – 85 – 133 zł
instalacja i konfiguracja Access Point – 136 – 182 zł
instalacja bezprzewodowej karty sieciowej w komputerze – 79 – 129 zł
Pomoc przy zakupie urządzeń sieciowych i ich konfiguracji471 – 697 zł
Projektowanie sieci LAN/Wi-Fi i dobór urządzeń125 – 211 zł
Administracja siecią255 – 1617 zł
Godzina pracy wykwalifikowanego informatyka148 – 239 zł
Miesięczny abonament na usługi informatyczne dla firmy z 5 komputerami378 – 752 zł

Cennik administracji siecią informatyczną we Włochach w Warszawie

Instalacja okablowania strukturalnego (w tym m.in. światłowodów) to bardzo pojemny zbiór usług, na który składa się montaż gniazd i kabli, ułożenie przewodów, montaż przełącznika sieciowego (switch) – 73 – 91 zł/sztuka, instalacja i konfiguracja routera – 85 – 133 zł, połączenie sieci WLAN z LAN (instalacja Access Point) – 136 – 182 zł, instalacja oraz konfiguracja bezprzewodowej karty sieciowej w komputerze – 79 – 129 zł

Pomoc przy zakupie urządzeń sieciowych i ich konfiguracji to koszt 471 – 697 zł.

Projektowanie sieci LAN/Wi-Fi i dobór urządzeń kosztuje około 125 – 211 zł. Dodatkowo należy doliczyć do tego cenę zakupu materiałów i urządzeń.

Administracja siecią Warszawa Włochy – to koszt 255 – 1617 zł w przypadku zakupu usługi w abonamencie. Cena jest w pełni zależna od liczby stanowisk komputerowych w obsługiwanej firmie, stopnia złożoności sieci i jej konfiguracji.

Godzina pracy wykwalifikowanego informatyka w dzielnicy Włochy to koszt 148 – 239 zł. Przybliżona koszt zakupu miesięcznego abonamentu na usługi IT (dla firmy z 5 komputerami) to 378 – 752 zł. Koszt abonamentu jest uzależniony od liczby stanowisk komputerowych, serwerów oraz oddziałów obsługiwanej firmy, a także szybkości reakcji na zgłoszenie awarii.

Dodatkowo należy doliczyć również ewentualny koszt dojazdu informatyka, zazwyczaj jest to 1,40 -1,60 zł/km.

Profesjonalna obsługa informatyczna dla firm w Warszawie i okolicach!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Prace związane z zapewnieniem bezpieczeństwa

Jakie są ceny za korzystanie z profesjonalnych usług informatycznych związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa teleinformatycznego w Warszawie we Włochach? W poniższej tabelce prezentujemy szacunkowe koszty poszczególnych usług:

Usługa informatyczna – cyberbezpieczeństwoCena usługi informatycznej – Włochy
Audyt ITstandardowy – 1232 – 2559 zł
kompleksowy – od 5414 zł
Wdrożenie oprogramowania antywirusowego161 – 375 zł
Wdrożenie bram bezpieczeństwa obsługi Internetu180 – 269 zł
Tworzenie kopii zapasowej (backup)274 – 766 zł
Zabezpieczenie sieci firmowej przed wyciekiem danych – Warszawa Włochy162 – 268 zł
Usunięcie wirusów, ransomware, spyware oraz innych rodzajów złośliwego oprogramowania281 – 1014 zł
Konfiguracja sieci VPN i podłączonych do niej urządzeń181 – 262 zł
Wdrożenie polityki bezpieczeństwa w firmie1194 – 2452 zł
Wdrożenie systemów SIEM347 – 846 zł
Odzyskiwanie danych170 – 268 zł

Cennik usług bezpieczeństwa IT we Włochach w Warszawie:

Audyt IT w zależności od jego zaawansowania kosztuje: za standardowy trzeba zapłacić 1232 – 2559 zł, za kompleksowe sprawdzenie całej infrastruktury teleinformatycznej od 5414 zł. Ceny są uzależnione przede wszystkim od czasu pracy poświęconej przez audytorów.

Wdrożenie oprogramowania antywirusowego polega na implementacji wybranego, dopasowanego do potrzeb klienta, programy antywirusowego. Koszt takiej usługi to około 161 – 375 zł.

Wdrożenie bram bezpieczeństwa obsługi Internetu obejmuje firewall, UTM, IPS, IDS, PROXY oraz filtry antyspamowe i filtry treści. Koszt usługi to 180 – 269 zł.

Tworzenie kopii zapasowej (backup) wiąże się z kosztem na poziomie 274 – 766 zł, cena jest proporcjonalna do ilości danych do backupu.

Zabezpieczenie sieci firmowej przed wyciekiem danych Warszawa Włochy wiąże się z cenami w zakresie około 162 – 268 zł.

Usunięcie wirusów, ransomware, spyware oraz innych rodzajów złośliwego oprogramowania kosztuje około 281 – 1014 zł. Cena zależy od poziomu zainfekowania urządzenia oraz czasu pracy informatyka.

Konfiguracja sieci VPN i podłączonych do niej urządzeń zapewnia wysoce anonimowe, szyfrowane (niewidoczne dla postronnych) połączenie z internetem, cena usługi kształtuje się na poziomie 181 – 262 zł.

Wdrożenie polityki bezpieczeństwa w firmie to przygotowanie dokumentów, wybór i instalację oprogramowania DLP (Data Loss Protection) oraz do monitorowania działalności pracowników. Cena usługi to około 1194 – 2452 zł.

Wdrożenie systemów SIEM, które badają, analizują i monitorują wszystkie działania w sieci to wiąże się z koniecznością poniesienia kosztów w zakresie 347 – 846 zł.

Odzyskiwanie danych po awarii sprzętu/oprogramowania lub cyberataku cenowo kształtuje się na poziomie 170 – 268 zł. Cena jest uzależniona od ilości danych, które trzeba odzyskać.

Zwiększ zysk firmy optymalizując koszty!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Cennik naprawy oraz konserwacji urządzeń IT Warszawa Włochy

Naturalne zużycie sprzętu czy też specjalistycznego oprogramowania komputerowego to zjawisko, z którym zmaga się niemal każda firma. Z biegiem czasu narzędzia niszczą się, co zwiększa ryzyko występowania awarii, które w najbardziej poważnych przypadkach mogą wstrzymać pracę firmy. Najlepszą metodą unikania problemów z awariami są regularne naprawy sprzętu oraz jego konserwacja. Specjaliści z branży IT przeprowadzają naprawy, konserwacje, jak i wymiany sprzętu lub oprogramowania na nowe.

Coraz większa ilość firm decyduje się na system zaplanowanych, regularnych modernizacji, które polegają na wymianie sprzętu i oprogramowanie na nowe. Koszty usług naprawy czy konserwacji urządzeń oraz oprogramowania są zależne od rodzaju narzędzia, czasu pracy informatyków czy ceny subskrypcji. Szacunkowy cennik usług teleinformatycznych znajdziecie poniżej (należy dodatkowo dodać do nich cenę zakupu urządzenia):

 • konfiguracja routera – 85 – 159 zł,
 • wymiana procesora – 91 – 168 zł,
 • wymiana zasilacza – 104 – 181 zł,
 • wymiana płyty głównej w komputerze – 95 – 277 zł,
 • wymiana lub przełożenie podzespołów do nowej obudowy – 221 – 310 zł,
 • wymiana lub dodanie dysku twardego – 136 – 188 zł,
 • wymiana lub dodanie karty graficznej wraz z konfiguracją i testami poprawności działania – 163 – 231 zł,
 • instalacja systemu Windows wraz z oprogramowaniem – 92 – 189 zł.

Naprawa oraz konserwacja urządzeń może również zostać przeprowadzona w ramach umowy abonamentowej na ciągłą obsługę IT firmy.

Kompleksowa obsługa informatyczna firm

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Cennik opieki nad stronami internetowymi – Włochy Warszawa

Każda firma, chcąca zyskać nowych klientów powinna być wyposażona w profesjonalną stronę internetową www, za pośrednictwem której możliwe jest przedstawienie oferty usług firmy. Dziś, w epoce powszechnego dostępu do internetu znaczna część klientów poszukuje usługodawców w internecie. Profesjonalna, czytelna strona www powinna przedstawiać zakres usług, ich ceny lub na przykład opinie klientów, czy też tak zwane referencje. Planując wdrożenie własnej strony internetowej można zlecić jej wykonanie ekspertom z branży IT. Odpowiednia, solidna i zoptymalizowana strona www to szansa na zwiększenie zasięgów oferty.

Niemal każda firma informatyczna posiada w swojej ofercie bardzo szeroki zakres usług z zakresu obsługi stron internetowych www. Informatycy świadczą usługi z dziedziny projektowania i hostingu stron www oraz poczty e-mail, rejestrowania i utrzymywania domen, jak i pozyskiwania certyfikatów SSL dla domen.

Jak wygląda cennik usług informatycznych świadczonych przez wykwalifikowanych informatyków-ekspertów IT, którzy specjalizują się w sprawowaniu opieki nad stronami www we Włochach? Oto szacunkowe koszty poszczególnych usług:

 • wizytówka www – 528 – 875 zł,
 • zaprojektowanie strony – od 509 zł,
 • hosting strony i poczty e-mail – od 110 zł/miesiąc,
 • rejestracja i utrzymanie domeny – 92 – 265 zł,
 • uzyskanie certyfikatu SSL – 312 – 439 zł.

Cennik audytu informatycznego Warszawa Włochyh

Często wybieraną usługą jest audyt informatyczny, który uznawany jest jako sprawdzona metoda poprawy bezpieczeństwa teleinformatycznego firmy. Profesjonalny audyt wykonany przez wykwalifikowanych specjalistów z branży informatycznej to szansa na wykrycie punktów systemu informatycznego potencjalnie podatnych na awarie, uzyskanie pełnej kontroli nad zagrożeniami związanymi z wyciekiem danych firmowych, czy monitorowanie szacunkowego poziomu ryzyka wystąpienia ataku cyberprzestępczego.

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Każdy solidnie wykonany audyt informatyczny kończy przekazanie raportu, czyli dokumentu, zawierającego analizy, porady i wskazówki, umożliwiające zwiększenie cyberbezpieczeństwa firmy.

Jakie są ceny usług audytu informatycznego we Włochach?

Koszty usług oferowanych przez firmy informatyczne zajmujące się audytem znajdziesz poniżej:

 • podstawowy audyt informatyczny – wstępna ocena stanu kluczowych elementów infrastruktury IT – 728 – 921 zł,
 • audyt oprogramowania i sprzętu komputerowego – 86 – 202 zł (za każdy komputer),
 • audyt elementów związanych z ochroną danych osobowych  (w tym RODO) – 1875 – 5581 zł,
 • pełny audyt środowiska informatycznego firmy – 990 – 1247 zł,
 • kompleksowy audyt obejmujący każdy aspekt funkcjonowania IT firmy – od 5410 zł.

Ceny usług profesjonalnego audytu IT we Włochach są zależne od wielu czynników, w tym między innymi od sposobu rozliczania się z usługi informatycznej. Informatycy, zajmujący się wykonywaniem audytów informatycznych bywają opłacani na różne sposoby, za godzinę pracy lub za wykonanie zadania.

Cennik zarządzania serwerami – Włochy Warszawa

Niemal każda firma, która w swojej codziennej pracy wykorzystuje wiele urządzeń elektronicznych (w tym firmowych serwerów – zarówno fizycznych, jak i wirtualnych) potrzebuje usług zarządzania i administracji serwerami. Specjaliści z branży IT, którzy oferują swoje usługi w Warszawie we Włochach są ekspertami między innymi w dziedzinie wirtualizacji serwerów, projektowania serwerowni, tworzenia kopii zapasowych danych, usuwania występujących awarii, kontroli wykorzystywania zasobów serwera, zapewnienia ciągłości pracy urządzeń, jak i monitorowania dostępności serwera.

Jak kształtuje się cennik usług związanych z zarządzaniem serwerami w warszawskim Wawrze? Poniżej przedstawiamy szacunkowe ceny:

 • instalacja serwerów, m.in. www, poczty, e-mail, VPN – 266 – 728 zł,
 • zarządzanie i administrowanie serwerami w ramach abonamentu na usługi:
  • do 5 godzin pracy administratora w dni powszednie – 419 – 822 zł,
 • reagowanie na awarie 365 dni w ciągu maksymalnie 1 godziny, 8-10 godzin pracy administratora – 941 – 2473 zł,
 • reagowanie na awarie 365 dni w ciągu maksymalnie 30 minut, powyżej 10 godzin pracy administratora – 2245 – 3118 zł.

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

 1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
 2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
 3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.