Usługi informatyczne Zielonka

Usługi informatyczne Zielonka – przegląd cen usług informatycznych

Dziś poszukując usługodawców w większości przypadków trafiamy od razu do internetu. Z tego względu obecnie chyba każda firma wykorzystuje profesjonalne usługi informatyczne. Specjaliści z branży IT zajmują się optymalizacją pracy danego przedsiębiorstwa. W ten sposób można osiągnąć wzrost efektywności biznesu, a przy tym obniżyć koszty. Tak więc prowadząc firmę, warto wybrać usługi informatyczne na wysokim poziomie. Sprawdziliśmy jak kształtują się ceny usług wykwalifikowanych informatyków w Zielonce obok Warszawy, koszty poszczególnych usług znajdują się poniżej.

Spis treści

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Eksperci IT, którzy zajmują się usługami informatycznymi w Zielonce i okolicach świadczą usługi z zakresu obsługi sprzętu oraz dedykowanego oprogramowania komputerowego. Dodatkowo warto zauważyć, że firmy informatyczne umożliwiają elastyczne dostosowywanie zakresu usług do potrzeb klienta.

W kolejnych akapitach artykułu zamieściliśmy szacunkowe koszty związane z korzystaniem z profesjonalnych usług informatycznych według podziału na kategorie, w tym m.in.:

 • administrację siecią komputerową przedsiębiorstwa,
 • zapewnienie bezpieczeństwa informatycznego,
 • migrację baz danych,
 • zarządzanie serwerami,
 • usuwanie awarii,
 • ochronę danych osobowych przetwarzanych przez firmę,
 • audyt IT,
 • zakup, naprawy i konserwację sprzętu komputerowego, serwerów, okablowania oraz innych elementów infrastruktury sieciowej,
 • instalację oprogramowania, w tym m.in. systemu operacyjnego, systemów informatycznych wspierających procesy biznesowe (np. ERP, CRM, BPM),
 • tworzenie i administrowanie stronami www.

Jeżeli zastanawiasz się nad kosztami jakie wiążą się z korzystaniem z usług informatycznych, w dalszej części tekstu znajdziesz zestawienia szacunkowych cen.

Zobacz jak skorzystasz współpracując z firmą IT świadczącą usługi informatyczne w Zielonce, Warszawa

Usługi informatyczne świadczone przez wykwalifikowanych ekspertów IT niosą za sobą wiele zalet:

 1. Niższy koszt pracy specjalisty z firmy IT w porównaniu do zatrudniania wykwalifikowanego pracownika na etat.
 2. Możliwość uzyskania wsparcia ze strony informatyków 365 dni w roku, o każdej porze dnia i nocy, również w dni świąteczne.
 3. Zmniejszenie kosztów dzięki ze względu na brak konieczności zatrudniania specjalistów oraz zakupu sprzętu czy dedykowanego oprogramowania.
 4. Wsparcie specjalistów IT wykwalifikowanych w różnych dziedzinach IT. Nikt nie może być specjalistą od każdego zagadnienia.
 5. Korzystanie z doświadczeń informatyków w kwestii zabezpieczeń, dzięki czemu możliwe jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa danych wrażliwych należących do firmy.
 6. Rodzaj i zakres usług możesz elastycznie dostosowywać pod kątem potrzeb firmy.
 7. Korzystanie z pomocy ekspertów umożliwia odnalezienie najbardziej optymalnych rozwiązań IT dla Twojej firmy.

Zwiększ zysk firmy optymalizując koszty!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Prace związane z administrowaniem siecią informatyczną w Zielonce

Jak kształtują się koszty korzystania z usług administrowania siecią informatyczną w Zielonce? W poniższej tabelce umieściliśmy szacunkowy cennik:

Usługa informatyczna Zielonka – administracja siecią informatycznąCena usługi informatycznej – Zielonka
Instalacja okablowania strukturalnegomontaż hub/switch – 56 – 93 zł/sztuka instalacja i konfiguracja routera – 79 – 104 zł instalacja i konfiguracja Acces Point – 111 – 152 zł instalacja bezprzewodowej karty sieciowej w komputerze – 71 – 118 zł
Pomoc przy zakupie urządzeń sieciowych i ich konfiguracji452 – 651 zł
Projektowanie sieci LAN/Wi-Fi i dobór urządzeń109 – 184 zł
Administracja siecią212 – 1497 zł
Godzina pracy wykwalifikowanego informatyka128 – 225 zł
Miesięczny abonament na usługi informatyczne dla firmy z 5 komputerami337 – 682 zł

Cennik administracji siecią informatyczną w Zielonce obok Warszawy:

Instalacja okablowania strukturalnego (w tym m.in. światłowodów) to bardzo pojemny zbiór usług, na który składa się montaż gniazd i kabli, ułożenie przewodów, montaż przełącznika sieciowego (switch) – 56 – 93 zł/sztuka, instalacja i konfiguracja routera – 79 – 104 zł, połączenie sieci WLAN z LAN (instalacja Acces Point) – 111 – 152 zł, instalacja oraz konfiguracja bezprzewodowej karty sieciowej w komputerze – 71 – 118 zł.

Pomoc przy zakupie urządzeń sieciowych i ich konfiguracji to koszt 452 – 651 zł.

Projektowanie sieci LAN/Wi-Fi i dobór urządzeń kosztuje około 109 – 184 zł. Dodatkowo do usługi należy doliczyć cenę zakupu materiałów i urządzeń.

Administracja siecią to koszt 212 – 1497 zł (usługa w abonamencie). Koszt jest uzależniony między innymi od liczby stanowisk komputerowych w obsługiwanej firmie, stopnia złożoności sieci i jej konfiguracji.

Godzina pracy wykwalifikowanego informatyka w Zielonce to koszt 128 – 225  zł. Przybliżona koszt zakupu miesięcznego abonamentu na usługi IT (dla firmy z 5 komputerami) to 337 – 682 zł. Koszt zakupu miesięcznego abonamentu zależy od liczby stanowisk komputerowych, serwerów i oddziałów obsługiwanej firmy oraz od szybkości reakcji na zgłoszenie awarii.

Dodatkowo należy doliczyć również ewentualny koszt dojazdu informatyka, zazwyczaj jest to 1,40 -1,60 zł/km.

Kompleksowa obsługa informatyczna firm

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Prace związane z zapewnieniem bezpieczeństwa Zielonka

Jakie są koszty profesjonalnych usług informatycznych związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa teleinformatycznego w Zielonce? W poniższej tabelce prezentujemy szacunkowy cennik poszczególnych usług:

Usługa informatyczna – cyberbezpieczeństwoCena usługi informatycznej – Zielonka
Audyt ITstandardowy – 1127 – 2509 zł kompleksowy – od 5110 zł
Wdrożenie oprogramowania antywirusowego138 – 362 zł
Wdrożenie bram bezpieczeństwa obsługi Internetu159 – 254 zł
Tworzenie kopii zapasowej (backup)256 – 762 zł
Zabezpieczenie sieci firmowej przed wyciekiem danych161 – 252 zł
Usunięcie wirusów, ransomware, spyware oraz innych rodzajów złośliwego oprogramowania260 – 968 zł
Konfiguracja sieci VPN i podłączonych do niej urządzeń166 – 228 zł
Wdrożenie polityki bezpieczeństwa w firmie1119 – 2379 zł
Wdrożenie systemów SIEM325 – 830 zł
Odzyskiwanie danych164 – 272 zł


Cennik usług bezpieczeństwa IT w Zielonce:

Audyt IT w zależności od jego zaawansowania kosztuje: za standardowy trzeba zapłacić 1127 – 2509 zł, za kompleksowe sprawdzenie całej infrastruktury teleinformatycznej od 5110 zł. Cennik jest zależny przede wszystkim od czasu pracy poświęconej przez audytorów.

Zleć nam audyt informatyczny już dziś i zwiększ bezpieczeństwo swojej firmy!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Wdrożenie oprogramowania antywirusowego polega na implementacji wybranego, dopasowanego do potrzeb klienta, programy antywirusowego. Koszt takiej usługi to około 138 – 362 zł.

Wdrożenie bram bezpieczeństwa obsługi Internetu obejmuje firewall, UTM, IPS, IDS, PROXY oraz filtry antyspamowe i filtry treści. Koszt usługi to 159 – 254 zł.

Tworzenie kopii zapasowej (backup) wiąże się z kosztem na poziomie 256 – 762 zł, cennik jest proporcjonalny do ilości danych objętych backupem.

Zabezpieczenie sieci firmowej przed wyciekiem danych wiąże się z cenami w zakresie około 161 – 252 zł.

Usunięcie wirusów, ransomware, spyware oraz innych rodzajów złośliwego oprogramowania kosztuje około 260 – 968 zł. Cena jest zależna od stopnia zainfekowania urządzenia oraz czasu pracy informatyka.

Konfiguracja sieci VPN i podłączonych do niej urządzeń zapewnia wysoce anonimowe, szyfrowane (niewidoczne dla postronnych) połączenie z internetem, cena usługi kształtuje się na poziomie 166 – 228 zł.

Wdrożenie polityki bezpieczeństwa w firmie to przygotowanie dokumentów, wybór oraz instalację oprogramowania DLP (Data Loss Protection) i monitorowania działalności pracowników. Cena usługi to około 1119 – 2379 zł.

Wdrożenie systemów SIEM, które badają, analizują i sprawują kontrolę nad wszystkimi działaniami w sieci – wiąże się to z koniecznością poniesienia kosztów w przedziale 325 – 830 zł.

Odzyskiwanie danych po awarii sprzętu/oprogramowania lub cyberataku cenowo kształtuje się na poziomie 164 – 272 zł. Cena jest uzależniona od danych, które trzeba odzyskać.

Profesjonalna obsługa informatyczna dla firm w Warszawie i okolicach!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Cennik naprawy oraz konserwacji urządzeń IT w Zielonce

Każdy sprzęt komputerowy czy dedykowane oprogramowanie z biegiem czasu ulega zużyciu, w konsekwencji prowadząc do występowania awarii. Aby zapobiegać ewentualnym przerwom w pracy, konieczne jest prowadzenie konserwacji sprzętu oraz dokonywanie bieżących napraw. W sytuacji gdyby nastąpiła poważna awaria, konieczna może być wymiana sprzętu na fabrycznie nowy. Firmy informatyczne oferują wiele usług z zakresu konserwacji oraz serwisowania sprzętu komputerowego.

Innym przypadkiem są planowe modernizacje w firmie, w przypadku których poza zakupem sprzętu czy oprogramowania, należy zlecić profesjonalistom również wdrożenie i bieżącą obsługę nad nowymi narzędziami. Koszt usług serwisu i konserwacji urządzeń lub oprogramowania jest zależny od konkretnego przypadku. Przykładowy cennik usług informatycznych prezentujemy na poniższej liście (do ceny usługi należy dodatkowo dodać cenę zakupu urządzenia):

 • konfiguracja routera – 59 – 131 zł,
 • wymiana procesora – 80 – 175 zł,
 • wymiana zasilacza – 82 – 156 zł,
 • wymiana płyty głównej w komputerze – 71 – 242 zł,
 • wymiana lub przełożenie podzespołów do nowej obudowy – 217 – 281 zł,
 • wymiana lub dodanie dysku twardego – 110 – 169 zł,
 • wymiana lub dodanie karty graficznej wraz z konfiguracją i testami poprawności działania – 154 – 221 zł,
 • instalacja systemu Windows wraz z oprogramowaniem – 81 – 165 zł.

Naprawa oraz konserwacja urządzeń może również zostać przeprowadzona w ramach umowy abonamentowej na ciągłą obsługę IT firmy.

Cennik opieki nad stronami internetowymi – Zielonka

Strona internetowa to istotny element marketingu każdej firmy. Umożliwia ona zareklamowanie świadczonych usług, a klient za jej pomocą ma szansę na odnalezienie firmy, która specjalizuje się w danej dziedzinie. Strona www powinna w możliwie czytelny sposób reklamować oferowane usługi lub towar podlegający sprzedaży. Tworzenie stron internetowych najlepiej powierzyć w ręce wykwalifikowanych ekspertów z branży IT. Specjaliści w kompleksowy sposób obsługują strony internetowe, zajmują się projektowaniem i hostingiem stron www i poczty e-mail, rejestrowaniem i utrzymywaniem domen, czy pozyskiwaniem certyfikatów SSL dla domen.

Jakie są ceny usług informatycznych w dziedzinie sprawowania opieki nad stronami internetowymi www w Zielonce? Oto szacunkowe koszty poszczególnych usług:

 • wizytówka www – 497 – 848 zł,
 • zaprojektowanie strony – od 492 zł,
 • hosting strony i poczty e-mail – od 105 zł/miesiąc,
 • rejestracja i utrzymanie domeny – 86 – 229 zł,
 • uzyskanie certyfikatu SSL – 263 – 390 zł.

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Cennik audytu informatycznego w Zielonce

Profesjonalny audyt IT najlepiej powierzyć wykwalifikowanym informatykom, którzy specjalizują się w tej branży. Dobrze wykonany audyt to możliwość podwyższenia poziomu bezpieczeństwa teleinformatycznego w firmie. W ten sposób możliwe jest ustalenie punktów systemu informatycznego, będących podatnymi na wystąpienie awarii, ale również odnalezienie zagrożeń związanych z wyciekiem danych z firmy. Informatycy oferują więc takie usługi jak monitorowanie zabezpieczeń kluczowych elementów infrastruktury IT, m.in. poprzez kontrolę stan komputerów i serwerów.

Audytu IT kończy się przekazaniem stosownego raportu końcowego czyli dokumentu, w którym zawarte są wskazówki umożliwiające podwyższenie poziomu zabezpieczeń cyberbezpieczeństwa firmy.

Jakie są ceny usług audytu informatycznego w Zielonce?

Jakie są koszty usług związanych z audytem, które oferowane są przez firmy informatyczne? Szacunkowy cennik znajdziesz poniżej:

 • podstawowy audyt informatyczny – wstępna ocena stanu kluczowych elementów infrastruktury IT – 702 – 891 zł,
 • audyt oprogramowania i sprzętu komputerowego – 81 – 199 zł (za komputer),
 • audyt elementów związanych z ochroną danych osobowych  (w tym RODO) – 1835 – 5455 zł,
 • pełny audyt środowiska informatycznego firmy – 928 – 1298 zł,
 • kompleksowy audyt obejmujący każdy aspekt funkcjonowania IT firmy – od 5189 zł.

Koszty wykonania profesjonalnego audytu informatycznego w Zielonce zależą od wielu czynników, w tym m.in. od sposobu rozliczenia pomiędzy firmami. Wykwalifikowani informatycy są opłacani w różny sposób, np. za godzinę pracy, po ukończeniu zadania, albo w ramach miesięcznego abonamentu na usługi.

Cennik zarządzania serwerami – Zielonka

Do najpopularniejszych usług informatycznych należą te z dziedziny zarządzania oraz administrowania serwerami. Wykwalifikowani informatycy świadczą takie usługi jak wirtualizacja serwerów, budowa serwerowni od podstaw, tworzenie tzw. backupów, czyli kopii zapasowych danych, naprawianie występujących awarii, monitorowanie wykorzystania zasobów serwera, czy zapewnienie stałej ciągłości pracy urządzeń oraz kontrola dostępności serwera.


Ile kosztują usług z zakresu zarządzania serwerami w Zielonce? Poniżej przedstawiamy szacunkowe ceny:

 • instalacja serwerów, m.in. www, poczty, e-mail, VPN – 266 – 721 zł,
 • zarządzanie i administrowanie serwerami w ramach abonamentu na usługi:
  • do 5 godzin pracy administratora w dni powszednie – 402 – 835 zł,
 • reagowanie na awarie 365 dni w ciągu maksymalnie 1 godziny, 8-10 godzin pracy administratora – 966 – 2450 zł,
 • reagowanie na awarie 365 dni w ciągu maksymalne 30 minut, powyżej 10 godzin pracy administratora – 2200 – 3369 zł.

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

 1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
 2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
 3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.