Jak pobrać film z CDA?

Jak pobrać film z CDA

CDA to jedna z największych, jeśli nie największa, polskich stron internetowych służących do oglądania filmów. Baza filmowa dostępna na CDA jest ogromna i każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Często pojawia się jednak pytanie – jak pobrać film z CDA?

Powodów by pobrać film z CDA jest wiele. Niektórzy chcą ściągnąć film i obejrzeć offline np. w samolocie, inni uważają, że prędkość buforowania, którą oferuje CDA, jest po prostu nie do zaakceptowania.Czy trzeba kupić CDA Premium by ściągnąć film z CDA? Absolutnie nie!

Czy pobieranie filmów z CDA jest legalne?

Sporo osób może mieć rozterki przed pobraniem filmu z CDA zastanawiając się, czy to jest legalne? Otóż zgodnie z artykułem 23 ustawy o prawie autorskim, pobieranie filmów z CDA jest legalne. Należy jednak zaznaczyć, że wolno nam taki film pobrać i wykorzystać tylko i wyłącznie na własny użytek, po czym najlepiej go usunąć. Absolutnie nie wolno nam filmu udostępniać dalej ani wgrywać na żadne inne platformy.

Metody na pobieranie filmów z CDA w 2022 roku

Na początek jeszcze jedna ważna informacja – przedstawione poniżej metody na pobieranie filmów z CDA to metody działające w 2022 roku. Kiedyś sposobów na pobranie filmów z tej platformy było więcej, jednak by pobrać film z CDA w 2022 nadal masz do wykorzystania sporo trików.Pobieranie filmów z CDA na telefon

Istnieją właściwie dwie metody, by pobrać film z CDA na telefon.

Pierwszym sposobem jest wykupienie CDA Premium. Jeśli posiadamy konto premium, to w aplikacji CDA na Androidzie i iPhone pojawi nam się opcja, by pobrać film i obejrzeć offline.Jeśli nie mamy konta Premium CDA, to nadal możemy pobrać film z CDA na telefon.

Aby to zrobić należy ściągnąć aplikację Video Downloader na telefon, otworzyć ją, kliknąć w opcję Przeglądarki, wejść na stronę filmu w serwisie CDA i kliknąć Pobierz. W ten sposób można bez konta premium pobrać film z CDA na telefon.

Pobieranie filmów z CDA na komputer

W przypadku pobierania filmów z CDA na komputer procedura jest trochę inna, bo nawet mając konto premium w serwisie, nie można ściągać filmów z poziomu przeglądarki (taka opcja dostępna jest tylko w aplikacji CDA na telefony komórkowe). Na szczęście z pomocą przychodzą programy, dzięki którym można pobrać film z CDA na komputer. By to zrobić, możemy zastosować jeden z poniższych sposobów.

Pobieranie filmów z CDA za pomocą wtyczek do przeglądarek

Najprostszym sposobem by pobrać film z CDA jest zainstalowanie odpowiednich wtyczek do przeglądarek. W przeglądarkach Google Chrome oraz Mozilla Firefox takie wtyczki możemy zainstalować za darmo. Poniższy przykład dotyczy wtyczki do Google Chrome, obsługa takiej samej wtyczki w Firefoxie jest identyczna.1. Wpisujemy w wyszukiwarce „CDA downloader Chrome” i przechodzimy do pierwszego wyniku. Klikamy „Dodaj do Chrome” by zainstalować wtyczkę.

2. Wchodzimy na stronę filmu na CDA który chcemy ściągnąć i szukamy pod filmem przycisku Pobierz filmik. Klikamy go i czekamy aż wyświetlą się reklamy, po czym rozpocznie się pobieranie filmu.

By pobrać film z CDA za pomocą wtyczki do przeglądarki nie musimy ściągać wtyczki specjalnie dedykowanej do CDA. Możemy ściągnąć dowolną wtyczkę służącą do pobierania filmów osadzonych na stronach internetowych.

Pobieranie filmów z CDA przez stronę internetową

Jeśli nie chcemy instalować nowych wtyczek, możemy pobrać film z CDA za pomocą specjalnej strony internetowej.1. Wchodzimy na https://pobieracz.net

2. W oknie dialogowym wklejamy adres filmu z CDA i klikamy pobierz

3. W okienku które się pojawi klikamy Pobierz mp4. Możemy tutaj również zmienić preferowaną jakoś filmu.

Czy można pobrać film z CDA Premium?

Niestety, filmy Premium można pobrać tylko i wyłącznie za pomocą aplikacji CDA na telefonu komórkowe i to po opłaceniu wersji CDA Premium. Nie ma możliwości darmowego pobierania filmów z CDA Premium.Przewiń do góry