Usługi informatyczne Wołomin

Usługi informatyczne Wołomin – przegląd cen usług informatycznych

W obecnych czasach, gdy duża część naszego życia odbywa się online, w internecie szukamy nawet usługodawców, gdy sytuacja zmusza nas by skorzystać z pomocy specjalistów z danej dziedzinie. Dlatego niemal każda firma korzysta z profesjonalnych usług informatycznych. Informatycy potrafią zwiększyć optymalizację pracy danego przedsiębiorstwa. Dzięki temu możliwy jest wzrost efektywności biznesu oraz zmniejszenie kosztów. Z tego względu prowadząc firmę, dobrze jest postawić na usługi informatyczne świadczone na wysokim poziomie. Zbadaliśmy cenniki usług doświadczonych informatyków w Wołominie obok Warszawy, koszty poszczególnych usług znajdują się poniżej.

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Informatycy, świadczący swoje usługi w Wołominie i okolicach zajmują się m.in. obsługą sprzętu i dedykowanego oprogramowania komputerowego. W większości przypadków firmy informatyczne umożliwiają dostosowywanie zakresu usług do indywidualnych potrzeb klienta.

W kolejnych akapitach artykułu zamieściliśmy szacunkowe koszty związane z korzystaniem z profesjonalnych usług informatycznych według podziału na kategorie, w tym m.in.:

 • administrację siecią komputerową przedsiębiorstwa,
 • zapewnienie bezpieczeństwa informatycznego,
 • migrację baz danych,
 • zarządzanie serwerami,
 • usuwanie awarii,
 • ochronę danych osobowych przetwarzanych przez firmę,
 • audyt IT,
 • zakup, naprawy i konserwację sprzętu komputerowego, serwerów, okablowania oraz innych elementów infrastruktury sieciowej,
 • instalację oprogramowania, w tym m.in. systemu operacyjnego, systemów informatycznych wspierających procesy biznesowe (np. ERP, CRM, BPM),
 • tworzenie i administrowanie stronami www.

Jeżeli zastanawiasz się nad kosztami jakie wiążą się z korzystaniem z usług informatycznych, w dalszej części tekstu znajdziesz zestawienia szacunkowych cen.

Zobacz jak skorzystasz współpracując z firmą IT świadczącą usługi informatyczne w Wołominie i w okolicach

Korzystanie z usług informatycznych świadczonych przez profesjonalistów niesie za sobą wiele zalet:

 1. Praca specjalisty z firmy IT jest tańsza, niż zatrudnianie wykwalifikowanego pracownika na etat.
 2. Usługi IT świadczone przez informatyków umożliwiają uzyskanie wsparcia przez 365 dni w roku, o każdej porze dnia i nocy, nawet w święta.
 3. Redukcję kosztów ze względu na rezygnację z zatrudniania specjalistów jak i dokonywania zakupu sprzętu czy dedykowanego oprogramowania.
 4. Dostęp do wsparcia ekspertów z różnych dziedzin. Żaden informatyk nie może być ekspertem od wszystkich zagadnień IT.
 5. Ogromne doświadczenie w dziedzinie zabezpieczeń, nawet tych przeciwko najgroźniejszym złośliwym programom możesz zwiększyć poziom bezpieczeństwa wrażliwych danych należących do Twojej firmy.
 6. Dostosowywanie rodzaju i zakresu usług pod kątem indywidualnych potrzeb firmy.
 7. Możliwość uzyskania dodatkowych porad czy wskazówek w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań IT dla Twojej firmy.

Zwiększ zysk firmy optymalizując koszty!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Prace związane z administrowaniem siecią informatyczną

Jak kształtują się koszty korzystania z usług administrowania siecią informatyczną w Wołominie? W poniższej tabelce umieściliśmy szacunkowy cennik:

Usługa informatyczna – administracja siecią informatycznąCena usługi informatycznej – Wołomin
Instalacja okablowania strukturalnegomontaż hub/switch – 59 – 92 zł/sztuka instalacja i konfiguracja routera – 81 – 107 zł instalacja i konfiguracja Acces Point – 114 – 159 zł instalacja bezprzewodowej karty sieciowej w komputerze – 73 – 125 zł
Pomoc przy zakupie urządzeń sieciowych i ich konfiguracji459 – 642 zł
Projektowanie sieci LAN/Wi-Fi i dobór urządzeń105 – 178 zł
Administracja siecią211 – 1485 zł
Godzina pracy wykwalifikowanego informatyka123 – 229 zł
Miesięczny abonament na usługi informatyczne dla firmy z 5 komputerami341 – 698 zł

Cennik administracji siecią informatyczną w Wołominie obok Warszawy:

Instalacja okablowania strukturalnego (w tym m.in. światłowodów) to bardzo pojemny zbiór usług, na który składa się montaż gniazd i kabli, ułożenie przewodów, montaż przełącznika sieciowego (switch) – 59 – 92 zł/sztuka, instalacja i konfiguracja routera – 81 – 107 zł, połączenie sieci WLAN z LAN (instalacja Acces Point) – 114 – 159 zł, instalacja oraz konfiguracja bezprzewodowej karty sieciowej w komputerze – 73 – 125 zł.

Pomoc przy zakupie urządzeń sieciowych i ich konfiguracji to koszt 459 – 642 zł.

Projektowanie sieci LAN/Wi-Fi i dobór urządzeń kosztuje około 105 – 178 zł. Dodatkowo do usługi należy doliczyć cenę zakupu materiałów i urządzeń.

Administracja siecią to koszt 211 – 1485 zł (usługa w abonamencie). Koszt jest uzależniony między innymi od liczby stanowisk komputerowych w obsługiwanej firmie, stopnia złożoności sieci i jej konfiguracji.

Godzina pracy wykwalifikowanego informatyka w Wołominie to koszt 123 – 229  zł. Przybliżona koszt zakupu miesięcznego abonamentu na usługi IT (dla firmy z 5 komputerami) to 341 – 698 zł. Cena miesięcznego abonamentu zależy od liczby stanowisk komputerowych, serwerów i oddziałów obsługiwanej firmy oraz od szybkości reakcji na zgłoszenie awarii.

Dodatkowo należy doliczyć również ewentualny koszt dojazdu informatyka, zazwyczaj jest to 1,40 -1,60 zł/km.

Kompleksowa obsługa informatyczna firm

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Prace związane z zapewnieniem bezpieczeństwa

Z jakimi kosztami należy się liczyć chcąc korzystać z profesjonalnych usług informatycznych związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa teleinformatycznego w Wołominie? W poniższej tabelce prezentujemy szacunkowy cennik poszczególnych usług:

Usługa informatyczna – cyberbezpieczeństwoCena usługi informatycznej – Wołomin
Audyt ITstandardowy – 1138 – 2523 zł kompleksowy – od 5121 zł
Wdrożenie oprogramowania antywirusowego135 – 359 zł
Wdrożenie bram bezpieczeństwa obsługi Internetu162 – 251 zł
Tworzenie kopii zapasowej (backup)254 – 750 zł
Zabezpieczenie sieci firmowej przed wyciekiem danych158 – 247 zł
Usunięcie wirusów, ransomware, spyware oraz innych rodzajów złośliwego oprogramowania256 – 959 zł
Konfiguracja sieci VPN i podłączonych do niej urządzeń163 – 221 zł
Wdrożenie polityki bezpieczeństwa w firmie1127 – 2351 zł
Wdrożenie systemów SIEM329 – 821 zł
Odzyskiwanie danych159 – 268 zł

Cennik usług bezpieczeństwa IT w Wołominie:

Audyt IT w zależności od jego zaawansowania kosztuje: za standardowy trzeba zapłacić 1138 – 2523 zł, za kompleksowe sprawdzenie całej infrastruktury teleinformatycznej od 5121 zł. Cennik jest zależny przede wszystkim od czasu pracy poświęconej przez audytorów.

Wdrożenie oprogramowania antywirusowego polega na implementacji wybranego, dopasowanego do potrzeb klienta, programy antywirusowego. Koszt takiej usługi to około 135 – 359 zł.

Wdrożenie bram bezpieczeństwa obsługi Internetu obejmuje firewall, UTM, IPS, IDS, PROXY oraz filtry antyspamowe i filtry treści. Koszt usługi to 162 – 251 zł.

Tworzenie kopii zapasowej (backup) wiąże się z kosztem na poziomie 254 – 750 zł, cennik jest proporcjonalny do ilości danych do backupu.

Zabezpieczenie sieci firmowej przed wyciekiem danych wiąże się z cenami w zakresie około 158 – 247 zł.

Usunięcie wirusów, ransomware, spyware oraz innych rodzajów złośliwego oprogramowania kosztuje około 256 – 959 zł. Cena jest zależna od stopnia zainfekowania urządzenia oraz czasu pracy informatyka.

Konfiguracja sieci VPN i podłączonych do niej urządzeń zapewnia wysoce anonimowe, szyfrowane (niewidoczne dla postronnych) połączenie z internetem, cena usługi kształtuje się na poziomie 163 – 221 zł.

Wdrożenie polityki bezpieczeństwa w firmie to przygotowanie dokumentów, wybór oraz instalację oprogramowania DLP (Data Loss Protection) i monitorowania działalności pracowników. Cena usługi to około 1127 – 2351 zł.

Wdrożenie systemów SIEM, które badają, analizują i sprawują kontrolę nad wszystkimi działaniami w sieci – wiąże się to z koniecznością poniesienia kosztów w przedziale 329 – 821 zł.

Odzyskiwanie danych po awarii sprzętu/oprogramowania lub cyberataku cenowo kształtuje się na poziomie 159 – 268 zł. Cena jest uzależniona od danych, które trzeba odzyskać.

Profesjonalna obsługa informatyczna dla firm w Warszawie i okolicach!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Cennik naprawy oraz konserwacji urządzeń IT w Wołominie

Z biegiem czasu sprzęt komputerowy czy dedykowane oprogramowanie ulegają zużyciu, co może prowadzić do występowania awarii. Z tego względu, by zapobiegać przerwom w pracy przedsiębiorstwa, należy regularnie dokonywać konserwacji sprzętu oraz na bieżąco wykonywać naprawy. Niestety, w przypadku poważnej awarii często konieczna jest zmiana sprzętu na fabrycznie nowy. Specjaliści IT, zatrudniani przez profesjonalne firmy informatyczne oferują wiele usług z dziedziny konserwacji oraz prowadzenia napraw sprzętu komputerowego.

Popularnym przypadkiem wymiany sprzętu czy oprogramowania są również planowe modernizacje przedsiębiorstwa. Wówczas poza zakupem nowego sprzętu czy oprogramowania, konieczne jest również ich wdrożenie oraz sprawowanie bieżącej obsługi nad nowymi narzędziami. Szacunkowy cennik usług wykonywania napraw, konserwacji urządzeń lub oprogramowania są uzależnione od rodzaju danego narzędzia. Przykładowe koszty usług informatycznych prezentujemy na poniższej liście (do ceny usługi należy dodatkowo dodać cenę zakupu urządzenia):

 • konfiguracja routera – 57 – 124 zł,
 • wymiana procesora – 79 – 168 zł,
 • wymiana zasilacza – 85 – 154 zł,
 • wymiana płyty głównej w komputerze – 76 – 239 zł,
 • wymiana lub przełożenie podzespołów do nowej obudowy – 208 – 274 zł,
 • wymiana lub dodanie dysku twardego – 118 – 171 zł,
 • wymiana lub dodanie karty graficznej wraz z konfiguracją i testami poprawności działania – 159 – 212 zł,
 • instalacja systemu Windows wraz z oprogramowaniem – 86 – 168 zł.

Naprawa oraz konserwacja urządzeń może również zostać przeprowadzona w ramach umowy abonamentowej na ciągłą obsługę IT firmy.

Cennik opieki nad stronami internetowymi – Wołomin

Strona internetowa w dzisiejszych czasach jest główną wizytówką firmy i chyba nikt temu nie zaprzeczy. Z perspektywy usługodawcy strona www umożliwia zareklamowanie swoich usług, natomiast potencjalny klient przy pomocy strony www ma szansę na odnalezienie firmy, specjalizującej się w dziedzinie, która go interesuje. Na swojej stronie internetowej firma powinna móc przejrzyście zareklamować swoje usługi lub towar, który oferuje do sprzedaży. Zaprojektowanie strony internetowej warto zlecić wykwalifikowanym ekspertom IT. Zajmują się oni kompleksową obsługą stron internetowych, w tym m.in. projektowaniem i hostingiem stron www i poczty e-mail, rejestrowaniem i utrzymywaniem domen, czy pozyskiwaniem certyfikatów SSL dla domen.

Jakie są ceny usług informatycznych w dziedzinie sprawowania opieki nad stronami internetowymi www w Wołominie? Oto szacunkowe koszty poszczególnych usług:

 • wizytówka www – 509 – 851 zł,
 • zaprojektowanie strony – od 502 zł,
 • hosting strony i poczty e-mail – od 114 zł/miesiąc,
 • rejestracja i utrzymanie domeny – 89 – 227 zł,
 • uzyskanie certyfikatu SSL – 258 – 394 zł.

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Cennik audytu informatycznego w Wołominie

Zlecenie wykonania profesjonalnego audytu informatycznego warto zlecić wykwalifikowanym specjalistom IT. Dobrze wykonany audyt to możliwość podwyższenia poziomu bezpieczeństwa teleinformatycznego w firmie. Umożliwia on wykrycie poszczególnych punktów systemu informatycznego, które są podatne na wystąpienie awarii czy odnalezienie zagrożeń wycieku danych firmowych. Eksperci IT zajmują się więc monitorowaniem poziomu zabezpieczeń kluczowych elementów infrastruktury informatycznej, kontrolują stan komputerów i serwerów.

Zleć nam audyt informatyczny już dziś i zwiększ bezpieczeństwo swojej firmy!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Na koniec audytu IT firma informatyczna przekazuje zleceniodawcy raport końcowy czyli dokument, w którym zawiera wskazówki mające na celu podwyższenia poziomu zabezpieczeń cyberbezpieczeństwa firmy.

Jakie są ceny usług audytu informatycznego w Wołominie?

Jak kształtują się koszty usług związanych z audytem, które oferowane są przez firmy informatyczne? Szacunkowy cennik znajdziesz poniżej:

 • podstawowy audyt informatyczny – wstępna ocena stanu kluczowych elementów infrastruktury IT – 710 – 882 zł,
 • audyt oprogramowania i sprzętu komputerowego – 79 – 194 zł (za komputer),
 • audyt elementów związanych z ochroną danych osobowych  (w tym RODO) – 1821 – 5498 zł,
 • pełny audyt środowiska informatycznego firmy – 949 – 1315 zł,
 • kompleksowy audyt obejmujący każdy aspekt funkcjonowania IT firmy – od 5221 zł.

Koszty wykonania profesjonalnego audytu informatycznego w Wołominie zależą od wielu czynników, w tym m.in. od sposobu rozliczenia pomiędzy firmami. Wykwalifikowani informatycy są opłacani w różny sposób, np. za godzinę pracy, po ukończeniu zadania, albo w ramach miesięcznego abonamentu na usługi.

Cennik zarządzania serwerami – Wołomin

Istotnymi z punktu widzenia wielu przedsiębiorstw są usługi informatyczne z dziedziny zarządzania oraz administrowania serwerami. Specjaliści IT zajmują się takimi usługami jak wirtualizacja serwerów, budowa serwerowni od podstaw, tworzenie tzw. backupów, czyli kopii zapasowych danych, naprawianie występujących awarii, monitorowanie wykorzystania zasobów serwera, czy zapewnienie stałej ciągłości pracy urządzeń oraz kontrola dostępności serwera.

Ile kosztują usług z zakresu zarządzania serwerami w Wołominie? Poniżej przedstawiamy szacunkowe ceny:

 • instalacja serwerów, m.in. www, poczty, e-mail, VPN – 271 – 728 zł,
 • zarządzanie i administrowanie serwerami w ramach abonamentu na usługi:
  • do 5 godzin pracy administratora w dni powszednie – 409 – 818 zł,
 • reagowanie na awarie 365 dni w ciągu maksymalnie 1 godziny, 8-10 godzin pracy administratora – 972 – 2414 zł,
 • reagowanie na awarie 365 dni w ciągu maksymalne 30 minut, powyżej 10 godzin pracy administratora – 2281 – 3347 zł.

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

 1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
 2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
 3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.