Jak pobrać Minecraft za darmo?

Jak pobrać Minecraft za darmo

Minecraft to gra, która jest dowodem na to, że bez pięknej, nowoczesnej grafiki, można stworzyć grę, która odniesie światowy sukces. W chwili obecnej w Minecrafta gra ponad 115 milionów osób na całym świecie, a od pierwszego wydania gry w 2009 roku, liczba graczy wciąż rośnie.

W Minecrafta grają zarówno dzieci jak i dorośli, gra wymaga od graczy logicznego myślenia, można więc śmiało nazwać ją grą edukacyjną.

Dodatkowo Minecraft nie stawia przed komputerami wysokich wymagań, więc nawet na starszym sprzęcie można grać i cieszyć się płynną rozgrywką.

Gra, w zależności od wersji, kosztuje od około 70 do 110 zł, pojawia się więc pytanie jak zainstalować Minecraft za darmo? W poniższym artykule odpowiadamy na to pytanie.

Wersje Minecrafta na komputer

Minecraft: Java Edition

Minecraft Java Edition to oryginalna wersja Minecrafta rozwijana od 2009 roku, działa zarówno na platformach wyposażonych w system Windows, Linux jak i Mac. Jest stale rozbudowywana i umożliwia skorzystanie ze wszystkich, jak dotąd zaprojektowanych, skórek i modów.

Minecraft: Bedrock Edition

Minecraft Bedrock Edition to wersja przystosowana do zainstalowania na komputerach z Windowsem 10 lub wyższym. Zamiast gry w przeglądarce, oferuje plik instalacyjny. Jest również nieznacznie droższa od Minecraft Java Edition.

Minecraft Java Edition czy Minecraft Bedrock Edition?

Gracze, którzy mieli okazję grać w obie wersje potwierdzają, że właściwie niczym się one od siebie nie różnią. Wszystkie aktualizacje, mody i dodatki są wypuszczane jednocześnie dla obu wersji.

Jak pobrać Minecraft za darmo na komputer?

Wielu użytkowników nie chce płacić za Minecrafta zanim nie spróbują w niego zagrać. Producent jednak wychodzi im naprzeciw. By pobrać Minecraft za darmo należy wejść na stronę https://www.minecraft.net/pl-pl/free-trial i ściągnąć Minecraft: Java Edition.

Po ściągnięciu gry konieczne będzie utworzenie konta na platformie producenta gry – Mojang. Jeśli chcemy zagrać w Minecraft za darmo to nie musimy podawać numeru karty kredytowej.

Minecraft za darmo na komputer jest dostępny tylko w wersji Java Edition. Ściągając go, możemy w pełni cieszyć się rozgrywką przez pięć dni i zdecydować, czy chcemy zapłacić za grę i kontynuować zabawę, czy też zrezygnować.

Minecraft za darmo na telefon

Wiele stron internetowych i poradników, które możemy znaleźć na YouTube mówi o tym jak pobrać Minecraft za darmo na telefon. Nie daj się jednak zwieść – nieomal wszystkie z tych stron oferują pirackie wersje gry, które nie dość, że mogą być niebezpieczne dla naszego urządzenia i danych, to nie potrafią poprawnie łączyć się z serwerami Minecrafta.

Jednym słowem – nie opłaci się pobierać za darmo Minecrafta na telefon, bowiem may więcej do stracenia niż zyskania. Minecraft w wersji na telefon kosztuje zaledwie 7,49 dolara amerykańskiego, więc jego cena nie przekracza nawet 40 złotych. Ściągając Minecraft na telefon z legalnego źródła wiemy, że będziemy mogli korzystać ze wszystkich funkcjonalności aplikacji, a nasze dane i urządzenie będą bezpieczne.

Jak zapłacić mniej za Minecrafta?

Jest opcja, by ściągnąć legalnego Minecrafta na komputer i zapłacić za niego zaledwie 4PLN. Wystarczy wykupić Xbox Game Pass Ultimate, ściągnąć Minecraft i cieszyć się pełną wersją gry. Xbox Game Pas Ultimate kosztuje za pierwszy miesiąc zaledwie 4 złote. Dodatkowo usługa ta zapewnia dostęp do znacznie większej ilości gier, niż tylko Minecrat, warto więc przemyśleć skorzystanie z niej.

Przewiń do góry