Usługi informatyczne Piaseczno

Usługi informatyczne Piaseczno – przegląd cen usług informatycznych

Postępująca cyfryzacja, która bezustannie towarzyszy nam w życiu sprawia, że nawet wykwalifikowanych specjalistów obecnie szukamy w internecie. W dzisiejszych czasach każda firma wykorzystuje profesjonalne usługi informatycznych, świadczone przez ekspertów z branży IT. Korzystanie z takich usług umożliwia poprawę optymalizacji przedsiębiorstwa, wzrost efektywności prowadzenia biznesu, a nawet zmniejszenie kosztów prowadzenia działalności. Sprawdziliśmy ceny usług na wysokim poziomie, które świadczone są przez doświadczonych informatyków w Piasecznie obok Warszawy.

Spis treści

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Specjalistom IT, którzy świadczą swoje usługi w Piasecznie i okolicach można zlecić kompleksową obsługę firmowego sprzętu jak i dedykowanego oprogramowania komputerowego Twojej firmy. Zakres usług informatycznych jest zazwyczaj możliwy do  elastycznego dostosowywania w zależności od indywidualnych potrzeb firmy.

W kolejnych akapitach artykułu zamieściliśmy szacunkowe koszty związane z korzystaniem z profesjonalnych usług informatycznych według podziału na kategorie, w tym m.in.:

 • administrację siecią komputerową przedsiębiorstwa,
 • zapewnienie bezpieczeństwa informatycznego,
 • migrację baz danych,
 • zarządzanie serwerami,
 • usuwanie awarii,
 • ochronę danych osobowych przetwarzanych przez firmę,
 • audyt IT,
 • zakup, naprawy i konserwację sprzętu komputerowego, serwerów, okablowania oraz innych elementów infrastruktury sieciowej,
 • instalację oprogramowania, w tym m.in. systemu operacyjnego, systemów informatycznych wspierających procesy biznesowe (np. ERP, CRM, BPM),
 • tworzenie i administrowanie stronami www.

Jeżeli zastanawiasz się nad kosztami jakie wiążą się z korzystaniem z usług informatycznych, w dalszej części tekstu znajdziesz zestawienia szacunkowych cen.

Zwiększ zysk firmy optymalizując koszty!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Zobacz jak skorzystasz współpracując z firmą IT świadczącą usługi informatyczne w Piasecznie i w okolicach

Korzystanie z usług informatycznych świadczonych przez profesjonalistów niesie za sobą wiele zalet:

 1. Obniżenie kosztów poprzez korzystanie z usług specjalistów z firmy IT, które kosztują mniej, aniżeli zatrudnianie pracownika na etat w naszej firmie.
 2. Dostępność usług IT świadczonych przez profesjonalistów przez 365 dni w roku, o każdej porze dnia i nocy, również w święta.
 3. Rezygnacja ze specjalistów zatrudnianych dotąd na etat czy kosztów związanych z zakupem oraz utrzymaniem sprzętu czy dedykowanego oprogramowania.
 4. Eksperci posiadają wąski zakres, w którym się specjalizują. Co do zasady, informatyk nie może być specjalistą od każdego zagadnienia równocześnie.
 5. Doświadczenie posiadane przez specjalistów z branży IT w dziedzinie zabezpieczeń może wpłynąć na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa wrażliwych danych Twojej firmy.
 6. Rodzaj i zakres usług można elastycznie dostosowywać pod kątem indywidualnych potrzeb firmy.
 7. Specjaliści dzięki swojemu doświadczeniu mogą przekazać dodatkowe wskazówki w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań IT dla Twojej firmy.

Prace związane z administrowaniem siecią informatyczną

Jakie koszty wiążą się z korzystaniem z usług administrowania siecią informatyczną w Piasecznie? W poniższej tabelce umieściliśmy szacunkowy cennik:

Usługa informatyczna – administracja siecią informatycznąCena usługi informatycznej – Piaseczno
Instalacja okablowania strukturalnegomontaż hub/switch – 68 – 93 zł/sztuka
instalacja i konfiguracja routera – 87 – 123 zł
instalacja i konfiguracja Acces Point – 120 – 166 zł
instalacja bezprzewodowej karty sieciowej w komputerze – 87 – 158 zł
Pomoc przy zakupie urządzeń sieciowych i ich konfiguracji466 – 658 zł
Projektowanie sieci LAN/Wi-Fi i dobór urządzeń112 – 189 zł
Administracja siecią215 – 1512 zł
Godzina pracy wykwalifikowanego informatyka137 – 238 zł
Miesięczny abonament na usługi informatyczne dla firmy z 5 komputerami352 – 707 zł

Kompleksowa obsługa informatyczna firm

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Cennik administracji siecią informatyczną w Piasecznie obok Warszawy:

Instalacja okablowania strukturalnego (w tym m.in. światłowodów) to bardzo pojemny zbiór usług, na który składa się montaż gniazd i kabli, ułożenie przewodów, montaż przełącznika sieciowego (switch) – 68 – 93 zł/sztuka, instalacja i konfiguracja routera – 87 – 123 zł, połączenie sieci WLAN z LAN (instalacja Acces Point) – 120 – 166 zł, instalacja oraz konfiguracja bezprzewodowej karty sieciowej w komputerze – 87 – 158 zł.

Pomoc przy zakupie urządzeń sieciowych i ich konfiguracji to koszt 466 – 658 zł.

Projektowanie sieci LAN/Wi-Fi i dobór urządzeń kosztuje około 112 – 189 zł. Dodatkowo do ceny usługi należy doliczyć koszty zakupu materiałów i urządzeń.

Administracja siecią to koszt 215 – 1512 zł (usługa w abonamencie). Koszt jest zależny między innymi od liczby stanowisk komputerowych w obsługiwanej firmie, stopnia złożoności sieci i jej konfiguracji.

Godzina pracy wykwalifikowanego informatyka w Piasecznie to koszt 137 – 238 zł. Przybliżona koszt zakupu miesięcznego abonamentu na usługi IT (dla firmy z 5 komputerami) to 352 – 707 zł. Cena zakupu miesięcznego abonamentu zależy od liczby stanowisk komputerowych, serwerów i oddziałów obsługiwanej firmy oraz od szybkości reakcji na zgłoszenie awarii.

Dodatkowo należy doliczyć również ewentualny koszt dojazdu informatyka, zazwyczaj jest to 1,40 -1,60 zł/km.

Prace związane z zapewnieniem bezpieczeństwa

Jaki jest cennik profesjonalnych usług informatycznych związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa teleinformatycznego w Piasecznie? W poniższej tabelce prezentujemy szacunkowy cennik poszczególnych usług:

Usługa informatyczna – cyberbezpieczeństwoCena usługi informatycznej – Piaseczno
Audyt ITstandardowy – 1220 – 2569 zł
kompleksowy – od 5228 zł
Wdrożenie oprogramowania antywirusowego154 – 383 zł
Wdrożenie bram bezpieczeństwa obsługi Internetu178 – 269 zł
Tworzenie kopii zapasowej (backup)263 – 792 zł
Zabezpieczenie sieci firmowej przed wyciekiem danych174 – 272 zł
Usunięcie wirusów, ransomware, spyware oraz innych rodzajów złośliwego oprogramowania267 – 989 zł
Konfiguracja sieci VPN i podłączonych do niej urządzeń176 – 233 zł
Wdrożenie polityki bezpieczeństwa w firmie1148 – 2395 zł
Wdrożenie systemów SIEM334 – 857 zł
Odzyskiwanie danych152 – 279 zł

Profesjonalna obsługa informatyczna dla firm w Warszawie i okolicach!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Cennik usług bezpieczeństwa IT w Piasecznie:

Audyt IT w zależności od jego zaawansowania kosztuje: za standardowy trzeba zapłacić 1220 – 2569 zł, za kompleksowe sprawdzenie całej infrastruktury teleinformatycznej od 5228 zł. Cennik jest zależny przede wszystkim od czasu pracy poświęconej przez audytorów.

Wdrożenie oprogramowania antywirusowego polega na implementacji wybranego, dopasowanego do potrzeb klienta, programy antywirusowego. Koszt takiej usługi to około 154 – 383 zł.

Wdrożenie bram bezpieczeństwa obsługi Internetu obejmuje firewall, UTM, IPS, IDS, PROXY oraz filtry antyspamowe i filtry treści. Koszt usługi to 178 – 269 zł.

Tworzenie kopii zapasowej (backup) wiąże się z kosztem na poziomie 263 – 792 zł, cennik jest wprost proporcjonalny do ilości danych do backupu.

Zabezpieczenie sieci firmowej przed wyciekiem danych wiąże się z cenami w zakresie około 174 – 272 zł.

Usunięcie wirusów, ransomware, spyware oraz innych rodzajów złośliwego oprogramowania kosztuje około 267 – 989 zł. Cena jest uzależniona od stopnia zainfekowania urządzenia oraz czasu pracy informatyka.

Konfiguracja sieci VPN i podłączonych do niej urządzeń zapewnia wysoce anonimowe, szyfrowane (niewidoczne dla postronnych) połączenie z internetem, cena usługi kształtuje się na poziomie 176 – 233 zł.

Wdrożenie polityki bezpieczeństwa w firmie to przygotowanie dokumentów, wybór oraz instalację oprogramowania DLP (Data Loss Protection) i monitorowania działalności pracowników. Cena usługi to około 1148 – 2395 zł.

Wdrożenie systemów SIEM, które badają, analizują i sprawują kontrolę nad wszystkimi działaniami w sieci – wiąże się to z koniecznością poniesienia kosztów w przedziale 334 – 857 zł.

Odzyskiwanie danych po awarii sprzętu/oprogramowania lub cyberataku cenowo kształtuje się na poziomie 152 – 279 zł. Cennik jest uzależniony od danych, które trzeba odzyskać.

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Cennik naprawy oraz konserwacji urządzeń IT w Piasecznie

Korzystanie ze sprzętu czy oprogramowania komputerowego prowadzi do ich stopniowego zużycia. W dłuższej perspektywie czasu możliwe jest również występowanie awarii. Z tego względu kluczowa jest regularna konserwacja sprzętów jak i wykonywanie bieżących napraw, dzięki czemu możliwe jest obniżenie ryzyka przestoju w pracy przedsiębiorstwa. W przypadku wystąpienia poważnej awarii może wymagać wymiany sprzętu na nowy. Specjaliści zatrudniani przez firmy informatyczne posiadają w swojej ofercie wiele usług z zakresu konserwacji oraz napraw sprzętu komputerowego.

Zakup nowego sprzętu czy też dedykowanego oprogramowania bywa koniecznością podczas planowej modernizacji firmy. Szacunkowe koszty korzystania z usług dokonywania napraw, obsługi bieżącej konserwacji urządzeń i oprogramowania mogą być uzależnione od poszczególnego sprzętu. Przykładowe ceny usług informatycznych prezentujemy na poniższej liście (do ceny usługi należy dodatkowo dodać cenę zakupu urządzenia):

 • konfiguracja routera – 65 – 137 zł,
 • wymiana procesora – 82 – 179 zł,
 • wymiana zasilacza – 89 – 165 zł,
 • wymiana płyty głównej w komputerze – 79 – 250 zł,
 • wymiana lub przełożenie podzespołów do nowej obudowy – 231 – 287 zł,
 • wymiana lub dodanie dysku twardego – 123 – 185 zł,
 • wymiana lub dodanie karty graficznej wraz z konfiguracją i testami poprawności działania – 174 – 224 zł,
 • instalacja systemu Windows wraz z oprogramowaniem – 101 – 183 zł.

Naprawa oraz konserwacja urządzeń może również zostać przeprowadzona w ramach umowy abonamentowej na sprawowanie stałej obsługi IT dla firmy.

Cennik opieki nad stronami internetowymi – Piaseczno

Postępująca epoka cyfryzacji sprawia, że internet coraz bardziej otacza nas w życiu codziennym. Obecnie jedną z głównych metod na znalezienie usług z danego zakresu są strony internetowe www danych firm. Poprzez stronę www firma może przejrzyście przedstawić swoją ofertę. Zaprojektowanie i stworzenie indywidualnej strony www można powierzyć wykwalifikowanym specjalistom IT, których usługi to m.in. kompleksowa obsługa stron internetowych, w tym projektowanie i hosting stron www oraz poczty e-mail, rejestracja i utrzymywanie domen, czy też obsługa certyfikatów SSL.

Jakie są ceny usług informatycznych w dziedzinie opieki nad stronami internetowymi www w Piasecznie? Oto szacunkowe koszty poszczególnych usług:

 • wizytówka www – 532 – 894 zł,
 • zaprojektowanie strony – od 529 zł,
 • hosting strony i poczty e-mail – od 125 zł/miesiąc,
 • rejestracja i utrzymanie domeny – 99 – 257 zł,
 • uzyskanie certyfikatu SSL – 283 – 397 zł.

Zwiększ zysk firmy optymalizując koszty!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Cennik audytu informatycznego w Piasecznie

Wykonywanie audytu informatycznego umożliwia poprawę bezpieczeństwa teleinformatycznego poprzez odnalezienie poszczególnych punktów systemu informatycznego, które są podatne na możliwość wystąpienia awarii czy wykrycia ryzyka wycieku danych firmowych. Audyt informatyczny można powierzyć specjalistom z branży IT. Firmy informatyczne, które specjalizują się w wykonywaniu audytów monitorują poziom zabezpieczeń kluczowych elementów infrastruktury informatycznej, a także w kontrolowaniu stanu komputerów i serwerów.

Zleć nam audyt informatyczny już dziś i zwiększ bezpieczeństwo swojej firmy!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Usługa wykonania audytu IT przez specjalistów z firmy informatycznej kończy się przekazaniem specjalnego raportu końcowego, w którym zawarte są wskazówki mające na celu zwiększenie poziomu zabezpieczeń w dziedzinie cyberbezpieczeństwa w firmie.

Jakie są ceny korzystania z usług audytu informatycznego w Piasecznie?

Jak kształtują się koszty usług audytu, które oferowane są przez firmy informatyczne? Szacunkowy cennik znajdziesz poniżej:

 • podstawowy audyt informatyczny – wstępna ocena stanu kluczowych elementów infrastruktury IT – 718 – 859 zł,
 • audyt oprogramowania i sprzętu komputerowego – 86 – 215 zł (za komputer),
 • audyt elementów związanych z ochroną danych osobowych  (w tym RODO) – 1810 – 5345 zł,
 • pełny audyt środowiska informatycznego firmy – 995 – 1358 zł,
 • kompleksowy audyt obejmujący każdy aspekt funkcjonowania IT firmy – od 5222 zł.

Ceny usług profesjonalnego audytu informatycznego w Piasecznie są wprost proporcjonalne do czynników, takich jak m.in. sposób dokonywania rozliczenia pomiędzy firmami. Wykwalifikowani specjaliści IT są opłacani w różny sposób, np. za godzinę pracy, po ukończeniu zadania, albo w ramach miesięcznego abonamentu na usługi.

Cennik zarządzania serwerami – Piaseczno

Wiele firm, niezależnie od wielkości czy rodzaju oferowanych usług wykorzystuje dużą ilość urządzeń elektronicznych, w tym również serwerów. Odpowiedzią na ich potrzeby są usługi zarządzania i administrowania serwerami. Eksperci IT specjalizują się w wirtualizacji serwerów, projektowaniu serwerowni, tworzeniu kopii zapasowych danych (backupów), naprawach awarii sprzętowych, kontrolowaniu wykorzystania zasobów serwera, czy zapewnieniu ciągłości pracy urządzeń oraz monitorowaniu dostępności serwera.

Kompleksowa obsługa informatyczna firm

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Jakie są ceny usług z zakresu zarządzania serwerami w Piasecznie? Poniżej przedstawiamy szacunkowe koszty:

 • instalacja serwerów, m.in. www, poczty, e-mail, VPN – 275 – 756 zł,
 • zarządzanie i administrowanie serwerami w ramach abonamentu na usługi:
  • do 5 godzin pracy administratora w dni powszednie – 429 – 854 zł,
 • reagowanie na awarie 365 dni w ciągu maksymalnie 1 godziny, 8-10 godzin pracy administratora – 1018 – 2459 zł,
 • reagowanie na awarie 365 dni w ciągu maksymalne 30 minut, powyżej 10 godzin pracy administratora – 2251 – 3415 zł.

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

 1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
 2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
 3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.