Jak usunąć konto na Badoo

Jak usunąć konto na Badoo?

Badoo jest największym i najpopularniejszym portalem randkowym na świecie pod względem ilości użytkowników. Sporo osób zastanawia się co jest lepsze – Badoo czy Tinder? W skrócie można powiedzieć, że Badoo jest lepsze od Tindera, daje większą możliwość łączenia dopasowań, pozwala nam pozostać niewidocznym, pozwala zachować większą prywatność oraz daje możliwość  udostępnienia większej ilości informacji na swój temat.

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Badoo jest również starszy niż Tinder, ten pierwszy portal założono już w 2006 roku, drugi – w 2012.

Jeśli jednak nie będziemy zadowoleni z aplikacji Badoo, możemy z łatwością Usunąć konto na Badoo. Jeśli chodzi o tę aplikację, to możemy usunąć konto w aplikacji Badoo na telefonie bądź skorzystać z opcji usunięcia konta na Badoo na komputerze.

Dlaczego warto usunąć konto na Badoo?

Jeśli nie korzystamy już z aplikacji, zaleca się usunięcie konta. Głównym powodem dla którego powinniśmy usunąć konto na Badoo jeśli nie chcemy już więcej z niego korzystać, jest bezpieczeństwo danych osobowych. W przypadku jakiegokolwiek problemu z bezpieczeństwem na serwerach Badoo, unikniemy w ten sposób ryzyka wycieku naszych danych osobowych. Zalecenie to nie dotyczy jedynie Badoo, ale każdej nie używanej przez nas aplikacji.

Jak usunąć konto na Badoo w aplikacji na telefonie?

Niezależnie, czy chcemy usunąć Badoo w aplikacji na Androidzie czy iPhone procedura będzie taka sama.

1. Włączamy aplikację Badoo i logujemy się na swoje konto.

2. Wchodzimy w Ustawienia » Konto, odszukujemy i wybieramy ostatnią opcję na samym dole Usuń konto.

3. Program będzie próbował nas przekonać do pozostania w nim oraz zaoferuje darmowe dodatki, by zniechęcić nas do usunięcia konta. Jeśli jesteśmy zdeterminowani, ponownie naciskamy Usuń konto.

4. Program zapyta nas o powód rezygnacji. Następnie trzeba będzie ponownie wpisać hasło i kod weryfikacyjny otrzymany od Badoo i nasze konto zostanie usunięte.

Zwiększ zysk firmy optymalizując koszty!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Jak usunąć konto na Badoo na komputerze?

Proces jest bardzo podobny do usuwania konta na Badoo w aplikacji w telefonie.

1. Wchodzimy na Badoo.com i logujemy się do swojego konta

2. Wybieramy profil poprzez kliknięcie ikony z naszym imieniem znajdującej się w lewym górnym rogu.

3. Wchodzimy w Ustawienia (ikona z kołem zębatym) i odszukujemy małej, szarej, ledwo widocznej opcji na samym dole – usuń konto.

4. Klikamy Usuń konto. Tak samo jak w przypadku aplikacji mobilnej, Badoo będzie nas kusić kontem premium jeśli zdecydujemy się  jednak nie usuwać konta. Jeśli zdecydujemy się konto usunąć, ignorujemy wiadomości, wprowadzamy swoje hasło do Badoo oraz otrzymany kod weryfikacyjny. Konto na Badoo zostało usunięte.

Na co uważać usuwając konto na Badoo

Samo usunięcie konta na Badoo nie oznacza jeszcze, że konto od razu zniknie. Konto będzie przechowywane przez Badoo przez kolejne 30 dni, zanim zostanie całkowicie usunięte. Jeśli korzystaliśmy z Badoo zarówno na komputerze i na telefonie, to należy pamiętać, żeby na obu platformach wylogować się z serwisu Badoo.

Kompleksowa obsługa informatyczna firm

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Usunięcie konta Badoo na komputerze, a następnie zalogowanie się na nie zanim upłynie termin 30 dni w aplikacji na telefonie może sprawić, że zatrzymamy proces usuwania konta. Warunkiem koniecznym usunięcia konta na Badoo jest 30 dni nielogowania się na konto.

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

  1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
  2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
  3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.