Jak usunąć swoje konto na twitterze

Jak usunąć swoje konto na twitterze ?

Nie chcesz już korzystać z twittera ? Może chcesz się odciąć od tego na jakiś czas? Ten poradnik pokaże ci jak to zrobić w kilku krokach i nie tylko.

Spis treści

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Jak usunąć swoje konto?

 1. Aby usunąć swoje konto po zalogowaniu wejdź na swój profil.
 2. Kliknij w zakładkę ustawienia i prywatność/settings and privacy zależnie od języka, którego używasz.
 3. W zakładce Twoje konto/Your account naciśnij przycisk Dezaktywuj swoje konto/Deactivate your account.
 4. Kliknij przycisk Dezaktywuj/Deactivate na dole strony
 5. Na koniec wpisz swoje hasło w wyznaczonym polu.
 6. Voila! Twoje konto zostało zdezaktywowane na okres 30 dni. W tym czasie możesz powrócić do swojego profilu w dowolnym momencie, lecz po upływie tego czasu konto zniknie permanentnie bez możliwości jego odzyskania.

Jak usunąć twittera na telefonie(Android lub IOS)?

Jest to bardzo podobne do usuwania konta na komputerze stacjonarnym.

 1. Po uruchomieniu aplikacji Twitter i zalogowaniu się należy wywołać jego menu boczne, naciskając w ikonę profilu w lewym górnym rogu aplikacji.
 2. Wybieramy zakładkę Ustawienia i prywatność.
 3. Następnie klikamy w Twoje konto, w którym znajduję się opcja Dezaktywuj konto, która nas interesuje.
 4. Potwierdzamy swój wybór naciskając na przycisk Dezaktywuj konto i wpisujemy swoje hasło, aby to zakończyć.
 5. Konto zostało zdezaktywowane, szczegóły punkt wyżej.

Jak usunąć dane z twittera?

Być może kiedyś umieściłeś na swoim twitterze informacje, które teraz z jakiegoś powodu chcesz wyeliminować, aby usunąć dane z twittera należy:

Po zalogowaniu wejdź na swój profil i wybierz opcję Edytuj profil, gdzie możesz zmienić swoją biografię, zdjęcie, imię, lokalizację, datę urodzenia itp. Możesz również usunąć wszystkie te dane i pozostawić profil niemalże pusty.

Jak usunąć tweet?

Usunięcie tweetu jest niczym trudnym, wystarczy wybrać wpis, który nas interesuje, kliknąć w strzałkę, która pojawi się w prawym górnym rogu i wybrać opcję usunąć. Jest to opcja nieodwracalna więc twitter spyta cię czy na pewno chcesz to zrobić. Po zaakceptowaniu wiadomości tweet zniknie.

Jak usunąć wszystkie swoje tweety?

Aby to zrobić należy posłużyć się aplikacjami takimi jak Gumka Tweet lub Tweet Deleter, chociaż istnieje wiele więcej innych aplikacji do tego przeznaczonych. Należy pamiętać, aby wybrana przez nas aplikacja była godna zaufania, gdyż nikt nie chciałby, aby wykorzystywano ich konto lub dane na nim do celów własnych, niezgodnie z prawem.

Zwiększ zysk firmy optymalizując koszty!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Czy dane na twitterze są bezpieczne?

Jak sam twitter mówi w swoich zasadach prywatności niedozwolone jest ujawnianie prywatnych informacji innych osób bez ich wyraźniej zgody czy szantażowanie ujawnieniem niekomfortowych informacji osobistych lub zachęcania do tego. Nasze dane powinny być bezpieczne na tej platformie.

Jak usunąć konto na twitterze bez logowania?

Niestety, twitter nie pozwala na usuwanie konta bez logowania. Istnieje możliwość, że twitter usunie konto, jeśli nie będzie ono aktywne przynajmniej 6 miesięcy, lecz zdarza się, że nieużywane konta widnieją na portalu przez parę lat.

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

 1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
 2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
 3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.