Oprogramowanie dla foodtrucka

Oprogramowanie dla foodtrucka

Food trucki, czyli mobilne restauracje na kołach cieszą się coraz większą popularnością w naszym kraju. Podczas różnorakich eventów czy w popularnych miejscach łatwo zauważyć jak duże kolejki głodnych klientów oczekują na złożenie zamówienia i odbiór swojego jedzenia. Duży natłok pracy oraz informacji może doprowadzić do pomyłek, a przede wszystkim generuje ogromne zmęczenie. Ale czy wiesz, że istnieje specjalne oprogramowanie dla foodtrucka, którego zadaniem jest usprawnienie i optymalizacja pracy w Twojej mobilnej restauracji? W dalszej części artykułu opowiemy o tym jaki program dla foodtrucka warto wybrać i jakie korzyści płyną z wykorzystywania oprogramowania w foodtrucku!

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Jakie oprogramowanie dla foodtrucka?

Podobnie jak w przypadku innych lokali gastronomicznych, firmy informatyczne oferują indywidualne oprogramowanie stworzone z myślą o foodtruckach. Specyfika działania restauracji na kółkach znacząco różni się od tradycyjnych lokali gastronomicznych.
Oprogramowanie dla foodtrucków posiada podobną funkcjonalność, jednak jest w pełni przystosowane do dużej mobilności jaka charakteryzuje foodtrucki. Specjalistyczne, zaawansowane oprogramowanie dla foodtrucka nazywa się systemem POS (Point of sale).

Do czego służy oprogramowanie dla foodtrucka?

Oprogramowanie dla foodtrucka ma za zadanie optymalizację pracy restauracji na kółkach. Podobnie jak w przypadku innego typu lokali gastronomicznych, dedykowane oprogramowanie dla foodtrucka umożliwia zwiększenie efektywności działania Twojego biznesu. Wykorzystywanie systemów POS w food trucku niesie za sobą korzyści nie tylko dla właściciela czy pracownika mobilnej restauracji, ale także dla klienta.

Pracownicy dzięki oprogramowaniu mogą łatwiej przyjmować zamówienia, jednocześnie kontrolując dostępność produktów koniecznych do wykonania danych potraw i optymalizować kolejność działań tak, by nie tworzyła się zbędna kolejka osób oczekujących na możliwość złożenia zamówienia. Z punktu widzenia właściciela, szczególnie w przypadku posiadania sieci food trucków jest możliwość zarządzania biznesem z dowolnego miejsca na świecie przy użyciu aplikacji mobilnej. POS dla foodtrucka umożliwia też m.in. generowanie raportów i statystyk dotyczących sprzedaży czy efektywności pracy oraz bieżącą kontrolę finansów firmy. Klienci z pewnością docenią możliwość składania zamówień online czy przeglądania menu z poziomu aplikacji w telefonie.

Zwiększ zysk firmy optymalizując koszty!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892


Zalety programów POS do foodtrucka

Korzystanie z oprogramowania POS dla foodtrucka niesie za sobą następujące zalety:

 • łatwe zarządzanie zamówieniami z poziomu jednego urządzenia, np. tabletu,
 • automatyczna weryfikacja stanu magazynowego pod kątem dostępności towarów,
 • zmniejszenie ryzyka popełnienia błędu w realizacji zamówienia, cała lista zamówionych potraw jest stale wyświetlana na ekranie Twojego urządzenia,
 • mobilna aplikacja dla klientów, w której dostępne jest pełne menu naszej mobilnej restauracji
 • możliwość zamawiania potraw online wraz z systemem płatności elektronicznych, klientowi pozostaje wyłącznie odbiór osobisty z okienka,
 • automatyczne generowanie numerków dla każdego zamówienia i przypisywanie ich do konkretnych klientów,
 • mobilna aplikacja z panelem właściciela, która umożliwia zarządzanie food truckiem z dowolnego miejsca na świecie,
 • generowanie raportów i statystyk dotyczących dziennej, tygodniowej lub miesięcznej sprzedaży, czasu i efektywności pracy pracowników.

Warto pamiętać, że wdrożenie oprogramowania POS dla Twojego foodtrucka nie jest skomplikowane i nie musi nieść za sobą konieczności zamknięcia biznesu na czas instalacji programów. Jeżeli chcesz szybko i bezpiecznie wdrożyć oprogramowanie POS do Twojego foodtrucka, możesz powierzyć cały proces profesjonalistom. Takimi wdrożeniami zajmują się firmy informatyczne, które zajmują się wdrożeniem i konfiguracją oprogramowania oraz przeszkoleniem pracowników. Nie musisz obawiać się przestojów w pracy Twojego foodtrucka. Wdrożenie oprogramowania POS dla gastronomii z pomocą profesjonalnej firmy informatycznej będzie szybkie i w pełni bezpieczne dla Twojego biznesu. 

Kompleksowa obsługa informatyczna firm

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892


Ile kosztuje program dla foodtrucka?

Koszt zakupu oprogramowania dla foodtrucka jest zależny od wielu czynników, do których należą m.in.:

 • liczba funkcji dostępnych w ramach danego planu pakietowego,
 • rodzaj licencji (ważna przez miesiąc, rok, albo dożywotnio),
 • miesięczny limit zamówień w ramach planu pakietowego,
 • ewentualne usługi dodatkowe, zwiększające funkcjonalność oprogramowania POS,
 • ilość urządzeń, które można podpiąć do systemu w ramach jednej licencji.

W poniższej tabeli prezentujemy zestawienie szacunkowych kosztów zakupu oprogramowania dla food trucka na bazie kilku różnych rozwiązań:

Nazwa oprogramowaniaKoszt zakupu subskrypcji
Waiteriood 39 zł netto miesięcznie
GoPOSod 59 zł netto miesięcznie
nomeeod 64 zł netto miesięcznie
RePOSod 69 zł netto miesięcznie
Ristoriood 129 zł netto miesięcznie
POSbistrood 159 zł netto miesięcznie
Cennik zakupu oprogramowania dla food track

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Oprogramowanie do foodtrucka – podsumowanie

Korzystanie z oprogramowania POS dla food trucka umożliwia zwiększenie efektywności działania Twojej mobilnej restauracji. Do podstawowych zalet programów należy uproszczenie zarządzania zamówieniami, automatyczna kontrola stanów magazynowych, szybkie generowanie rachunków czy faktur sprzedaży oraz tworzenie raportów i statystyk, pozwalających na monitorowanie sytuacji finansowej Twojego biznesu. Zakup dobrego programu do foodtrucka to koszt od kilkudziesięciu do kilkuset złotych, jednak dzięki wzrostowi efektywności pracy, wydatek ten może szybko się zwrócić. Wdrażanie oprogramowania POS dla food trucka możesz powierzyć wyspecjalizowanej firmie informatycznej, świadczącej usługi informatyczne. Profesjonaliści zajmują się wdrażaniem systemów od A do Z, konfigurują pracę systemu tak, by osiągnąć jak największą efektywność pracy, a ponadto zajmują się szkoleniem pracowników z obsługi nowoczesnego oprogramowania. Instalacja oprogramowania POS w foodtrucku nie wymaga żadnych przerw w pracy. Solidna firma informatyczna przeprowadzi cały proces wdrażania szybko i w pełni bezpiecznie. Dlatego jeżeli poszukujesz firmy informatycznej, która zajmie się wsparciem IT dla Twojej firmy, skontaktuj się z nami!

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

 1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
 2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
 3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.