Usługi informatyczne Bemowo

Usługi informatyczne Bemowo – przegląd cen usług informatycznych

Dziś, gdy internet jest narzędziem powszechnym, z którego korzystamy w niemal każdej dziedzinie życia, większość firm potrzebuje profesjonalnych usług informatycznych, które mogą przyczynić się do wzrostu efektywności funkcjonowania biznesu. Wdrażanie nowych technologii do codziennej pracy naszej firmy umożliwia optymalizację, a co za tym idzie zwiększenie efektywności przy minimalizacji ponoszonych kosztów. Dodatkowo firma może podkreślić swoją obecność na rynku, prezentując zalety korzystania z usług w stosunku do firm konkurencyjnych.

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Warto więc zdecydować się na usługi informatyczne świadczone na wysokim poziomie. Specjaliści IT posiadają duże doświadczenie i chętnie dzielą się swoją wiedzą z klientami. Zbadaliśmy koszty usług doświadczonych informatyków w Warszawie na Bemowie, szacunkowe ceny poszczególnych usług znajdują się poniżej.

Informatycy świadczący usługi na Bemowie zajmują się m.in. kompleksową obsługą sprzętu oraz oprogramowania komputerowego. Oferta ekspertów IT zazwyczaj może być elastycznie dostosowywana do indywidualnych potrzeb firmy.

W kolejnych akapitach artykułu zamieściliśmy szacunkowe koszty związane z korzystaniem z profesjonalnych usług informatycznych według podziału na kategorie, w tym m.in.:

 • administrację siecią komputerową przedsiębiorstwa,
 • zapewnienie bezpieczeństwa informatycznego,
 • migrację baz danych,
 • zarządzanie serwerami,
 • usuwanie awarii,
 • ochronę danych osobowych przetwarzanych przez firmę,
 • audyt IT,
 • zakup, naprawy i konserwację sprzętu komputerowego, serwerów, okablowania oraz innych elementów infrastruktury sieciowej,
 • instalację oprogramowania, w tym m.in. systemu operacyjnego, systemów informatycznych wspierających procesy biznesowe (np. ERP, CRM, BPM),
 • tworzenie i administrowanie stronami www.

Jeżeli zastanawiasz się nad cennikiem poszczególnych usług informatycznych, w dalszej części tekstu znajdziesz zestawienia szacunkowych kosztów.

Zwiększ zysk firmy optymalizując koszty!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Zobacz jak skorzystasz współpracując z firmą IT świadczącą usługi informatyczne na Bemowie w Warszawie

Pomoc ekspertów IT niesie za sobą wiele zalet:

 1. Koszty związane z godziną pracy specjalisty z firmy IT są niższe, aniżeli koszty związane z zatrudnianiem wykwalifikowanego pracownika na etat.
 2. Firmy informatyczne świadczą usługi o każdej porze dnia i nocy – 24h, 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku.
 3. Korzystanie z usług informatycznych umożliwia redukcję kosztów, z którymi wiązałoby się zatrudnianie specjalistów oraz zakup koniecznego sprzętu czy dedykowanego oprogramowania.
 4. Firmy informatyczne posiadają w swoich zespołach ekspertów z różnych dziedzin. Co do zasady informatyk nie może być specjalistą od każdego zagadnienia.
 5. Informatycy posiadają doświadczenie w kwestii zabezpieczeń przeciwko najgroźniejszym złośliwym programom możesz zwiększyć poziom bezpieczeństwa wrażliwych danych należących do Twojej firmy.
 6. Elastyczność usług informatycznych sprawia, że możesz dostosowywać ich rodzaj oraz zakres współpracy w zależności od indywidualnych potrzeb firmy.
 7. Specjaliści często przekazują dodatkowe porady i wskazówki w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań IT dla Twojej firmy.

Prace związane z administrowaniem siecią informatyczną na Bemowie w Warszawie

Jak kształtują się koszty korzystania z usług administrowania siecią informatyczną w dzielnicy Bemowo w Warszawie? W poniższej tabelce umieściliśmy szacunkowy cennik:

Usługa informatyczna – administracja siecią informatycznąCena usługi informatycznej – Bemowo
Instalacja okablowania strukturalnegomontaż hub/switch – 64 – 97 zł/sztuka instalacja i konfiguracja routera – 85 – 112 zł instalacja i konfiguracja Acces Point – 121 – 168 zł instalacja bezprzewodowej karty sieciowej w komputerze – 74 – 122 zł
Pomoc przy zakupie urządzeń sieciowych i ich konfiguracji473 – 669 zł
Projektowanie sieci LAN/Wi-Fi i dobór urządzeń121 – 192 zł
Administracja siecią237 – 1552 zł
Godzina pracy wykwalifikowanego informatyka141 – 249 zł
Miesięczny abonament na usługi informatyczne dla firmy z 5 komputerami368 – 722 zł
Ile kosztuje administrowanie sieci na Bemowie w Warszawie

Kompleksowa obsługa informatyczna firm

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Cennik administracji siecią informatyczną na Bemowie w Warszawie:

Instalacja okablowania strukturalnego (w tym m.in. światłowodów) to bardzo pojemny zbiór usług, na który składa się montaż gniazd i kabli, ułożenie przewodów, montaż przełącznika sieciowego (switch) – 64 – 97 zł/sztuka, instalacja i konfiguracja routera – 85 – 112 zł, połączenie sieci WLAN z LAN (instalacja Acces Point) – 121 – 168 zł, instalacja oraz konfiguracja bezprzewodowej karty sieciowej w komputerze – 74 – 122 zł.

Pomoc przy zakupie urządzeń sieciowych i ich konfiguracji to koszt 473 – 669 zł.

Projektowanie sieci LAN/Wi-Fi i dobór urządzeń kosztuje około 121 – 192 zł. Ponadto należy uwzględnić cenę zakupu materiałów i urządzeń.

Administracja siecią to koszt 237 – 1552 zł (usługa w abonamencie). Koszt jest uzależniony między innymi od liczby stanowisk komputerowych w obsługiwanej firmie, stopnia złożoności sieci i jej konfiguracji.

Godzina pracy wykwalifikowanego informatyka w dzielnicy Bemowo to koszt 141 – 249 zł. Przybliżona koszt zakupu miesięcznego abonamentu na usługi IT (dla firmy z 5 komputerami) to 368 – 722 zł. Koszt zakupu abonamentu jest zależny od liczby stanowisk komputerowych, serwerów oraz oddziałów obsługiwanej firmy, a także szybkości reakcji na zgłoszenie awarii.

Dodatkowo należy doliczyć również ewentualny koszt dojazdu informatyka, zazwyczaj jest to 1,40 -1,60 zł/km.

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Prace związane z zapewnieniem bezpieczeństwa na Bemowie w Warszawie

Ile kosztuje korzystanie z profesjonalnych usług informatycznych związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa teleinformatycznego w Warszawie na Bemowie? W poniższej tabelce prezentujemy szacunkowy cennik poszczególnych usług:

Usługa informatyczna Bemowo – cyberbezpieczeństwoCena usługi informatycznej – Bemowo
Audyt ITstandardowy – 1275 – 2690 zł kompleksowy – od 5494 zł
Wdrożenie oprogramowania antywirusowego171 – 384 zł
Wdrożenie bram bezpieczeństwa obsługi Internetu185 – 279 zł
Tworzenie kopii zapasowej (backup)273 – 791 zł
Zabezpieczenie sieci firmowej przed wyciekiem danych169 – 263 zł
Usunięcie wirusów, ransomware, spyware oraz innych rodzajów złośliwego oprogramowania287 – 987 zł
Konfiguracja sieci VPN i podłączonych do niej urządzeń175 – 243 zł
Wdrożenie polityki bezpieczeństwa w firmie1207 – 2504 zł
Wdrożenie systemów SIEM354 – 841 zł
Odzyskiwanie danych178 – 289 zł
Ile kosztuje zapewnienie bezpieczeństwa Bemowo Warszawa

Cennik usług bezpieczeństwa IT w Warszawie na Bemowie:

Audyt IT w zależności od jego zaawansowania kosztuje: za standardowy trzeba zapłacić 1275 – 2690 zł, za kompleksowe sprawdzenie całej infrastruktury teleinformatycznej od 5494 zł. Cennik jest zależny przede wszystkim od czasu pracy poświęconej przez audytorów.

Wdrożenie oprogramowania antywirusowego polega na implementacji wybranego, dopasowanego do potrzeb klienta, programy antywirusowego. Koszt takiej usługi to około 171 – 384 zł.

Wdrożenie bram bezpieczeństwa obsługi Internetu obejmuje firewall, UTM, IPS, IDS, PROXY oraz filtry antyspamowe i filtry treści. Koszt usługi to 185 – 279 zł.

Tworzenie kopii zapasowej (backup) wiąże się z kosztem na poziomie 273 – 791 zł, cennik jest zależny od ilości danych do backupu.

Zabezpieczenie sieci firmowej przed wyciekiem danych wiąże się z cenami w zakresie około 169 – 263 zł.

Usunięcie wirusów, ransomware, spyware oraz innych rodzajów złośliwego oprogramowania kosztuje około 287 – 987 zł. Cena zależy od poziomu zainfekowania urządzenia oraz czasu pracy informatyka.

Konfiguracja sieci VPN i podłączonych do niej urządzeń zapewnia wysoce anonimowe, szyfrowane (niewidoczne dla postronnych) połączenie z internetem, cena usługi kształtuje się na poziomie 175 – 243 zł.

Wdrożenie polityki bezpieczeństwa w firmie to przygotowanie dokumentów, wybór oraz instalację oprogramowania DLP (Data Loss Protection) i monitorowania działalności pracowników. Cena usługi to około 1207 – 2504 zł.

Wdrożenie systemów SIEM, które badają, analizują i monitorują wszystkie działania w sieci to wiąże się z koniecznością poniesienia kosztów w zakresie 354 – 841 zł.

Odzyskiwanie danych po awarii sprzętu/oprogramowania lub cyberataku cenowo kształtuje się na poziomie 178 – 289 zł. Cena jest uzależniona np. od ilości danych, które trzeba odzyskać.

Kompleksowa obsługa informatyczna firm

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Cennik naprawy oraz konserwacji urządzeń IT na Bemowie w Warszawie

Korzystanie ze sprzętu czy oprogramowania komputerowego w codziennym prowadzeniu firmy wiąże się z koniecznością regularnego dokonywania napraw, wykonywania konserwacji lub nawet wymiany poszczególnych sprzętów na nowe. Sprzęt wraz z wiekiem musi się zużywać i nie ma metody na to, by temu zaradzić. Specjaliści IT, zatrudnieni przez profesjonalne firmy na codzień zajmują się m.in. dokonywaniem napraw oraz konserwacją sprzętu komputerowego.

Profesjonalna obsługa informatyczna dla firm w Warszawie i okolicach!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

W przypadku niektórych firm wymiana sprzętu na nowy może być spowodowana również planowanymi modernizacjami przedsiębiorstwa. Cennik usług naprawy czy konserwacji urządzeń lub oprogramowania jest uzależniony od rodzaju poszczególnych sprzętów. Szacunkowe koszty usług informatycznych prezentujemy poniżej (należy dodać do nich cenę zakupu urządzenia):

 • konfiguracja routera – 76 – 141 zł,
 • wymiana procesora – 91 – 183 zł,
 • wymiana zasilacza – 98 – 171 zł,
 • wymiana płyty głównej w komputerze – 87 – 269 zł,
 • wymiana lub przełożenie podzespołów do nowej obudowy – 224 – 291 zł,
 • wymiana lub dodanie dysku twardego – 131 – 184 zł,
 • wymiana lub dodanie karty graficznej wraz z konfiguracją i testami poprawności działania – 165 – 221 zł,
 • instalacja systemu Windows wraz z oprogramowaniem – 88 – 174 zł.

Naprawa oraz konserwacja urządzeń może również zostać przeprowadzona w ramach umowy abonamentowej na ciągłą obsługę IT firmy.

Cennik opieki nad stronami internetowymi – Bemowo – Warszawa

W obecnych czasach strona internetowa to bardzo istotny punkt nie tylko z punktu widzenia firmy, ale także potencjalnego klienta. Z jednej strony profesjonalna strona www umożliwia zareklamowanie swoich usług, z drugiej – odnalezienie usługodawców, którzy specjalizują się w danym zagadnieniu. Z tego względu solidna strona internetowa www to podstawa, powinna ona w prosty i czytelny sposób reklamować usługi czy oferowany do sprzedaży towar. Aby zwiększyć efektywność strony warto skorzystać ze wsparcia wykwalifikowanych informatyków.

Zakres działalności firm informatycznych w dziedzinie kompleksowej obsługi stron internetowych www jest bardzo szeroki. Eksperci IT oferują m.in projektowanie i hosting strony www oraz poczty e-mail, rejestrowanie i utrzymywanie domeny, pozyskiwanie certyfikatów SSL dla domen.

Jak wygląda cennik usług informatycznych świadczonych przez wykwalifikowanych informatyków-ekspertów IT, którzy specjalizują się w sprawowaniu opieki nad stronami www na Bemowie? Oto szacunkowe cenniki poszczególnych usług:

 • wizytówka www – 531 – 898 zł,
 • zaprojektowanie strony – od 521 zł,
 • hosting strony i poczty e-mail – od 125 zł/miesiąc,
 • rejestracja i utrzymanie domeny – 94 – 247 zł,
 • uzyskanie certyfikatu SSL – 297 – 421 zł.

Cennik audytu informatycznego na Bemowie w Warszawie

Wykonanie audyt informatycznego warto zlecić wykwalifikowanym ekspertom z branży IT. Sam audyt jest sposobem na podwyższenie poziomu bezpieczeństwa teleinformatycznego firmy, ponieważ umożliwia odnalezienie punktów systemu informatycznego podatnych na awarie, może również wykryć ewentualne zagrożenia związane z wyciekiem danych firmowych. Specjaliści IT oferują usługi z zakresu kontroli kluczowych elementów infrastruktury informatycznej, w tym chociażby stanu komputerów czy też serwerów.

Zleć nam audyt informatyczny już dziś i zwiększ bezpieczeństwo swojej firmy!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Etapem końcowym audytu informatycznego jest wygenerowanie oraz przekazanie zleceniodawcy dokumentu, w którym znajdują się wskazówki dotyczące podwyższenia stopnia zabezpieczeń cyberbezpieczeństwa firmy.

Jakie są ceny usług audytu informatycznego na Bemowie w Warszawie?

Cennik usług związanych z audytem, które oferowane są przez firmy informatyczne znajdziesz poniżej:

 • podstawowy audyt informatyczny – wstępna ocena stanu kluczowych elementów infrastruktury IT – 744 – 935 zł,
 • audyt oprogramowania i sprzętu komputerowego – 91 – 202 zł (za komputer),
 • audyt elementów związanych z ochroną danych osobowych  (w tym RODO) – 1951 – 5824 zł,
 • pełny audyt środowiska informatycznego firmy – 972 – 1346 zł,
 • kompleksowy audyt obejmujący każdy aspekt funkcjonowania IT firmy – od 5411 zł.

Koszty związane ze zleceniem firmie zewnętrznej wykonania usługi profesjonalnego audytu informatycznego na Bemowie są uzależnione wielu czynników, w tym chociażby metody rozliczania się z pomiędzy zleceniodawcą i zleceniobiorcą. Eksperci IT, specjalizujący się w audytach informatycznymi bywają opłacani np. za godzinę pracy, po ukończeniu zadania, albo w ramach miesięcznego abonamentu na usługi.

Cennik zarządzania serwerami – Bemowo, Warszawa

Pośród przedsiębiorstw funkcjonujących w Warszawie na Bemowie największym zainteresowaniem cieszą się usługi informatyczne w zakresie zarządzania i administrowania serwerami. Profesjonalne firmy IT oferują usługi z dziedziny m.in. wirtualizacji serwerów, budowy serwerowni od podstaw, tworzenia backupów danych, czyli tzw. kopii zapasowych, usuwania występujących awarii, monitorowania poziomu wykorzystania zasobów serwera, działań mających na celu zapewnienie stałej ciągłości pracy urządzeń oraz kontrolowania dostępności serwera.

Jakie są ceny usług z zakresu zarządzania serwerami na warszawskim Bemowie? Poniżej przedstawiamy szacunkowe ceny:

 • instalacja serwerów, m.in. www, poczty, e-mail, VPN – 267 – 721 zł,
 • zarządzanie i administrowanie serwerami w ramach abonamentu na usługi:
  • do 5 godzin pracy administratora w dni powszednie – 404 – 829 zł,
 • reagowanie na awarie 365 dni w ciągu maksymalnie 1 godziny, 8-10 godzin pracy administratora – 968 – 2487 zł,
 • reagowanie na awarie 365 dni w ciągu maksymalne 30 minut, powyżej 10 godzin pracy administratora – 2249 – 3307 zł.

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

 1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
 2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
 3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.