Usługi informatyczne Białołęka

Usługi informatyczne Białołęka – przegląd cen usług informatycznych

W erze powszechnego dostępu do internetu, każda firma potrzebuje profesjonalnych usług informatycznych w celu zwiększenia efektywności działania biznesu. Dzięki nowym technologiom możliwa jest lepsza optymalizacja pracy, a co za tym idzie zwiększenie efektywności przy minimalizacji ponoszonych kosztów. Tym sposobem przedsiębiorstwo może nie tylko podkreślić swoją obecność na rynku, ale także zaprezentować zalety swoich usług na tle konkurencji. Dlatego warto zdecydować się na usługi informatyczne świadczone na wysokim poziomie, które są oferowane przez specjalistów IT. Sprawdziliśmy cenniki usług doświadczonych informatyków w Warszawie na Białołęce, szacunkowe koszty poszczególnych usług znajdują się w kolejnych częściach artykułu.

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Specjaliści z branży usług informatycznych działający na Białołęce oferują m.in. kompleksową obsługę sprzętu oraz oprogramowania komputerowego. Wykwalifikowani informatycy oferują możliwość elastycznego dostosowywania usług do indywidualnych potrzeb firmy.

W kolejnych akapitach artykułu zamieściliśmy szacunkowe koszty związane z korzystaniem z profesjonalnych usług informatycznych według podziału na kategorie, w tym m.in.:

 • administrację siecią komputerową przedsiębiorstwa,
 • zapewnienie bezpieczeństwa informatycznego,
 • migrację baz danych,
 • zarządzanie serwerami,
 • usuwanie awarii,
 • ochronę danych osobowych przetwarzanych przez firmę,
 • audyt IT,
 • zakup, naprawy i konserwację sprzętu komputerowego, serwerów, okablowania oraz innych elementów infrastruktury sieciowej,
 • instalację oprogramowania, w tym m.in. systemu operacyjnego, systemów informatycznych wspierających procesy biznesowe (np. ERP, CRM, BPM),
 • tworzenie i administrowanie stronami www.

Jeżeli zastanawiasz się nad cennikiem poszczególnych usług informatycznych, w dalszej części tekstu znajdziesz zestawienia szacunkowych kosztów.

Zobacz jak skorzystasz współpracując z firmą IT świadczącą usługi informatyczne na Białołęce i w okolicach

Pomoc ekspertów z dziedziny teleinformatyki niesie za sobą wiele zalet:

 1. Koszty związane z opłacaniem pracy specjalisty z firmy IT są niższe, aniżeli koszty związane z zatrudnianiem pracownikiem na etacie.
 2. Dostępność wsparcia ze strony informatyków o każdej porze dnia i nocy – 24h, 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku.
 3. Brak konieczności zatrudniania w firmie specjalistów IT oraz zakupu sprzętu komputerowego i dedykowanego oprogramowania.
 4. Dostępność pomocy ze strony ekspertów specjalizujących się w różnych usługach informatycznych. Co do zasady informatyk nie może być specjalistą od każdego zagadnienia z branży IT.
 5. Zwiększenie stopnia zabezpieczeń przeciwko najgroźniejszym złośliwym programom możesz zwiększyć poziom bezpieczeństwa wrażliwych danych firmy, np. pozbyć się oprogramowania ransomware wymuszającego wypłatę okupu od przedsiębiorcy.
 6. Elastyczność profesjonalnych usług informatycznych, umożliwia ich dostosowywanie do indywidualnych potrzeb firmy.
 7. Współpraca z ekspertami pozwala na uzyskanie dodatkowych porad oraz wskazówek w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań IT dla Twojej firmy.

Zwiększ zysk firmy optymalizując koszty!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Prace związane z administrowaniem siecią informatyczną

Jakie się ceny usług administrowania siecią informatyczną w dzielnicy Białołęka w Warszawie?

W poniższej tabelce umieściliśmy szacunkowy cennik usług informatycznych na Białołęce w Warszawie:

Usługa informatyczna – administracja siecią informatycznąCena usługi informatycznej – Białołęka
Instalacja okablowania strukturalnegomontaż hub/switch – 59 – 91 zł/sztuka instalacja i konfiguracja routera – 80 – 107 zł instalacja i konfiguracja Acces Point – 117 – 163 zł instalacja bezprzewodowej karty sieciowej w komputerze – 71 – 118 zł
Pomoc przy zakupie urządzeń sieciowych i ich konfiguracji468 – 663 zł
Projektowanie sieci LAN/Wi-Fi i dobór urządzeń118 – 189 zł
Administracja siecią241 – 1537 zł
Godzina pracy wykwalifikowanego informatyka143 – 245 zł
Miesięczny abonament na usługi informatyczne dla firmy z 5 komputerami376 – 718 zł
Koszt usług informatycznych na Białołęce w Warszawie

Cennik administracji siecią informatyczną na Białołęce w Warszawie:

Instalacja okablowania strukturalnego (w tym m.in. światłowodów) to bardzo pojemny zbiór usług, na który składa się montaż gniazd i kabli, ułożenie przewodów, montaż przełącznika sieciowego (switch) – 59 – 91 zł/sztuka, instalacja i konfiguracja routera – 80 – 107 zł, połączenie sieci WLAN z LAN (instalacja Acces Point) – 117 – 163 zł, instalacja oraz konfiguracja bezprzewodowej karty sieciowej w komputerze – 71 – 118 zł.

Pomoc przy zakupie urządzeń sieciowych i ich konfiguracji to koszt 468 – 663 zł.

Projektowanie sieci LAN/Wi-Fi i dobór urządzeń kosztuje około 118 – 189 zł. Ponadto należy uwzględnić cenę zakupu materiałów i urządzeń.

Administracja siecią to koszt 241 – 1537 zł (usługa w abonamencie). Koszt jest uzależniony między innymi od liczby stanowisk komputerowych w obsługiwanej firmie, stopnia złożoności sieci i jej konfiguracji.

Godzina pracy wykwalifikowanego informatyka w dzielnicy Białołęka to koszt 143 – 245 zł. Przybliżona koszt zakupu miesięcznego abonamentu na usługi IT (dla firmy z 5 komputerami) to 376 – 718 zł. Koszt zakupu abonamentu jest zależny od liczby stanowisk komputerowych, serwerów oraz oddziałów obsługiwanej firmy, a także szybkości reakcji na zgłoszenie awarii.

Dodatkowo należy doliczyć również ewentualny koszt dojazdu informatyka, zazwyczaj jest to 1,40 -1,60 zł/km.

Prace związane z zapewnieniem bezpieczeństwa

Z jakimi kosztami wiąże się korzystanie z profesjonalnych usług informatycznych związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa teleinformatycznego w Warszawie na Białołęce? W poniższej tabelce prezentujemy szacunkowe koszty poszczególnych usług:

Profesjonalna obsługa informatyczna dla firm w Warszawie i okolicach!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Bezpieczeństwo sieci Białołęka Warszawa

Usługa informatyczna – cyberbezpieczeństwoCena usługi informatycznej – Białołęka
Audyt ITstandardowy – 1287 – 2694 zł kompleksowy – od 5511 zł
Wdrożenie oprogramowania antywirusowego174 – 381 zł
Wdrożenie bram bezpieczeństwa obsługi Internetu182 – 273 zł
Tworzenie kopii zapasowej (backup)278 – 794 zł
Zabezpieczenie sieci firmowej przed wyciekiem danych173 – 262 zł
Usunięcie wirusów, ransomware, spyware oraz innych rodzajów złośliwego oprogramowania286 – 999 zł
Konfiguracja sieci VPN i podłączonych do niej urządzeń178 – 246 zł
Wdrożenie polityki bezpieczeństwa w firmie1211 – 2545 zł
Wdrożenie systemów SIEM358 – 847 zł
Odzyskiwanie danych181 – 283 zł
Ile kosztuje zapewnienie bezpieczeństwa sieci na Białołęce w Warszawie?

Cennik usług bezpieczeństwa IT na Białołęce w Warszawie:

Audyt IT w zależności od jego zaawansowania kosztuje: za standardowy trzeba zapłacić 1287 – 2694 zł, za kompleksowe sprawdzenie całej infrastruktury teleinformatycznej od 5511 zł. Cennik jest zależny przede wszystkim od czasu pracy poświęconej przez audytorów.

Zleć nam audyt informatyczny już dziś i zwiększ bezpieczeństwo swojej firmy!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Wdrożenie oprogramowania antywirusowego polega na implementacji wybranego, dopasowanego do potrzeb klienta, programy antywirusowego. Koszt takiej usługi to około 174 – 381 zł.

Wdrożenie bram bezpieczeństwa obsługi Internetu obejmuje firewall, UTM, IPS, IDS, PROXY oraz filtry antyspamowe i filtry treści. Koszt usługi to 182 – 273 zł.

Tworzenie kopii zapasowej (backup) wiąże się z kosztem na poziomie 278 – 794 zł, cennik jest proporcjonalny do ilości danych do backupu.

Zabezpieczenie sieci firmowej przed wyciekiem danych wiąże się z cenami w zakresie około 173 – 262 zł.

Usunięcie wirusów, ransomware, spyware oraz innych rodzajów złośliwego oprogramowania kosztuje około 286 – 999 zł. Cena zależy od poziomu zainfekowania urządzenia oraz czasu pracy informatyka.

Konfiguracja sieci VPN i podłączonych do niej urządzeń zapewnia wysoce anonimowe, szyfrowane (niewidoczne dla postronnych) połączenie z internetem, cena usługi kształtuje się na poziomie 178 – 246 zł.

Wdrożenie polityki bezpieczeństwa w firmie to przygotowanie dokumentów, wybór oraz instalację oprogramowania DLP (Data Loss Protection) i monitorowania działalności pracowników. Cena usługi to około 1211 – 2545 zł.

Wdrożenie systemów SIEM, które badają, analizują i sprawują kontrolę nad wszystkimi działaniami w sieci, koszt to około 358 – 847 zł.

Odzyskiwanie danych po awarii sprzętu/oprogramowania lub cyberataku cenowo kształtuje się na poziomie 181 – 283 zł. Cena jest uzależniona np. od ilości danych, które trzeba odzyskać.

Kompleksowa obsługa informatyczna firm

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Cennik naprawy oraz konserwacji urządzeń IT na Białołęce w Warszawie

Prowadzenie firmy wykorzystującej sprzęt oraz oprogramowanie komputerowe wymagać dokonywania napraw, konserwacji lub wymiany poszczególnych sprzętów na nowe. Profesjonalni informatycy, zatrudnieni przez profesjonalne firmy IT świadczą usługi takie jak dokonywanie napraw oraz ciągła konserwacja sprzętu komputerowego.

W przypadku niektórych firm wymiana sprzętu na nowy może być spowodowana również planowanymi modernizacjami przedsiębiorstwa. Koszty usług naprawy czy konserwacji urządzeń oraz oprogramowania są zależne od poszczególnych sprzętów. Szacunkowe ceny usług informatycznych prezentujemy poniżej (należy dodać do nich cenę zakupu urządzenia):

 • konfiguracja routera – 79 – 147 zł,
 • wymiana procesora – 94 – 181 zł,
 • wymiana zasilacza – 100 – 175 zł,
 • wymiana płyty głównej w komputerze – 84 – 271 zł,
 • wymiana lub przełożenie podzespołów do nowej obudowy – 219 – 285 zł,
 • wymiana lub dodanie dysku twardego – 129 – 188 zł,
 • wymiana lub dodanie karty graficznej wraz z konfiguracją i testami poprawności działania – 161 – 217 zł,
 • instalacja systemu Windows wraz z oprogramowaniem – 91 – 182 zł.

Naprawa oraz konserwacja urządzeń może również zostać przeprowadzona w ramach umowy abonamentowej na ciągłą obsługę IT firmy.

Profesjonalna obsługa informatyczna dla firm w Warszawie i okolicach!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Cennik opieki nad stronami internetowymi – Białołęka – Warszawa

Obecnie większość osób rozpoczyna research od sprawdzenia ofert usług w internecie, dlatego solidna strona internetowa www to podstawa w dziedzinie poszukiwania potencjalnych klientów. Powinna ona w profesjonalny, ale jednocześnie czytelny sposób prezentować zakres oferowanych usług czy sprzedawanych towarów. Z tego względu tak ważne jest by korzystać ze wsparcia wykwalifikowanych specjalistów IT zatrudnionych przez profesjonalne firmy informatyczne. Profesjonalnie stworzona strona www może zwiększyć zasięgi naszej sprzedaży.

Zakres działalności firm informatycznych w dziedzinie kompleksowej obsługi stron internetowych www jest bardzo szeroki. Eksperci IT oferują m.in projektowanie i hosting strony www oraz poczty e-mail, rejestrowanie i utrzymywanie domeny, pozyskiwanie certyfikatów SSL dla domen.

Jak wygląda cennik usług informatycznych świadczonych przez wykwalifikowanych informatyków-ekspertów IT, którzy specjalizują się w sprawowaniu opieki nad stronami www na Białołęce? Oto szacunkowe cenniki poszczególnych usług:

 • wizytówka www – 535 – 909 zł,
 • zaprojektowanie strony – od 527 zł,
 • hosting strony i poczty e-mail – od 121 zł/miesiąc,
 • rejestracja i utrzymanie domeny – 91 – 245 zł,
 • uzyskanie certyfikatu SSL – 304 – 419 zł.

Cennik audytu informatycznego w Białołęce Warszawa

Poprawnie wykonany audyt informatyczny zlecony ekspertom z branży IT to sposobów na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa teleinformatycznego przedsiębiorstwa. Profesjonalny atudyt pozwala wykryć podatne na awarie punkty systemu informatycznego, sprawoać kontrolę nad ewentualnymi zagrożeniami związanymi z wyciekiem danych firmowych oraz monitorowanie stopnia ryzyka wystąpienia ataku cyberprzestępczego. Wykwalifikowani informatycy świadczą usługi monitorowania kluczowych elementów infrastruktury informatycznej – stanu komputerów, serwerów lub innego sprzętu firmowego. Mogą również podjąć się kontrolowania skuteczności tworzenia backupów czyli kopii zapasowych, czy weryfikacją procedury na wypadek awarii systemu lub sprzętu.

Audyt IT kończy się przekazaniem firmie zlecającej dokumentu, w którym znajdują się wskazania prowadzące do poprawy poziomu cyberbezpieczeństwa firmy.

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Jakie są ceny usług audytu informatycznego na Białołęce w Warszawie?

Koszty usług oferowanych przez firmy informatyczne zajmujące się audytem znajdziesz poniżej:

 • podstawowy audyt informatyczny – wstępna ocena stanu kluczowych elementów infrastruktury IT – 748 – 937 zł,
 • audyt oprogramowania i sprzętu komputerowego – 84 – 195 zł (za komputer),
 • audyt elementów związanych z ochroną danych osobowych  (w tym RODO) – 1890 – 5889 zł,
 • pełny audyt środowiska informatycznego firmy – 999 – 1375 zł,
 • kompleksowy audyt obejmujący każdy aspekt funkcjonowania IT firmy – od 5499 zł.

Ceny usług profesjonalnego audytu IT na Białołęce wynikają z wielu czynników, w tym nawet sposobu rozliczania się z pomiędzy firmami. Profesjonalni informatycy, którzy zajmują się audytami informatycznymi są również opłacani np. za godzinę pracy lub za wykonanie zadania, ale mogą również świadczyć usługi w ramach miesięcznego abonamentu na usługi IT.

Cennik usług zarządzania serwerami – Białołęka Warszawa

Firmy działające na warszawskiej Białołęce często decydują się na usługi informatyczne z kategorii zarządzania i administrowania serwerami. Specjaliści IT mają w swojej ofercie usługi z dziedziny wirtualizacji serwerów, projektowania serwerowni, generowania kopii zapasowych (backup), usuwania awarii, kontroli wykorzystywania zasobów serwera, zapewnienia ciągłości pracy urządzeń oraz kontroli dostępności serwera.

Profesjonalna obsługa informatyczna dla firm w Warszawie i okolicach!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Jak kształtuje się cennik usług związanych z zarządzaniem serwerami na warszawskiej Białołęce? Poniżej przedstawiamy szacunkowe ceny:

 • instalacja serwerów, m.in. www, poczty, e-mail, VPN – 271 – 724 zł,
 • zarządzanie i administrowanie serwerami w ramach abonamentu na usługi:
  • do 5 godzin pracy administratora w dni powszednie – 409 – 822 zł,
 • reagowanie na awarie 365 dni w ciągu maksymalnie 1 godziny, 8-10 godzin pracy administratora – 975 – 2511 zł,
 • reagowanie na awarie 365 dni w ciągu maksymalne 30 minut, powyżej 10 godzin pracy administratora – 2279 – 3218 zł.

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

 1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
 2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
 3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.