Usługi informatyczne Konstancin-Jeziorna

Usługi informatyczne Konstancin-Jeziorna – przegląd cen usług informatycznych

Praktycznie od początku XXI wieku żyjemy w realiach powszechnej cyfryzacji naszego życia codziennego. Każdego dnia spędzamy długie godziny w internecie, a w razie potrzeby zawsze mamy pod ręką telefon z dostępem do sieci. Z tego względu obecnie najszybszym i najbardziej skutecznym sposobem na znalezienie solidnego wykonawcy danej usługi usługi w Konstancinie Jeziorna jest sprawdzenie ofert w internecie.

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Aktualnie praktycznie każda firma, która idzie za postępem technologicznym korzysta z profesjonalnych usług informatycznych. Eksperci z branży IT specjalizują się m.in. w optymalizacji efektywności działania biznesu przy jednoczesnym obniżeniu kosztów działalności. Sprawdziliśmy z jakimi kosztami należy się liczyć, decydując się na usługi informatyczne w Konstancinie-Jeziornie koło Warszawy, ceny poszczególnych usług znajdują się poniżej.

Eksperci zatrudniani przez firmy informatyczne w Konstancinie-Jeziornie i okolicach zajmują się obsługą sprzętu oraz oprogramowania komputerowego. W przypadku większości firm z możliwe jest elastyczne dostosowywanie zakresu usług w zależności od indywidualnych potrzeb klienta.

W kolejnych akapitach artykułu zamieściliśmy szacunkowe koszty związane z korzystaniem z profesjonalnych usług informatycznych według podziału na kategorie, w tym m.in.:

 • administrację siecią komputerową przedsiębiorstwa,
 • zapewnienie bezpieczeństwa informatycznego,
 • migrację baz danych,
 • zarządzanie serwerami,
 • usuwanie awarii,
 • ochronę danych osobowych przetwarzanych przez firmę,
 • audyt IT,
 • zakup, naprawy i konserwację sprzętu komputerowego, serwerów, okablowania oraz innych elementów infrastruktury sieciowej,
 • instalację oprogramowania, w tym m.in. systemu operacyjnego, systemów informatycznych wspierających procesy biznesowe (np. ERP, CRM, BPM),
 • tworzenie i administrowanie stronami www.

Jeżeli zastanawiasz się nad kosztami jakie wiążą się z korzystaniem z usług informatycznych, w dalszej części tekstu znajdziesz zestawienia szacunkowych cen.

Zwiększ zysk firmy optymalizując koszty!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Korzyści ze współpracując z firmą IT świadczącą usługi informatyczne w Konstancinie-Jeziornie i w okolicach

Usługi informatyczne świadczone przez wykwalifikowanych ekspertów IT niosą za sobą wiele zalet:

 1. Oszczędność pieniędzy dzięki rezygnacji z zatrudniania wykwalifikowanego informatyka na etat na rzecz usług specjalisty z firmy informatycznej.
 2. Dostępność wsparcia IT ze strony specjalistów o każdej porze dnia przez 365 dni w roku.
 3. Brak konieczności zatrudniania etatowych specjalistów IT i zakupu odpowiedniego sprzętu i specjalistycznego oprogramowania.
 4. Wąska specjalizacja ekspertów, którzy zajmują się konkretną, wąską dziedziną IT, którą znają od A do Z.
 5. Wyższy poziom bezpieczeństwa danych wrażliwych należących do firmy.
 6. Elastyczne dostosowywanie zakresu usług w zależności od potrzeb firmy.
 7. Optymalny dobór rozwiązań IT pod kątem indywidualnego zapotrzebowania przedsiębiorstwa.

Prace związane z administrowaniem siecią informatyczną

Jak kształtują się koszty korzystania z usług administrowania siecią informatyczną w Konstancinie-Jeziornie? W poniższej tabelce umieściliśmy szacunkowy cennik:

Usługa informatyczna – administracja siecią informatycznąCena usługi informatycznej – Konstancin-Jeziorna
Instalacja okablowania strukturalnegomontaż hub/switch – 72 – 95 zł/sztuka
instalacja i konfiguracja routera – 81 – 110 zł
instalacja i konfiguracja Access Point – 115 – 152 zł
instalacja bezprzewodowej karty sieciowej w komputerze – 76 – 121 zł
Pomoc przy zakupie urządzeń sieciowych i ich konfiguracji467 – 660 zł
Projektowanie sieci LAN/Wi-Fi i dobór urządzeń109 – 175 zł
Administracja siecią222 – 1535 zł
Godzina pracy wykwalifikowanego informatyka125 – 258 zł
Miesięczny abonament na usługi informatyczne dla firmy z 5 komputerami341 – 672 zł

Kompleksowa obsługa informatyczna firm

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Cennik administracji siecią informatyczną w Konstancinie-Jeziornie koło Warszawy:

Instalacja okablowania strukturalnego (w tym m.in. światłowodów) to bardzo pojemny zbiór usług, na który składa się montaż gniazd i kabli, ułożenie przewodów, montaż przełącznika sieciowego (switch) – 72 – 95 zł/sztuka, instalacja i konfiguracja routera – 81 – 110 zł, połączenie sieci WLAN z LAN (instalacja Access Point) – 115 – 152 zł, instalacja oraz konfiguracja bezprzewodowej karty sieciowej w komputerze – 76 – 121 zł.

Pomoc przy zakupie urządzeń sieciowych i ich konfiguracji to koszt 467 – 660 zł.

Projektowanie sieci LAN/Wi-Fi i dobór urządzeń kosztuje około 109 – 175 zł. Dodatkowo do usługi należy doliczyć cenę zakupu materiałów i urządzeń.

Administracja siecią to koszt 222 – 1535 zł (usługa w abonamencie). Cena jest zależna między innymi od liczby stanowisk komputerowych w obsługiwanej firmie, stopnia złożoności sieci i jej konfiguracji.

Godzina pracy wykwalifikowanego informatyka w Konstancinie-Jeziornie to koszt 125 – 258 zł. Przybliżony koszt zakupu miesięcznego abonamentu na usługi IT (dla firmy z pięcioma komputerami) to 341 – 672 zł. Cena zakupu miesięcznego abonamentu zależy od liczby stanowisk komputerowych, serwerów i oddziałów obsługiwanej firmy oraz od szybkości reakcji na zgłoszenie awarii.

Profesjonalna obsługa informatyczna dla firm w Warszawie i okolicach!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Dodatkowo należy doliczyć również ewentualny koszt dojazdu informatyka, zazwyczaj jest to 1,40 -1,60 zł/km.

Prace związane z zapewnieniem bezpieczeństwa

Jakie są ceny profesjonalnych usług informatycznych związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa teleinformatycznego w Konstancinie-Jeziornie? W poniższej tabelce prezentujemy szacunkowe koszty poszczególnych usług:

Usługa informatyczna – cyberbezpieczeństwoCena usługi informatycznej – Konstancin-Jeziorna
Audyt ITstandardowy – 1210 – 2598 zł
kompleksowy – od 5121 zł
Wdrożenie oprogramowania antywirusowego139 – 354 zł
Wdrożenie bram bezpieczeństwa obsługi Internetu157 – 251 zł
Tworzenie kopii zapasowej (backup)239 – 758 zł
Zabezpieczenie sieci firmowej przed wyciekiem danych151 – 262 zł
Usunięcie wirusów, ransomware, spyware oraz innych rodzajów złośliwego oprogramowania253 – 947 zł
Konfiguracja sieci VPN i podłączonych do niej urządzeń155 – 228 zł
Wdrożenie polityki bezpieczeństwa w firmie1149 – 2386 zł
Wdrożenie systemów SIEM320 – 822 zł
Odzyskiwanie danych162 – 270 zł

Cennik usług bezpieczeństwa IT w Konstancinie-Jeziornie:

Audyt IT w zależności od jego zaawansowania kosztuje: za standardowy trzeba zapłacić 1210 – 2598 zł, za kompleksowe sprawdzenie całej infrastruktury teleinformatycznej od 5121 zł. Cennik jest zależny przede wszystkim od czasu pracy poświęconej przez audytorów.

Wdrożenie oprogramowania antywirusowego polega na implementacji wybranego, dopasowanego do potrzeb klienta, programy antywirusowego. Koszt takiej usługi to około 139 – 354 zł.

Wdrożenie bram bezpieczeństwa obsługi Internetu obejmuje firewall, UTM, IPS, IDS, PROXY oraz filtry antyspamowe i filtry treści. Koszt usługi to 157 – 251 zł.

Tworzenie kopii zapasowej (backup) wiąże się z kosztem na poziomie 239 – 758 zł, cena jest wprost proporcjonalna do ilości danych do backupu.

Zabezpieczenie sieci firmowej przed wyciekiem danych wiąże się z cenami w zakresie około 151 – 262 zł.

Usunięcie wirusów, ransomware, spyware oraz innych rodzajów złośliwego oprogramowania kosztuje około 253 – 947 zł. Cena jest zależna od stopnia zainfekowania urządzenia oraz czasu pracy informatyka.

Konfiguracja sieci VPN i podłączonych do niej urządzeń zapewnia wysoce anonimowe, szyfrowane (niewidoczne dla postronnych) połączenie z internetem, cena usługi kształtuje się na poziomie 155 – 228 zł.

Wdrożenie polityki bezpieczeństwa w firmie to przygotowanie dokumentów, wybór oraz instalację oprogramowania DLP (Data Loss Protection) i monitorowania działalności pracowników. Cena usługi to około 1149 – 2386 zł.

Wdrożenie systemów SIEM, które badają, analizują i sprawują kontrolę nad wszystkimi działaniami w sieci – wiąże się to z koniecznością poniesienia kosztów w przedziale 320 – 822 zł.

Odzyskiwanie danych po awarii sprzętu/oprogramowania lub cyberataku cenowo kształtuje się na poziomie 162 – 270 zł. Koszt jest zależny od ilości danych, które trzeba odzyskać.

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Cennik naprawy oraz konserwacji urządzeń IT w Konstancinie-Jeziornie

Zużywanie się sprzętu komputerowego to naturalna konsekwencja jego wykorzystywania w codziennej pracy firmy. Podobnie sytuacja może kształtować się w przypadku dedykowanego oprogramowania. Konsekwencją naturalnego zużycia jest wzrost ryzyka wystąpienia poważnej awarii, która w konsekwencji może nawet skutkować przerwami w pracy firmy. Awariom można zapobiec wykonując regularną konserwację sprzętu oraz przeprowadzając naprawy na bieżąco. W niektórych sytuacjach awaria może wywołać konieczność wymiany sprzętu na fabrycznie nowy. Specjaliści IT świadczą usługi informatyczne z zakresu konserwacji oraz napraw sprzętu komputerowego czy też oprogramowania.

Wymiana narzędzi na nowe jest przeprowadzana również w sytuacji, gdy przedsiębiorstwo prowadzi planową modernizację. Aby wszystko przebiegło szybko, sprawnie, ale przede wszystkim w pełni bezpieczne istotnym jest, by zarówno wdrożenie, jak i bieżącą obsługę narzędzi zlecić wykwalifikowanym informatykom. Cennik usług serwisu i konserwacji urządzeń lub oprogramowania jest zależny od konkretnego przypadku.

Przykładowy cennik usług informatycznych prezentujemy na poniższej liście (do ceny usługi należy dodatkowo dodać cenę zakupu urządzenia):

 • konfiguracja routera – 59 – 134 zł,
 • wymiana procesora – 82 – 185 zł,
 • wymiana zasilacza – 84 – 167 zł,
 • wymiana płyty głównej w komputerze – 71 – 242 zł,
 • wymiana lub przełożenie podzespołów do nowej obudowy – 218 – 281 zł,
 • wymiana lub dodanie dysku twardego – 110 – 165 zł,
 • wymiana lub dodanie karty graficznej wraz z konfiguracją i testami poprawności działania – 159 – 223 zł,
 • instalacja systemu Windows wraz z oprogramowaniem – 88 – 175 zł.

Zwiększ zysk firmy optymalizując koszty!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Naprawa oraz konserwacja urządzeń może również zostać przeprowadzona w ramach umowy abonamentowej na ciągłą obsługę IT firmy.

Cennik opieki nad stronami internetowymi – Konstancin-Jeziorna

Postępująca cyfryzacja otaczającego nas świata sprawia, że obecnie jednym z najbardziej efektywnych metod docierania do klientów stały się strony internetowe, za pośrednictwem których możliwe jest zareklamowanie świadczonych usług. Odpowiednio zaprojektowana strona www umożliwia potencjalnemu klientowi podjęcie decyzji o wyborze usług świadczonych przez Twoją firmę. Istotnym jest więc, by zaprojektowanie oraz stworzenie strony internetowej powierzyć w ręce ekspertów zatrudnionych przez profesjonalne firmy informatyczne. Specjaliści mogą obsługiwać stronę internetową firmy w kompleksowy sposób, między innymi zajmują się projektowaniem i hostingiem stron www oraz poczty e-mail, rejestrowaniem i utrzymywaniem domen, czy pozyskiwaniem certyfikatów SSL dla domen.

Jakie są ceny usług informatycznych w dziedzinie sprawowania opieki nad stronami internetowymi www w Konstancinie-Jeziornie? Oto szacunkowe koszty poszczególnych usług:

 • wizytówka www – 495 – 866 zł,
 • zaprojektowanie strony – od 498 zł,
 • hosting strony i poczty e-mail – od 115 zł/miesiąc,
 • rejestracja i utrzymanie domeny – 88 – 239 zł,
 • uzyskanie certyfikatu SSL – 262 – 381 zł.

Cennik audytu informatycznego w Konstancinie-Jeziornie

Profesjonalny audyt informatyczny to sposób na zwiększenie stopnia bezpieczeństwa teleinformatycznego firmy. Usługa może między innymi ustalić, które punkty systemu informatycznego są podatne na wystąpienie awarii, a także wykryć zagrożenia związane z wyciekiem danych z firmy. Dla pełnego bezpieczeństwa warto zlecić wykwalifikowanym, specjalizującym się w tej branży informatykom, którzy wykonają usługę szybko i sprawnie. Specjaliści IT posiadają w swoim portfolio takie usługi jak monitorowanie zabezpieczeń kluczowych elementów infrastruktury IT, m.in. poprzez kontrolę stan komputerów i serwerów.

Proces audytu teleinformatycznego kończy się stworzeniem i przekazaniem zleceniodawcy raportu końcowego, czyli dokumentu w którym zawarto wskazówki umożliwiające podwyższenie poziomu zabezpieczeń cyberbezpieczeństwa firmy.

Zleć nam audyt informatyczny już dziś i zwiększ bezpieczeństwo swojej firmy!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Jakie są ceny usług audytu informatycznego w Konstancinie-Jeziornie?

Jakie są koszty usług związanych z audytem, które oferowane są przez firmy informatyczne? Szacunkowy cennik znajdziesz poniżej:

 • podstawowy audyt informatyczny – wstępna ocena stanu kluczowych elementów infrastruktury IT – 712 – 893 zł,
 • audyt oprogramowania i sprzętu komputerowego – 86 – 221 zł (za komputer),
 • audyt elementów związanych z ochroną danych osobowych  (w tym RODO) – 1825 – 5392 zł,
 • pełny audyt środowiska informatycznego firmy – 934 – 1278 zł,
 • kompleksowy audyt obejmujący każdy aspekt funkcjonowania IT firmy – od 5133 zł.

Cennik profesjonalnego audytu informatycznego w Konstancinie-Jeziornie jest zależny od wielu czynników, w tym m.in. od sposobu rozliczenia między firmami. Wykwalifikowani informatycy są opłacani w różny sposób, np. za godzinę pracy, po ukończeniu zadania, albo w ramach miesięcznego abonamentu na usługi.

Cennik zarządzania serwerami – Konstancin-Jeziorna

Wiele firm poszukuje specjalistów z branży IT, którzy oferują usługi z zakresu zarządzania oraz administrowania serwerami, w tym m.in. wirtualizację serwerów, tworzenie serwerowni od podstaw, tworzenie kopii zapasowych danych, naprawianie występujących awarii, monitorowanie wykorzystania zasobów serwera, zapewnienie stałej ciągłości pracy urządzeń lub kontrolowanie dostępności serwera.

Ile kosztują usług z zakresu zarządzania serwerami w Konstancinie-Jeziornie? Poniżej przedstawiamy szacunkowe ceny:

 • instalacja serwerów, m.in. www, poczty, e-mail, VPN – 272 – 745 zł,
 • zarządzanie i administrowanie serwerami w ramach abonamentu na usługi:
  • do 5 godzin pracy administratora w dni powszednie – 414 – 833 zł,
 • reagowanie na awarie 365 dni w ciągu maksymalnie 1 godziny, 8-10 godzin pracy administratora – 959 – 2401 zł,
 • reagowanie na awarie 365 dni w ciągu maksymalnie 30 minut, powyżej 10 godzin pracy administratora – 2204 – 3311 zł.

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

 1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
 2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
 3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.