Usługi informatyczne Legionowo

Usługi informatyczne Legionowo – przegląd cen usług informatycznych

Postępujący rozwój cyfryzacji sprawia, że otaczający nas światu ulega stałym przemianom. Dziś praktycznie każdy posiada przy sobie telefon z dostępem do sieci, a internet stał się narzędziem, w którym spędzamy kilka godzin dziennie, do tego stopnia, że w sieci szukamy nawet wykwalifikowanych specjalistów. Z tego względu każda firma powinna zadbać odpowiednie pozycjonowanie w internecie, by zwiększyć zasięg swoich usług.

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Planując zwiększenie obecności przedsiębiorstwa w sieci warto skorzystać z usług firmy oferującej profesjonalne usługi informatyczne. Wykwalifikowani specjaliści z branży IT mogą zająć się działaniami, mającymi na celu lepszą optymalizację przedsiębiorstwa, zwiększenie efektywności prowadzenia biznesu, ale również obniżenie kosztów prowadzenia działalności. Zbadaliśmy ceny usług na wysokim poziomie, które świadczone są przez doświadczonych informatyków w Legionowie koło Warszawy.

Specjaliści IT z Legionowa i okolic świadczą usługi z zakresu kompleksowej obsługi sprzętu i dedykowanego oprogramowania komputerowego. Zak\res realizowanych usług informatycznych jak również rodzaj współpracy można elastycznie dopasowywać do indywidualnych potrzeb firmy.

W kolejnych akapitach artykułu zamieściliśmy szacunkowe koszty związane z korzystaniem z profesjonalnych usług informatycznych według podziału na kategorie, w tym m.in.:

 • administrację siecią komputerową przedsiębiorstwa,
 • zapewnienie bezpieczeństwa informatycznego,
 • migrację baz danych,
 • zarządzanie serwerami,
 • usuwanie awarii,
 • ochronę danych osobowych przetwarzanych przez firmę,
 • audyt IT,
 • zakup, naprawy i konserwację sprzętu komputerowego, serwerów, okablowania oraz innych elementów infrastruktury sieciowej,
 • instalację oprogramowania, w tym m.in. systemu operacyjnego, systemów informatycznych wspierających procesy biznesowe (np. ERP, CRM, BPM),
 • tworzenie i administrowanie stronami www.

Kompleksowa obsługa informatyczna firm

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Jeżeli zastanawiasz się nad kosztami jakie wiążą się z korzystaniem z usług informatycznych, w dalszej części tekstu znajdziesz zestawienia szacunkowych cen.

Zobacz jak skorzystasz współpracując z firmą IT świadczącą usługi informatyczne w Legionowie i w okolicach

Korzystanie z usług informatycznych świadczonych przez profesjonalistów niesie za sobą wiele zalet:

 1. Obniżenie kosztów obsługi teleinformatycznej, korzystanie z usług specjalistów z firmy IT jest tańsze, aniżeli utrzymywanie etatu dla pracownika w naszej firmie.
 2. Pomoc ze strony specjalistów jest świadczona o każdej porze dnia i nocy, przez 365 dni w roku.
 3. Brak opłat związanych z zatrudnianiem pracowników zajmujących się obsługą sprzętu oraz kosztów związanych z wyposażeniem firmy w sprzęt czy dedykowane oprogramowanie.
 4. Profesjonalni specjaliści posiadają wąski zakres specjalizacji, w której są ekspertami. Żaden informatyk nie może być specjalistą od każdego zagadnienia.
 5. Zwiększenie poziomu bezpieczeństwa wrażliwych danych Twojej firmy poprzez wdrożenie dodatkowych zabezpieczeń.
 6. Elastyczne dostosowywanie zakres usług i rodzaj współpracy.
 7. Dostęp do dodatkowych porad czy wskazówki w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań IT.

Prace związane z administrowaniem siecią informatyczną

Jakie koszty wiążą się z korzystaniem z usług administrowania siecią informatyczną w Legionowie? W poniższej tabelce umieściliśmy szacunkowy cennik:

Usługa informatyczna – administracja siecią informatyczną LegionowoCena usługi informatycznej – Legionowo
Instalacja okablowania strukturalnegomontaż hub/switch – 77 – 98 zł/sztuka
instalacja i konfiguracja routera – 92 – 125 zł
instalacja i konfiguracja Acces Point – 117 – 172 zł
instalacja bezprzewodowej karty sieciowej w komputerze – 93 – 169 zł
Pomoc przy zakupie urządzeń sieciowych i ich konfiguracji472 – 671 zł
Projektowanie sieci LAN/Wi-Fi i dobór urządzeń111 – 201 zł
Administracja siecią227 – 1473 zł
Godzina pracy wykwalifikowanego informatyka134 – 228 zł
Miesięczny abonament na usługi informatyczne dla firmy z 5 komputerami351 – 712 zł

Profesjonalna obsługa informatyczna dla firm w Warszawie i okolicach!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Cennik administracji siecią informatyczną w Legionowie koło Warszawy:

Instalacja okablowania strukturalnego (w tym m.in. światłowodów) to bardzo pojemny zbiór usług, na który składa się montaż gniazd i kabli, ułożenie przewodów, montaż przełącznika sieciowego (switch) – 77 – 98 zł/sztuka, instalacja i konfiguracja routera – 92 – 125 zł, połączenie sieci WLAN z LAN (instalacja Access Point) – 117 – 172 zł, instalacja oraz konfiguracja bezprzewodowej karty sieciowej w komputerze – 93 – 169 zł.

Pomoc przy zakupie urządzeń sieciowych i ich konfiguracji to koszt 472 – 671 zł.

Projektowanie sieci LAN/Wi-Fi i dobór urządzeń kosztuje około 111 – 201 zł. Dodatkowo do ceny usługi należy doliczyć koszty zakupu materiałów i urządzeń.

Administracja siecią to koszt 227 – 1473 zł (usługa w abonamencie). Koszt jest zależny między innymi od liczby stanowisk komputerowych w obsługiwanej firmie, stopnia złożoności sieci i jej konfiguracji.

Godzina pracy wykwalifikowanego informatyka w Legionowie to koszt 134 – 228 zł. Przybliżona koszt zakupu miesięcznego abonamentu na usługi IT (dla firmy z 5 komputerami) to 351 – 712 zł. Koszt miesięcznego abonamentu zależy od liczby stanowisk komputerowych, serwerów i oddziałów obsługiwanej firmy oraz od szybkości reakcji na zgłoszenie awarii.

Dodatkowo należy doliczyć również ewentualny koszt dojazdu informatyka, zazwyczaj jest to 1,40 -1,60 zł/km.

Zwiększ zysk firmy optymalizując koszty!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Prace związane z zapewnieniem bezpieczeństwa

Ile kosztuje korzystanie z profesjonalnych usług informatycznych związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa teleinformatycznego w Legionowie? W poniższej tabelce prezentujemy szacunkowy cennik poszczególnych usług:

Usługa informatyczna – cyberbezpieczeństwoCena usługi informatycznej – Legionowo
Audyt ITstandardowy – 1197 – 2463 zł
kompleksowy – od 5207 zł
Wdrożenie oprogramowania antywirusowego154 – 383 zł
Wdrożenie bram bezpieczeństwa obsługi Internetu173 – 259 zł
Tworzenie kopii zapasowej (backup)246 – 767 zł
Zabezpieczenie sieci firmowej przed wyciekiem danych160 – 258 zł
Usunięcie wirusów, ransomware, spyware oraz innych rodzajów złośliwego oprogramowania263 – 989 zł
Konfiguracja sieci VPN i podłączonych do niej urządzeń175 – 241 zł
Wdrożenie polityki bezpieczeństwa w firmie1189 – 2414 zł
Wdrożenie systemów SIEM333 – 858 zł
Odzyskiwanie danych147 – 275 zł

Cennik usług bezpieczeństwa IT w Legionowie:

Audyt IT w zależności od jego zaawansowania kosztuje: za standardowy trzeba zapłacić 1197 – 2463 zł, za kompleksowe sprawdzenie całej infrastruktury teleinformatycznej od 5207 zł. Koszt jest zależny przede wszystkim od czasu pracy poświęconej przez audytorów.

Wdrożenie oprogramowania antywirusowego polega na implementacji wybranego, dopasowanego do potrzeb klienta, programy antywirusowego. Koszt takiej usługi to około 154 – 383 zł.

Wdrożenie bram bezpieczeństwa obsługi Internetu obejmuje firewall, UTM, IPS, IDS, PROXY oraz filtry antyspamowe i filtry treści. Koszt usługi to 173 – 259 zł.

Tworzenie kopii zapasowej (backup) wiąże się z kosztem na poziomie 246 – 767 zł, cena jest wprost proporcjonalna do ilości danych do backupu.

Zabezpieczenie sieci firmowej przed wyciekiem danych wiąże się z cenami w zakresie około 160 – 258 zł.

Usunięcie wirusów, ransomware, spyware oraz innych rodzajów złośliwego oprogramowania kosztuje około 263 – 989 zł. Cena jest uzależniona od stopnia zainfekowania urządzenia oraz czasu pracy informatyka.

Konfiguracja sieci VPN i podłączonych do niej urządzeń zapewnia wysoce anonimowe, szyfrowane (niewidoczne dla postronnych) połączenie z internetem, cena usługi kształtuje się na poziomie 175 – 241 zł.

Wdrożenie polityki bezpieczeństwa w firmie to przygotowanie dokumentów, wybór oraz instalację oprogramowania DLP (Data Loss Protection) i monitorowania działalności pracowników. Cena usługi to około 1189 – 2414 zł.

Wdrożenie systemów SIEM, które badają, analizują i sprawują kontrolę nad wszystkimi działaniami w sieci – wiąże się to z koniecznością poniesienia kosztów w przedziale 333 – 858 zł.

Odzyskiwanie danych po awarii sprzętu/oprogramowania lub cyberataku cenowo kształtuje się na poziomie 147 – 275 zł. Koszt jest uzależniony od danych, które trzeba odzyskać.

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Cennik naprawy oraz konserwacji urządzeń IT w Legionowie

Sprzęt komputerowy oraz dedykowane oprogramowanie podlegają naturalnemu zużyciu materiałów na skutek upływu czasu. Dobrym sposobem na zmniejszenie ryzyka wystąpienia ewentualnych awarii jest regularna konserwacja oraz dokonywanie koniecznych napraw na bieżąco. Niestety w niektórych przypadkach konieczna jest wymiana narzędzi na nowe.

Zakup oraz wdrożenie nowego sprzętu lub dedykowanego oprogramowania są często zlecane również przez firmy, które przeprowadzają planowane modernizacje przedsiębiorstwa.  Aby cały proces obsługi sprzętu czy oprogramowania przebiegł szybko i bez ryzyka wystąpienia ewentualnych przestojów w pracy firmy, wdrożenie oraz konserwację warto powierzyć wykwalifikowanym firmom świadczącym usługi informatyczne na wysokim poziomie.

Koszty usług z zakresu napraw, obsługi bieżącej konserwacji urządzeń i oprogramowania mogą być uzależnione od poszczególnego sprzętu.

Przykładowe ceny usług informatycznych prezentujemy na poniższej liście (do ceny usługi należy dodatkowo dodać cenę zakupu urządzenia):

 • konfiguracja routera – 71 – 149 zł,
 • wymiana procesora – 82 – 185 zł,
 • wymiana zasilacza – 96 – 161 zł,
 • wymiana płyty głównej w komputerze – 83 – 258 zł,
 • wymiana lub przełożenie podzespołów do nowej obudowy – 230 – 292 zł,
 • wymiana lub dodanie dysku twardego – 124 – 185 zł,
 • wymiana lub dodanie karty graficznej wraz z konfiguracją i testami poprawności działania – 166 – 229 zł,
 • instalacja systemu Windows wraz z oprogramowaniem – 102 – 184 zł.

Naprawa oraz konserwacja urządzeń może również zostać przeprowadzona w ramach umowy abonamentowej na sprawowanie stałej obsługi IT dla firmy.

Cennik opieki nad stronami internetowymi – Legionowo

W obecnej epoce szeroko posuniętej cyfryzacji internet pełni nie tylko funkcją rozrywkową, ale regularnie wykorzystujemy go jako źródło cennych informacji. W sieci poszukujemy między innymi firm, które świadczą usługi z danego zakresu. Zazwyczaj sposobem na identyfikację przedsiębiorstwa są odwiedziny strony internetowej www, na której większość firm zamieszcza oferty swoich usług.

Stworzenie indywidualnej, profesjonalnej strony www warto zlecić wykwalifikowanym specjalistom IT. Informatycy zajmują się takimi usługami jak m.in. kompleksowa obsługa stron internetowych, w tym projektowanie i hosting stron www oraz poczty e-mail, rejestracja i utrzymywanie domen, czy też obsługa certyfikatów SSL.

Jakie są koszty usług informatycznych w dziedzinie opieki nad stronami internetowymi www w Legionowie? Oto szacunkowe koszty poszczególnych usług:

 • wizytówka www – 521 – 884 zł,
 • zaprojektowanie strony – od 519 zł,
 • hosting strony i poczty e-mail – od 117 zł/miesiąc,
 • rejestracja i utrzymanie domeny – 104 – 269 zł,
 • uzyskanie certyfikatu SSL – 256 – 372 zł.

Kompleksowa obsługa informatyczna firm

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Cennik audytu informatycznego w Legionowie

Wykonanie profesjonalnego audytu informatycznego firmy to sposób na zwiększenie bezpieczeństwa teleinformatycznego. W ramach audytu możliwe jest odnalezienie podatnych na możliwość wystąpienia awarii punktów systemu informatycznego. Audyt informatyczny warto zlecić wykwalifikowanym specjalistom z branży IT. Firmy informatyczne, które specjalizują się w wykonywanie audytów zajmują się monitorowaniem poziomu zabezpieczeń kluczowych elementów infrastruktury informatycznej oraz kontrolą stanu komputerów i serwerów.

Zleć nam audyt informatyczny już dziś i zwiększ bezpieczeństwo swojej firmy!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Etapem końcowym przeprowadzonych czynności związanych z audytem jest stworzenie i przekazanie zleceniodawcy specjalnego raportu końcowego, zawierającego porady umożliwiające zwiększenie poziomu zabezpieczeń w dziedzinie cyberbezpieczeństwa w firmie.

Ile kosztuje korzystanie z usług audytu informatycznego w Legionowie?

Jak kształtują się koszty usług audytu, które oferowane są przez firmy informatyczne? Szacunkowy cennik znajdziesz poniżej:

 • podstawowy audyt informatyczny – wstępna ocena stanu kluczowych elementów infrastruktury IT – 711 – 858 zł,
 • audyt oprogramowania i sprzętu komputerowego – 85 – 221 zł (za komputer),
 • audyt elementów związanych z ochroną danych osobowych  (w tym RODO) – 1854 – 5366 zł,
 • pełny audyt środowiska informatycznego firmy – 1052 – 1342 zł,
 • kompleksowy audyt obejmujący każdy aspekt funkcjonowania IT firmy – od 5191 zł.

Ceny usług profesjonalnego audytu informatycznego w Legionowie są wprost proporcjonalne do czynników, takich jak m.in. sposób dokonywania rozliczenia pomiędzy firmami. Wykwalifikowani specjaliści IT są opłacani w różny sposób, np. za godzinę pracy, po ukończeniu zadania, albo w ramach miesięcznego abonamentu na usługi.

Cennik zarządzania serwerami – Legionowo

Zdecydowana większość firm w swojej codziennej pracy wykorzystuje serwery. Wykwalifikowani specjaliści IT świadczą usługi zarządzania i administrowania serwerami. Eksperci zajmują się m.in. wirtualizacją serwerów, projektowaniem serwerowni, tworzeniem kopii zapasowych danych, wykonywaniem napraw awarii sprzętowych, kontrolą wykorzystania zasobów serwera oraz zapewnieniem ciągłości pracy urządzeń i monitorowaniem dostępności serwera.

Jakie są ceny usług z zakresu zarządzania serwerami w Legionowie? Poniżej przedstawiamy szacunkowe koszty:

 • instalacja serwerów, m.in. www, poczty, e-mail, VPN – 274 – 782 zł,
 • zarządzanie i administrowanie serwerami w ramach abonamentu na usługi:
  • do 5 godzin pracy administratora w dni powszednie – 429 – 866 zł,
 • reagowanie na awarie 365 dni w ciągu maksymalnie 1 godziny, 8-10 godzin pracy administratora – 1015 – 2519 zł,
 • reagowanie na awarie 365 dni w ciągu maksymalnie 30 minut, powyżej 10 godzin pracy administratora – 2197 – 3421 zł.

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

 1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
 2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
 3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.