Usługi informatyczne Łomianki

Usługi informatyczne Łomianki – przegląd cen usług informatycznych

Obserwując postępującą cyfryzację, nie trudno zauważyć, że obecnie w internecie szukamy nawet specjalistów, z pomocy których potrzebujemy skorzystać. Z tego względu niemal każda firma korzysta już z profesjonalnych usług informatycznych. Eksperci z branży IT odpowiadają za zapewnienie dobrej optymalizacji przedsiębiorstwa. Dzięki temu możliwy jest wzrost efektywności biznesu przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów związanych z prowadzeniem działalności. Sprawdziliśmy ceny usług na wysokim poziomie, które świadczone są przez doświadczonych informatyków w Łomiankach obok Warszawy.

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Specjaliści-informatycy, pracujący w Łomiankach i okolicach zajmują się kompleksową obsługą firmowego sprzętu oraz oprogramowania komputerowego. Dużym plusem z punktu widzenia zleceniodawcy jest możliwość dostosowywania usług do indywidualnych potrzeb firmy.

W kolejnych akapitach artykułu zamieściliśmy szacunkowe koszty związane z korzystaniem z profesjonalnych usług informatycznych według podziału na kategorie, w tym m.in.:

 • administrację siecią komputerową przedsiębiorstwa,
 • zapewnienie bezpieczeństwa informatycznego,
 • migrację baz danych,
 • zarządzanie serwerami,
 • usuwanie awarii,
 • ochronę danych osobowych przetwarzanych przez firmę,
 • audyt IT,
 • zakup, naprawy i konserwację sprzętu komputerowego, serwerów, okablowania oraz innych elementów infrastruktury sieciowej,
 • instalację oprogramowania, w tym m.in. systemu operacyjnego, systemów informatycznych wspierających procesy biznesowe (np. ERP, CRM, BPM),
 • tworzenie i administrowanie stronami www.

Jeżeli zastanawiasz się nad kosztami jakie wiążą się z korzystaniem z usług informatycznych, w dalszej części tekstu znajdziesz zestawienia szacunkowych cen.

Zobacz jak skorzystasz współpracując z firmą IT świadczącą usługi informatyczne w Łomiankach i w okolicach

Korzystanie z usług informatycznych świadczonych przez profesjonalistów niesie za sobą wiele zalet:

 1. Usługi specjalistów z firmy informatycznej są tańsze, aniżeli zatrudnianie wykwalifikowanych pracowników etatowych w firmie.
 2. Eksperci IT oferują swoją pomoc przez 365 dni w roku, o każdej porze dnia i nocy.
 3. Dzięki korzystaniu z usług firm informatycznych, możliwa jest rezygnacja z etatowych specjalistów czy ponoszenia kosztów związanych z dokonywaniem zakupu sprzętu czy dedykowanego oprogramowania dla firmy.
 4. Eksperci zatrudniani przez firmy informatyczne specjalizują się w najróżniejszych dziedzinach branży IT. Żaden informatyk nie może być specjalistą od każdego zagadnienia równocześnie.
 5. Dzięki doświadczeniu ekspertów IT w dziedzinie zabezpieczeń istnieje możliwość podwyższenia poziomu bezpieczeństwa wrażliwych danych.
 6. Usługi informatyczne oferują dużą elastyczność w dziedzinie dostosowywania rodzaju i zakresu.
 7. Współpraca ze specjalistami umożliwia dobranie w pełni optymalnych rozwiązań IT dla Twojej firmy.

Zwiększ zysk firmy optymalizując koszty!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Prace związane z administrowaniem siecią informatyczną

Jak kształtują się koszty korzystania z usług administrowania siecią informatyczną w Łomiankach? W poniższej tabelce umieściliśmy szacunkowy cennik:

Usługa informatyczna – administracja siecią informatycznąCena usługi informatycznej – Łomianki
Instalacja okablowania strukturalnegomontaż hub/switch – 61 – 86 zł/sztuka
instalacja i konfiguracja routera – 81 – 112 zł
instalacja i konfiguracja Acces Point – 116 – 148 zł
instalacja bezprzewodowej karty sieciowej w komputerze – 78 – 134 zł
Pomoc przy zakupie urządzeń sieciowych i ich konfiguracji451 – 634 zł
Projektowanie sieci LAN/Wi-Fi i dobór urządzeń106 – 179 zł
Administracja siecią204 – 1481 zł
Godzina pracy wykwalifikowanego informatyka129 – 217 zł
Miesięczny abonament na usługi informatyczne dla firmy z 5 komputerami337 – 671 zł

Cennik administracji siecią informatyczną w Łomiankach obok Warszawy:

Instalacja okablowania strukturalnego (w tym m.in. światłowodów) to bardzo pojemny zbiór usług, na który składa się montaż gniazd i kabli, ułożenie przewodów, montaż przełącznika sieciowego (switch) – 61 – 86 zł/sztuka, instalacja i konfiguracja routera – 81 – 112 zł, połączenie sieci WLAN z LAN (instalacja Acces Point) – 116 – 148 zł, instalacja oraz konfiguracja bezprzewodowej karty sieciowej w komputerze – 78 – 134 zł.

Pomoc przy zakupie urządzeń sieciowych i ich konfiguracji to koszt 451 – 634 zł.

Projektowanie sieci LAN/Wi-Fi i dobór urządzeń kosztuje około 106 – 179 zł. Dodatkowo do usługi należy doliczyć cenę zakupu materiałów i urządzeń.

Administracja siecią to koszt 204 – 1481 zł (usługa w abonamencie). Koszt jest uzależniony między innymi od liczby stanowisk komputerowych w obsługiwanej firmie, stopnia złożoności sieci i jej konfiguracji.

Godzina pracy wykwalifikowanego informatyka w Łomiankach to koszt 129 – 217 zł. Przybliżona koszt zakupu miesięcznego abonamentu na usługi IT (dla firmy z 5 komputerami) to 337 – 671 zł. Cena zakupu miesięcznego abonamentu zależy od liczby stanowisk komputerowych, serwerów i oddziałów obsługiwanej firmy oraz od szybkości reakcji na zgłoszenie awarii.

Dodatkowo należy doliczyć również ewentualny koszt dojazdu informatyka, zazwyczaj jest to 1,40 -1,60 zł/km.

Profesjonalna obsługa informatyczna dla firm w Warszawie i okolicach!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Prace związane z zapewnieniem bezpieczeństwa

Jakie są ceny profesjonalnych usług informatycznych związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa teleinformatycznego w Łomiankach? W poniższej tabelce prezentujemy szacunkowy cennik poszczególnych usług:

Usługa informatyczna – cyberbezpieczeństwoCena usługi informatycznej – Łomianki
Audyt ITstandardowy – 1089 – 2476 zł kompleksowy – od 5019 zł
Wdrożenie oprogramowania antywirusowego134 – 351 zł
Wdrożenie bram bezpieczeństwa obsługi Internetu156 – 244 zł
Tworzenie kopii zapasowej (backup)248 – 762 zł
Zabezpieczenie sieci firmowej przed wyciekiem danych151 – 250 zł
Usunięcie wirusów, ransomware, spyware oraz innych rodzajów złośliwego oprogramowania241 – 954 zł
Konfiguracja sieci VPN i podłączonych do niej urządzeń158 – 217 zł
Wdrożenie polityki bezpeczeństwa w firmie1090 – 2218 zł
Wdrożenie systemów SIEM317 – 821 zł
Odzyskiwanie danych146 – 267 zł

Cennik usług bezpieczeństwa IT w Łomiankach:

Audyt IT w zależności od jego zaawansowania kosztuje: za standardowy trzeba zapłacić 1089 – 2476 zł, za kompleksowe sprawdzenie całej infrastruktury teleinformatycznej od 5019 zł. Cennik jest zależny przede wszystkim od czasu pracy poświęconej przez audytorów.

Wdrożenie oprogramowania antywirusowego polega na implementacji wybranego, dopasowanego do potrzeb klienta, programy antywirusowego. Koszt takiej usługi to około 134 – 351 zł.

Wdrożenie bram bezpieczeństwa obsługi Internetu obejmuje firewall, UTM, IPS, IDS, PROXY oraz filtry antyspamowe i filtry treści. Koszt usługi to 156 – 244 zł.

Tworzenie kopii zapasowej (backup) wiąże się z kosztem na poziomie 248 – 762 zł, cennik jest wprost proporcjonalny do ilości danych do backupu.

Zabezpieczenie sieci firmowej przed wyciekiem danych wiąże się z cenami w zakresie około 151 – 250 zł.

Usunięcie wirusów, ransomware, spyware oraz innych rodzajów złośliwego oprogramowania kosztuje około 241 – 954 zł. Cena jest zależna od stopnia zainfekowania urządzenia oraz czasu pracy informatyka.

Konfiguracja sieci VPN i podłączonych do niej urządzeń zapewnia wysoce anonimowe, szyfrowane (niewidoczne dla postronnych) połączenie z internetem, cena usługi kształtuje się na poziomie 158 – 217 zł.

Wdrożenie polityki bezpieczeństwa w firmie to przygotowanie dokumentów, wybór oraz instalację oprogramowania DLP (Data Loss Protection) i monitorowania działalności pracowników. Cena usługi to około 1090 – 2218 zł.

Wdrożenie systemów SIEM, które badają, analizują i sprawują kontrolę nad wszystkimi działaniami w sieci – wiąże się to z koniecznością poniesienia kosztów w przedziale 317 – 821 zł.

Odzyskiwanie danych po awarii sprzętu/oprogramowania lub cyberataku cenowo kształtuje się na poziomie 146 – 267 zł. Cennik jest zależny od danych, które trzeba odzyskać.

Kompleksowa obsługa informatyczna firm

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Cennik naprawy oraz konserwacji urządzeń IT w Łomiankach

Każdy sprzęt i oprogramowanie komputerowe ulegają stopniowemu zużyciu, co w konsekwencji może prowadzić do występowania awarii. Regularna konserwacja sprzętów i bieżące dokonywanie napraw może zapobiec przestojom w pracy przedsiębiorstwa. Poważna awaria może wymagać wymiany sprzętu na nowy. Specjaliści z branży IT, oferują wiele usług z zakresu konserwacji oraz napraw sprzętu komputerowego.

Nowy sprzęt oraz dedykowane oprogramowanie bywa często kupowane podczas planowej modernizacji przedsiębiorstwa. Szacunkowy cennik usług wykonywania napraw, konserwacji urządzeń lub oprogramowania może być zależny od rodzaju danego sprzętu. Przykładowe koszty usług informatycznych prezentujemy na poniższej liście (do ceny usługi należy dodatkowo dodać cenę zakupu urządzenia):

 • konfiguracja routera – 58 – 124 zł,
 • wymiana procesora – 73 – 161 zł,
 • wymiana zasilacza – 79 – 145 zł,
 • wymiana płyty głównej w komputerze – 71 – 230 zł,
 • wymiana lub przełożenie podzespołów do nowej obudowy – 202 – 259 zł,
 • wymiana lub dodanie dysku twardego – 107 – 162 zł,
 • wymiana lub dodanie karty graficznej wraz z konfiguracją i testami poprawności działania – 152 – 204 zł,
 • instalacja systemu Windows wraz z oprogramowaniem – 81 – 161 zł.

Naprawa oraz konserwacja urządzeń może również zostać przeprowadzona w ramach umowy abonamentowej na sprawowanie stałej obsługi IT dla firmy.

Cennik opieki nad stronami internetowymi – Łomianki

W obecnej, cyfrowej erze, jednym z głównych sposobów na odnalezienie usługodawców świadczących usługi z danego zakresu jest strona internetowa www. Za pośrednictwem strony www możliwe jest przejrzyste reklamowanie oferty danej firmy. Stworzenie strony www można zlecić wykwalifikowanym informatykom, którzy zajmują się m.in. kompleksową obsługę stron internetowych, w tym projektowaniem i hostingiem stron www oraz poczty e-mail, rejestrowaniem i utrzymywaniem domen, czy obsługą certyfikatów SSL.

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Jakie są ceny usług informatycznych w dziedzinie opieki nad stronami internetowymi www w Łomiankach? Oto szacunkowe koszty poszczególnych usług:

 • wizytówka www – 510 – 841 zł,
 • zaprojektowanie strony – od 508 zł,
 • hosting strony i poczty e-mail – od 109 zł/miesiąc,
 • rejestracja i utrzymanie domeny – 81 – 226 zł,
 • uzyskanie certyfikatu SSL – 252 – 379 zł.

Cennik audytu informatycznego w Łomiankach

Audyt informatyczny jest często zlecany specjalistom z branży IT. Solidny audyt to sposób na podwyższenie poziomu bezpieczeństwa teleinformatycznego firmy za pośrednictwem wykrycia poszczególnych punktów systemu informatycznego będących podatnymi na możliwość wystąpienia ewentualnej awarii czy odnalezienia ryzyka wycieku danych firmowych. Firmy informatyczne, które specjalizują się w wykonywaniu audytów monitorują poziom zabezpieczeń kluczowych elementów infrastruktury informatycznej, a także w kontrolowaniu stanu komputerów i serwerów.

Zleć nam audyt informatyczny już dziś i zwiększ bezpieczeństwo swojej firmy!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Na koniec przeprowadzonego audytu IT specjaliści z firmy informatycznej tworzą i przekazują firmie specjalny raport końcowy. W dokumencie zawierane są wskazówki w kwestii zwiększenia poziomu zabezpieczeń cyberbezpieczeństwa w firmie.

Jakie są koszty korzystania z usług audytu informatycznego w Łomiankach?

Jak kształtują się koszty usług związanych z audytem, które oferowane są przez firmy informatyczne? Szacunkowy cennik znajdziesz poniżej:

 • podstawowy audyt informatyczny – wstępna ocena stanu kluczowych elementów infrastruktury IT – 695 – 841 zł,
 • audyt oprogramowania i sprzętu komputerowego – 76 – 194 zł (za komputer),
 • audyt elementów związanych z ochroną danych osobowych  (w tym RODO) – 1754 – 5297 zł,
 • pełny audyt środowiska informatycznego firmy – 927 – 1273 zł,
 • kompleksowy audyt obejmujący każdy aspekt funkcjonowania IT firmy – od 5112 zł.

Koszty wykonania profesjonalnego audytu informatycznego w Łomiankach są wprost proporcjonalne do czynników, takich jak m.in. sposób dokonywania rozliczenia pomiędzy firmami. Wykwalifikowani specjaliści IT są opłacani w różny sposób, np. za godzinę pracy, po ukończeniu zadania, albo w ramach miesięcznego abonamentu na usługi.

Cennik zarządzania serwerami – Łomianki

Z punktu widzenia wielu firm bardzo popularną dziedziną usług informatycznych jest zarządzanie i administrowanie serwerami. Specjaliści z branży IT zajmują się wirtualizacją serwerów, projektowaniem serwerowni, tworzenie kopii zapasowych danych (backupów), naprawami awarii sprzętowych, monitorowaniem wykorzystania zasobów serwera, czy zapewnieniem stałej ciągłości pracy urządzeń oraz kontrolą dostępności serwera.

Jaki jest koszt usług z zakresu zarządzania serwerami w Łomiankach? Poniżej przedstawiamy szacunkowe ceny:

 • instalacja serwerów, m.in. www, poczty, e-mail, VPN – 258 – 726 zł,
 • zarządzanie i administrowanie serwerami w ramach abonamentu na usługi:
  • do 5 godzin pracy administratora w dni powszednie – 409 – 823 zł,
 • reagowanie na awarie 365 dni w ciągu maksymalnie 1 godziny, 8-10 godzin pracy administratora – 972 – 2389 zł,
 • reagowanie na awarie 365 dni w ciągu maksymalne 30 minut, powyżej 10 godzin pracy administratora – 2191 – 3305 zł.

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

 1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
 2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
 3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.