Usługi informatyczne Marki

Usługi informatyczne Marki – przegląd cen usług informatycznych

Każdego dnia spędzamy w internecie długie minuty, a nawet godziny. W internecie poszukujemy również usługodawców, gdy potrzebujemy skorzystać z pomocy ekspertów w danej dziedzinie. Z tego względu w obecnej sytuacji niemal każda firma korzysta z profesjonalnych usług informatycznych.

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Specjaliści z branży IT swoimi działaniami potrafią przyczynić się do zwiększenia optymalizacji funkcjonowania biznesu. Rozwój nowych technologii w prosty sposób wpływa na zwiększenie optymalizacji pracy. Ponadto dzięki temu możemy odnotować wzrost efektywności biznesu przy minimalizacji ponoszonych kosztów. Dlatego prowadząc firmę, warto postawić na usługi informatyczne na wysokim poziomie. Zbadaliśmy koszty usług doświadczonych informatyków w Markach obok Warszawy, koszty poszczególnych usług znajdują się poniżej.

Specjaliści z branży IT, którzy świadczą swoje usługi w Markach zajmują się wieloma zadaniami, do których należy np. obsługa sprzętu i dedykowanego oprogramowania komputerowego. Firmy informatyczne umożliwiają elastyczne dostosowywanie usług do własnych potrzeb.

W kolejnych akapitach artykułu zamieściliśmy szacunkowe koszty związane z korzystaniem z profesjonalnych usług informatycznych według podziału na kategorie, w tym m.in.:

 • administrację siecią komputerową przedsiębiorstwa,
 • zapewnienie bezpieczeństwa informatycznego,
 • migrację baz danych,
 • zarządzanie serwerami,
 • usuwanie awarii,
 • ochronę danych osobowych przetwarzanych przez firmę,
 • audyt IT,
 • zakup, naprawy i konserwację sprzętu komputerowego, serwerów, okablowania oraz innych elementów infrastruktury sieciowej,
 • instalację oprogramowania, w tym m.in. systemu operacyjnego, systemów informatycznych wspierających procesy biznesowe (np. ERP, CRM, BPM),
 • tworzenie i administrowanie stronami www.

Jeżeli zastanawiasz się nad cennikiem poszczególnych usług informatycznych, w dalszej części tekstu znajdziesz zestawienia szacunkowych kosztów.

Zwiększ zysk firmy optymalizując koszty!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Zobacz jak skorzystasz współpracując z firmą IT świadczącą usługi informatyczne w Markach i w okolicach

Korzystanie z usług informatycznych świadczonych przez profesjonalistów niesie za sobą wiele zalet:

 1. Obniżenie kosztów związanych z obsługą IT, ponieważ godzina pracy specjalisty z firmy informatycznej jest tańsza, aniżeli zatrudnianie wykwalifikowanego pracownika na pełny etat.
 2. Dostępność usług świadczonych przez firmy informatyczne, które są oferowane o każdej porze dnia i nocy – 24h, 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku.
 3. Redukcja kosztów utrzymania własnego działu IT, poprzez rezygnację z zatrudniania specjalistów czy zakupu i utrzymania koniecznego sprzętu czy dedykowanego oprogramowania.
 4. Różnorodność specjalizacji – firmy IT zatrudniają ekspertów z różnych dziedzin. Co do zasady informatyk nie jest w stanie być specjalistą w każdej dziedzinie.
 5. Doświadczenie wykwalifikowanych informatyków umożliwia rozwój zabezpieczeń przeciwko najgroźniejszym złośliwym programom możesz zwiększyć poziom bezpieczeństwa wrażliwych danych należących do Twojej firmy.
 6. Możliwość dostosowywania rodzaju usług oraz zakresu współpracy w zależności od indywidualnych potrzeb.
 7. Lepszy dobór rozwiązań ze względu na fakt, że specjaliści często przekazują dodatkowe porady i wskazówki w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań IT dla Twojej firmy.

Kompleksowa obsługa informatyczna firm

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Prace związane z administrowaniem siecią informatyczną Marki Warszawa

Jak kształtują się koszty korzystania z usług administrowania siecią informatyczną w Markach? W poniższej tabelce umieściliśmy szacunkowy cennik:

Usługa informatyczna – administracja siecią informatycznąCena usługi informatycznej – Marki
Instalacja okablowania strukturalnegomontaż hub/switch – 56 – 87 zł/sztuka
instalacja i konfiguracja routera – 78 – 102 zł
instalacja i konfiguracja Acces Point – 109 – 158 zł
instalacja bezprzewodowej karty sieciowej w komputerze – 67 – 116 zł
Pomoc przy zakupie urządzeń sieciowych i ich konfiguracji452 – 647 zł
Projektowanie sieci LAN/Wi-Fi i dobór urządzeń101 – 173 zł
Administracja siecią204 – 1460 zł
Godzina pracy wykwalifikowanego informatyka117 – 226 zł
Miesięczny abonament na usługi informatyczne dla firmy z 5 komputerami332 – 692 zł
Ile kosztują usługi informatyczne w Markach

Cennik administracji siecią informatyczną w Markach obok Warszawy:

Instalacja okablowania strukturalnego (w tym m.in. światłowodów) to bardzo pojemny zbiór usług, na który składa się montaż gniazd i kabli, ułożenie przewodów, montaż przełącznika sieciowego (switch) – 56 – 87 zł/sztuka, instalacja i konfiguracja routera – 78 – 102 zł, połączenie sieci WLAN z LAN (instalacja Acces Point) – 109 – 158 zł, instalacja oraz konfiguracja bezprzewodowej karty sieciowej w komputerze – 67 – 116 zł.

Pomoc przy zakupie urządzeń sieciowych i ich konfiguracji to koszt 452 – 647 zł.

Projektowanie sieci LAN/Wi-Fi i dobór urządzeń kosztuje około 101 – 173 zł. Dodatkowo do usługi należy doliczyć cenę zakupu materiałów i urządzeń.

Administracja siecią to koszt 204 – 1460 zł (usługa w abonamencie). Koszt jest uzależniony między innymi od liczby stanowisk komputerowych w obsługiwanej firmie, stopnia złożoności sieci i jej konfiguracji.

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Godzina pracy wykwalifikowanego informatyka w Markach to koszt 117 – 226  zł. Przybliżona koszt zakupu miesięcznego abonamentu na usługi IT (dla firmy z 5 komputerami) to 332 – 692 zł. Cena miesięcznego abonamentu zależy od liczby stanowisk komputerowych, serwerów i oddziałów obsługiwanej firmy oraz od szybkości reakcji na zgłoszenie awarii.

Dodatkowo należy doliczyć również ewentualny koszt dojazdu informatyka, zazwyczaj jest to 1,40 -1,60 zł/km.

Prace związane z zapewnieniem bezpieczeństwa w Markach obok Warszawy

Jakie koszty generuje korzystanie z profesjonalnych usług informatycznych związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa teleinformatycznego w Markach? W poniższej tabelce prezentujemy szacunkowy cennik poszczególnych usług:

Usługa informatyczna – cyberbezpieczeństwoCena usługi informatycznej – Marki
Audyt ITstandardowy – 1126 – 2480 zł
kompleksowy – od 4969 zł
Wdrożenie oprogramowania antywirusowego137 – 351 zł
Wdrożenie bram bezpieczeństwa obsługi Internetu158 – 248 zł
Tworzenie kopii zapasowej (backup)245 – 753 zł
Zabezpieczenie sieci firmowej przed wyciekiem danych151 – 243 zł
Usunięcie wirusów, ransomware, spyware oraz innych rodzajów złośliwego oprogramowania244 – 952 zł
Konfiguracja sieci VPN i podłączonych do niej urządzeń157 – 213 zł
Wdrożenie polityki bezpieczeństwa w firmie1097 – 2301 zł
Wdrożenie systemów SIEM323 – 812 zł
Odzyskiwanie danych157 – 261 zł

Cennik usług bezpieczeństwa IT w Markach, Warszawa:

Audyt IT w zależności od jego zaawansowania kosztuje: za standardowy trzeba zapłacić 1126 – 2480 zł, za kompleksowe sprawdzenie całej infrastruktury teleinformatycznej od 4969 zł. Cennik jest zależny przede wszystkim od czasu pracy poświęconej przez audytorów.

Wdrożenie oprogramowania antywirusowego polega na implementacji wybranego, dopasowanego do potrzeb klienta, programy antywirusowego. Koszt takiej usługi to około 137 – 351 zł.

Wdrożenie bram bezpieczeństwa obsługi Internetu obejmuje firewall, UTM, IPS, IDS, PROXY oraz filtry antyspamowe i filtry treści. Koszt usługi to 158 – 248 zł.

Zwiększ zysk firmy optymalizując koszty!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Tworzenie kopii zapasowej (backup) wiąże się z kosztem na poziomie 245 – 753 zł, cenny są proporcjonalne do ilości danych do backupu.

Zabezpieczenie sieci firmowej przed wyciekiem danych wiąże się z cenami w zakresie około 151 – 243 zł.

Usunięcie wirusów, ransomware, spyware oraz innych rodzajów złośliwego oprogramowania kosztuje około 244 – 952 zł. Cena jest zależna od stopnia zainfekowania urządzenia oraz czasu pracy informatyka.

Konfiguracja sieci VPN i podłączonych do niej urządzeń zapewnia wysoce anonimowe, szyfrowane (niewidoczne dla postronnych) połączenie z internetem, cena usługi kształtuje się na poziomie 157 – 213 zł.

Wdrożenie polityki bezpieczeństwa w firmie to przygotowanie dokumentów, wybór oraz instalację oprogramowania DLP (Data Loss Protection) i monitorowania działalności pracowników. Cena usługi to około 1097 – 2301 zł.

Wdrożenie systemów SIEM, które badają, analizują, a także monitorują działania w sieci co wiąże się z koniecznością poniesienia kosztów w zakresie 323 – 812 zł.

Odzyskiwanie danych po awarii sprzętu/oprogramowania lub cyberataku cenowo kształtuje się na poziomie 157 – 261 zł. Cena jest zależna od ilości danych, które trzeba odzyskać.

Profesjonalna obsługa informatyczna dla firm w Warszawie i okolicach!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Cennik naprawy oraz konserwacji urządzeń IT w Markach

Sprzęt komputerowy oraz dedykowane oprogramowanie, z którego na codzień korzystasz w firmie zużywa się, co może prowadzić do awarii. Koniecznością jest więc dokonywanie napraw oraz wykonywanie konserwacji sprzętu w regularnych odstępach czasu. W przypadku trwałych awarii konieczna może być nawet zmiana sprzętów na fabrycznie nowe. Wykwalifikowani informatycy, których zatrudniają profesjonalne firmy informatyczne oferują wiele usług z dziedziny konserwacji oraz prowadzenia napraw sprzętu komputerowego.

Część firm przeprowadza również regularne, planowane modernizacje wewnątrz przedsiębiorstwa. Wówczas konieczny jest zakup nowego sprzętu czy oprogramowania, przeprowadzenie ich wdrożenia oraz objęcie nowych narzędzi stałą obsługą i konserwacją. Szacunkowe koszty usług związanych z przeprowadzeniem napraw, konserwacji urządzeń lub oprogramowania są w pełni zależne od rodzaju danego narzędzia. Przykładowe koszty usług informatycznych prezentujemy na poniższej liście (do ceny usługi należy dodatkowo dodać cenę zakupu urządzenia):

 • konfiguracja routera – 59 – 117 zł,
 • wymiana procesora – 76 – 163 zł,
 • wymiana zasilacza – 82 – 151 zł,
 • wymiana płyty głównej w komputerze – 78 – 234 zł,
 • wymiana lub przełożenie podzespołów do nowej obudowy – 201 – 267 zł,
 • wymiana lub dodanie dysku twardego – 114 – 162 zł,
 • wymiana lub dodanie karty graficznej wraz z konfiguracją i testami poprawności działania – 154 – 207 zł,
 • instalacja systemu Windows wraz z oprogramowaniem – 81 – 165 zł.

Naprawa oraz konserwacja urządzeń może również zostać przeprowadzona w ramach umowy abonamentowej na ciągłą obsługę IT firmy.

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Cennik opieki nad stronami internetowymi – Marki, Warszawa

Rozwój usług internetowych oraz stały wzrost zainteresowania nimi sprawia, że obecnie strona www z perspektywy firmy umożliwia zareklamowanie swoich usług, natomiast z perspektywy potencjalnego klienta odnalezienie usługodawców. Solidna strona internetowa www to podstawa marketingu. Dzięki niej firma powinna móc czytelnie reklamować swoje usługi lub towar, który oferuje do sprzedaży. Stworzenie solidnej strony internetowej warto powierzyć wykwalifikowanym specjalistom z branży IT. Zakres ich działalności obejmuje kompleksową obsługę stron internetowych. Informatycy zajmują się chociażby projektowaniem i hostingiem stron www i poczty e-mail, rejestrowaniem i utrzymywaniem domen, a nawet pozyskiwaniem certyfikatów SSL dla domen.

Jak kształtują się koszty usług informatycznych świadczonych przez wykwalifikowanych informatyków-ekspertów IT, którzy specjalizują się w sprawowaniu opieki nad stronami internetowymi www w Markach? Oto szacunkowy cennik poszczególnych usług:

 • wizytówka www – 504 – 842 zł,
 • zaprojektowanie strony – od 496 zł,
 • hosting strony i poczty e-mail – od 109 zł/miesiąc,
 • rejestracja i utrzymanie domeny – 85 – 223 zł,
 • uzyskanie certyfikatu SSL – 263 – 391 zł.

Cennik audytu informatycznego w Markach

Audyt informatyczny można zlecić wykwalifikowanym specjalistom IT. W przypadku wielu firm audyt umożliwia zwiększenie poziomu bezpieczeństwa teleinformatycznego firmy. Możliwe jest bowiem wykrycie podatnych na awarie punktów systemu informatycznego, czy też odnalezienie zagrożeń związanych z wyciekiem danych firmowych. Wykwalifikowani informatycy zajmują się kontrolą kluczowych elementów infrastruktury informatycznej, monitorują stan komputerów oraz serwerów.

Zleć nam audyt informatyczny już dziś i zwiększ bezpieczeństwo swojej firmy!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Wraz z końcem audytu informatycznego firma zlecająca jego wykonanie otrzymuje raport końcowy czyli dokument zawierający wskazówki w dziedzinie podwyższenia poziomu zabezpieczeń cyberbezpieczeństwa firmy.

Jakie są ceny usług audytu informatycznego w Markach?

Jak kształtują się koszty usług związanych z audytem, które oferowane są przez firmy informatyczne? Szacunkowy cennik znajdziesz poniżej:

 • podstawowy audyt informatyczny – wstępna ocena stanu kluczowych elementów infrastruktury IT – 701 – 875 zł,
 • audyt oprogramowania i sprzętu komputerowego – 77 – 186 zł (za komputer),
 • audyt elementów związanych z ochroną danych osobowych  (w tym RODO) – 1794 – 5469 zł,
 • pełny audyt środowiska informatycznego firmy – 941 – 1286 zł,
 • kompleksowy audyt obejmujący każdy aspekt funkcjonowania IT firmy – od 5171 zł.

Cennik usług związanych z powierzeniem firmie zewnętrznej wykonania profesjonalnego audytu informatycznego w Markach jest w pełni zależny od takich czynników jak chociażby sposoby rozliczania się z pomiędzy firmą zlecającą audyt oraz jego wykonawcą. Wykwalifikowani specjaliści z branży IT są opłacani w różny sposób, np. za godzinę pracy, po ukończeniu zadania, albo w ramach miesięcznego abonamentu na usługi.

Kompleksowa obsługa informatyczna firm

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Cennik zarządzania serwerami – Marki

Jak kształtują się ceny usług informatycznych w zakresie zarządzania i administrowania serwerami pośród przedsiębiorstw funkcjonujących w Markach? Specjaliści z branży IT oferują usługi takie jak wirtualizacja serwerów, budowa serwerowni od podstaw, tworzenie backupów danych, czyli tzw. kopii zapasowych, usuwanie występujących awarii, kontrolowanie poziomu wykorzystania zasobów serwera oraz zapewnienie stałej ciągłości pracy urządzeń czy monitorowanie dostępności serwera.

Jakie są ceny usług z zakresu zarządzania serwerami w Markach? Poniżej przedstawiamy szacunkowe ceny:

 • instalacja serwerów, m.in. www, poczty, e-mail, VPN – 267 – 721 zł,
 • zarządzanie i administrowanie serwerami w ramach abonamentu na usługi:
  • do 5 godzin pracy administratora w dni powszednie – 404 – 829 zł,
 • reagowanie na awarie 365 dni w ciągu maksymalnie 1 godziny, 8-10 godzin pracy administratora – 968 – 2487 zł,
 • reagowanie na awarie 365 dni w ciągu maksymalne 30 minut, powyżej 10 godzin pracy administratora – 2249 – 3307 zł.

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

 1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
 2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
 3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.