Usługi informatyczne Nadarzyn

Usługi informatyczne Nadarzyn – przegląd cen usług informatycznych

Postęp cyfryzacji sprawił, że obecnie każdego dnia spędzamy w internecie długie minuty, a nawet godziny. Często w sieci poszukujemy nawet usługodawców, podczas gdy potrzebujemy skorzystać z pomocy ekspertów z danej dziedzinie. Aby zadbać o swoją pozycję w sieci, niemal każda firma korzysta dziś z profesjonalnych usług informatycznych. Specjaliści z branży IT specjalizują się w zwiększenianiu optymalizacji funkcjonowania biznesu, wzmacnianiu efektywności pracy oraz minimalizacji ponoszonych kosztów. Dlatego prowadząc firmę warto zdecydować się na korzystanie z usług informatycznych na wysokim poziomie. Zbadaliśmy cenniki usług doświadczonych informatyków w Nadarzynie koło Warszawy, koszty poszczególnych usług znajdują się poniżej.

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Eksperci IT, zatrudnieni przez profesjonalne firmy informatyczne z Nadarzyna zajmują się m.in. obsługą sprzętu i dedykowanego oprogramowania komputerowego. Większość usług informatycznych można elastycznie dostosowywać w zależności od własnych potrzeb.

W kolejnych akapitach artykułu zamieściliśmy szacunkowe koszty związane z korzystaniem z profesjonalnych usług informatycznych według podziału na kategorie, w tym m.in.:

 • administrację siecią komputerową przedsiębiorstwa,
 • zapewnienie bezpieczeństwa informatycznego,
 • migrację baz danych,
 • zarządzanie serwerami,
 • usuwanie awarii,
 • ochronę danych osobowych przetwarzanych przez firmę,
 • audyt IT,
 • zakup, naprawy i konserwację sprzętu komputerowego, serwerów, okablowania oraz innych elementów infrastruktury sieciowej,
 • instalację oprogramowania, w tym m.in. systemu operacyjnego, systemów informatycznych wspierających procesy biznesowe (np. ERP, CRM, BPM),
 • tworzenie i administrowanie stronami www.

Jeżeli zastanawiasz się nad cennikiem poszczególnych usług informatycznych, w dalszej części tekstu znajdziesz zestawienia szacunkowych kosztów.

Zobacz jak skorzystasz współpracując z firmą IT świadczącą usługi informatyczne w Nadarzynie i w okolicach

Korzystanie z usług informatycznych świadczonych przez profesjonalistów niesie za sobą wiele zalet:

 1. Niższe koszty obsługi IT, koszt godziny pracy eksperta z firmy informatycznej jest znacznie niższy, aniżeli wykwalifikowanego pracownika zatrudnionego na pełny etat.
 2. Eksperci IT są do naszej dyspozycji praktycznie o każdej porze dnia i nocy – 24h, 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku.
 3. Możliwość rezygnacji z zatrudniania specjalistów oraz brak konieczności zakupu i utrzymania sprzętu i dedykowanego oprogramowania.
 4. Firmy z branży IT zatrudniają ekspertów, których cechuje duża różnorodność specjalizacji.
 5. Specjaliści IT posiadają doświadczenie w zwiększaniu poziomu zabezpieczeń przeciwko najgroźniejszym złośliwym programom, które mogą zagrażać bezpieczeństwu wrażliwych danych należących do Twojej firmy.
 6. Elastyczność dostosowywania rodzaju usług oraz zakresu współpracy w zależności od indywidualnych potrzeb firmy.
 7. Łatwiejszy dobór rozwiązań IT, dostosowany do sytuacji danego przedsiębiorstwa.

Kompleksowa obsługa informatyczna firm

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Prace związane z administrowaniem siecią informatyczną

Jak kształtują się ceny korzystania z usług administrowania siecią informatyczną w Nadarzynie? W poniższej tabelce umieściliśmy szacunkowy cennik:

Usługa informatyczna – administracja siecią informatycznąCena usługi informatycznej – Nadarzyn
Instalacja okablowania strukturalnegomontaż hub/switch – 52 – 84 zł/sztuka
instalacja i konfiguracja routera – 75 – 107 zł
instalacja i konfiguracja Acces Point – 104 – 162 zł
instalacja bezprzewodowej karty sieciowej w komputerze – 69 – 121 zł
Pomoc przy zakupie urządzeń sieciowych i ich konfiguracji455 – 651 zł
Projektowanie sieci LAN/Wi-Fi i dobór urządzeń107 – 168 zł
Administracja siecią209 – 1442 zł
Godzina pracy wykwalifikowanego informatyka112 – 224 zł
Miesięczny abonament na usługi informatyczne dla firmy z 5 komputerami328 – 685 zł

Zwiększ zysk firmy optymalizując koszty!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Cennik administracji siecią informatyczną w Nadarzynie koło Warszawy:

Instalacja okablowania strukturalnego (w tym m.in. światłowodów) to bardzo pojemny zbiór usług, na który składa się montaż gniazd i kabli, ułożenie przewodów, montaż przełącznika sieciowego (switch) – 52 – 84 zł/sztuka, instalacja i konfiguracja routera – 75 – 107 zł, połączenie sieci WLAN z LAN (instalacja Access Point) – 104 – 162 zł, instalacja oraz konfiguracja bezprzewodowej karty sieciowej w komputerze – 69 – 121 zł.

Pomoc przy zakupie urządzeń sieciowych i ich konfiguracji to koszt 455 – 651 zł.

Projektowanie sieci LAN/Wi-Fi i dobór urządzeń kosztuje około 107 – 168 zł. Dodatkowo do usługi należy doliczyć cenę zakupu materiałów i urządzeń.

Administracja siecią to koszt 209 – 1442 zł (usługa w abonamencie). Koszt jest uzależniony między innymi od liczby stanowisk komputerowych w obsługiwanej firmie, stopnia złożoności sieci i jej konfiguracji.

Godzina pracy wykwalifikowanego informatyka w dzielnicy Nadarzyn to koszt 112 – 224  zł. Przybliżona koszt zakupu miesięcznego abonamentu na usługi IT (dla firmy z 5 komputerami) to 328 – 685 zł. Cena miesięcznego abonamentu zależy od liczby stanowisk komputerowych, serwerów i oddziałów obsługiwanej firmy oraz od szybkości reakcji na zgłoszenie awarii.

Dodatkowo należy doliczyć również ewentualny koszt dojazdu informatyka, zazwyczaj jest to 1,40 -1,60 zł/km.

Profesjonalna obsługa informatyczna dla firm w Warszawie i okolicach!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Prace związane z zapewnieniem bezpieczeństwa

Jaki jest cennik profesjonalnych usług informatycznych związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa teleinformatycznego w Nadarzynie? W poniższej tabelce prezentujemy szacunkowy cennik poszczególnych usług:

Usługa informatyczna – cyberbezpieczeństwoCena usługi informatycznej – Nadarzyn
Audyt ITstandardowy – 1089 – 2395 zł
kompleksowy – od 4788 zł
Wdrożenie oprogramowania antywirusowego131 – 348 zł
Wdrożenie bram bezpieczeństwa obsługi Internetu149 – 240 zł
Tworzenie kopii zapasowej (backup)237 – 741 zł
Zabezpieczenie sieci firmowej przed wyciekiem danych146 – 233 zł
Usunięcie wirusów, ransomware, spyware oraz innych rodzajów złośliwego oprogramowania235 – 948 zł
Konfiguracja sieci VPN i podłączonych do niej urządzeń153 – 208 zł
Wdrożenie polityki bezpieczeństwa w firmie1041 – 2218 zł
Wdrożenie systemów SIEM319 – 795 zł
Odzyskiwanie danych148 – 255 zł

Cennik usług bezpieczeństwa IT w Nadarzynie:

Audyt IT w zależności od jego zaawansowania kosztuje: za standardowy trzeba zapłacić 1089 – 2395 zł, za kompleksowe sprawdzenie całej infrastruktury teleinformatycznej od 4788 zł. Cennik jest zależny przede wszystkim od czasu pracy poświęconej przez audytorów.

Wdrożenie oprogramowania antywirusowego polega na implementacji wybranego, dopasowanego do potrzeb klienta, programy antywirusowego. Koszt takiej usługi to około 131 – 348 zł.

Wdrożenie bram bezpieczeństwa obsługi Internetu obejmuje firewall, UTM, IPS, IDS, PROXY oraz filtry antyspamowe i filtry treści. Koszt usługi to 149 – 240 zł.

Tworzenie kopii zapasowej (backup) wiąże się z kosztem na poziomie 237 – 741 zł, cennik jest proporcjonalny do ilości danych do backupu.


Zabezpieczenie sieci firmowej przed wyciekiem danych wiąże się z cenami w zakresie około 146 – 233 zł.

Usunięcie wirusów, ransomware, spyware oraz innych rodzajów złośliwego oprogramowania kosztuje około 235 – 948 zł. Cena jest zależna od stopnia zainfekowania urządzenia oraz czasu pracy informatyka.

Konfiguracja sieci VPN i podłączonych do niej urządzeń zapewnia wysoce anonimowe, szyfrowane (niewidoczne dla postronnych) połączenie z internetem, cena usługi kształtuje się na poziomie 153 – 208 zł.

Wdrożenie polityki bezpieczeństwa w firmie to przygotowanie dokumentów, wybór oraz instalację oprogramowania DLP (Data Loss Protection) i monitorowania działalności pracowników. Cena usługi to około 1041 – 2218 zł.

Wdrożenie systemów SIEM, które badają, analizują i monitorują wszystkie działania w sieci to wiąże się z koniecznością poniesienia kosztów w zakresie 319 – 795 zł.

Odzyskiwanie danych po awarii sprzętu/oprogramowania lub cyberataku cenowo kształtuje się na poziomie 148 – 255 zł. Cena jest zależna od ilości danych, które trzeba odzyskać.

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Cennik naprawy oraz konserwacji urządzeń IT w Nadarzynie

Naturalnym efektem starzenia się sprzętu komputerowego jak i dedykowanego oprogramowania jest zwiększone ryzyko wystąpienia awarii, która w konsekwencji może doprowadzić nawet do przestoju w pracy przedsiębiorstwa. Aby zminimalizować ryzyko poważnych problemów, koniecznym jest dokonywanie napraw oraz regularne wykonywanie konserwacji sprzętu. Niestety, w niektórych przypadkach pomimo dobrej opieki nad urządzeniami, może wystąpić konieczność wymiany narzędzi na fabrycznie nowe. Wdrożenie nowego sprzętu warto zlecić wykwalifikowanym informatykom, których zadbają o to by prace przebiegły szybko i nie generowały dodatkowych uciążliwości dla firmy.

W przypadku niektórych firm wymiana sprzętu jest związana z planowymi modernizacjami. W takiej sytuacji oczywiście konieczny jest zakup nowego sprzętu czy oprogramowania, ale także przeprowadzenie ich wdrożenia oraz objęcie nowych narzędzi stałą obsługą i konserwacją. Szacunkowe koszty usług związanych z przeprowadzeniem napraw, konserwacji urządzeń lub oprogramowania są w pełni zależne od rodzaju danego narzędzia.


Przykładowe koszty usług informatycznych prezentujemy na poniższej liście (do ceny usługi należy dodatkowo dodać cenę zakupu urządzenia):

 • konfiguracja routera – 55 – 120 zł,
 • wymiana procesora – 73 – 158 zł,
 • wymiana zasilacza – 81 – 154 zł,
 • wymiana płyty głównej w komputerze – 76 – 229 zł,
 • wymiana lub przełożenie podzespołów do nowej obudowy – 198 – 273 zł,
 • wymiana lub dodanie dysku twardego – 117 – 158 zł,
 • wymiana lub dodanie karty graficznej wraz z konfiguracją i testami poprawności działania – 150 – 201 zł,
 • instalacja systemu Windows wraz z oprogramowaniem – 78 – 166 zł.

Naprawa oraz konserwacja urządzeń może również zostać przeprowadzona w ramach umowy abonamentowej na ciągłą obsługę IT firmy.

Kompleksowa obsługa informatyczna firm

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Cennik opieki nad stronami internetowymi – Nadarzyn

W dzisiejszych czasach, w erze powszechnego dostępu do internetu profesjonalna strona www to jeden z najlepszych sposobów na reklamowanie swoich usług. Coraz więcej osób poszukując wykonawców z danego sektora pierwsze kroki kieruje właśnie do internetu. Z tego względu dziś solidna strona internetowa www to podstawa udanego marketingu. Zaprojektowanie oraz wykonanie strony internetowej warto więc powierzyć wykwalifikowanym specjalistom z branży IT, którzy dzięki dużemu doświadczeniu wykonają nasz serwis internetowy w sposób czytelny i przystępny dla użytkownika. Zakres działalności profesjonalnych firm informatycznych obejmuje m.in. tworzenie oraz kompleksową obsługę stron internetowych. Czynności obejmują chociażby projektowanie i hosting stron www czy poczty e-mail, rejestrowanie i utrzymywanie domen, jak i pozyskiwanie certyfikatów SSL.

Jak kształtują się koszty usług informatycznych świadczonych przez wykwalifikowanych informatyków-ekspertów IT, którzy specjalizują się w sprawowaniu opieki nad stronami internetowymi www w Nadarzynie? Oto szacunkowy cennik poszczególnych usług:

 • wizytówka www – 498 – 835 zł,
 • zaprojektowanie strony – od 487 zł,
 • hosting strony i poczty e-mail – od 102 zł/miesiąc,
 • rejestracja i utrzymanie domeny – 83 – 214 zł,
 • uzyskanie certyfikatu SSL – 247 – 382 zł.

Cennik audytu informatycznego w Nadarzynie

Wykonanie audytu informatycznego to bezapelacyjnie zadanie, które najlepiej zlecić wykwalifikowanym specjalistom z branży IT. W wielu przypadkach audyt umożliwia zwiększenie poziomu bezpieczeństwa teleinformatycznego firmy, np. poprzez wykrycie podatnych na awarie punktów systemu informatycznego, czy też odnalezienie zagrożeń związanych z wyciekiem danych firmowych. Eksperci IT zwracają szczególną uwagę na kontrolę kluczowych elementów infrastruktury informatycznej oraz zajmują się monitorowaniem stanu komputerów i serwerów.

Na koniec audytu informatycznego eksperci generują specjalny, indywidualny dla każdej firmy raport końcowy, w którym zawierają wskazówki w dziedzinie podwyższenia poziomu zabezpieczeń cyberbezpieczeństwa firmy.

Zleć nam audyt informatyczny już dziś i zwiększ bezpieczeństwo swojej firmy!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Jakie są ceny usług audytu informatycznego w Nadarzynie?

Jak kształtują się koszty usług związanych z audytem, które oferowane są przez firmy informatyczne? Szacunkowy cennik znajdziesz poniżej:

 • podstawowy audyt informatyczny – wstępna ocena stanu kluczowych elementów infrastruktury IT – 696 – 861 zł,
 • audyt oprogramowania i sprzętu komputerowego – 78 – 179 zł (za komputer),
 • audyt elementów związanych z ochroną danych osobowych  (w tym RODO) – 1642 – 5289 zł,
 • pełny audyt środowiska informatycznego firmy – 936 – 1215 zł,
 • kompleksowy audyt obejmujący każdy aspekt funkcjonowania IT firmy – od 4981 zł.

Cennik usług związanych z powierzeniem firmie zewnętrznej wykonania profesjonalnego audytu informatycznego w Nadarzynie jest w pełni zależny od takich czynników jak chociażby sposoby rozliczania się z pomiędzy firmą zlecającą audyt oraz jego wykonawcą. Wykwalifikowani specjaliści z branży IT są opłacani w różny sposób, np. za godzinę pracy, po ukończeniu zadania, albo w ramach miesięcznego abonamentu na usługi.

Cennik zarządzania serwerami – Nadarzyn

Jak kształtują się ceny usług informatycznych w zakresie zarządzania i administrowania serwerami pośród przedsiębiorstw funkcjonujących w Nadarzynie? Eksperci IT zajmują się m.in. wirtualizacją serwerów, tworzeniem serwerowni od podstaw, wykonywaniem backupów danych, czyli tzw. kopii zapasowych, usuwaniem występujących awarii, kontrolowaniem poziomu wykorzystania zasobów serwera oraz zapewnieniem stałej ciągłości pracy urządzeń, jak i monitorowaniem dostępności serwera.


Jakie są ceny usług z zakresu zarządzania serwerami w Nadarzynie? Poniżej przedstawiamy szacunkowe ceny:

 • instalacja serwerów, m.in. www, poczty, e-mail, VPN – 259 – 717 zł,
 • zarządzanie i administrowanie serwerami w ramach abonamentu na usługi:
  • do 5 godzin pracy administratora w dni powszednie – 395 – 821 zł,
 • reagowanie na awarie 365 dni w ciągu maksymalnie 1 godziny, 8-10 godzin pracy administratora – 957 – 2411 zł,
 • reagowanie na awarie 365 dni w ciągu maksymalnie 30 minut, powyżej 10 godzin pracy administratora – 2196 – 3274 zł.

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

 1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
 2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
 3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.