Usługi informatyczne Praga-Północ

Usługi informatyczne Praga Północ – przegląd cen usług informatycznych

Usługi informatyczne na Pradze-Północ to tak naprawdę szereg różnych czynności i działań, mających na celu kompleksową obsługę (w tym naprawę oraz konserwację) sprzętu komputerowego oraz dedykowanego oprogramowania. Specjaliści IT oferują elastyczne oferty usług, dzięki czemu możliwe jest ich dostosowywane do indywidualnych potrzeb klienta. Wykwalifikowani informatycy mogą zająć się m.in. kompleksową obsługą informatyczną, lub wdrożeniem dedykowanego oprogramowania.

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892


Profesjonalna strona internetowa www to podstawa do zdobycia zainteresowania potencjalnych klientów. Jakość informacji oraz sama konstrukcja strony www ma znaczący wpływ na odbiór firmy, a także może pomóc w rywalizacji z konkurencyjnymi przedsiębiorstwami. Z tego względu każda firma potrzebuje usług informatycznych o odpowiednio wysokim standardzie, by realnie zaznaczyć swoją obecność na rynku cyfrowym. Z tego względu warto zainteresować się ofertą usług świadczonych przez specjalistów IT, które mogą pomóc w optymalizacji zasięgu działania własnego biznesu. Sprawdziliśmy jakie są ceny usługi eksperta-informatyka w Warszawie na Pradze-Północ, szacunkowe koszty prezentujemy w dalszej części artykułu.

W kolejnych akapitach artykułu zamieściliśmy szacunkowe cenniki usług informatycznych według podziału na kategorie, w tym m.in.:

 • administrację siecią komputerową przedsiębiorstwa,
 • zapewnienie bezpieczeństwa informatycznego,
 • migrację baz danych,
 • zarządzanie serwerami,
 • usuwanie awarii,
 • ochronę danych osobowych przetwarzanych przez firmę,
 • audyt IT,
 • zakup, naprawy i konserwację sprzętu komputerowego, serwerów, okablowania oraz innych elementów infrastruktury sieciowej,
 • instalację oprogramowania, w tym m.in. systemu operacyjnego, systemów informatycznych wspierających procesy biznesowe (np. ERP, CRM, BPM),
 • tworzenie i administrowanie stronami www.

Jeżeli zastanawiasz się nad cennikiem poszczególnych usług informatycznych, w dalszej części tekstu znajdziesz zestawienia szacunkowych kosztów.

Zobacz jak skorzystasz współpracując z firmą IT świadczącą usługi informatyczne na Pradze Północ w Warszawie

Pomoc specjalistów IT skutkuje szeregiem zalet, które odczujesz prowadząc firmę:

 1. Zatrudnianie informatyka na etat to już przeszłość, godzina pracy specjalisty z firmy IT jest tańsza, aniżeli koszty związane z pracownikiem na etacie.
 2. Pomoc informatyków pracujących w firmach informatycznych jest dostępna o każdej porze dnia i nocy – 24h, 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku.
 3. Nie musisz już zatrudniać specjalistów z dziedziny IT, co jest znacznym obciążeniem finansowym, podobnie jak konieczność pokrywania kosztów zakupu sprzętu oraz oprogramowania.
 4. Dostęp do pomocy ze strony ekspertów specjalizujących się w różnych usługach informatycznych. Co do zasady informatyk nie może być specjalistą od każdego zagadnienia z branży IT. Zatrudniani specjaliści zwiększają swoje doświadczenie, wykonując usługi na rzecz różnych klientów, dzięki czemu posiadają wypracowane schematy działania.
 5. Poprzez zabezpieczenia przeciwko najgroźniejszym złośliwym programom możesz zwiększyć poziom bezpieczeństwa wrażliwych danych należących do Twojej firmy, np. pozbyć się oprogramowania ransomware wymuszającego wypłatę okupu od przedsiębiorcy.
 6. Profesjonalne usługi informatyczne są w pełni elastyczne, to oznacza, że możesz dostosowywać ich rodzaj oraz zakres współpracy w zależności od indywidualnych potrzeb firmy.
 7. Współpraca z ekspertami pozwala na uzyskanie dodatkowych porad oraz wskazówek w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań IT dla Twojej firmy.

Profesjonalna obsługa informatyczna dla firm w Warszawie i okolicach!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Prace związane z administrowaniem siecią informatyczną na Pradze Północ w Warszawie

Jakie się ceny usług administrowania siecią informatyczną w dzielnicy Praga-Północ w Warszawie? W poniższej tabelce umieściliśmy szacunkowy cennik:

Cennik administrowaniem siecią informatyczną na Pradze-Północ w Warszawie

Usługa informatyczna – administracja siecią informatycznąCena usługi informatycznej – Praga-Północ
Instalacja okablowania strukturalnegomontaż hub/switch – 63 – 92 zł/sztuka
instalacja i konfiguracja routera – 84 – 109 zł
instalacja i konfiguracja Acces Point – 121 – 168 zł
instalacja bezprzewodowej karty sieciowej w komputerze – 73 – 111 zł
Pomoc przy zakupie urządzeń sieciowych i ich konfiguracji474 – 658 zł
Projektowanie sieci LAN/Wi-Fi i dobór urządzeń121 – 193 zł
Administracja siecią245 – 1539 zł
Godzina pracy wykwalifikowanego informatyka140 – 230 zł
Miesięczny abonament na usługi informatyczne dla firmy z 5 komputerami385 – 729 zł
Ile kosztuje administrowanie siecią informatyczną na Pradze-Północ w Warszawie

Cennik administracji siecią informatyczną na Pradze Północ w Warszawie

Instalacja okablowania strukturalnego (w tym m.in. światłowodów) to bardzo pojemny zbiór usług, na który składa się montaż gniazd i kabli, ułożenie przewodów, montaż przełącznika sieciowego (switch) – 63 – 92 zł/sztuka, instalacja i konfiguracja routera – 84 – 109 zł, połączenie sieci WLAN z LAN (instalacja Acces Point) – 121 – 168 zł, instalacja oraz konfiguracja bezprzewodowej karty sieciowej w komputerze – 73 – 111 zł

Pomoc przy zakupie urządzeń sieciowych i ich konfiguracji to koszt 474 – 658 zł.

Projektowanie sieci LAN/Wi-Fi i dobór urządzeń kosztuje około 121 – 193 zł. Dodatkowo należy doliczyć do tego cenę zakupu materiałów i urządzeń.

Administracja siecią to koszt 245 – 1539 zł (usługa w abonamencie). Koszt jest uzależniony między innymi od liczby stanowisk komputerowych w obsługiwanej firmie, stopnia złożoności sieci i jej konfiguracji.

Godzina pracy wykwalifikowanego informatyka w dzielnicy Praga-Północ to koszt 140 – 230 zł. Przybliżona koszt zakupu miesięcznego abonamentu na usługi IT (dla firmy z 5 komputerami) to 385 – 729 zł. Cennik abonamentu jest zależny od liczby stanowisk komputerowych, serwerów oraz oddziałów obsługiwanej firmy, a także szybkości reakcji na zgłoszenie awarii.

Dodatkowo należy doliczyć również ewentualny koszt dojazdu informatyka, zazwyczaj jest to 1,40 -1,60 zł/km.

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892


Prace związane z zapewnieniem bezpieczeństwa na Pradze Północ w Warszawie

Z jakimi kosztami wiąże się korzystanie z profesjonalnych usług informatycznych związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa teleinformatycznego w Warszawie na Pradze-Północ? W poniższej tabelce prezentujemy szacunkowy cennik poszczególnych usług:

Cennik prac zapewnienia bezpieczeństwa na Pradze-Północ w Warszawie

Usługa informatyczna – cyberbezpieczeństwoCena usługi informatycznej – Praga-Północ
Audyt ITstandardowy – 1295 – 2689 zł
kompleksowy – od 5588 zł
Wdrożenie oprogramowania antywirusowego179 – 386 zł
Wdrożenie bram bezpieczeństwa obsługi Internetu187 – 277 zł
Tworzenie kopii zapasowej (backup)281 – 791 zł
Zabezpieczenie sieci firmowej przed wyciekiem danych178 – 264 zł
Usunięcie wirusów, ransomware, spyware oraz innych rodzajów złośliwego oprogramowania289 – 1011 zł
Konfiguracja sieci VPN i podłączonych do niej urządzeń181 – 249 zł
Wdrożenie polityki bezpieczeństwa w firmie1259 – 2599 zł
Wdrożenie systemów SIEM362 – 849 zł
Odzyskiwanie danych184 – 287 zł
Ile kosztuje zapewnienie bezpieczeństwa na Pradze-Północ w Warszawie

Usługi informatyczne dla firm – Warszawa Praga Północ – osiedla

Profesjonalne usługi informatyczne dostępne są bez względu na lokalizację Twojej firmy (lub jej oddziałów) – obejmują każdą dzielnicę Warszawy.

W tabeli zebraliśmy orientacyjne ceny usług informatycznych w poszczególnych dzielnicach.

Usługi informatyczne – dzielnice Warszawy Praga Północszacunkowy koszt godziny pracy informatykaszacunkowy koszt abonamentu miesięcznego (firma z 5 komputerami)
Usługi Informatyczne Warszawa Pelcowizna115 – 166 zł  293 – 579 zł
Usługi Informatyczne Warszawa Nowa Praga125 – 186 zł  293 – 656 zł
Usługi Informatyczne Warszawa Stara Praga129 – 186 zł  293 – 673 zł
Usługi Informatyczne Warszawa Szmulowizna116 – 156 zł  293 – 561 zł

Profesjonalna obsługa informatyczna dla firm w Warszawie i okolicach!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Cennik usług bezpieczeństwa IT na Pradze-Północ w Warszawie

Audyt IT w zależności od jego zaawansowania kosztuje: za standardowy trzeba zapłacić 1295 – 2689 zł, za kompleksowe sprawdzenie całej infrastruktury teleinformatycznej od 5588 zł. Cennik jest zależny przede wszystkim od czasu pracy poświęconej przez audytorów.

Wdrożenie oprogramowania antywirusowego polega na implementacji wybranego, dopasowanego do potrzeb klienta, programy antywirusowego. Koszt takiej usługi to około 179 – 386 zł.

Wdrożenie bram bezpieczeństwa obsługi Internetu obejmuje firewall, UTM, IPS, IDS, PROXY oraz filtry antyspamowe i filtry treści. Koszt usługi to 187 – 277 zł.

Tworzenie kopii zapasowej (backup) wiąże się z kosztem na poziomie 281 – 791 zł, cena jest wprost proporcjonalna do ilości danych do backupu.

Zabezpieczenie sieci firmowej przed wyciekiem danych wiąże się z cenami w zakresie około 178 – 264 zł.

Usunięcie wirusów, ransomware, spyware oraz innych rodzajów złośliwego oprogramowania kosztuje około 289 – 1011 zł. Cena zależy od poziomu zainfekowania urządzenia oraz czasu pracy informatyka.

Konfiguracja sieci VPN i podłączonych do niej urządzeń zapewnia wysoce anonimowe, szyfrowane (niewidoczne dla postronnych) połączenie z internetem, cena usługi kształtuje się na poziomie 181 – 249 zł.

Wdrożenie polityki bezpieczeństwa w firmie to przygotowanie dokumentów, wybór i instalację oprogramowania DLP (Data Loss Protection) oraz do monitorowania działalności pracowników. Cena usługi to około 1259 – 2599 zł.

Wdrożenie systemów SIEM, które badają, analizują i sprawują kontrolę nad wszystkimi działaniami w sieci, co wiąże się z koniecznością poniesienia kosztów w zakresie 362 – 849 zł.

Odzyskiwanie danych po awarii sprzętu/oprogramowania lub cyberataku cenowo kształtuje się na poziomie 184 – 287 zł. Cena jest uzależniona np. od ilości danych, które trzeba odzyskać.

Zwiększ zysk firmy optymalizując koszty!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Cennik naprawy oraz konserwacji urządzeń IT na Pradze Północ w Warszawie

Codzienna eksploatacja sprzętu oraz oprogramowania komputerowego wiąże się z ryzykiem, że część urządzeń z biegiem czasu ulegnie zużyciu i będzie wymagać naprawy lub wymiany na nowe. Eksperci z branży IT, którzy są zatrudnieni przez profesjonalne firmy informatyczne oferują świadczenie usług z zakresu dokonywania napraw oraz bieżącej konserwacji sprzętu komputerowego.

Pomijający sytuacje związane z wystąpieniem niespodziewanej awarii, wymiana sprzętu na nowy może być spowodowana również planowanymi modernizacjami przedsiębiorstwa. Koszty usług naprawy czy konserwacji urządzeń oraz oprogramowania są zależne od rodzaju urządzenia. Szacunkowy cennik usług teleinformatycznych znajdziecie poniżej (należy dodatkowo dodać do nich cenę zakupu urządzenia):

 • konfiguracja routera – 82 – 151 zł,
 • wymiana procesora – 97 – 183 zł,
 • wymiana zasilacza – 101 – 176 zł,
 • wymiana płyty głównej w komputerze – 87 – 269 zł,
 • wymiana lub przełożenie podzespołów do nowej obudowy – 225 – 299 zł,
 • wymiana lub dodanie dysku twardego – 132 – 192 zł,
 • wymiana lub dodanie karty graficznej wraz z konfiguracją i testami poprawności działania – 163 – 225 zł,
 • instalacja systemu Windows wraz z oprogramowaniem – 90 – 179 zł.

Naprawa oraz konserwacja urządzeń może również zostać przeprowadzona w ramach umowy abonamentowej na ciągłą obsługę IT firmy.

Cennik opieki nad stronami internetowymi – Praga Północ w Warszawie

Solidna strona internetowa www to podstawa w dziedzinie poszukiwania potencjalnych klientów, ponieważ obecnie większość osób rozpoczyna research od sprawdzenia ofert usług w internecie. Strona internetowa powinna więc w profesjonalny, ale jednocześnie czytelny sposób prezentować zakres oferowanych usług czy sprzedawanych towarów. Z tego względu tak ważne jest by korzystać ze wsparcia wykwalifikowanych specjalistów IT zatrudnionych przez profesjonalne firmy informatyczne. Odpowiednio zoptymalizowana strona www może zwiększyć zasięgi naszej sprzedaży.

Zakres działalności firm informatycznych w dziedzinie kompleksowej obsługi stron internetowych www jest bardzo szeroki. Wykwalifikowani informatycy specjalizują się w takich usług jak projektowanie i hosting strony www oraz poczty e-mail, rejestrowanie i utrzymywanie domeny, pozyskiwanie certyfikatów SSL dla domen.

Kompleksowa obsługa informatyczna firm

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Jak wygląda cennik usług informatycznych świadczonych przez wykwalifikowanych informatyków-ekspertów IT, którzy specjalizują się w sprawowaniu opieki nad stronami www na Pradze-Północ?
Oto szacunkowe koszty poszczególnych usług:

 • wizytówka www – 542 – 899 zł,
 • zaprojektowanie strony – od 538 zł,
 • hosting strony i poczty e-mail – od 119 zł/miesiąc,
 • rejestracja i utrzymanie domeny – 93 – 239 zł,
 • uzyskanie certyfikatu SSL – 309 – 424 zł.

Cennik audytu informatycznego na Pradze Północ w Warszawie

Zlecenie doświadczonym ekspertom IT wykonania profesjonalnego audytu informatycznego jest jednym ze sposobów na poprawę bezpieczeństwa teleinformatycznego firmy. Solidny audyt wiąże się z takimi zaletami jak wykrywanie punktów systemu informatycznego, które są podatne na awarię, pełna kontrola nad zagrożeniami związanymi z wyciekiem danych firmowych oraz monitorowaniem szacunkowego poziomu ryzyka wystąpienia ataku cyberprzestępczego. Specjaliści IT świadczą usługi monitorowania kluczowych elementów infrastruktury informatycznej, jak chociażby stanu komputerów, serwerów lub innego sprzętu firmowego. Dodatkowo mogą zająć się również sprawdzaniem skuteczności tworzenia backupów czyli kopii zapasowych, weryfikują procedury na wypadek awarii czy czynności powiązane z przywracaniem systemu operacyjnego.

Zleć nam audyt informatyczny już dziś i zwiększ bezpieczeństwo swojej firmy!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Na koniec audytu informatycznego eksperci IT przekazują firmie specjalny raport, który zawiera różne wskazówki, dzięki którym możliwa będzie poprawa cyberbezpieczeństwa firmy.

Jakie są ceny usług audytu informatycznego na Pradze-Północ?

Koszty usług oferowanych przez firmy informatyczne zajmujące się audytem znajdziesz poniżej:

 • podstawowy audyt informatyczny – wstępna ocena stanu kluczowych elementów infrastruktury IT – 752 – 943 zł,
 • audyt oprogramowania i sprzętu komputerowego – 87 – 198 zł (za komputer),
 • audyt elementów związanych z ochroną danych osobowych  (w tym RODO) – 1899 – 5874 zł,
 • pełny audyt środowiska informatycznego firmy – 1025 – 1388 zł,
 • kompleksowy audyt obejmujący każdy aspekt funkcjonowania IT firmy – od 5420 zł.

Cennik usług profesjonalnego audytu IT na Pradze-Północ są zależne od wielu czynników, jak chociażby od sposobu rozliczania się z usługi informatycznej. Eksperci IT, zajmujący się wykonywaniem audytów informatycznych bywają opłacani na różne sposoby, m.in. za godzinę pracy, za wykonanie zadania, ale mogą również świadczyć usługi w ramach miesięcznego abonamentu na usługi IT.

Cennik zarządzania serwerami – Praga Północ w Warszawie

Jedną z najpopularniejszych usług informatycznych w Warszawie na Pradze-Północ jest zarządzanie i administracja serwerami. Wykwalifikowani informatycy świadczą usługi z dziedziny wirtualizacji serwerów, projektowania serwerowni, generowania kopii zapasowych (backup), usuwania awarii, kontroli wykorzystywania zasobów serwera, zapewnienia ciągłości pracy urządzeń oraz kontroli dostępności serwera.

Jak kształtuje się cennik usług związanych z zarządzaniem serwerami w warszawskim Wawrze? Poniżej przedstawiamy szacunkowe ceny:

 • instalacja serwerów, m.in. www, poczty, e-mail, VPN – 275 – 719 zł,
 • zarządzanie i administrowanie serwerami w ramach abonamentu na usługi:
  • do 5 godzin pracy administratora w dni powszednie – 419 – 807 zł,
 • reagowanie na awarie 365 dni w ciągu maksymalnie 1 godziny, 8-10 godzin pracy administratora – 982 – 2496 zł,
 • reagowanie na awarie 365 dni w ciągu maksymalne 30 minut, powyżej 10 godzin pracy administratora – 2253 – 3195 zł.

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

 1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
 2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
 3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.