Usługi informatyczne Ochota

Usługi informatyczne Warszawa Ochota – przegląd cen usług informatycznych

W chwili obecnej niemal każda osoba regularnie korzysta z internetu. Z tego względu każda firma, niezależnie od profilu swojej działalności powinna posiadać solidnie dopracowaną wizytówkę w sieci. Dlatego aby zwiększyć swoją obecność na rynku, a także stanąć do rywalizacji z konkurencyjnymi przedsiębiorstwami, każda firma potrzebuje usług informatycznych na wysokim poziomie. Ten fakt przekłada się wprost na minimalizację kosztów, które ponosi nasza firma oraz co za tym idzie wzrost dochodów. Zbadaliśmy tematykę usług IT i w tym tekście odpowiemy na pytanie ile kosztują usługi specjalisty-informatyka w Warszawie na Ochocie.

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Usługi informatyczne na Ochocie to bardzo szerokie pojęcie, które mieści w sobie wszelkie możliwe zadania dotyczące użytkowania sprzętów oraz oprogramowania komputerowego. Profesjonalni, wykwalifikowani informatycy świadczą usługi dostosowane do potrzeb czy możliwości finansowych danej firmy. W ten sposób możemy powierzyć specjalistom np. kompleksową obsługę informatyczną naszego przedsiębiorstwa, albo też poprosić ich o pomoc lub wsparcie eksperckie przy pracach projektowych, np. nad stworzeniem i zaimplementowaniem dedykowanego oprogramowania.

W kolejnych akapitach artykułu zamieściliśmy szacunkowe cenniki usług informatycznych według podziału na kategorie, w tym m.in.:

 • administrację siecią komputerową przedsiębiorstwa,
 • zapewnienie bezpieczeństwa informatycznego,
 • migrację baz danych,
 • zarządzanie serwerami,
 • usuwanie awarii,
 • ochronę danych osobowych przetwarzanych przez firmę,
 • audyt IT,
 • zakup, naprawy i konserwację sprzętu komputerowego, serwerów, okablowania oraz innych elementów infrastruktury sieciowej,
 • instalację oprogramowania, w tym m.in. systemu operacyjnego, systemów informatycznych wspierających procesy biznesowe (np. ERP, CRM, BPM),
 • tworzenie i administrowanie stronami www.

Jeżeli zastanawiasz się, jakie są koszty poszczególnych usług informatycznych, to odpowiedź znajdziesz w dalszej części artykułu.

Profesjonalna obsługa informatyczna dla firm w Warszawie i okolicach!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892


Zobacz jak skorzystasz współpracując z firmą IT świadczącą usługi informatyczne na Ochocie w Warszawie

Profesjonalne usługi IT oferowane przez firmy informatyczne generują wiele udogodnień dla Twojej firmy:

 1. Pominięcie kosztów zatrudnienia informatyka na etat (co do zasady godzina pracy specjalisty z firmy IT jest tańsza, a ponadto nie ponosisz kosztów związanych z urlopami czy zwolnieniami lekarskimi).
 2. Możliwość otrzymania szybkiej i skutecznej pomocy doświadczonego informatyka w dowolnym momencie, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku, również w niedziele i święta.
 3. Brak konieczności inwestycji w budowę własnego zespołu IT.
 4. Współpraca z informatykami, którzy specjalizują się w różnych usługach informatycznych. Etatowy informatyk siłą rzeczy nie może znać się na każdym zagadnieniu z branży IT – zewnętrzna firma dysponuje natomiast kadrą specjalistów, których dopasuje idealnie do Twoich potrzeb. To eksperci, którzy cały czas zwiększają swoje kompetencje, budują doświadczenie rozwiązując problemy różnych klientów, dysponują wypracowanymi schematami działania.
 5. Wzrost poziomu bezpieczeństwa wrażliwych danych firmowych dzięki pomocy specjalistów od zabezpieczeń przeciwko najgroźniejszym złośliwym programom, np. ransomware wymuszającym okup od przedsiębiorców.
 6. Elastyczne dostosowywanie rodzaju oraz zakresu współpracy do swoich wymagań czy możliwości finansowych firmy.
 7. Skuteczne i mniej kosztowne rozwiązania informatyczne (np. rozwiązania chmurowe zamiast inwestycji w fizyczne serwery). Eksperci pomogą dobrać rozwiązanie optymalne dla Ciebie.

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Prace związane z administrowaniem siecią informatyczną Warszawa Ochota

Przyjrzyjmy się cenom związanym z administrowaniem siecią informatyczną w dzielnicy Ochota w Warszawie? W poniższej tabelce umieściliśmy szacunkowe ceny:

Cennik administrowania siecią informatyczną Warszawa – Ochota

Usługa informatyczna – administracja siecią informatycznąCena usługi informatycznej – Ochota
Instalacja okablowania strukturalnegomontaż hub/switch – 61 – 93 zł/sztuka
instalacja i konfiguracja routera – 82 – 114 zł
instalacja i konfiguracja Acces Point – 119 – 174 zł
instalacja bezprzewodowej karty sieciowej w komputerze – 78 – 109zł
Pomoc przy zakupie urządzeń sieciowych i ich konfiguracji472 – 645 zł
Projektowanie sieci LAN/Wi-Fi i dobór urządzeń127 – 181 zł
Administracja siecią259 – 1522 zł
Godzina pracy wykwalifikowanego informatyka142 – 230 zł
Miesięczny abonament na usługi informatyczne dla firmy z 5 komputerami374 – 701 zł
Ile kosztuje administrowanie siecią informatyczną w Warszawie na Ochocie

Cennik administracji siecią informatyczną w Ochocie Warszawy

Instalacja okablowania strukturalnego (w tym m.in. światłowodów) to bardzo pojemny zbiór usług, na który składa się montaż gniazd i kabli, ułożenie przewodów, montaż przełącznika sieciowego (switch) – 61 – 93 zł/sztuka, instalacja i konfiguracja routera – 82 – 114 zł, połączenie sieci WLAN z LAN (instalacja Acces Point) – 119 – 174 zł, instalacja oraz konfiguracja bezprzewodowej karty sieciowej w komputerze – 78 – 109 zł

Pomoc przy zakupie urządzeń sieciowych i ich konfiguracji to koszt 472 – 645 zł.

Projektowanie sieci LAN/Wi-Fi i dobór urządzeń kosztuje około 127 – 181 zł. Dodatkowo należy doliczyć do tego cenę zakupu materiałów i urządzeń.

Administracja siecią to koszt 259 – 1522 zł (usługa w abonamencie). Cena jest zależna m.in. od liczby stanowisk komputerowych w obsługiwanej firmie, stopnia złożoności sieci oraz jej konfiguracji.

Godzina pracy wykwalifikowanego informatyka w dzielnicy Ochota to koszt 142 – 230 zł. Przybliżona cena miesięcznego abonamentu na usługi informatyczne (dla firmy z 5 komputerami) to 374 – 701 zł. Cena abonamentu jest zależna od liczby stanowisk komputerowych, serwerów oraz oddziałów obsługiwanej firmy, a także szybkości reakcji na zgłoszenie awarii.

Dodatkowo należy doliczyć również ewentualny koszt dojazdu informatyka, zazwyczaj jest to 1,40 -1,60 zł/km.

Zwiększ zysk firmy optymalizując koszty!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Prace związane z zapewnieniem bezpieczeństwa Warszawa – Ochota

Jak kształtuje się cennik usług informatycznych w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa IT w Warszawie na Ochocie? W poniższej tabelce prezentujemy szacunkowe ceny poszczególnych usług:

Cennik zapewnienia bezpieczeństwa firmie w Warszawie – Ochota

Usługa informatyczna – cyberbezpieczeństwoCena usługi informatycznej – Ochota
Audyt ITstandardowy – 1240 – 2595 zł
kompleksowy – od 5480 zł
Wdrożenie oprogramowania antywirusowego176 – 384 zł
Wdrożenie bram bezpieczeństwa obsługi Internetu178 – 266 zł
Tworzenie kopii zapasowej (backup)281 – 786 zł
Zabezpieczenie sieci firmowej przed wyciekiem danych177 – 242 zł
Usunięcie wirusów, ransomware, spyware oraz innych rodzajów złośliwego oprogramowania289 – 943 zł
Konfiguracja sieci VPN i podłączonych do niej urządzeń178 – 229 zł
Wdrożenie polityki bezpieczeństwa w firmie1245 – 2498 zł
Wdrożenie systemów SIEM352 – 841 zł
Odzyskiwanie danych179 – 275 zł
Ile kosztuje zapewnienie bezpieczeństwa w Warszawie – Ochota

Cennik usług bezpieczeństwa IT na Ochocie w Warszawie:

Audyt IT kosztuje w zależności od jego zaawansowania: za standardowy trzeba zapłacić 1240 – 2595 zł, za kompleksowe sprawdzenie całej infrastruktury teleinformatycznej od 5480 zł. Cena jest zależna m.in. od czasu jaki audytorzy spędzą w firmie.

Profesjonalna obsługa informatyczna dla firm w Warszawie i okolicach!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Wdrożenie oprogramowania antywirusowego polega na implementacji wybranego, dopasowanego do potrzeb klienta, programy antywirusowego. Usługa to koszt 176 – 384 zł.

Wdrożenie bram bezpieczeństwa obsługi Internetu obejmuje firewall, UTM, IPS, IDS, PROXY oraz filtry antyspamowe i filtry treści. Za usługę trzeba zapłacić 178 – 266 zł.

Tworzenie kopii zapasowej (backup) to koszt 281 – 786 zł, cena jest zależna przede wszystkim od ilości danych do backupu.

Zabezpieczenie sieci firmowej przed wyciekiem danych kosztuje 177 – 242 zł.

Usunięcie wirusów, ransomware, spyware oraz innych rodzajów złośliwego oprogramowania to koszt 289 – 943 zł. Cena jest uzależniona od stopnia zainfekowania urządzenia oraz czasu pracy informatyka.

Konfiguracja sieci VPN i podłączonych do niej urządzeń zapewnia wysoce anonimowe, szyfrowane (niewidoczne dla postronnych) połączenie z internetem, cena wynosi 178 – 229 zł.

Wdrożenie polityki bezpeczeństwa w firmie obejmuje przygotowanie dokumentów, wybór i instalację oprogramowania DLP (Data Loss Protection) oraz do monitorowania działalności pracowników. Koszt to około 1245 – 2498 zł.

Wdrożenie systemów SIEM, które badają, analizują i kontrolują wszystkie działania w sieci to wydatek rzędu 352 – 841 zł.

Odzyskiwanie danych po awarii sprzętu/oprogramowania lub cyberataku kosztuje 179 – 275 zł. Cena jest zależna m.in. od ilości danych, które trzeba odzyskać.

Cennik naprawy oraz konserwacji urządzeń IT na Ochocie w Warszawie

Z biegiem czasu oraz każdorazowym użyciem większość urządzeń, z których na codzień korzystamy w firmie ulega zużyciu i podlega potencjalnym awariom. Profesjonalni specjaliści z firm informatycznych świadczą usługi z zakresu napraw i konserwacji sprzętu komputerowego czy innych urządzeń elektronicznych.

Kompleksowa obsługa informatyczna firm

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Konieczność naprawy, konserwacji czy wymiany sprzętu na nowy może być efektem awarii lub planowej modernizacji w firmie. Koszty związane z naprawą czy konserwacją są uzależnione od tego jakie urządzenie wymaga naprawy lub wymiany. Szacunkowe cennik usług znajdziecie poniżej (należy dodać cenę zakupu urządzenia):

 • konfiguracja routera – 82 – 147 zł,
 • wymiana procesora – 90 – 178 zł,
 • wymiana zasilacza – 101 – 168 zł,
 • wymiana płyty głównej w komputerze – 84 – 287 zł,
 • wymiana lub przełożenie podzespołów do nowej obudowy – 226 – 298 zł,
 • wymiana lub dodanie dysku twardego – 134 – 198 zł,
 • wymiana lub dodanie karty graficznej wraz z konfiguracją i testami poprawności działania – 162 – 217 zł,
 • instalacja systemu Windows wraz z oprogramowaniem – 81 – 162 zł.

Naprawa oraz konserwacja urządzeń może również zostać przeprowadzona w ramach umowy abonamentowej na ciągłą obsługę informatyczną firmy lub bez takiej umowy.

Cennik opieki nad stronami internetowymi – Warszawa – Ochota

Strony internetowe www to dziś jedna z najważniejszych wizytówek firm, dzięki którym potencjalni klienci są w stanie odnaleźć firmę, świadczącą usługi, których potrzebują. Zawartość stron internetowych www jest zależna od branży, którą zajmuje się dana firma. Dla przykładu dużą popularnością wśród nowych stron www cieszą się sklepy z branży e-commerce. Zasadniczo dla osiągnięcia jak najlepszych wyników konieczne jest by jeszcze na etapie projektowania dopracować sklep online pod kątem pozytywnego doświadczenia klientów (UX – user experiencie). Dzięki odpowiedniej optymalizacji zwiększa się prawdopodobieństwo, że klient powróci i dokona kolejnych zakupów.

W kwestii stron internetowych www, usługi świadczone przez wykwalifikowanych informatyków obejmują m.in. projektowanie oraz hosting strony i poczty e-mail, rejestrację i utrzymanie domeny, certyfikat SSL dla domeny.

Jakie kształtuje się cennik usług ekspertów, zajmujących się opieką nad stronami www na Ochocie? Zbadaliśmy szacunkowe ceny:

 • wizytówka www – 544 – 902 zł,
 • zaprojektowanie strony – od 584 zł,
 • hosting strony i poczty e-mail – od 124 zł/miesiąc,
 • rejestracja i utrzymanie domeny – 98 – 257 zł,
 • uzyskanie certyfikatu SSL – 337 – 428 zł.

Cennik audytu informatycznego na Ochocie w Warszawie

Doskonałym sposobem na zwiększenie bezpieczeństwa teleinformatycznego firmy jest audyt informatyczny, wykonany przez doświadczonych specjalistów IT. Solidny audyt zapewni wykrycie ewentualnych punktów podatnych na awarię, sprawdzenie zagrożenia wyciekiem firmowych danych oraz odnajdzie potencjalny atak cyberprzestępców. Specjaliści z branży usług informatycznych zajmują się kontrolą kluczowych elementów infrastruktury informatycznej, w tym m.in. stanu komputerów, serwerów jak i pozostałego sprzętu. Ponadto eksperci sprawdzają skuteczność tworzenia backupów (kopii zapasowych), weryfikują procedury przygotowane na wypadek awarii oraz procedury związane z przywracaniem systemu.

Zleć nam audyt informatyczny już dziś i zwiększ bezpieczeństwo swojej firmy!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

W ramach przeprowadzanego audytu, eksperci przygotowują specjalny raport podsumowujący, w którym zamieszczają wskazówki, które należy wdrożyć by poprawić cyberbezpieczeństwo firmy.

Jaki kształtuje się cennik usług audytu informatycznego na Ochocie?

Szacunkowy cennik firm informatycznych zajmujących się audytem znajdziesz poniżej:

 • podstawowy audyt informatyczny – wstępna ocena stanu kluczowych elementów infrastruktury IT – 767 – 898 zł,
 • audyt oprogramowania i sprzętu komputerowego – 87 – 198 zł (za komputer),
 • audyt elementów związanych z ochroną danych osobowych  (w tym RODO) – 1869 – 5794 zł,
 • pełny audyt środowiska informatycznego firmy – 989 – 1311 zł,
 • kompleksowy audyt obejmujący każdy aspekt funkcjonowania IT firmy – od 5398 zł.

Koszty związane z usługą profesjonalnego audytu IT na Ochocie są uzależnione od wielu czynników, np. od sposobu rozliczania usługi informatycznej. Specjaliści zajmujący się audytem mogą być opłacani za godzinę pracy, za wykonanie zadania lub działać w ramach miesięcznego abonamentu na usługi.

Cennik zarządzania serwerami Warszawa Ochota

Jedną z najpopularniejszych usług informatycznych w Warszawie na Ochocie jest zarządzanie i administracja serwerami. Firmy informatyczne świadczą usługi z zakresu m.in. wirtualizacji serwerów, projektowania serwerowni, generowania kopii zapasowych (backup), usuwania awarii, kontroli wykorzystywania zasobów serwera, zapewnienia ciągłości pracy urządzeń oraz kontroli dostępności serwera.

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892


Z jakimi kosztami usług zarządzania serwerami należy się liczyć na warszawskej Ochocie?

Poniżej przedstawiamy szacunkowe ceny:

 • instalacja serwerów, m.in. www, poczty, e-mail, VPN – 278 – 724 zł,
 • zarządzanie i administrowanie serwerami w ramach abonamentu na usługi:
  • do 5 godzin pracy administratora w dni powszednie – 424 – 811 zł,
 • reagowanie na awarie 365 dni w ciągu maksymalnie 1 godziny, 8-10 godzin pracy administratora – 1019 – 2598 zł,
 • reagowanie na awarie 365 dni w ciągu maksymalne 30 minut, powyżej 10 godzin pracy administratora – 2227 – 3179 zł.

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

 1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
 2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
 3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.