Usługi informatyczne Wawer

Usługi informatyczne Warszawa Wawer – przegląd cen usług informatycznych

Era pełnej komputeryzacji oraz powszechnego dostępu do internetu sprawiła, że każda firma potrzebuje usług informatycznych na wysokim poziomie, by realnie zaistnieć na rynku. Dziś większość potencjalnych klientów poszukuje usługodawców w internecie, dlatego warto zdecydować się na pomoc ekspertów IT, by zwiększyć optymalizację zasięgów własnego biznesu w sieci. Pomoc specjalistów z dziedziny usług informatycznych nie tylko pomaga wybić się spośród konkurencji, ale umożliwia również redukcję kosztów, ponoszonych przez firmę. Sprawdziliśmy ile kosztują usługi specjalisty-informatyka w Warszawie na Wawrze, a wyniki naszych badań prezentujemy w dalszej części artykułu.

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Pod pojęciem usług informatycznych w Wawrze rozumiemy wszelkie czynności, które mają na celu obsługę lub konserwację sprzętu komputerowego oraz dedykowanego oprogramowania. Eksperci z branży IT oferują elastyczny wachlarz usług, które są dostosowywane do bieżących potrzeb danej firmy. Specjaliści mogą zająć się np. kompleksową obsługą informatyczną, albo stworzeniem dedykowanego oprogramowania i zaimplementowaniem go do pracy przedsiębiorstwa.

W kolejnych akapitach artykułu zamieściliśmy szacunkowe cenniki usług informatycznych według podziału na kategorie, w tym m.in.:

 • administrację siecią komputerową przedsiębiorstwa,
 • zapewnienie bezpieczeństwa informatycznego,
 • migrację baz danych,
 • zarządzanie serwerami,
 • usuwanie awarii,
 • ochronę danych osobowych przetwarzanych przez firmę,
 • audyt IT,
 • zakup, naprawy i konserwację sprzętu komputerowego, serwerów, okablowania oraz innych elementów infrastruktury sieciowej,
 • instalację oprogramowania, w tym m.in. systemu operacyjnego, systemów informatycznych wspierających procesy biznesowe (np. ERP, CRM, BPM),
 • tworzenie i administrowanie stronami www.

Jeżeli zastanawiasz się nad cennikiem poszczególnych usług informatycznych, w dalszej części tekstu znajdziesz zestawienia szacunkowych kosztów.

Profesjonalna obsługa informatyczna dla firm w Warszawie i okolicach!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892


Zobacz jak skorzystasz współpracując z firmą IT świadczącą usługi informatyczne w Wawrze i w okolicach

Profesjonalne usługi IT oferowane przez specjalistów posiadają wiele zalet, które odczujesz prowadząc firmę:

 1. Nie musisz zatrudniać wykwalifikowanego informatyka na etat, co istotne zazwyczaj godzina pracy specjalisty z firmy IT jest tańsza, aniżeli koszty związane z pracownikiem etatowym.
 2. Eksperci z firm IT są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku, więc nie musisz obawiać się o dłuższe przestoje w swoim biznesie.
 3. Korzystanie z usług informatycznych sprawia, że nie musisz już zatrudniać swojego zespołu IT i pokrywać kosztów zakupu sprzętu oraz oprogramowania.
 4. Firmy IT posiadają w swoich zespołach ekspertów specjalizujących się w różnych usługach informatycznych. Co do zasady informatyk nie może być specjalistą od każdego zagadnienia z branży IT. Zatrudniani eksperci, stale zwiększają swoje doświadczenie, wykonując usługi na rzecz różnych klientów, dzięki czemu posiadają wypracowane schematy działania.
 5. Poprawisz poziom bezpieczeństwa wrażliwych danych należących do Twojej firmy poprzez zabezpieczenia przeciwko najgroźniejszym złośliwym programom, np. ransomware wymuszającym okup od przedsiębiorców.
 6. Usługi informatyczne są elastyczne i można dostosowywać ich rodzaj oraz zakres współpracy w zależności od potrzeb firmy.
 7. Eksperci chętnie pomagają w wyborze optymalnych rozwiązań dla Twojej firmy.

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Prace związane z administrowaniem siecią informatyczną Warszawa Wawer

Jak kształtują się koszty usług administrowania siecią informatyczną w dzielnicy Wawer w Warszawie? W poniższej tabelce umieściliśmy szacunkowe ceny:

Cennik administrowaniem siecią IT Warszawa – Wawer

Usługa informatyczna – administracja siecią informatycznąCena usługi informatycznej – Wawer
Instalacja okablowania strukturalnegomontaż hub/switch – 58 – 86 zł/sztuka
instalacja i konfiguracja routera – 77 – 102 zł
instalacja i konfiguracja Acces Point – 112 – 161 zł
instalacja bezprzewodowej karty sieciowej w komputerze – 69 – 101zł
Pomoc przy zakupie urządzeń sieciowych i ich konfiguracji467 – 632 zł
Projektowanie sieci LAN/Wi-Fi i dobór urządzeń118 – 176 zł
Administracja siecią241 – 1501 zł
Godzina pracy wykwalifikowanego informatyka138 – 225 zł
Miesięczny abonament na usługi informatyczne dla firmy z 5 komputerami369 – 704 zł
Ile kosztuje administracja siecią informatyczną Warszawa – Wawer

Cennik administracji siecią informatyczną w Wawrze w Warszawie

Instalacja okablowania strukturalnego (w tym m.in. światłowodów) to bardzo pojemny zbiór usług, na który składa się montaż gniazd i kabli, ułożenie przewodów, montaż przełącznika sieciowego (switch) – 58 – 86 zł/sztuka, instalacja i konfiguracja routera – 77 – 102 zł, połączenie sieci WLAN z LAN (instalacja Acces Point) – 112 – 161 zł, instalacja oraz konfiguracja bezprzewodowej karty sieciowej w komputerze – 69 – 101 zł

Pomoc przy zakupie urządzeń sieciowych i ich konfiguracji to koszt 467 – 632 zł.

Projektowanie sieci LAN/Wi-Fi i dobór urządzeń kosztuje około 118 – 176 zł. Dodatkowo należy doliczyć do tego cenę zakupu materiałów i urządzeń.

Administracja siecią to koszt 241 – 1501 zł (usługa w abonamencie). Cena jest uzależniona od takich parametrów jak liczba stanowisk komputerowych w obsługiwanej firmie, stopień złożoności sieci oraz jej konfiguracja.

Godzina pracy wykwalifikowanego informatyka w dzielnicy Wawer to koszt 138 – 225 zł. Przybliżona cena miesięcznego abonamentu na usługi informatyczne (dla firmy z 5 komputerami) to 369 – 704 zł. Cena abonamentu jest zależna od liczby stanowisk komputerowych, serwerów oraz oddziałów obsługiwanej firmy, a także szybkości reakcji na zgłoszenie awarii.

Dodatkowo należy doliczyć również ewentualny koszt dojazdu informatyka, zazwyczaj jest to 1,40 -1,60 zł/km.

Prace związane z zapewnieniem bezpieczeństwa w Warszawa Wawer

Ile kosztują profesjonalne usługi informatyczne mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa IT w Warszawie w Wawrze? W poniższej tabelce prezentujemy szacunkowe ceny poszczególnych usług:

Profesjonalna obsługa informatyczna dla firm w Warszawie i okolicach!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Cennik usług cyberbezpieczeństwa IT Warszawa-Wawer

Usługa informatyczna – cyberbezpieczeństwoCena usługi informatycznej – Wawer
Audyt ITstandardowy – 1221 – 2542 zł kompleksowy – od 5428 zł
Wdrożenie oprogramowania antywirusowego173 – 379 zł
Wdrożenie bram bezpieczeństwa obsługi Internetu181 – 268 zł
Tworzenie kopii zapasowej (backup)274 – 771 zł
Zabezpieczenie sieci firmowej przed wyciekiem danych171 – 245 zł
Usunięcie wirusów, ransomware, spyware oraz innych rodzajów złośliwego oprogramowania280 – 939 zł
Konfiguracja sieci VPN i podłączonych do niej urządzeń172 – 231 zł
Wdrożenie polityki bezpieczeństwa w firmie1228 – 2472 zł
Wdrożenie systemów SIEM347 – 839 zł
Odzyskiwanie danych175 – 269 zł
Ile kosztuje zapewnienie bezpieczeństwa firmie Warszawa-Wawer

Cennik usług bezpieczeństwa IT w Wawrze w Warszawie:

Audyt IT w zależności od jego zaawansowania kosztuje: za standardowy trzeba zapłacić 1221 – 2542 zł, za kompleksowe sprawdzenie całej infrastruktury teleinformatycznej od 5428 zł. Cena jest uzależniona m.in. od czasu pracy audytorów.

Wdrożenie oprogramowania antywirusowego polega na implementacji wybranego, dopasowanego do potrzeb klienta, programy antywirusowego. Cenowo usługa kształtuje się na poziomie 173 – 379 zł.

Wdrożenie bram bezpieczeństwa obsługi Internetu obejmuje firewall, UTM, IPS, IDS, PROXY oraz filtry antyspamowe i filtry treści. Koszt usługi to 181 – 268 zł.

Tworzenie kopii zapasowej (backup) kosztuje 274 – 771 zł, cena jest uzależniona od ilości danych do backupu.

Zabezpieczenie sieci firmowej przed wyciekiem danych to koszt około 171 – 245 zł.

Usunięcie wirusów, ransomware, spyware oraz innych rodzajów złośliwego oprogramowania to koszt 280 – 939 zł. Cennik usługi jest zależny od zainfekowania urządzenia oraz czasochłonności pracy informatyka.

Konfiguracja sieci VPN i podłączonych do niej urządzeń zapewnia wysoce anonimowe, szyfrowane (niewidoczne dla postronnych) połączenie z internetem, koszt to 172 – 231 zł.

Wdrożenie polityki bezpieczeństwa w firmie to przygotowanie dokumentów, wybór i instalację oprogramowania DLP (Data Loss Protection) oraz do monitorowania działalności pracowników. Cena usługi to około 1228 – 2472 zł.

Wdrożenie systemów SIEM, które badają, analizują i kontrolują wszystkie działania w sieci to koszt na poziomie 347 – 839 zł.

Odzyskiwanie danych po awarii sprzętu/oprogramowania lub cyberataku cenowo kształtuje się na poziomie 175 – 269 zł. Cena jest uzależniona np. od ilości danych, które trzeba odzyskać.

Kompleksowa obsługa informatyczna firm

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892


Cennik naprawy oraz konserwacji urządzeń IT w Warszawa Wawer

Większość urządzeń codziennego użytku w firmie z biegiem czasu ulegnie zużyciu, generując ryzyko wystąpienia potencjalnych awarii. Specjaliści IT, pracujący dla firm informatycznych oferują usługi związane z naprawami oraz konserwacją sprzętu komputerowego.

Naprawa, konserwacja lub wymiana sprzętu na nowy może być spowodowana wystąpieniem niespodziewanej awarii lub zaplanowanym zmianom w firmie.


Cennik usług związanych z naprawą lub konserwacją urządzeń jest zależny od konkretnego urządzenia.
Szacunkowe koszty usług znajdziecie poniżej (należy dodać cenę zakupu urządzenia):

 • konfiguracja routera – 79 – 141 zł,
 • wymiana procesora – 92 – 169 zł,
 • wymiana zasilacza – 98 – 172 zł,
 • wymiana płyty głównej w komputerze – 83 – 271 zł,
 • wymiana lub przełożenie podzespołów do nowej obudowy – 220 – 287 zł,
 • wymiana lub dodanie dysku twardego – 129 – 189 zł,
 • wymiana lub dodanie karty graficznej wraz z konfiguracją i testami poprawności działania – 158 – 219 zł,
 • instalacja systemu Windows wraz z oprogramowaniem – 85 – 161 zł.

Naprawa oraz konserwacja urządzeń może również zostać przeprowadzona w ramach umowy abonamentowej na ciągłą obsługę IT firmy.

Cennik opieki nad stronami internetowymi – Wawer

Większość klientów rozpoczyna poszukiwania firmy świadczącej usługi w internecie. Na stronie internetowej www spoczywa więc ciężar zrobienia dobrego wrażenia. W zależności od branży, w której działa dana firma, zawartość stron www znacząco się różni. W każdym przypadku liczy się jednak to, by strona wywierała pozytywne opinie u potencjalnego klienta. Z tego względu istotnym jest by jeszcze na etapie tworzenia dopracować zawartość, np. sklep online pod kątem wywierania pozytywnego doświadczenia wśród klientów (UX – user experiencie). Solidna optymalizacja strony internetowej www powoduje zwiększenie zasięgów oraz szans na ponowne odwiedziny klienta.

Firmy informatyczne oferują duży wachlarz usług związanych ze stronami internetowymi www. Specjaliści IT zajmują się m.in. projektowaniem oraz hostingiem strony www oraz poczty e-mail, rejestracją i utrzymaniem domeny, albo certyfikatem SSL dla domeny.

Jakie są koszty usług ekspertów IT, świadczących usługi opieki nad stronami www w Wawrze?

Oto szacunkowe koszty poszczególnych usług:

 • wizytówka www – 531 – 892 zł,
 • zaprojektowanie strony – od 547 zł,
 • hosting strony i poczty e-mail – od 117 zł/miesiąc,
 • rejestracja i utrzymanie domeny – 91 – 232 zł,
 • uzyskanie certyfikatu SSL – 312 – 408 zł.

Cennik audytu informatycznego Warszawa Wawer

Audyt informatyczny, wykonywany przez doświadczonych i wykwalifikowanych ekspertów IT to sprawdzony sposób na zwiększenie bezpieczeństwa teleinformatycznego firmy. Dobrze wykonany audyt umożliwi np. wykrycie punktów podatnych na awarię, monitorowanie zagrożenia wyciekiem danych firmowych czy kontrolą ryzyka wystąpienia potencjalnego ataku cyberprzestępczego. Eksperci z dziedziny usług informatycznych świadczą usługi z zakresu monitorowania kluczowych elementów infrastruktury informatycznej, np. stanu komputerów, serwerów lub innego sprzętu firmowego. Dodatkowo wykwalifikowani informatycy zajmują się sprawdzaniem skuteczności tworzenia tak zwanych backupów (kopii zapasowych), weryfikują procedury na wypadek awarii czy czynności powiązane z przywracaniem systemu operacyjnego.

Zleć nam audyt informatyczny już dziś i zwiększ bezpieczeństwo swojej firmy!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892


Końcowym etapem audytu jest przygotowanie przez ekspertów IT specjalnego raportu podsumowującego, zawierającego różne wskazówki, których wdrożenie pozwoli wpłynąć na poprawę cyberbezpieczeństwa firmy.

Jakie są ceny usług audytu informatycznego w Wawrze?

Koszty usług oferowanych przez firmy informatyczne zajmujące się audytem znajdziesz poniżej:

 • podstawowy audyt informatyczny – wstępna ocena stanu kluczowych elementów infrastruktury IT – 759 – 911 zł,
 • audyt oprogramowania i sprzętu komputerowego – 84 – 201 zł (za komputer),
 • audyt elementów związanych z ochroną danych osobowych  (w tym RODO) – 1821 – 5699 zł,
 • pełny audyt środowiska informatycznego firmy – 976 – 1348 zł,
 • kompleksowy audyt obejmujący każdy aspekt funkcjonowania IT firmy – od 5310 zł.

Cennik usług profesjonalnego audytu IT w Wawrze są zależne od wielu czynników, jak chociażby od sposobu rozliczania się z usługi informatycznej. Eksperci IT, którzy zajmują się wykonywaniem audytów mogą być opłacani na różne sposoby, np. za godzinę pracy, za wykonanie zadania lub działać w ramach miesięcznego abonamentu na usługi.

Cennik zarządzania serwerami – Warszawa Wawer

Zarządzanie i administracja serwerami to jedna z najbardziej poszukiwanych i najczęściej wybieranych usług informatycznych w Warszawie w Wawrze. Specjaliści IT oferują wykonywanie usług z dziedziny wirtualizacji serwerów, projektowania serwerowni, generowania kopii zapasowych (backup), usuwania awarii, kontroli wykorzystywania zasobów serwera, zapewnienia ciągłości pracy urządzeń oraz kontroli dostępności serwera.

Jak kształtuje się cennik usług związanych z zarządzaniem serwerami w warszawskim Wawrze?

Poniżej przedstawiamy szacunkowe ceny:

 • instalacja serwerów, m.in. www, poczty, e-mail, VPN – 268 – 701 zł,
 • zarządzanie i administrowanie serwerami w ramach abonamentu na usługi:
  • do 5 godzin pracy administratora w dni powszednie – 411 – 799 zł,
 • reagowanie na awarie 365 dni w ciągu maksymalnie 1 godziny, 8-10 godzin pracy administratora – 979 – 2459 zł,
 • reagowanie na awarie 365 dni w ciągu maksymalne 30 minut, powyżej 10 godzin pracy administratora – 2195 – 3059 zł.

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

 1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
 2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
 3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.