Usługi informatyczne Warszawa Śródmieście

Usługi informatyczne Warszawa Śródmieście – przegląd cen usług informatycznych

Postęp w rozwoju nowych technologii jaki obserwujemy w ostatnich latach sprawia, że obecnie by liczyć się na rynku i móc rywalizować z konkurencją, każda firma potrzebuje usług informatycznych na najwyższym poziomie. Wysoka jakość usług informatycznych jednoznacznie przekłada się na optymalizację naszego biznesu. Dzięki odpowiednim działaniom możemy dokonać minimalizacji kosztów prowadzenia działalności, przy jednoczesnym zwiększeniu comiesięcznych dochodów. Dodatkowym plusem jest oszczędność naszego czasu oraz pracy, bowiem bez usług IT wiele obowiązków musielibyśmy wykonywać osobiście. Sprawdziliśmy ile kosztują usługi specjalisty-informatyka w centrum Warszawy – na Śródmieściu.

Spis treści

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

W ramach usług informatycznych na Śródmieściu znajdują się wszelkie możliwe czynności wykonywane w odniesieniu do sprzętu oraz oprogramowania komputerowego, które wykorzystujemy w firmie. Eksperci z dziedziny IT pomagają w różnych działaniach, w zależności od indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Przykładem może być usługa kompleksowej obsługi informatycznej, czy też wsparcie eksperckie w realizacji projektu, np. przygotowanie i wdrożenie dedykowanego oprogramowania.

W dalszej części artykułu prezentujemy zestawienie szacunkowych kosztów usług informatycznych według podziału na kategorie, w tym m.in.:

 • administrację siecią komputerową przedsiębiorstwa,
 • zapewnienie bezpieczeństwa informatycznego,
 • migrację baz danych,
 • zarządzanie serwerami,
 • usuwanie awarii,
 • ochronę danych osobowych przetwarzanych przez firmę,
 • audyt IT,
 • zakup, naprawy i konserwację sprzętu komputerowego, serwerów, okablowania oraz innych elementów infrastruktury sieciowej,
 • instalację oprogramowania, w tym m.in. systemu operacyjnego, systemów informatycznych wspierających procesy biznesowe (np. ERP, CRM, BPM),
 • tworzenie i administrowanie stronami www.

Z kolejnych akapitów dowiesz się, jakie koszty musisz ponieść decydując się na skorzystanie z poszczególnych usług informatycznych.

Zobacz jak skorzystasz współpracując z firmą IT świadczącą usługi informatyczne na Śródmieściu w Warszawie i okolicach

Usług świadczone przez wykwalifikowanych informatyków mogą przynieść następujące zalety dla Twojej firmy:

 1. Redukcja kosztów ponoszonych przez firmę z tytułu zatrudnienia informatyka na etat (co do zasady godzina pracy specjalisty z firmy IT jest tańsza, a ponadto nie ponosisz kosztów związanych z urlopami czy zwolnieniami lekarskimi).
 2. Szybkie wsparcie specjalisty IT w dowolnym momencie, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku, również w niedziele i święta.
 3. Brak konieczności budowy własnego zespołu IT i wyposażenia go w niezbędny sprzęt i oprogramowanie.
 4. Pomoc zespołu ekspertów wyspecjalizowanych w różnych usługach informatycznych. Etatowy informatyk siłą rzeczy nie może znać się na każdym zagadnieniu z branży IT – zewnętrzna firma dysponuje natomiast kadrą specjalistów, których dopasuje idealnie do Twoich potrzeb. To eksperci, którzy cały czas zwiększają swoje kompetencje, budują doświadczenie rozwiązując problemy różnych klientów, dysponują wypracowanymi schematami działania.
 5. Istotne zwiększenie bezpieczeństwa wrażliwych danych firmowych dzięki pomocy specjalistów od zabezpieczeń przeciwko najgroźniejszym złośliwym programom, np. ransomware wymuszającym okup od przedsiębiorców.
 6. Dostosowanie rodzaju i zakresu współpracy w zależności od wymagań i możliwości finansowych firmy.
 7. Nowe technologie umożliwiają korzystanie z rozwiązań, które są skuteczne i mniej kosztowne (np. rozwiązania chmurowe zamiast inwestycji w fizyczne serwery). Eksperci pomogą dobrać rozwiązanie optymalne dla Ciebie.

Profesjonalna obsługa informatyczna dla firm w Warszawie i okolicach!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Prace związane z administrowaniem siecią informatyczną w Warszawie na Śródmieściu

Przyjrzyjmy się cenom związanym z administrowaniem siecią informatyczną w dzielnicy Śródmieście w Warszawie? W poniższej tabelce umieściliśmy szacunkowe ceny:

Cennik usług administrowaniem siecią w Warszawie – Śródmieście

Usługa informatyczna – administracja siecią informatycznąCena usługi informatycznej – Śródmieście
Instalacja okablowania strukturalnegomontaż hub/switch – 69 – 102 zł/sztuka
instalacja i konfiguracja routera – 86 – 129 zł
instalacja i konfiguracja Acces Point – 134 – 198 zł
instalacja bezprzewodowej karty sieciowej w komputerze – 81 – 112 zł
Pomoc przy zakupie urządzeń sieciowych i ich konfiguracji495 – 667 zł
Projektowanie sieci LAN/Wi-Fi i dobór urządzeń139 – 198 zł
Administracja siecią273 – 1590 zł
Godzina pracy wykwalifikowanego informatyka155 – 250 zł
Miesięczny abonament na usługi informatyczne dla firmy z 5 komputerami379 – 724 zł
Ile kosztuje administracja siecią w Warszawie w Śródmieściu

Cennik administracji siecią informatyczną w Śródmieściu Warszawy

Instalacja okablowania strukturalnego (w tym m.in. światłowodów) to bardzo pojemny zbiór usług, na który składa się montaż gniazd i kabli, ułożenie przewodów, montaż przełącznika sieciowego (switch) – 69 – 102 zł/sztuka, instalacja i konfiguracja routera – 86 – 129 zł, połączenie sieci WLAN z LAN (instalacja Acces Point) – 134 – 198 zł, instalacja oraz konfiguracja bezprzewodowej karty sieciowej w komputerze – 81 – 112 zł

Pomoc przy zakupie urządzeń sieciowych i ich konfiguracji to koszt 495 – 667 zł.

Projektowanie sieci LAN/Wi-Fi i dobór urządzeń kosztuje około 139 – 198 zł. Dodatkowo należy doliczyć do tego cenę zakupu materiałów i urządzeń.

Administracja siecią to koszt 273 – 1590 zł (usługa w abonamencie). Cena jest zależna m.in. od liczby stanowisk komputerowych w obsługiwanej firmie, stopnia złożoności sieci oraz jej konfiguracji.

Godzina pracy wykwalifikowanego informatyka w dzielnicy Śródmieście to koszt 155 – 250 zł. Przybliżona cena miesięcznego abonamentu na usługi informatyczne (dla firmy z 5 komputerami) to 379 – 724 zł. Cena abonamentu jest zależna od liczby stanowisk komputerowych, serwerów oraz oddziałów obsługiwanej firmy, a także szybkości reakcji na zgłoszenie awarii.

Dodatkowo należy doliczyć również ewentualny koszt dojazdu informatyka, zazwyczaj jest to 1,40 -1,60 zł/km.

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892


Prace związane z zapewnieniem bezpieczeństwa Warszawa – Śródmieście

Na jaki rząd cen należy się przygotować chcąc skorzystać z usług w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa IT w Warszawie na Śródmieściu? W poniższej tabelce prezentujemy szacunkowe ceny poszczególnych usług:

Cennik zapewnienia bezpieczeństwa firmy w Warszawie na Śródmieściu

Usługa informatyczna – cyberbezpieczeństwoCena usługi informatycznej – Śródmieście
Audyt ITstandardowy – 1298 – 2623 zł kompleksowy – od 5875 zł
Wdrożenie oprogramowania antywirusowego191 – 404 zł
Wdrożenie bram bezpieczeństwa obsługi Internetu195 – 286 zł
Tworzenie kopii zapasowej (backup)295 – 801 zł
Zabezpieczenie sieci firmowej przed wyciekiem danych194 – 267 zł
Usunięcie wirusów, ransomware, spyware oraz innych rodzajów złośliwego oprogramowania308 – 975 zł
Konfiguracja sieci VPN i podłączonych do niej urządzeń185 – 242 zł
Wdrożenie polityki bezpieczeństwa w firmie1299 – 2595 zł
Wdrożenie systemów SIEM378 – 872 zł
Odzyskiwanie danych184 – 290 zł
Ile kosztuje zapewnienie cyberbezpieczeństwa w Warszawie w Sródmieściu

Profesjonalna obsługa informatyczna dla firm w Warszawie i okolicach!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Cennik usług bezpieczeństwa IT na Śródmieściu w Warszawie:

Audyt IT kosztuje w zależności od jego zaawansowania: za standardowy trzeba zapłacić 1298 – 2623 zł, za kompleksowe sprawdzenie całej infrastruktury teleinformatycznej od 5875 zł. Cena jest zależna m.in. od czasu jaki audytorzy spędzą w firmie.

Wdrożenie oprogramowania antywirusowego polega na implementacji wybranego, dopasowanego do potrzeb klienta, programy antywirusowego. Usługa to koszt 191 – 404 zł.

Wdrożenie bram bezpieczeństwa obsługi Internetu obejmuje firewall, UTM, IPS, IDS, PROXY oraz filtry antyspamowe i filtry treści. Za usługę trzeba zapłacić 195 – 286 zł.

Tworzenie kopii zapasowej (backup) to koszt 295 – 801 zł, cena jest uzależniona m.in. od ilości danych do backupu.

Zabezpieczenie sieci firmowej przed wyciekiem danych kosztuje 194 – 267 zł.

Usunięcie wirusów, ransomware, spyware oraz innych rodzajów złośliwego oprogramowania to koszt 308 – 975 zł. Cena jest uzależniona od stopnia zainfekowania urządzenia oraz czasu pracy informatyka.

Konfiguracja sieci VPN i podłączonych do niej urządzeń zapewnia wysoce anonimowe, szyfrowane (niewidoczne dla postronnych) połączenie z internetem, cena wynosi 185 – 242 zł.

Wdrożenie polityki bezpieczeństwa w firmie obejmuje przygotowanie dokumentów, wybór i instalację oprogramowania DLP (Data Loss Protection) oraz do monitorowania działalności pracowników. Koszt to około 1299 – 2595 zł.

Wdrożenie systemów SIEM, które badają, analizują i monitorują wszystkie działania w sieci to wydatek rzędu 378 – 872 zł.

Odzyskiwanie danych po awarii sprzętu/oprogramowania lub cyberataku kosztuje 184 – 290 zł. Cena jest zależna m.in. od ilości danych, które trzeba odzyskać.

Cennik naprawy oraz konserwacji urządzeń IT na Śródmieściu w Warszawie

Każde urządzenie, które wykorzystujemy w firmie przez lata zużywa się i podlega awariom. Z tego względu bardzo istotnymi usługami świadczonymi przez profesjonalne firmy informatyczne są naprawy i konserwacje sprzętu komputerowego oraz innych elementów firmowej infrastruktury IT.

Kompleksowa obsługa informatyczna firm

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

W zależności od konkretnej sytuacji, konieczność naprawy bądź zakupu nowego sprzętu komputerowego może być efektem awarii lub chęci modernizacji infrastruktury technicznej w firmie. Koszty związane z naprawą czy konserwacją są wprost proporcjonalnie zależne od tego jakie urządzenie należy wymienić.

Szacunkowe ceny usługi znajdziecie poniżej (należy dodać cenę zakupu urządzenia):

 • konfiguracja routera – 89 – 155 zł,
 • wymiana procesora – 95 – 198 zł,
 • wymiana zasilacza – 110 – 194 zł,
 • wymiana płyty głównej w komputerze – 92 – 307 zł,
 • wymiana lub przełożenie podzespołów do nowej obudowy – 278 – 326 zł,
 • wymiana lub dodanie dysku twardego – 174 – 218 zł,
 • wymiana lub dodanie karty graficznej wraz z konfiguracją i testami poprawności działania – 192 – 257 zł,
 • instalacja systemu Windows wraz z oprogramowaniem – 94 – 188 zł.

Naprawa oraz konserwacja urządzeń może również zostać przeprowadzona w ramach umowy abonamentowej na bieżącą obsługę informatyczną firmy lub bez takiej umowy.

Cennik opieki nad stronami internetowymi – Śródmieście Warszawa

Współcześnie jedną z najważniejszych wizytówek firm są strony internetowe www, dzięki którym dane przedsiębiorstwo może zrobić pozytywne wrażenie na potencjalnym kliencie. W zależności od branży, zawartość stron znacząco się różni. Przykładowo w branży e-commerce strony www są często sklepami online, które już w fazie tworzenia są projektowane by uzyskać pozytywne doświadczenia klientów (UX – user experiencie), które przełożą się w przyszłości na dokonanie przez klientów kolejnych zakupów w sklepie.

Usługi informatyczne w dziedzinie witryn internetowych obejmują m.in. projektowanie oraz hosting strony i poczty e-mail, rejestrację i utrzymanie domeny, certyfikat SSL dla domeny.

Jakie są ceny usług profesjonalnych informatyków, zajmujących się opieką nad stronami www na Śródmieściu? Zbadaliśmy szacunkowe ceny:

 • wizytówka www – 544 – 902 zł,
 • zaprojektowanie strony – od 584 zł,
 • hosting strony i poczty e-mail – od 124 zł/miesiąc,
 • rejestracja i utrzymanie domeny – 98 – 257 zł,
 • uzyskanie certyfikatu SSL – 337 – 428 zł.

Profesjonalna obsługa informatyczna dla firm w Warszawie i okolicach!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Cennik audytu informatycznego na Śródmieściu w Warszawie

Jeżeli chcesz zwiększyć bezpieczeństwa teleinformatyczne firmy, jednym z najlepszych rozwiązań będzie solidny audyt informatyczny, który umożliwia odnalezienie punktów podatnych na awarię, wykrycie wycieków danych czy rozpoznanie ataku cyberprzestępców. Profesjonalni eksperci sprawdzają kluczowe elementy infrastruktury informatycznej, stanu komputerów, serwerów jak i pozostałego sprzętu, a następnie oceniają skuteczność tworzenia backupów (kopii zapasowych), weryfikują procedury przygotowane na wypadek awarii oraz procedury związane z przywracaniem systemu.

Zleć nam audyt informatyczny już dziś i zwiększ bezpieczeństwo swojej firmy!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892

Na koniec swojej pracy audytorzy tworzą podsumowanie, czyli raport zawierający wskazówki, mające na celu poprawę cyberbezpieczeństwa firmy.

Jaki jest szacunkowy koszt wykonania audytu informatycznego na Śródmieściu?

Szacunkowy cennik firm informatycznych zajmujących się audytem znajdziesz poniżej:

 • podstawowy audyt informatyczny – wstępna ocena stanu kluczowych elementów infrastruktury IT – 798 – 922 zł,
 • audyt oprogramowania i sprzętu komputerowego – 95 – 208 zł (za komputer),
 • audyt elementów związanych z ochroną danych osobowych  (w tym RODO) – 2059 – 5899 zł,
 • pełny audyt środowiska informatycznego firmy – 1155 – 1422 zł,
 • kompleksowy audyt obejmujący każdy aspekt funkcjonowania IT firmy – od 5559 zł.

Koszty związane z usługą profesjonalnego audytu IT na Śródmieściu są zależne m.in. od sposobu rozliczania usługi informatycznej. Specjaliści zajmujący się audytem mogą być opłacani za godzinę pracy, za wykonanie zadania lub działać w ramach miesięcznego abonamentu na usługi.

Cennik zarządzania serwerami – Warszawa Śródmieście

Zarządzanie i administracja serwerami to jedna z najczęściej wyszukiwanych usług w Warszawie na Śródmieściu. Oferty obejmują usługi od A do Z, czyli m.in. wykonanie wirtualizacji serwerów, zaprojektowanie serwerowni, tworzenie kopii zapasowej (backup), usuwanie awarii, nadzorowanie wykorzystywania zasobów serwera, zapewnienie ciągłości pracy urządzeń oraz kontrolę dostępności serwera.

Kompleksowa obsługa IT – Sprawdź korzyści dla Twojej firmy

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas!

+48 608 611 892


Z jakimi kosztami usług zarządzania serwerami należy się liczyć na warszawskim Śródmieściu? Poniżej przedstawiamy szacunkowe ceny:

 • instalacja serwerów, m.in. www, poczty, e-mail, VPN – 294 – 748 zł,
 • zarządzanie i administrowanie serwerami w ramach abonamentu na usługi:
  • do 5 godzin pracy administratora w dni powszednie – 443 – 834 zł,
 • reagowanie na awarie 365 dni w ciągu maksymalnie 1 godziny, 8-10 godzin pracy administratora – 1054 – 2755 zł,
 • reagowanie na awarie 365 dni w ciągu maksymalne 30 minut, powyżej 10 godzin pracy administratora – 2347 – 3259 zł.

Napisz teraz i poznaj szczegóły naszych usług informatycznych!

Skontaktuj się z naszym specjalistą lub zadzwoń +48 608 611 892

Dokładnie opisz swój problem. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej będziemy w stanie Ci pomóc!
Czytaj więcej

Administratorem danych osobowych jest Creative Comp Sp.zo.o z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa, który informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Creative Comp Sp.zo.o. w celu:

 1. odpowiedzi na zadane pytanie, podjęcia działań w celu realizacji umowy,
 2. przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Creative Comp Sp.zo.o związanych z zadanym pytaniem,
 3. działania związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzenia działalności oraz do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego.

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, usunięcia a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.